Indiarace.com - india's first & foremost horse racing portal
Race No 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
BLACK BOXER LIKE MY CHILD MISS UNIVERSE MASTER BECKET DARJEELING FLY AWAY ROSES ARE FOREVER MASTER VANPERISE HAKUNA MATATA DANCE OF FIRE OSCULATE EXTREME DESIRE

30-04-2019

(DEL) 1000M

Winner: CUNCHO

Won By: 0.75

Time: 0:58.89

Place-7

Amyn Merchant

55

(12)

Place-9

Ranjeet Singh

56

(10)

28-04-2019

(DEL) 1000M

Winner: ACKER BILK

Won By: 3.5

Time: 1:00.05

Place-3

R Parvesh

59

(12)

Place-10

S G Prasad

54.5

(6)

15-04-2019

(DEL) 1000M

Winner: PREVISE

Won By: 1

Time: 1:00.26

Place-4

Akash Rajput

60

(5)

Place-2

D S Deora

51.5

(4)

05-04-2019

(DEL) 1000M

Winner: IMPERIAL PRINCESS

Won By: 1

Time: 0:59.98

Place-4

D S Deora

57.5

(9)

Place-3

Md Asif Khan

57

(4)

02-04-2019

(DEL) 1200M

Winner: MASTER BECKET

Won By: 3.25

Time: 1:12.61

Place-1

A Ashhad Asbar

55.5

(4)

Place-2

D S Deora

50

(1)

01-04-2019

(DEL) 1100M

Winner: TRULY MAJESTIC

Won By: 2

Time: 1:06.79

Place-8

H S Pawar

54

(4)

Place-6

R Yousaf

52

(3)

19-03-2019

(DEL) 1100M

Winner: SKY MINE

Won By: 0.75

Time: 1:06.33

Place-2

Khet Singh

57.5

(12)

Place-7

Md Asif Khan

50.5

(6)

18-03-2019

(DEL) 1000M

Winner: GLOBAL MOON

Won By: 1.25

Time: 0:59.56

Place-6

H S Pawar

54

(4)

Place-2

Md Habeeb

59.5

(6)

18-03-2019

(DEL) 1000M

Winner: BLUE TIGER

Won By: HEAD

Time: 0:59.69

Place-7

Rajinder Saini

56

(3)

Place-2

C Umesh

60

(5)

18-03-2019

(DEL) 1200M

Winner: GLOBAL TARGET

Won By: HEAD

Time: 1:13.93

Place-W

A Ashhad Asbar

54

(3)

Place-4

D S Deora

50

(2)

07-03-2019

(DEL) 1100M

Winner: MASTER NOVAK

Won By: NECK

Time: 1:07:55

Place-9

Arman Jafri

59

(6)

Place-12

H S Pawar

55

(8)

Place-2

Md Asif Khan

58

(3)

28-02-2019

(DEL) 1000M

Winner: RISING CONCERT

Won By: 1.25

Time: 1:00:18

Place-10

H S Pawar

55.5

(11)

Place-5

S A Shah

56

(1)

Place-6

Muzammil Hashmi

59

(2)

18-02-2019

(DEL) 1000M

Winner: DANCE OF FIRE

Won By: 3.25

Time: 0:59.95

Place-10

H S Pawar

57.5

(6)

Place-8

S A Shah

58

(1)

Place-3

Md Habeeb

59

(3)

Place-1

C Umesh

54.5

(4)

12-02-2019

(DEL) 1200M

Winner: HURACAN

Won By: 5

Time: 1:13:57

Place-6

Arman Jafri

60

(13)

Place-9

H S Pawar

58

(1)

29-01-2019

(DEL) 1100M

Winner: OSCAR NOMINATED

Won By: 6

Time: 1:07.52

Place-4

S Mosin

56.5

(10)

Place-8

Muzammil Hashmi

59.5

(2)

Place-3

Arman Jafri

58.5

(4)

21-01-2019

(DEL) 1000M

Winner: MISTER STUNNER

Won By: 4.5

Time: 1:00.28

Place-9

Sandeep Rajput

60

(11)

Place-5

Amandeep Singh

58

(6)

Place-4

V S Gautam

59.5

(14)

