India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROSY PICTURE | FAR AWAY | MIDLEXESS | PERSONAL LEGEND | ASHWA SAANGA | PLAYER | ASHWA SIKKANDER | MR SINGH | KIRPAN | MASTER VANPERISE | ORGANIC GREY | HURACAN | |
02-11-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 0.5 Time: 1:07.16 |
Place-5 N Tauseef Ahmed 61(6)
|
Place-9 M Shahid 58.5(4)
|
||||||||||
22-01-2021 (DEL) 1200M Winner: ADORABLE Won By: 1.25 Time: 1:11.86 |
Place-4 Sameer Khan 53(5)
|
Place-6 Khet Singh 52.5(4)
|
||||||||||
03-03-2020 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 0.5 Time: 1:39.97 |
Place-2 Jai Parkash 54(7)
|
Place-7 Riazuddin 50.5(12)
|
Place-6 K Narender Kumar 55(6)
|
|||||||||
25-02-2020 (DEL) 1600M Winner: SPECIAL FIGHTER Won By: 0.5 Time: 1:39.47 |
Place-8 Ankit Pal 59.5(7)
|
Place-9 Jai Parkash 59(9)
|
||||||||||
25-02-2020 (DEL) 1100M Winner: NICHE CURRENCY Won By: 1.75 Time: 1:06.35 |
Place-9 Gurpreet Singh 58.5(12)
|
Place-14 Arman Jafri 55(7)
|
Place-11 Riazuddin 53.5(1)
|
|||||||||
11-02-2020 (DEL) 1200M Winner: OSCULATE Won By: Head Time: 1:14.12 |
Place-8 Md Habeeb 53.5(6)
|
Place-4 Riazuddin 52.5(9)
|
||||||||||
31-01-2020 (DEL) 1600M Winner: MASTER BECKET Won By: 0.75 Time: 1:42.23 |
Place-5 Jai Parkash 56.5(7)
|
Place-8 Ankit Pal 55.5(3)
|
||||||||||
24-01-2020 (DEL) 1100M Winner: FLY AWAY Won By: 1 Time: 1:06.85 |
Place-9 Ishwar Singh 55.5(11)
|
Place-5 Abdul Fazal 54(7)
|
||||||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: KIRPAN Won By: 1.75 Time: 1:12.86 |
Place-2 M Shahid 54(8)
|
Place-4 Ankit Pal 55(10)
|
Place-1 Praveen Saini 51(4)
|
Place-9 Riazuddin 55(2)
|
||||||||
24-12-2019 (DEL) 1600M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:39.11 |
Place-5 Akash Rajput 54.5(11)
|
Place-11 Riazuddin 53.5(6)
|
Place-W Withdrawn 53(1)
|
|||||||||
10-12-2019 (DEL) 1200M Winner: LOVELY GIRL Won By: 2.25 Time: 1:12.20 |
Place-7 M Shahid 55.5(10)
|
Place-3 G S Shekhawat 54.5(2)
|
Place-4 Praveen Saini 52.5(4)
|
Place-10 S G Prasad 58.5(7)
|
||||||||
03-12-2019 (DEL) 1000M Winner: Won By: Time: |
Place- Jai Parkash 56.5(2)
|
Place- M Shahid 55(12)
|
||||||||||
19-11-2019 (DEL) 1200M Winner: MASTER BECKET Won By: 4.75 Time: 1:12:46 |
Place-3 M Shahid 55.5(3)
|
Place-4 Pradeep Kumar 55(4)
|
Place-5 R Parvesh 56(7)
|
|||||||||
31-10-2019 (DEL) 1100M Winner: RACE KA RAJA Won By: 1.5 Time: 1:05:89 |
Place-W Withdrawn 55(1)
|
Place-5 Muzammil Hashmi 56(5)
|
||||||||||
