India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWISS AGATTA | DRUID'S WONDER | BRIGHT SCRIPT | HELLEBORUS | DARING DANCER | A LITTLE MAGIC | ELEGANCE MINE | BALAHAK | HOCUS POCUS | MEXICAN HALO | |
08-03-2020 (CHE) 1400M Winner: ACTIVE Won By: 4 Time: 1:29.01 |
Place-3 Md Asif Khan 58(10)
|
Place-8 Shahar Babu 50(5)
|
||||||||
22-01-2020 (CHE) 1000M Winner: LORD OF KINGS Won By: 3.5 Time: 0:59.67 |
Place-7 P K Gaddam 51.5(5)
|
Place-4 Yash Narredu 57.5(7)
|
||||||||
02-01-2020 (CHE) 1200M Winner: AMAZING KITTEN Won By: Head Time: 1:16.72 |
Place-W Withdrawn 50(2)
|
Place-5 B Nikhil 52(9)
|
||||||||
26-12-2019 (CHE) 1400M Winner: MARCOUS Won By: 4.5 Time: 1:26.42 |
Place-11 Yash Narredu 59(5)
|
Place-3 B Nikhil 52(3)
|
||||||||
14-11-2019 (CHE) 1200M Winner: DARING DANCER Won By: 3.75 Time: 1:13.93 |
Place-1 Azfar Syeed 55.5(5)
|
Place-6 Nazerul Alam 51.5(9)
|
||||||||
26-10-2019 (CHE) 1200M Winner: CHAITANYA Won By: 1.25 Time: 1:17.34 |
Place-5 Md Farhan Alam 56.5(3)
|
Place-4 Nazerul Alam 52(7)
|
||||||||
26-10-2019 (CHE) 1200M Winner: LADY ASCOT Won By: 2 Time: 1:16.93 |
Place-9 R N Darshan 57.5(11)
|
Place-11 A Ashhad Asbar 51(6)
|
||||||||
13-06-2019 (OOT) 1300M Winner: TRENDING PRINCESS Won By: 3 Time: 1:23.32 |
Place-3 Altaf Hussain 57(6)
|
Place-7 Irshad Alam 51.5(1)
|
||||||||
06-06-2019 (OOT) 1500M Winner: ELEGANCE MINE Won By: 3 Time: 1:35.54 |
Place-W Md Asif Khan 57.5(2)
|
Place-1 C Umesh 55.5(1)
|
||||||||
31-05-2019 (OOT) 1500M Winner: SWISS AGATTA Won By: 1 Time: 1:34.09 |
Place-1 P Sai Kumar 55.5(10)
|
Place-3 Nakhat Singh 56(5)
|
||||||||
31-05-2019 (OOT) 1100M Winner: RIVER BEND Won By: 1 Time: 1:09.12 |
Place-6 Muzaffar Alam 59.5(8)
|
Place-8 Irshad Alam 53.5(1)
|
||||||||
30-05-2019 (OOT) 1400M Winner: UP AND AT THEM Won By: 1.75 Time: 1:28.18 |
Place-6 Altaf Hussain 60(3)
|
Place-5 C A Brisson 59.5(1)
|
Place-8 Noorshed Alam 50(6)
|
|||||||
24-05-2019 (OOT) 1600M Winner: HELLEBORUS Won By: 3.75 Time: 1:41.04 |
Place-1 Azfar Syeed 62(1)
|
Place-6 Shahar Babu 56.5(5)
|
Place-5 A Ayaz Khan 50(4)
|
|||||||
12-05-2019 (OOT) 1200M Winner: PICTURE GIRL Won By: 1 Time: 1:18.10 |
Place-9 Rohit Kumar 58.5(9)
|
Place-6 K V Baskar 54(3)
|
||||||||
11-05-2019 (OOT) 1400M Winner: LADY BLAZER Won By: 0.75 Time: 1:28.04 |
Place-3 Rohit Kumar 60.5(9)
