India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SLAM DUNK | ABERLOUR | LOVELY THOUGHTS | PHILADELPHIA | AURORA AUSTRALIS | WILSHIRE | AQUARIUS | ARABIAN STORM | ANGELS HARMONY | FLYING DRAGON | DIBABA | GANDALF | |
23-10-2021 (PUN) 1200M Winner: LAILA Won By: 2.25 Time: 1:10.56 |
Place-5 Aniket Karande 53(11)
|
Place-9 H Zeeshan 50.5(2)
|
||||||||||
21-03-2021 (MUM) 1200M Winner: STARS FOR YOU Won By: 2 Time: 1:11.99 |
Place-6 J Chinoy 55(5)
|
Place-9 N Nadeem 51.5(7)
|
||||||||||
07-03-2021 (MUM) 1200M Winner: ON VA DANSER Won By: 1.25 Time: 1:12:18 |
Place-11 Dashrath Singh 55.5(11)
|
Place-6 A Prakash 51.5(12)
|
||||||||||
06-12-2020 (MUM) 1400M Winner: BLAZING BAY Won By: 2.75 Time: 1:27.15 |
Place-3 P S Kaviraj 59(4)
|
Place-9 K Pranil 56(8)
|
||||||||||
27-11-2020 (MUM) 1200M Winner: SANDALPHON Won By: 1.75 Time: 1:11.61 |
Place-3 P S Kaviraj 58.5(9)
|
Place-7 A Prakash 56.5(8)
|
||||||||||
25-11-2020 (MYS) 1400M Winner: MERCURY Won By: 3 Time: 1:25.39 |
Place-2 S R Santosh Kumar 61(10)
|
Place-8 R Shelar 58.5(2)
|
||||||||||
09-02-2020 (MUM) 1400M Winner: AQUARIUS Won By: 0.75 Time: 1:26.24 |
Place-1 A Sandesh 61(2)
|
Place-5 A S Peter 59.5(1)
|
||||||||||
29-12-2019 (MUM) 1200M Winner: NIGHT HUNT Won By: 6.5 Time: 1:10.92 |
Place-8 Aniket Karande 55(4)
|
Place-3 A Prakash 52(3)
|
||||||||||
15-12-2019 (MUM) 1400M Winner: ANGELS HARMONY Won By: 3.25 Time: 1:25.29 |
Place-5 K Pranil 60.5(1)
|
Place-1 D R Shubham 61(6)
|
||||||||||
17-11-2019 (PUN) 1600M Winner: HOKKAIDO Won By: 1.5 Time: 1:39.38 |
Place-10 K Pranil 55(6)
|
Place-9 M Ayyar 55.5(2)
|
||||||||||
12-10-2019 (PUN) 1400M Winner: MY PRECIOUS Won By: 0.75 Time: 1:25:32 |
Place-7 N S Parmar 55.5(9)
|
Place-6 Akshay Gaikwad 54(8)
|
||||||||||
06-10-2019 (PUN) 1200M Winner: SASSY LASS Won By: Snk Time: 1:11:48 |
Place-4 Niranjan S Parmar 51(15)
|
Place-7 P Vinod 54.5(10)
|
||||||||||
28-09-2019 (PUN) 1200M Winner: USTAD PEDRO Won By: 1 Time: 1:12.58 |
Place-3 D A Naik 55.5(7)
|
Place-5 A S Peter 52(6)
|
||||||||||
25-08-2019 (PUN) 1400M Winner: SASSY LASS Won By: 1.5 Time: 1:26:31 |
Place-4 S A Amit 60(4)
|
Place-W Withdrawn 59()
|
Place-7 S G Prasad 56(8)
|
Place-2 C S Jodha 54(9)
|
Place-5 M Ayyar 54.5(1)
|
Place-8 S J Sunil 54(3)
|
||||||
24-08-2019 (PUN) 1400M Winner: QUESTIONABLE Won By: 1 Time: 1:24.63 |
Place-2 P S Kaviraj 50.5(10)
|