29-10-2019 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Akash Rajput 57(6)
|
Place- R Parvesh 55.5(7)
|
||||||||||
29-10-2019 (DEL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- M Shahid 55(3)
|
Place- Muzammil Hashmi 56(2)
|
||||||||||
18-10-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SIKKANDER Won By: 0.5 Time: 1:05:54 |
Place-3 Ranjeet Singh 59(7)
|
Place-1 Ishwar Singh 57(4)
|
Place-7 Ankit Pal 58(9)
|
|||||||||
07-10-2019 (DEL) 1100M Winner: TAPI Won By: 5 Time: 1:06.92 |
Place-3 Bhanu P Singh 54.5(1)
|
Place-6 R Rakesh 50(8)
|
||||||||||
07-10-2019 (DEL) 1100M Winner: LIKE MY CHILD Won By: 2.75 Time: 1:06.36 |
Place-8 R Yousaf 58(4)
|
Place-3 D S Deora 56(9)
|
Place-2 Ankit Pal 56(8)
|
Place-7 S G Prasad 61.5(7)
|
||||||||
01-10-2019 (DEL) 1200M Winner: YOU ARE MINE Won By: 7.75 Time: 1:10.88 |
Place-2 Ranjeet Singh 57(5)
|
Place-3 Praveen Saini 56.5(10)
|
||||||||||
25-09-2019 (DEL) 1100M Winner: MISTER STUNNER Won By: 8.75 Time: 1:04:44 |
Place-9 Pradeep Kumar 56(7)
|
Place-2 Sameer Khan 54.5(8)
|
Place-8 Aman 49.5(5)
|
|||||||||
25-09-2019 (DEL) 1400M Winner: MIDLEXESS Won By: 6.5 Time: 1:23:68 |
Place-1 Sameer Khan 59(2)
|
Place-4 Ranjeet Singh 56.5(4)
|
||||||||||
17-09-2019 (DEL) 1000M Winner: MR STUNNING Won By: 4 Time: 0:58:85 |
Place-9 R Yousaf 58.5(10)
|
Place-8 R Rakesh 50.5(5)
|
Place-10 D Kumar 50(8)
|
|||||||||
27-08-2019 (DEL) 1000M Winner: WINNERS GOLD Won By: 7 Time: 0:59.25 |
Place-4 R Yousaf 61(1)
|
Place-3 G S Shekhawat 60.5(4)
|
Place-2 Riazuddin 53.5(5)
|
|||||||||
30-04-2019 (DEL) 1200M Winner: THE CHEETAH Won By: 4 Time: 1:11.13 |
Place-2 Ranjeet Singh 57(10)
|
Place-4 Amyn Merchant 57.5(2)
|
Place-8 R Pravesh 60(8)
|
|||||||||
27-04-2019 (DEL) 1400M Winner: RESPONSIBLEFORLOVE Won By: 1 Time: 1:26.02 |
Place-5 Ramandeep Singh Bal 57(1)
|
Place-6 Khet Singh 60(4)
|
Place-11 K Narender Kumar 60(5)
|
|||||||||
27-04-2019 (DEL) 1200M Winner: ADORABLE Won By: 3.25 Time: 1:12.30 |
Place-W Withdrawn 55.5(-)
|
Place-5 Vinay Jaiswal 52(8)
|
||||||||||
15-04-2019 (DEL) 1200M Winner: JUNGLE WAVE Won By: 1.75 Time: 1:11.96 |
Place-5 M B Qureshi 59(1)
|
Place-7 Syed Asgar 58.5(5)
|
||||||||||
15-04-2019 (DEL) 1600M Winner: ROSY PICTURE Won By: Shd Time: 1:39.40 |
Place-1 Akash Rajput 58(3)
|
Place-3 Ranjeet Singh 56(4)
|
||||||||||
08-04-2019 (DEL) 1000M Winner: MERCI BEAUCOUP Won By: 1.25 Time: 1:00.06 |
Place-6 Syed Asgar 56(1)
|
Place-7 R Rakesh 51(5)
