India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|
BEAUTIFUL EVENING | MIDLEXESS | EXTREME DESIRE | GOLDEN MAGIC | GLENEAGLES | LOVE YOU LOTS | |
18-02-2020 (DEL) 1600M Winner: HELLO HELLO Won By: 1.25 Time: 1:38.25 |
Place-4 Shariq Mohd 50(6)
|
Place-12 Rajinder Saini 49.5(13)
|
||||
11-02-2020 (DEL) 1100M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Shd Time: 1:07.84 |
Place-1 Rajinder Saini 53.5(4)
|
Place-8 Shariq Mohd 51.5(11)
|
||||
06-02-2020 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: 0.75 Time: 1:25.15 |
Place-7 Sandeep Rajput 61.5(4)
|
Place-5 Rajinder Saini 54.5(6)
|
||||
14-01-2020 (DEL) 1600M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 2.75 Time: 1:39.39 |
Place-2 Sandeep Rajput 57.5(2)
|
Place-3 Rajinder Saini 53.5(13)
|
||||
03-12-2019 (DEL) 1600M Winner: Won By: Time: |
Place- Sandeep Rajput 57.5(2)
|
Place- Aqeed Waheed 54(8)
|
||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 2 Time: 0:58.51 |
Place-10 Pradeep Kumar 57(5)
|
Place-4 G S Shekhawat 60.5(3)
|
||||
27-04-2019 (DEL) 1200M Winner: NICHE STATE Won By: Head Time: 1:12.09 |
Place-5 Sandeep Rajput 59.5(3)
|
Place-4 S Amjad Khan 56.5(9)
|
||||
21-04-2019 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MOONLIGHT Won By: 0.5 Time: 1:07.01 |
Place-3 H S Pawar 59(10)
|
Place-9 S Amjad Khan 57.5(3)
|
||||
15-04-2019 (DEL) 1200M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: 3 Time: 1:36.67 |
Place-7 Sandeep Rajput 60.5(6)
|
Place-5 Khet Singh 59(1)
|
||||
12-04-2019 (DEL) 1600M Winner: GLOBAL TARGET Won By: 0.5 Time: 1:39:16 |
Place-W Arman Jafri 56(3)
|
Place-3 M B Qureshi 50(5)
|
||||
07-03-2019 (DEL) 1100M Winner: MASTER NOVAK Won By: Neck Time: 1:07:55 |
Place-4 Naresh Kumar 56.5(11)
|
Place-5 Akash Rajput 56.5(7)
|
||||
18-02-2019 (DEL) 1000M Winner: DANCE OF FIRE Won By: 3.25 Time: 0:59.95 |
Place-12 R Parvesh 52.5(8)
|
Place-11 Arun Kumar 57.5(5)
|
||||
12-02-2019 (DEL) 1200M Winner: HURACAN Won By: 5 Time: 1:13:57 |
Place-12 Rajinder Saini 53.5(3)
|
Place-13 Arun Kumar 58(8)
|
||||
08-01-2019 (DEL) 1400M Winner: LOVELY BOY Won By: Neck Time: 1:27:76 |
Place-9 H S Pawar 54(9)
|
Place-13 Irfan Khan 57(13)
|
||||
03-01-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 7.75 Time: 0:59:93 |
Place-7 Akash Rajput 53.5(3)
|
Place-6 Praveen Saini 56(6)
|
||||
27-12-2018 (DEL) 1000M Winner: SPARKLING THEA Won By: 3.25 Time: 0:59.91 |
Place-7 Akash Rajput 56(3)
|
Place-12 Arun Kumar 59(10)
|
Place-8 Jai Parkash 52(6)
|
|||
11-12-2018 (DEL) 1400M Winner: LOVELY BOY Won By: 1.75 Time: 1:26.64 |
Place-2 Rajinder Saini 52(4)
|
Place-6 Arun Kumar 57(8)
|
||||
