• clotrimazol haltige creme

    clotrimazol 960 nyfodtpiller.website clotrimazol dexametasona

    felodipin

    felodipin uden recept felodipin hexal felodipin hexal
    Lady In Lace wins The Deccan Fillies Championship Stakes (GR.3)
  • diflucan bivirkninger

    diflucan diflucabivirknin.website diflucan pris

    duloxetin pharmakokinetik

    duloxetin medikament duloxetin withdrawal duloxetin tramadol
    Prevalent Force wins The Deccan Colts Championship Stakes (Gr.3)
  • toilax uden recept

    toilax pris http://toilax.site toilax uden recept

    methotrexat rheuma

    methotrexat dawkowanie methotrexat cipla methotrexat cyp3a4
    Mathaiyus wins The President Of India Gold Cup (Gr.1)
  • atarax 30 film tablet

    atarax yorumlar billigogkaffe.website atarax ulotka

    mebendazol y embarazo

    mebendazol hund mebendazol 20mg mebendazol alkohol
    Mathaiyus wins the The Indian St. Leger (Gr.1)
  • cetirizin og alkohol

    cetirizin actavis cetirizin kinderdosierung cetirizin gewichtszunahme

    hjertemagnyl uden recept

    hjertemagnyl og alkohol lagewebsted.site hjertemagnyl uden recept
    Sana Wins The Calcutta Monsoon Derby (Gr.2)
  • Lady In Lace wins The Kingfisher Ultra Pune Derby (Gr.1)
  • Castlebridge wins The Jayachamaraja Wadiyar Golf Club Mysore 2000 Guineas (Gr.3)
  • Castlebridge wins The Mysore Derby Gr.1
  • Salazaar wins The Golconda St.Leger (Gr.2)
Horse Name
: INDIAN EPIC
Race No
: 4
Pedigree
: COSMIC SWIRL(EPICENTRE(USA))
Venue
: SRILANKA
Owned By
: Mr Isira Dassanayake
Race Name
: "Sydney Racehorse Owners" Class 2 & 3 Handicap
Race No :4
Race Name :"Sydney Racehorse Owners" Class 2 & 3 Handicap
Winner :INDIAN EPIC
Race No :29
Race Name : Class 3 Handicap
Winner :SUPREME
Race No :26
Race Name : Sports Ministry Spring Challenge Trophy
Winner :ICELANDIC
Race No :16
Race Name : Ministry of Tourism Cup
Winner :ICELANDIC
Race No :10
Race Name : Sporting Times Cup
Winner :INDIAN EPIC
Race No :3
Race Name : The Mayors Stakes
Winner :SUPREME
Race No :198
Race Name : The Naloma Plate Div-II
Winner :SWEETY GIRL
Race No :160
Race Name : The Sweet Girl Plate Div-I
Winner :ROBUST
Race No :154
Race Name : The Raja Bahadur Venkatram Reddy Memorial Cup
Winner :SHEER GENIUS
Race No :119
Race Name : The Speaker's Cup
Winner :DUSTY LADY
123456789