India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WESTERN FRONT | GOLD MEDALIST | ETERNAL MEMORIES | ROGUE ONE | ROSPOMARE | CRISTO BOSS | SAFFRON FLOWER | SOLO MISSION | HULK SMASH | WIZARD OF ODDS | |
13-12-2020 (MUM) 2000M Winner: BOLD LEGEND Won By: 2.5 Time: 2:08:84 |
Place-12 K Nazil 56(13)
|
Place-9 P S Kaviraj 57(1)
|
||||||||
23-02-2020 (MUM) 2400M Winner: FANFARE Won By: 3 Time: 2:37.80 |
Place-W Withdrawn 55.5(5)
|
Place-2 P S Kaviraj 56(3)
|
||||||||
16-01-2020 (MUM) 1400M Winner: SOLO MISSION Won By: 1 Time: 1:26.05 |
Place-6 Bhawani Singh 59(8)
|
Place-1 A Prakash 54(11)
|
||||||||
25-10-2019 (PUN) 1400M Winner: SHAPATH Won By: 5.25 Time: 1:26:06 |
Place-5 Santosh G 55(8)
|
Place-9 A Prakash 52(13)
|
||||||||
25-10-2019 (PUN) 2400M Winner: JAGER BOMB Won By: 4.5 Time: 2:32:08 |
Place-3 C S Jodha 57(4)
|
Place-7 Raghuveer Singh 58(5)
|
||||||||
12-10-2019 (PUN) 1600M Winner: PUSHPA Won By: 1 Time: 1:40:58 |
Place-W Withdrawn 52(3)
|
Place-6 Santosh G 52.5(9)
|
||||||||
15-09-2019 (PUN) 1400M Winner: ETERNAL DANCER Won By: 1 Time: 1:27.77 |
Place-2 Amyn Merchant 55(5)
|
Place-9 Santosh G 57.5(6)
|
||||||||
01-09-2019 (PUN) 1800M Winner: WESTERN FRONT Won By: 4.5 Time: 1:52.44 |
Place-1 P Trevor 61(3)
|
Place-5 J Chinoy 58.5(2)
|
||||||||
14-04-2019 (MUM) 1400M Winner: ROSPOMARE Won By: 2.5 Time: 1:24:37 |
Place-1 P Trevor 59(6)
|
Place-2 Amyn Merchant 55(4)
|
||||||||
15-02-2019 (MUM) 1800M Winner: WESTERN FRONT Won By: 1.75 Time: 1:51.06 |
Place-1 S Zervan 58(9)
|
Place-3 A Sandesh 54.5(8)
|
||||||||
10-02-2019 (MUM) 1400M Winner: BAKHTAWAR Won By: 0.75 Time: 1:25.51 |
Place-8 Amyn Merchant 55(1)
|
Place-6 K Nazil 50(6)
|
||||||||
02-02-2019 (MUM) 1600M Winner: GOLD MEDALIST Won By: 1.75 Time: 1:39.95 |
Place-1 P Trevor 59.5(11)
|
Place-2 Dashrath Singh 61.5(8)
|
Place-11 Shrikant Kamble 52(6)
|
|||||||
30-12-2018 (MUM) 1600M Winner: EAGLEINTHESKY Won By: 0.75 Time: 1:38:93 |
Place-5 R Ajinkya 61.5(10)
|
Place-6 P Trevor 60.5(7)
|
Place-10 A Prakash 55(1)
|
|||||||
13-12-2018 (MUM) 1800M Winner: BLUEBELL Won By: 6 Time: 1:51.59 |
Place-3 P Trevor 60(8)
|
Place-6 Gagandeep Maan 52.5(11)
|
||||||||
27-10-2018 (PUN) 1600M Winner: AQUARIUS Won By: Lnk Time: 1:39.49 |
Place-2 P Trevor 61(2)
|
Place-8 A S Peter 57.5(8)
|
||||||||
27-10-2018 (PUN) 1600M Winner: EMOTIONLESS Won By: 5 Time: 1:39.28 |
Place-2 Bhawani Singh 54.5(13)
|
Place-4 Raghuveer Singh 49(10)
|
||||||||
23-09-2018 (PUN) 1400M Winner: BUSHTOPS Won By: 4 Time: 1:24:66 |
Place-7 P Trevor 56(10)
|
Place-5 C S Jodha 56(4)
|
Place-4 Neeraj Rawal 54.5(7)
|
|||||||
17-09-2018 (PUN) 1400M Winner: AURORA AUSTRALIS Won By: 1.25 Time: 1:27:26 |
Place-3 S G Prasad 57.5(10)
|
Place-7 Raghuveer Singh 49(16)
|
||||||||
08-09-2018 (PUN) 1800M Winner: ROETHKE Won By: 3.5 Time: 1:55:15 |
Place-3 T S Jodha 57(5)
|
Place-5 Raghuveer Singh 49(14)
|
||||||||
01-09-2018 (PUN) 1400M Winner: INTENSE STYLIST Won By: 8 Time: 1:24:10 |
Place-W C S Jodha 56(6)
|
Place-4 Dashrath Singh 56(4)
|
||||||||
15-08-2018 (PUN) 1600M Winner: ABERLOUR Won By: Head Time: 1:41:25 |
Place-5 N S Parmar 58(9)
|
Place-7 S G Prasad 49(4)
|
||||||||
26-07-2018 (PUN) 1800M Winner: IN IT TO WIN IT Won By: 4.5 Time: 1:53.98 |
Place-4 Neeraj Rawal 52.5(7)
|
Place-8 K Nazil 51.5(2)
|
||||||||
30-03-2018 (MUM) 1200M Winner: TRANSFORM Won By: 3.25 Time: 1:12.61 |
Place-10 D S Daman 58(7)
|
Place-12 M Ayyar 58(12)
|
||||||||
18-01-2018 (MUM) 1400M Winner: JEENA Won By: Shd Time: 1:26.50 |
Place-6 S Sameer 58.5(12)
|
Place-8 Bhawani Singh 59(11)
|