27-11-2018 (DEL) 1000M Winner: WINNERS GOLD Won By: 1.25 Time: 0:59.26 |
Place-6 Akash Rajput 56(5)
|
Place-8 Naresh Kumar 60(2)
|
||||
15-11-2018 (DEL) 1200M Winner: GLENEAGLES Won By: Shd Time: 1:13:69 |
Place-2 Rajinder Saini 54(3)
|
Place-1 Praveen Saini 54(5)
|
||||
30-10-2018 (DEL) 1400M Winner: CAPTAIN ROY Won By: 4.5 Time: 1:25.94 |
Place-8 Rajinder Saini 56(6)
|
Place-2 Praveen Saini 53.5(4)
|
||||
23-10-2018 (DEL) 1600M Winner: ORGANIC GREY Won By: 1.75 Time: 1:38:69 |
Place-5 H S Pawar 57.5(2)
|
Place-4 Naresh Kumar 53(7)
|
Place-6 R Yousaf 53.5(4)
|
|||
18-10-2018 (DEL) 1200M Winner: BEAUTIFUL EVENING Won By: 2.5 Time: 1:12.57 |
Place-1 Sandeep Rajput 58.5(3)
|
Place-2 Rajinder Saini 53(8)
|
||||
01-10-2018 (DEL) 1100M Winner: BELLA MIA Won By: Neck Time: 1:06:70 |
Place-4 Rajinder Saini 59(10)
|
Place-7 Jai Parkash 56.5(8)
|
||||
11-05-2018 (DEL) 1400M Winner: SEAHORSE Won By: 1 Time: 1:26.42 |
Place-8 Narain Singh 58.0(2)
|
Place-3 Rajinder Saini 56.0(7)
|
||||
25-01-2018 (DEL) 1000M Winner: ARTAXIAS Won By: 5.75 Time: 1:00.65 |
Place-8 R Yousaf 58.0(11)
|
Place-6 Narain Singh 58.5(5)
|
||||
16-01-2018 (DEL) 1600M Winner: SHENGLI Won By: 0.5 Time: 1:40:76 |
Place-5 Jai Parkash 56.0(3)
|
Place-3 S Lalit 55.5(1)
|
||||
15-01-2018 (DEL) 1200M Winner: ENCHANTING LADY Won By: 1.25 Time: 1:12.93 |
Place-8 R Yousaf 52.5(7)
|
Place-4 Akash Rajput 54.0(9)
|
||||
02-01-2018 (DEL) 1400M Winner: TOP BRASS Won By: 2.5 Time: 1:26.90 |
Place-8 Narain Singh 56.5(10)
|
Place-6 Rajinder Saini 52.5(7)
|
||||
19-12-2017 (DEL) 1200M Winner: BEAUTIFUL EVENING Won By: 2.5 Time: 1:13.10 |
Place-1 C S Jodha 59.5(1)
|
Place-7 R Yousaf 55.0(6)
|
||||
12-12-2017 (DEL) 1200M Winner: AZOTH Won By: 2.25 Time: 1:14.18 |
Place-4 Akash Rajput 56.5(1)
|
Place-12 Rajinder Saini 55.0(4)
|
||||
03-10-2017 (DEL) 1600M Winner: BELLA MIA Won By: 0.75 Time: 1:41:87 |
Place-4 Akash Rajput 53.0(5)
|
Place-2 Ranjeet Singh 58.0(2)
|
||||
29-09-2017 (DEL) 1100M Winner: SHAUGHNESSY Won By: Neck Time: 1:06.64 |
Place-7 Jai Parkash 60.5(2)
|
Place-8 Sameer Khan 57.5(13)
|
||||
28-02-2017 (DEL) 1100M Winner: ASHWA ABHIRAJ Won By: 5.75 Time: 1:05.42 |
Place-7 Rajinder Saini 58.5(3)
|
Place-4 Jai Parkash 52.5(11)
|
||||
22-11-2016 (DEL) 1400M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: 3.75 Time: 1:25:70 |
Place-6 Jai Parkash 55.5(6)
|
Place-1 Rajinder Saini 55.5(2)
|
||||
15-03-2016 (DEL) 1400M Winner: RANNVIJAY Won By: 2.5 Time: 1:26.47 |
Place-5 Irfan Khan 55.0(2)
|
Place-4 Sameer Khan 55.0(1)
|
||||
24-11-2015 (DEL) 1600M Winner: AD ASTRA Won By: 1.5 Time: 1:38:67 |
Place-6 R Vaibhav 55.0(10)
|
Place-3 Md Sameer 60.5(2)
|