|
||||||||||
02-04-2019 (DEL) 1200M Winner: CAPTAIN ROY Won By: 2.5 Time: 1:12.72 |
Place-W D S Deora 55.5(6)
|
Place-5 Sandeep Rajput 59.5(4)
|
Place-7 C Umesh 53(8)
|
|||||||||
26-03-2019 (DEL) 1200M Winner: MISTER BEST Won By: 0.5 Time: 1:12.70 |
Place-4 Sandeep Rajput 59.5(12)
|
Place-3 C Umesh 52.5(10)
|
||||||||||
19-03-2019 (DEL) 1100M Winner: SUPERSTAR SUPREME Won By: 0.5 Time: 1:05.65 |
Place-7 R Rakesh 51.5(3)
|
Place-5 Sandeep Rajput 61(1)
|
||||||||||
12-03-2019 (DEL) 1400M Winner: ASHWA YASHOBALI Won By: 4.25 Time: 1:25.21 |
Place-2 Akash Rajput 55(8)
|
Place-5 S G Prasad 55(7)
|
||||||||||
07-03-2019 (DEL) 1100M Winner: SUMMER PALACE Won By: 1.75 Time: 1:06:53 |
Place-7 Arman Jafri 54(2)
|
Place-8 K Narender Kumar 53(7)
|
||||||||||
28-02-2019 (DEL) 1000M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 0.5 Time: 0:59.38 |
Place-4 Arman Jafri 52(4)
|
Place-10 C Umesh 52(10)
|
||||||||||
26-02-2019 (DEL) 1200M Winner: BLACK BOXER Won By: 8.5 Time: 1:11.07 |
Place-4 Muzammil Hashmi 57(1)
|
Place-6 S G Prasad 53(5)
|
Place-3 C Umesh 52(2)
|
|||||||||
18-02-2019 (DEL) 1400M Winner: SOLITARY EAGLE Won By: 6.75 Time: 1:25.24 |
Place-5 Jai Parkash 53(2)
|
Place-4 Akash Rajput 57(9)
|
Place-9 Shaliyar Khan 54.5(8)
|
Place-3 C Umesh 51.5(10)
|
||||||||
29-01-2019 (DEL) 1600M Winner: VAZRA Won By: Neck Time: 1:39:97 |
Place-6 Narain Singh 57(8)
|
Place-8 Shaliyar Khan 54.5(4)
|
||||||||||
21-01-2019 (DEL) 1200M Winner: BRAMHAPUTRI Won By: Neck Time: 1:13.99 |
Place-6 Jai Parkash 53(9)
|
Place-2 Sandeep Rajput 58(6)
|
||||||||||
08-01-2019 (DEL) 1400M Winner: LOVELY BOY Won By: Neck Time: 1:27:76 |
Place-7 R Yousaf 54.5(12)
|
Place-13 Irfan Khan 57(13)
|
Place-10 Shaliyar Khan 56(5)
|
|||||||||
31-12-2018 (DEL) 1000M Winner: BIG HIT Won By: 1 Time: 0:59.24 |
Place-4 Shaliyar Khan 56(1)
|
Place-8 Sandeep Rajput 61(8)
|
||||||||||
04-12-2018 (DEL) 1000M Winner: TOP BRACKET Won By: 1.75 Time: 1:00:38 |
Place-3 Mohan Lal 57(10)
|
Place-8 Sandeep Rajput 62(4)
|
||||||||||
27-11-2018 (DEL) 1000M Winner: BEAUTIFUL SOUL Won By: 1.25 Time: 0:59.93 |
Place-4 T S Jodha 55.5(14)
|
Place-10 V S Gautam 55(11)
|
||||||||||
27-11-2018 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 5.25 Time: 1:11.04 |
Place-8 D Kumar 52(6)
|
Place-4 C Umesh 54(9)
|
||||||||||
13-11-2018 (DEL) 1400M Winner: RYBACK Won By: 4 Time: 1:24.02 |
Place-5 Mohan Lal 59(6)
|
Place-3 C Umesh 52.5(5)
|
||||||||||