Place-8

Md Habeeb

60

(3)

Place-7

G S Shekhawat

55

(12)

08-01-2019

(DEL) 1100M

Winner: FAR AWAY

Won By: SHD

Time: 1:07:28

Place-9

Sandeep Rajput

61

(4)

Place-6

Mohan Lal

60

(2)

03-01-2019

(DEL) 1000M

Winner: DARJEELING

Won By: NECK

Time: 1:01.17

Place-1

S A Shah

55.5

(5)

Place-4

Rajinder Saini

59

(4)

03-01-2019

(DEL) 1000M

Winner: ASHWA JOSHILA

Won By: 7.75

Time: 0:59:93

Place-2

Arman Jafri

56

(7)

Place-7

Akash Rajput

53.5

(3)

31-12-2018

(DEL) 1200M

Winner: AL SAHAIL

Won By: 1.75

Time: 1:12.29

Place-8

Jai Parkash

62

(3)

Place-3

S Mosin

60.5

(5)

Place-4

Shaliyar Khan

59

(2)

31-12-2018

(DEL) 1200M

Winner: LIKE MY CHILD

Won By: 2.25

Time: 1:12.94

Place-1

Arman Jafri

55.5

(4)

Place-8

G S Shekhawat

57.5

(5)

27-12-2018

(DEL) 1000M

Winner: SPARKLING THEA

Won By: 3.25

Time: 0:59.91

Place-4

S A Shah

53

(1)

Place-9

Muzammil Hashmi

58.5

(14)

Place-W

D Kumar

57.5

(11)

Place-7

Akash Rajput

56

(3)

27-12-2018

(DEL) 1600M

Winner: ROSY PICTURE

Won By: 2.5

Time: 1:38.93

Place-2

S Mosin

58

(7)

Place-4

Syed Asgar

58

(9)

Place-10

M B Qureshi

56.5

(2)

18-12-2018

(DEL) 1000M

Winner: SWEET STAR

Won By: 1

Time: 1:00.08

Place-4

S Mosin

58

(6)

Place-9

Arman Jafri

53.5

(10)

Place-6

Rajinder Saini

59

(2)

Place-2

Md Habeeb

56

(4)

Place-12

Amandeep Singh

58

(11)

11-12-2018

(DEL) 1400M

Winner: LOVELY BOY

Won By: 1.75

Time: 1:26.64

Place-3

S Mosin

55.5

(5)

Place-9

Amandeep Singh

57.5

(2)

Place-8

Gurpreet Singh

55.5

(7)

04-12-2018

(DEL) 1200M

Winner: LOVELY BOY

Won By: HEAD

Time: 1:12:35

Place-8

Shaliyar Khan

54

(10)

Place-3

S Mosin

57

(5)

Place-10

Arman Jafri

55

(6)

Place-4

S Lalit

59

(4)

27-11-2018

(DEL) 1000M

Winner: WINNERS GOLD

Won By: 1.25

Time: 0:59.26

Place-2

Arman Jafri

53.5

(1)

Place-9

Shaliyar Khan

57.5

(11)

Place-6

Akash Rajput

56

(5)

20-11-2018

(DEL) 1600M

Winner: BELLA MIA

Won By: 1.25

Time: 1:38.59

Place-4

Akash Rajput

52.5

(7)

Place-7

G S Shekhawat

56

(3)

15-11-2018

(DEL) 1000M

Winner: LADY

Won By: 1.75

Time: 1:00:17

Place-2

Arman Jafri

52.5

(6)

Place-8

Shaliyar Khan

59.5

(1)

15-11-2018

(DEL) 1200M

Winner: GLENEAGLES

Won By: SHD

Time: 1:13:69

Place-4

S Mosin

57.5

(7)

Place-3

Akash Rajput

59

(6)

01-11-2018

(DEL) 1200M

Winner: MASTER MADRID

Won By: 2.75

Time: 1:11.94

Place-4

R Yousaf

54

(4)

Place-2

Arman Jafri

50

(6)

Place-3

H S Pawar

55

(7)

23-10-2018

(DEL) 1600M

Winner: ORGANIC GREY

Won By: 1.75

Time: 1:38:69

Place-7

G S Shekhawat

60

(9)

