India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DUBAI DUNES | GALLANT STAR | POWERFUL STAR | SILVER KING | SPEED AIR | D THREE NINE | COPPER QUEEN | DREAM | MEMORABLE MEMORIES | MIRABILIS | MISSING YOU | PRINCIPESSA | THAILAND | |
08-01-2021 (MUM) 1000M Winner: D THREE NINE Won By: 2 Time: 0:58:05 |
Place-11 S A Amit 49.5(10)
|
Place-1 M S Deora 59(6)
|
|||||||||||
02-02-2020 (MUM) 1000M Winner: HIDDEN GOLD Won By: 1 Time: 0:59.68 |
Place-9 A Sandesh 59(6)
|
Place-2 Leigh Roche 58(4)
|
|||||||||||
27-12-2019 (MUM) 1000M Winner: CHEPHIRAH Won By: Shd Time: 0:58:37 |
Place-2 A Sandesh 59.5(7)
|
Place-3 Leigh Roche 59(9)
|
|||||||||||
21-12-2019 (MUM) 1600M Winner: GIFT OF GRACE Won By: 0.75 Time: 1:37.13 |
Place-10 Leigh Roche 57(1)
|
Place-7 Neeraj Rawal 57(4)
|
Place-5 Nicky Mackay 57(6)
|
||||||||||
26-10-2019 (PUN) 1000M Winner: D THREE NINE Won By: 1.25 Time: 0:58:64 |
Place-6 Shrikant Kamble 56(7)
|
Place-1 A Sandesh 56(6)
|
|||||||||||
12-10-2019 (PUN) 1400M Winner: PULVERIZE Won By: 5.5 Time: 1:25:61 |
Place-4 Amyn Merchant 59(5)
|
Place-6 S A Amit 50(2)
|
|||||||||||
06-10-2019 (PUN) 1200M Winner: MAKHTOOB Won By: 2.5 Time: 1:11:08 |
Place-3 Yash Narredu 59(7)
|
Place-4 S Zervan 61(9)
|
|||||||||||
15-09-2019 (PUN) 2400M Winner: BRAZOS Won By: 8.25 Time: 2:34.34 |
Place-5 S Zervan 57.5(4)
|
Place-6 P S Kaviraj 50(1)
|
|||||||||||
10-08-2019 (PUN) 1400M Winner: DUBAI DUNES Won By: 0.75 Time: 1:28:32 |
Place-1 K Nazil 58(8)
|
Place-W Withdrawn 56.5(5)
|
|||||||||||
23-06-2019 (BAN) 1600M Winner: WELL CONNECTED Won By: 1.5 Time: 1:38.78 |
Place-8 Suraj Narredu 56(7)
|
Place-2 P S Chouhan 56(2)
|
|||||||||||
19-05-2019 (BAN) 1400M Winner: ANJEZE Won By: 5.75 Time: 1:24.19 |
Place-8 Neeraj Rawal 52.5(5)
|
Place-2 A Sandesh 52.5(1)
|
|||||||||||
29-03-2019 (MUM) 1200M Winner: MIRABILIS Won By: Shd Time: 1:11:67 |
Place-2 Santosh G 53.5(13)
|
Place-1 Neeraj Rawal 53.5(6)
|
|||||||||||
24-03-2019 (MUM) 1400M Winner: KILDARE Won By: 2.25 Time: 1:24.16 |
Place-6 P S Chouhan 53.5(2)
|
Place-8 Dashrath Singh 53.5(8)
|
|||||||||||
17-03-2019 (MUM) 1600M Winner: TROUVAILLE Won By: 4.25 Time: 1:38.25 |
Place-4 David Allan 57(7)
|
Place-7 P Trevor 57(6)
|
|||||||||||
07-03-2019 (MUM) 1400M Winner: MYSTIC BAY Won By: 2.25 Time: 1:23.48 |
Place-7 Vishal N Bunde 57(8)
|
Place-6 Shrikant Kamble 57(3)
|
|||||||||||
17-02-2019 (MUM) 1600M Winner: ASTOUNDING BAY Won By: Shd Time: 1:39:30 |
Place-2 Robbie Downey 55(3)
|
Place-4 N S Parmar 53.5(2)
|
|||||||||||
15-02-2019 (MUM) 1000M Winner: MONFORTINO Won By: 0.75 Time: 0:59.87 |
Place-5 Vishal N Bunde 55(8)
|
Place-7 Shrikant Kamble 55(9)
|
Place-2 S S Baria 55(7)
|