30-10-2018 (DEL) 1100M Winner: PERSONAL LEGEND Won By: 5.75 Time: 1:05.88 |
Place-1 Arman Jafri 52.5(2)
|
Place-7 K Narender Kumar 59.5(9)
|
||||||||||
23-10-2018 (DEL) 1200M Winner: ROSY PICTURE Won By: 9 Time: 1:12.16 |
Place-1 Akash Rajput 54.5(4)
|
Place-4 Gurpreet Singh 56(3)
|
||||||||||
08-10-2018 (DEL) 1000M Winner: BRIGHT WATERS Won By: Neck Time: 1:00:42 |
Place-4 Jai Parkash 54.5(13)
|
Place-10 G S Shekhawat 56(14)
|
||||||||||
05-10-2018 (DEL) 1000M Winner: GOOD DIAMOND Won By: 3 Time: 1:59:50 |
Place-2 R Parvesh 58.5(4)
|
Place-10 Riazuddin 49.5(7)
|
||||||||||
20-09-2018 (DEL) 1100M Winner: ASHWA GAURVI Won By: Time: 1:09.31 |
Place-4 Irfan Khan 58.5(4)
|
Place-5 Riazuddin 50.5(5)
|
||||||||||
20-09-2018 (DEL) 1000M Winner: MY ABLAZE Won By: 1.75 Time: 1:00.25 |
Place-5 R Rakesh 53(5)
|
Place-10 K Narender Kumar 56.5(10)
|
||||||||||
22-05-2018 (DEL) 1100M Winner: MISS ZACHARY Won By: 2.25 Time: 1:05:71 |
Place-4 S Lalit 58.5(4)
|
Place-7 K Narender Kumar 55.5(7)
|
||||||||||
18-05-2018 (DEL) 1200M Winner: BLACK BOXER Won By: 5.75 Time: 1:11.97 |
Place-9 J Chinoy 56.5(2)
|
Place-2 Arman Jafri 60.0(7)
|
||||||||||
27-04-2018 (DEL) 1100M Winner: BLACK SWAN Won By: 1 Time: 1:05.59 |
Place-7 M Chettri 52.0(9)
|
Place-4 Sandeep Rajput 56.0(2)
|
||||||||||
01-02-2018 (DEL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- Narain Singh 55.5(5)
|
Place- R Rakesh 51.0(3)
|
||||||||||
25-01-2018 (DEL) 1000M Winner: ARTAXIAS Won By: 5.75 Time: 1:00.65 |
Place-6 Narain Singh 58.5(5)
|
Place-4 Mohd Asif 59.0(3)
|
Place-10 R Rakesh 55.0(6)
|
|||||||||
15-01-2018 (DEL) 1100M Winner: BE CHAMPION Won By: 1.25 Time: 1:06:22 |
Place-2 Sandeep Rajput 59.0(4)
|
Place-8 S Mosin 58.0(11)
|
Place-11 S Lalit 54.0(7)
|
|||||||||
09-01-2018 (DEL) 1200M Winner: SHENGLI Won By: 0.75 Time: 1:12:68 |
Place-5 R Parmod 61.0(1)
|
Place-7 S Lalit 55.5(9)
|
||||||||||
02-01-2018 (DEL) 1400M Winner: TOP BRASS Won By: 2.5 Time: 1:26.90 |
Place-8 Narain Singh 56.5(10)
|
Place-12 K Narender Kumar 55.5(11)
|
||||||||||
21-12-2017 (DEL) 1200M Winner: FLEMENCO Won By: 6 1 /2 Time: 1:13.21 |
Place-7 Mohan Lal 60.0(6)
|
Place-4 Mohd Asif 56.5(2)
|
||||||||||
12-12-2017 (DEL) 1200M Winner: AZOTH Won By: 2.25 Time: 1:14.18 |
Place-4 Akash Rajput 56.5(1)
|
Place-7 Sandeep Rajput 60.0(12)
|
||||||||||
24-11-2017 (DEL) 1400M Winner: PROFITABLE Won By: Neck Time: 1:24.87 |
Place-4 Md Habeeb 59.0(6)
|
Place-7 T S Jodha 52.0(4)