Place-5

H S Pawar

57.5

(2)

16-10-2018

(DEL) 1000M

Winner: RED APPLE

Won By: 1.25

Time: 1:00.52

Place-8

R Yousaf

57

(9)

Place-5

M B Qureshi

51.5

(6)

01-10-2018

(DEL) 1200M

Winner: EXTREME DESIRE

Won By: 3.5

Time: 1:13:25

Place-3

D Kumar

59

(4)

Place-1

Akash Rajput

59

(3)

01-10-2018

(DEL) 1100M

Winner: TOT O WHISKEY

Won By: 2

Time: 1:05.54

Place-11

Sameer Qureshi

58.5

(3)

Place-12

Gurpreet Singh

54.5

(10)

01-10-2018

(DEL) 1100M

Winner: SOLID WOOD

Won By: 4

Time: 1:05:00

Place-5

M I Qureshi

60.5

(8)

Place-6

T S Jodha

59.5

(10)

20-09-2018

(DEL) 1200M

Winner: EXTREME DESIRE

Won By: 0.75

Time: 1:12.17

Place-9

R Rakesh

52.5

(13)

Place-1

Akash Rajput

52.5

(8)

31-05-2018

(DEL) 1100 MetersM

Winner: MASTER JEFFERSON

Won By: 1.5

Time: 1:05.79

Place-13

Aqeed Waheed

55.5

(10)

Place-3

D S Deora

56.5

(6)

29-05-2018

(DEL) 1200MM

Winner: OSCULATE

Won By: 5

Time: 1:12.46

Place-6

Mohd Asif

60.0

(12)

Place-1

M B Qureshi

59.5

(2)

28-05-2018

(DEL) 1200MM

Winner: BLACK BOXER

Won By: NECK

Time: 1:11.53

Place-1

M B Qureshi

56.5

(5)

Place-12

Sameer Qureshi

56.5

(7)

22-05-2018

(DEL) 1000M

Winner: MISS DUNCAN

Won By: NICK

Time: 0:59:46

Place-9

Ramandeep Singh Bal

57.5

(1)

Place-3

Arman Jafri

52.5

(9)

18-05-2018

(DEL) 1200 MetersM

Winner: BLACK BOXER

Won By: 5.75

Time: 1:11.97

Place-1

M B Qureshi

57.0

(1)

Place-6

S Lalit

60.5

(10)

17-05-2018

(DEL) 1100 MM

Winner: SMILE OF LOVE

Won By: 2.25

Time: 1:06.70

Place-7

Ramandeep Singh Bal

59.0

(3)

Place-4

Arman Jafri

52.5

(10)

05-05-2018

(DEL) 1100MM

Winner: AMAZING MOONLIGHT

Won By: 2.25

Time: 1:07.15

Place-5

Narain Singh

61.5

(9)

Place-2

Ramandeep Singh Bal

57.5

(3)

20-04-2018

(DEL) 1100MM

Winner: POWERHAUS

Won By: 3.5

Time: 1:05:21

Place-8

R Yousaf

55.5

(3)

Place-4

Sameer Qureshi

59.0

(2)

Place-2

D S Deora

50.0

(6)

16-04-2018

(DEL) 1000 MetersM

Winner: GOLDEN COAST

Won By: 3.25

Time: 0:59.57

Place-W

R Yousaf

54.5

(3)

Place-5

Md Asif Khan

59.5

(12)

01-02-2018

(DEL) 1200 MetersM

Winner: FLY AWAY

Won By: 2.25

Time: 1:13:07

Place-1

Praveen Saini

61.5

(5)

Place-3

Gurpreet Singh

58.5

(6)

01-02-2018

(DEL) 1400 MetersM

Winner: BLACK BOXER

Won By: 1.5

Time: 1:27:57

Place-1

D S Deora

58.5

(7)

Place-4

Akash Rajput

59.0

(5)

25-01-2018

(DEL) 1600 Meters.M

Winner: OSCULATE

Won By: 1.5

Time: 1:42.91

Place-3

Akash Rajput

56.5

(2)

Place-1

M B Qureshi

59.0

(3)