Place-3 N S Parmar 50.5(3)
|
||||||||||
15-08-2019 (PUN) 1200M Winner: XOXO Won By: Lnk Time: 1:10.71 |
Place-7 Neeraj Rawal 60.5(4)
|
Place-3 Dashrath Singh 54.5(7)
|
Place-4 Akshay Gaikwad 55(9)
|
|||||||||
15-08-2019 (PUN) 1400M Winner: FLYING DRAGON Won By: 1.25 Time: 1:26.30 |
Place-1 M Ayyar 60(10)
|
Place-2 K Pranil 60.5(6)
|
||||||||||
26-07-2019 (PUN) 1400M Winner: AQUARIUS Won By: 2.75 Time: 1:28.64 |
Place-1 K Pranil 59.5(1)
|
Place-3 M Ayyar 60.5(10)
|
||||||||||
25-07-2019 (PUN) 1400M Winner: LOVELY THOUGHTS Won By: 5.25 Time: 1:25.75 |
Place-11 D R Shubham 59(12)
|
Place-1 H Zeeshan 51.5(10)
|
Place-2 J Chinoy 58(1)
|
Place-7 C S Jodha 53.5(5)
|
Place-13 S A Amit 54(2)
|
|||||||
13-04-2019 (MUM) 1800M Winner: WHOOPSIDAISY Won By: Lnk Time: 1:52:23 |
Place-6 M Ayyar 61.5(8)
|
Place-7 K Nazil 62(1)
|
||||||||||
07-03-2019 (MUM) 1000M Winner: SHARAREH Won By: 3.75 Time: 0:58.98 |
Place-4 N Nadeem 61.5(6)
|
Place-9 Dashrath Singh 55.5(7)
|
||||||||||
24-02-2019 (MUM) 1400M Winner: GANDALF Won By: 3 Time: 1:24.76 |
Place-5 A Sandesh 61(13)
|
Place-1 A S Peter 57(7)
|
||||||||||
21-02-2019 (MUM) 1000M Winner: UNTITLED Won By: 1.75 Time: 0:58:86 |
Place-3 S Zervan 60.5(6)
|
Place-9 Neeraj Rawal 60.5(3)
|
Place-13 P S Kaviraj 55(2)
|
|||||||||
10-02-2019 (MUM) 1200M Winner: KING KHALIL Won By: 0.5 Time: 1:11.83 |
Place-4 Vishal N Bunde 53.5(9)
|
Place-6 S A Amit 57(2)
|
||||||||||
24-01-2019 (MUM) 1200M Winner: FLOWER DUST Won By: 4.75 Time: 1:11.95 |
Place-6 A Sandesh 55(10)
|
Place-8 N B Kuldeep 58.5(8)
|
||||||||||
18-01-2019 (MUM) 1200M Winner: KANEEZ Won By: 3.5 Time: 1:11.66 |
Place-11 Hanumant Singh 53(11)
|
Place-9 S A Amit 52.5(12)
|
Place-8 Niranjan S Parmar 49(7)
|
|||||||||
12-01-2019 (MUM) 1400M Winner: LORRAINE Won By: 1.25 Time: 1:24.02 |
Place-8 H Zeeshan 50(8)
|
Place-4 C S Jodha 58(3)
|
||||||||||
06-01-2019 (MUM) 1400M Winner: KINGSMAN Won By: 3 Time: 1:25.20 |
Place-3 S A Amit 57(13)
|
Place-2 Amyn Merchant 59.5(2)
|
Place-5 A Sandesh 55.5(8)
|
Place-15 Akshay Gaikwad 53(16)
|
||||||||
21-12-2018 (MUM) 1600M Winner: EMOTIONLESS Won By: 1.5 Time: 1:37.70 |
Place-3 C S Jodha 58.5(3)
|
Place-6 M Ayyar 58(2)
|
||||||||||
21-12-2018 (MUM) 1200M Winner: PHILADELPHIA Won By: 2.25 Time: 1:11.79 |
Place-1 Neeraj Rawal 56(3)
|
Place-5 Amyn Merchant 58.5(1)
|
||||||||||
25-11-2018 (MUM) 1400M Winner: KING KHALIL Won By: 1.75 Time: 1:23.29 |
