India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MASTER JEFFERSON | UNDISPUTED | PROMISE ME | HOPE AND GLORY | POWERHAUS | MASTER CRISTIANO | TOP KING | |
23-02-2021 (DEL) 1100M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: Neck Time: 1:05.92 |
Place-6 Kundan Paswan 59(9)
|
Place-9 R K Patel 56(6)
|
|||||
18-02-2020 (DEL) 1200M Winner: HOPE AND GLORY Won By: 2.25 Time: 1:10.17 |
Place-7 Kundan Paswan 57(4)
|
Place-1 A Sandesh 57(2)
|
|||||
31-01-2020 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: Nose Time: 1:00.16 |
Place-W Withdrawn 59(4)
|
Place-5 Angad 49(6)
|
|||||
24-12-2019 (DEL) 1100M Winner: TAPI Won By: 1.5 Time: 1:05.67 |
Place-4 Khet Singh 58.5(2)
|
Place-6 Ankit Pal 49(3)
|
Place-3 S G Prasad 58(4)
|
||||
10-12-2019 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC Won By: 1.25 Time: 1:22.37 |
Place-7 Abdul Fazal 61(2)
|
Place-2 Akash Rajput 61(7)
|
Place-5 S G Prasad 61(4)
|
||||
03-12-2019 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Muzammil Hashmi 59.5(5)
|
Place- Kundan Paswan 54.5(2)
|
Place- S G Prasad 59(1)
|
Place- Riazuddin 49(4)
|
|||
19-11-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC Won By: 1.25 Time: 1:10:16 |
Place-4 Khet Singh 59(2)
|
Place-6 Kundan Paswan 55.5(5)
|
Place-2 S G Prasad 57(4)
|
Place-5 R Rakesh 50(3)
|
|||
07-11-2019 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC Won By: 0.75 Time: 1:23:10 |
Place-5 Kundan Paswan 57.5(5)
|
Place-7 S G Prasad 52(1)
|
Place-8 S Mosin 53(4)
|
||||
24-10-2019 (DEL) 1000M Winner: MISTER STUNNER Won By: 3.75 Time: 0:57.74 |
Place-3 Abdul Fazal 59.5(4)
|
Place-5 Pradeep Kumar 53.5(5)
|
Place-2 C Umesh 50.5(2)
|
||||
24-10-2019 (DEL) 1200M Winner: HOPE AND GLORY Won By: 4.25 Time: 1:10.97 |
Place-4 D S Deora 59(4)
|
Place-1 Akash Rajput 56.5(1)
|
Place-3 S G Prasad 59(5)
|
||||
01-10-2019 (DEL) 1100M Winner: HOPE AND GLORY Won By: 3.75 Time: 1:03.84 |
Place-3 Khet Singh 56.5(1)
|
Place-4 D S Deora 55(2)
|
Place-6 Bhanu P Singh 52.5(3)
|
Place-1 Sandeep Rajput 59(5)
|
Place-5 Praveen Saini 51(4)
|
Place-2 S G Prasad 52(6)
|
|
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: UNDISPUTED Won By: Neck Time: 0:58.34 |
Place-W S Mosin 57(10)
|
Place-1 R Rakesh 56.5(1)
|
Place-10 Sandeep Rajput 58.5(5)
|
Place-6 Amyn Merchant 59.5(9)
|
Place-4 Ranjeet Singh 57(11)
|
||
21-04-2019 (DEL) 1200M Winner: SOLITARY EAGLE Won By: Neck Time: 1:11.81 |
Place-W S Mosin 56.5(10)
|
Place-7 M B Qureshi 57.5(4)
|
Place-5 Amandeep Singh 59(6)
|
||||
16-04-2019 (DEL) 1400M Winner: MASTER CRISTIANO Won By: 2.5 Time: 1:25.53 |
Place-5 S Mosin 58.5(5)
|
Place-6 M B Qureshi 61.5(6)
|
Place-1 S G Prasad 52.5(7)
|
||||
12-04-2019 (DEL) 1100M Winner: NICHE POM Won By: Head Time: 1:05:06 |
Place-3 Amandeep Singh 59(5)
|
Place-2 S G Prasad 57.5(4)
|
Place-7 S Mosin 53.5(3)
|