15-01-2018

(DEL) 1100 MetersM

Winner: MASTER BECKET

Won By: SHD

Time: 1:07:47

Place-1

Sandeep Rajput

59.0

(11)

Place-2

Gurpreet Singh

58.0

(8)

02-01-2018

(DEL) 1200MM

Winner: MISS UNIVERSE

Won By: 0.5

Time: 1:14.78

Place-4

M B Qureshi

56.0

(2)

Place-1

Akash Rajput

55.5

(10)

02-01-2018

(DEL) 1200MM

Winner: MISS FERRARI

Won By: HEAD

Time: 1:14.43

Place-2

S Mosin

57.5

(1)

Place-3

Rajinder Saini

57.5

(2)

19-12-2017

(DEL) 1600 Meters.M

Winner: GALLOP AWAY

Won By: 3.75

Time: 1:39.47

Place-11

Jai Parkash

53.5

(8)

Place-6

Rajinder Saini

57.5

(7)

12-12-2017

(DEL) 1200 MetersM

Winner: AZOTH

Won By: 2.25

Time: 1:14.18

Place-11

Md Asif Khan

56.5

(14)

Place-7

Sandeep Rajput

60.0

(12)

02-11-2017

(DEL) 1000 MetersM

Winner: EXTREME DESIRE

Won By: 1.5

Time: 1:00:80

Place-2

S Mosin

57.5

(2)

Place-1

Akash Rajput

59.0

(8)

20-10-2017

(DEL) 1200 Meters.M

Winner: WHIFF OF GOLD

Won By: SHD

Time: 1:13.30

Place-2

M I Qureshi

61.5

(1)

Place-7

Akash Rajput

49.5

(10)

10-10-2017

(DEL) 1000 MetersM

Winner: FOREVER YOURS

Won By: 0.5

Time: 0:59.93

Place-3

Md Asif Khan

59.0

(5)

Place-7

D S Deora

53.0

(11)

29-09-2017

(DEL) 1200 Meters.M

Winner: LIKE MY CHILD

Won By: 7.75

Time: 1:12.89

Place-1

R Rakesh

59.0

(6)

Place-10

G S Shekhawat

56.5

(4)

27-04-2017

(DEL) 1100 MM

Winner: NICHE DIAMOND

Won By: 9.25

Time: 1:06.47

Place-11

D S Deora

60.5

(5)

Place-3

Ranjeet Singh

58.0

(9)

Place-4

Praveen Saini

56.5

(2)

28-02-2017

(DEL) 1400 MM

Winner: PEREGRINE

Won By: 2

Time: 1:25.21

Place-6

Bhiv Singh

59.0

(3)

Place-7

D Kumar

51.5

(6)

Place-3

M Mani

58.5

(4)

31-01-2017

(DEL) 1000 MM

Winner: ASHWA SAANGA

Won By: 3.25

Time: 1:00:37

Place-7

Md Asif Khan

51.5

(11)

Place-11

D Kumar

55.0

(3)

31-01-2017

(DEL) 1600 MM

Winner: DESERT OF GOLD

Won By: 2.25

Time: 1:40:13

Place-6

Bhiv Singh

62.0

(6)

Place-10

R Rakesh

58.0

(2)

15-01-2017

(DEL) 1200MM

Winner: SHANE PUNJAB

Won By: 1 1 /4

Time: 1:12:83

Place-9

R Rakesh

54.0

(8)

Place-2

D S Deora

56.5

(1)

10-01-2017

(DEL) 1100 mM

Winner: SEA STORM

Won By: HEAD

Time: 1:06.55

Place-13

Narain Singh

61.5

(10)

Place-7

Ramandeep Singh Bal

55.5

(13)

Place-12

H S Pawar

59.5

(6)

27-12-2016

(DEL) 1400 MM

Winner: GODSTOUCH

Won By: 2.25

Time: 1:25:03

Place-9

M Mani

52.0

(1)

Place-8

H S Pawar

51.5

(3)

29-11-2016

(DEL) 1200 MM

Winner: MISTER BEST

Won By: nk

Time: 1:11:19

Place-9

Sameer Khan

54.0

(12)

Place-4

Ramandeep Singh Bal

52.5

(11)