Place-11 H Zeeshan 52.5(6)
|
Place-8 S A Amit 59.5(9)
|
||||||||||
27-10-2018 (PUN) 1400M Winner: GRAND TENTON Won By: 0.75 Time: 1:24.71 |
Place-2 Amyn Merchant 59.5(6)
|
Place-6 Akshay Gaikwad 55.5(12)
|
||||||||||
23-09-2018 (PUN) 1200M Winner: LA MAGNIFIQUE Won By: 2.75 Time: 1:09:54 |
Place-4 Parbat Singh 51.5(3)
|
Place-9 Raghuveer Singh 52.5(10)
|
||||||||||
16-09-2018 (PUN) 1600M Winner: TILL END OF TIME Won By: 1.75 Time: 1:37:95 |
Place-9 S A Amit 58(11)
|
Place-8 P Trevor 60(8)
|
Place-11 K Nazil 61(12)
|
|||||||||
31-08-2018 (PUN) 1400M Winner: ARABIAN STORM Won By: 1.25 Time: 1:27:29 |
Place-1 Dashrath Singh 59(2)
|
Place-2 A Sandesh 57.5(9)
|
||||||||||
30-03-2018 (MUM) 1200M Winner: TRANSFORM Won By: 3.25 Time: 1:12.61 |
Place-11 T S Jodha 59(11)
|
Place-3 Amyn Merchant 57.5(6)
|
||||||||||
08-03-2018 (MUM) 1200M Winner: WILSHIRE Won By: 2.5 Time: 1:11:87 |
Place-2 Neeraj Rawal 59(4)
|
Place-1 P Trevor 58(7)
|
||||||||||
23-02-2018 (MUM) 1400M Winner: RELENTLESS PURSUIT Won By: 0.75 Time: 1:25.37 |
Place-5 H Zeeshan 55(3)
|
Place-2 A Sandesh 57(1)
|
||||||||||
10-02-2018 (MUM) 1400M Winner: CELESTIAL LIGHT Won By: 1.5 Time: 1:24.43 |
Place-3 S Jaykumar 54(11)
|
Place-8 T S Jodha 55.5(2)
|
||||||||||
24-12-2017 (MUM) 1400M Winner: PRICELESS ART Won By: 0.75 Time: 1:25.70 |
Place-12 C S Jodha 57.5(13)
|
Place-4 S Zervan 57.5(1)
|
||||||||||
17-12-2017 (MUM) 1600M Winner: ALBARETO Won By: 1 Time: 1:38.50 |
Place-11 B Nikhil 52.5(3)
|
Place-8 Amyn Merchant 50(5)
|
||||||||||
29-10-2017 (PUN) 1200M Winner: AURELIA Won By: 1 Time: 1:11.09 |
Place-3 B Nikhil 54.5(11)
|
Place-8 S Sunil 56(6)
|
||||||||||
15-10-2017 (PUN) 1400M Winner: ORION'S BELT Won By: Lnk Time: 1:26.65 |
Place-8 Dashrath Singh 59.5(4)
|
Place-3 C S Jodha 57.5(1)
|
||||||||||
10-09-2017 (PUN) 1200M Winner: CRYSTAL BALL Won By: 1.25 Time: 1:10.03 |
Place-2 D S Daman 60(9)
|
Place-10 N S Parmar 53.5(16)
|
||||||||||
06-08-2017 (PUN) 1000M Winner: MY BLESSINGS Won By: 2 Time: 0:59:11 |
Place-2 D S Daman 59(9)
|
Place-4 P Trevor 55(13)
|
||||||||||
28-07-2017 (PUN) 1200M Winner: SUMMER RAYS Won By: 1.5 Time: 1:10:85 |
Place-9 Vishal N Bunde 51.5(6)
|
Place-8 Amyn Merchant 53(2)
|
||||||||||
22-12-2016 (MUM) 1200M Winner: SHAOQING Won By: 3.25 Time: 1:12:08 |
Place-5 Hanumant Singh 55(1)
|
Place-9 S J Sunil 54(6)
|