|
||||||||||
12-09-2017 (DEL) 1100M Winner: MASTER VANPERISE Won By: 1.75 Time: 1:06.70 |
Place-4 Ranjeet Singh 57.5(1)
|
Place-1 S Mosin 58.5(10)
|
||||||||||
18-04-2017 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC GREY Won By: 6.25 Time: 1:26.06 |
Place-4 Gurpreet Singh 54.0(5)
|
Place-1 K Mukesh Kumar 55.5(1)
|
||||||||||
31-03-2017 (DEL) 1200M Winner: HELLO HELLO Won By: Head Time: 1:11.65 |
Place-6 Bhawani Singh 56.0(7)
|
Place-7 Praveen Saini 50.0(6)
|
||||||||||
10-03-2017 (DEL) 1200M Winner: MISTER BEST Won By: 3.25 Time: 1:11.62 |
Place-3 Bhawani Singh 59.0(2)
|
Place-W Gurpreet Singh 53.5(4)
|
||||||||||
28-02-2017 (DEL) 1400M Winner: IWIS Won By: 0.75 Time: 0:59.15 |
Place-9 Bhawani Singh 58.0(12)
|
Place-6 Gurpreet Singh 54.0(11)
|
||||||||||
31-01-2017 (DEL) 1000M Winner: ASHWA SAANGA Won By: 3.25 Time: 1:00:37 |
Place-1 Dashrath Singh 60.0(13)
|
Place-11 D Kumar 55.0(3)
|
||||||||||
03-01-2017 (DEL) 1000M Winner: ASHWA SAANGA Won By: 4 Time: 0:59:73 |
Place-1 Dashrath Singh 61.5(1)
|
Place-7 R Parvesh 56.5(5)
|
||||||||||
20-12-2016 (DEL) 1200M Winner: SOLARIUM Won By: 1.25 Time: 1:12:94 |
Place-3 Sameer Khan 62.0(1)
|
Place-4 Ramandeep Singh Bal 56.5(2)
|
||||||||||
16-09-2016 (DEL) 1100M Winner: SO CLEVER Won By: 0.5 Time: 1:06.16 |
Place-14 Bhiv Singh 52.0(9)
|
Place-2 Akash Rajput 60.5(11)
|
Place-8 Ramandeep Singh Bal 57.0(4)
|
|||||||||
29-04-2016 (DEL) 1200M Winner: GO MY GIRL Won By: Shd Time: 1:12.57 |
Place-3 Sandeep Rajput 55.5(4)
|
Place-6 S Amjad Khan 54.0(2)
|
||||||||||
29-12-2015 (DEL) 1600M Winner: GALLOP AWAY Won By: Shd Time: 1:39:33 |
Place-3 R Yousaf 52.5(7)
|
Place-W Withdrawn 59.5(0)
|
||||||||||
24-12-2015 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SAANGA Won By: 3 Time: 1:06:27 |
Place-1 Dashrath Singh 55.0(2)
|
Place-8 Ranjeet Singh 58.5(5)
|
||||||||||
08-12-2015 (DEL) 1200M Winner: WINNERS GOLD Won By: 2.75 Time: 1:12:71 |
Place-5 R Yousaf 57.5(6)
|
Place-4 Ramandeep Singh Bal 61.5(11)
|
||||||||||
16-04-2015 (DEL) 1200M Winner: MISS SHAKIRA Won By: 0.75 Time: 1:12.60 |
Place-6 Pradeep Kumar 59.0(3)
|
Place-12 S Lalit 53.0(8)
|
||||||||||
23-12-2014 (DEL) 1200M Winner: MALE SUPERIOR Won By: Head Time: 1:12.04 |
Place-2 R Parvesh 50.5(4)
|
Place-7 Ramandeep Singh Bal 57.0(5)
|
||||||||||
04-03-2014 (DEL) 1000M Winner: MISS SNOWWHITE Won By: 1.25 Time: 1:02.23 |
Place-3 K Sunny Kumar 55.0(9)
|
Place-5 C S Jodha 55.0(12)
|