15-11-2016

(DEL) 1000 MM

Winner: MORNING DEVOTION

Won By: 2.5

Time: 1:01.08

Place-6

S Amjad Khan

55.5

(2)

Place-5

V S Gautam

53.5

(9)

28-10-2016

(DEL) 1000 Metres.M

Winner: WINNERS GOLD

Won By: 1.25

Time: 0:59.49

Place-8

Narain Singh

57.0

(4)

Place-2

Md Habeeb

55.0

(1)

20-10-2016

(DEL) 1100 MM

Winner: RED APPLE

Won By: 3.75

Time: 1:05:73

Place-14

Gurpreet Singh

58.0

(14)

Place-2

Md Habeeb

53.0

(2)

Place-9

S Amjad Khan

55.0

(9)

04-10-2016

(DEL) 1200 Metres.M

Winner: RED APPLE

Won By: 1.25

Time: 1:13.63

Place-5

Ramandeep Singh Bal

54.5

(2)

Place-7

M B Qureshi

51.0

(1)

16-09-2016

(DEL) 1100 Metres.M

Winner: SO CLEVER

Won By: 0.5

Time: 1:06.16

Place-5

D S Deora

53.5

(6)

Place-8

Ramandeep Singh Bal

57.0

(4)

29-04-2016

(DEL) 1200 MM

Winner: GO MY GIRL

Won By: SHD

Time: 1:12.57

Place-8

Bhiv Singh

55.5

(8)

Place-9

T S Jodha

52.0

(7)

Place-6

S Amjad Khan

54.0

(2)

15-03-2016

(DEL) 1400 MM

Winner: RANNVIJAY

Won By: 2.5

Time: 1:26.47

Place-3

Ramandeep Singh Bal

55.0

(5)

Place-5

Irfan Khan

55.0

(2)

01-03-2016

(DEL) 1200 MM

Winner: MASTER VANPERISE

Won By: 1.25

Time: 1:13.31

Place-8

Irfan Khan

54.5

(10)

Place-1

Ramandeep Singh Bal

60.0

(6)

23-02-2016

(DEL) 1200 MM

Winner: TERMSANDCONDITIONS

Won By: 2.75

Time: 1:12.10

Place-9

Akash Agarwal

52.0

(14)

Place-7

C S Jodha

55.0

(10)

12-01-2016

(DEL) 1100 METRES.M

Winner: ASHWA MANJRI

Won By: 1.25

Time: 1:05:65

Place-5

A Ashhad Asbar

53.5

(1)

Place-7

C S Jodha

56.5

(11)

15-12-2015

(DEL) 1000 MM

Winner: EXTREME DESIRE

Won By: 2.25

Time: 1:01.89

Place-6

Ramandeep Singh Bal

55.0

(14)

Place-1

C S Jodha

55.0

(3)

22-09-2015

(DEL) 1000 MetresM

Winner: MASTER VANPERISE

Won By: NECK

Time: 1:00.45

Place-8

M Mani

62.0

(5)

Place-1

R Parvesh

56.0

(4)

09-03-2015

(DEL) 1400 MetresM

Winner: THE MAFIA

Won By: 3.25

Time: 1:26.87

Place-2

Kavraj Singh

60.5

(6)

Place-5

Pradeep Kumar

54.0

(1)

09-02-2015

(DEL) 1400 MetresM

Winner: LIKE MY CHILD

Won By: 6.5

Time: 1:25.71

Place-1

Ranjeet Singh

51.0

(2)

Place-7

K Sunny Kumar

56.5

(9)

25-03-2014

(DEL) 1100 Metres.M

Winner: MY CRYSTAL

Won By: 1.75

Time: 1:06.37

Place-2

Shafeeq Ahmed

53.5

(2)

Place-4

C S Jodha

55.0

(9)

10-02-2014

(DEL) 1000MM

Winner: INDIAN OCEAN

Won By: 3.25

Time: 1:00.68

Place-5

Ranjeet Singh

53.5

(3)

Place-4

Suresh Kumar

55.0

(9)

30-01-2014

(DEL) 1100 MetresM

Winner: SAVE YOUR MONEY

Won By: 5.75

Time: 1:07.15

Place-7

M Mani

53.5

(9)

Place-12

L Prashant

55

(2)