||||
05-04-2019 (DEL) 1000M Winner: TOP KING Won By: 1 Time: 0:58.13 |
Place-3 S Mosin 57.5(5)
|
Place-2 S G Prasad 54.5(4)
|
Place-1 Arman Jafri 50(2)
|
||||
25-03-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC Won By: Neck Time: 1:11.06 |
Place-4 Muzammil Hashmi 57.5(3)
|
Place-5 Sameer Qureshi 60(5)
|
|||||
12-03-2019 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC Won By: 6.5 Time: 1:23.27 |
Place-3 Muzammil Hashmi 58(1)
|
Place-2 D S Deora 59(3)
|
|||||
26-02-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 6 Time: 1:04.73 |
Place-2 Muzammil Hashmi 56.5(4)
|
Place-3 Akash Rajput 58.5(6)
|
Place-5 C Umesh 52(2)
|
||||
18-02-2019 (DEL) 1200M Winner: MASTER JEFFERSON Won By: 4 Time: 1:11.82 |
Place-1 S Mosin 59(12)
|
Place-11 Amandeep Singh 57.5(1)
|
|||||
12-02-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 2.75 Time: 0:58:72 |
Place-5 G S Shekhawat 58.5(4)
|
Place-3 C Umesh 51.5(3)
|
|||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: MISS CINDRELLA Won By: Head Time: 1:07:71 |
Place-6 Amandeep Singh 60.5(6)
|
Place-2 C Umesh 60(9)
|
|||||
14-01-2019 (DEL) 1600M Winner: PROMISE ME Won By: 1.25 Time: 1:36.97 |
Place-4 Dilip Singh 55.5(2)
|
Place-1 C S Jodha 50.5(1)
|
|||||
03-01-2019 (DEL) 1100M Winner: STARDOM CALLING Won By: 0.75 Time: 1:06.02 |
Place-W Muzammil Hashmi 50.5(4)
|
Place-4 Akash Rajput 58(2)
|
|||||
18-12-2018 (DEL) 1200M Winner: UNDISPUTED Won By: 1.5 Time: 1:10.17 |
Place-3 Riazuddin 50(1)
|
Place-1 S G Prasad 51(5)
|
|||||
11-12-2018 (DEL) 1400M Winner: BIG ORANGE Won By: 2.25 Time: 1:23.67 |
Place-8 S G Prasad 60(9)
|
Place-2 Jai Parkash 59.5(5)
|
|||||
04-12-2018 (DEL) 1400M Winner: SOLID WOOD Won By: 3.5 Time: 1:24.29 |
Place-2 Amandeep Singh 58.5(9)
|
Place-4 S Mosin 57(11)
|
|||||
30-10-2018 (DEL) 1200M Winner: BIG ORANGE Won By: Neck Time: 1:10.80 |
Place-7 S Mosin 56.5(2)
|
Place-3 S G Prasad 59(12)
|
Place-8 Gurpreet Singh 57.5(1)
|
Place-11 K Narender Kumar 59(3)
|
|||
23-10-2018 (DEL) 1100M Winner: UNDISPUTED Won By: 3.25 Time: 1:04:06 |
Place-2 S Mosin 55.5(11)
|
Place-1 S G Prasad 52(7)
|
Place-9 K Narender Kumar 52.5(3)
|
||||
01-10-2018 (DEL) 1200M Winner: MISTER INDIA Won By: 1 Time: 1:11.98 |
Place-2 S Mosin 54(9)
|
Place-10 R Parvesh 53.5(5)
|
|||||
28-05-2018 (DEL) 1100M Winner: SHES STRIKING Won By: 3.5 Time: 1:04.80 |
Place-4 Ramandeep Singh Bal 58.0(9)
|
Place-6 Nazim 58.5(12)
|
|||||
06-05-2018 (DEL) 1200M Winner: FLEMENCO Won By: Neck Time: 1:11.84 |
Place-10 J Chinoy 59.0(4)
|
Place-2 Ramandeep Singh Bal 59.0(6)
|
|||||
27-04-2018 (DEL) 1100M Winner: BLACK SWAN Won By: 1 Time: 1:05.59 |
Place-3 Ramandeep Singh Bal 55.0(7)
|
Place-2 J Chinoy 59.0(5)
|
|||||
28-11-2017 (DEL) 1000M Winner: MISS CINDRELLA Won By: 1.25 Time: 0:59.16 |
Place-2 Sandeep Rajput 58.5(7)
|
Place-10 G S Shekhawat 56.0(10)
|