|
Place-2 Akshay Kumar 58(10)
|
Place-11 Irshad Alam 53.5(3)
|
Place-7 A Ayaz Khan 50(7)
|
||||||
04-05-2019 (OOT) 1200M Winner: PRICE STRIKER Won By: 3.75 Time: 1:14.81 |
Place-8 Shahar Babu 56.5(1)
|
Place-6 K V Baskar 54(2)
|
||||||||
21-04-2019 (OOT) 1600M Winner: CATALYST Won By: Nose Time: 1:47.76 |
Place-5 Md Asif Khan 60(4)
|
Place-4 A Ayaz Khan 50(1)
|
||||||||
21-04-2019 (OOT) 1300M Winner: COLONEL KING Won By: 2.25 Time: 1:22.50 |
Place-7 K V Baskar 55(6)
|
Place-5 R N Darshan 54(3)
|
||||||||
14-04-2019 (OOT) 1100M Winner: GREEN GROVE Won By: 11.5 Time: 1:08.19 |
Place-W Withdrawn 61()
|
Place-W A Ayaz Khan 50(9)
|
||||||||
10-03-2019 (CHE) 1400M Winner: CHALOUCHI GIRL Won By: 0.75 Time: 1:28.18 |
Place-5 Md Asif Khan 55(1)
|
Place-10 Mukesh Kumar 50(11)
|
||||||||
21-02-2019 (CHE) 1400M Winner: MIGHTY PRINCESS Won By: Head Time: 1:28.22 |
Place-8 A Ashhad Asbar 53.5(7)
|
Place-6 P Kiran Rai 54.5(1)
|
||||||||
20-02-2019 (CHE) 1200M Winner: BEST OF LUCK Won By: 4 Time: 1:15.96 |
Place-10 A Ashhad Asbar 59(5)
|
Place-8 Deepak Singh 60.5(3)
|
||||||||
07-02-2019 (CHE) 1200M Winner: DAZZLE AWAY Won By: Lnk Time: 1:14.73 |
Place-8 C Umesh 60(1)
|
Place-10 Md Hesnain 55(2)
|
||||||||
31-01-2019 (CHE) 1400M Winner: REGAL ACCOLADE Won By: 0.75 Time: 1:29.18 |
Place-4 Shahar Babu 61(3)
|
Place-11 Md Asif Khan 56(4)
|
||||||||
15-01-2019 (CHE) 1600M Winner: DREAM RUN Won By: 0.75 Time: 1:43.57 |
Place-W C A Brisson 59.5(8)
|
Place-3 A Imran Khan 60(4)
|
||||||||
01-11-2018 (CHE) 1200M Winner: ILLUMINATE Won By: 2.25 Time: 1:21.28 |
Place-7 A Ayaz Khan 55(1)
|
Place-9 Md Hesnain 54.5(7)
|
||||||||
29-05-2018 (OOT) 1200M Winner: BADEN BADEN Won By: 4 Time: 1:17.60 |
Place-2 Shahar Babu 54.5(7)
|
Place-W Md Farhan Alam 54.5(9)
|
Place-6 Kishore Kadam 54.5(5)
|
|||||||
19-03-2018 (CHE) 1200M Winner: LADY LOVE Won By: 1.75 Time: 1:14.93 |
Place-8 S Manohar 54.5(5)
|
Place-10 Saddam Hussain 56(11)
|
||||||||
19-03-2018 (CHE) 1200M Winner: GLORIOUS NISSY Won By: Snk Time: 1:15.16 |
Place-8 C Umesh 54.5(13)
|
Place-10 S Akbar 54.5(12)
|
Place-11 Janardhan Paswan 54.5(4)
|
|||||||
12-03-2018 (CHE) 1000M Winner: STAR BARON Won By: 0.5 Time: 1:01.37 |
Place-W Withdrawn 54.5(0)
|
Place-10 Janardhan Paswan 54.5(8)
|
Place-8 Saddam Hussain 56(9)
|
|||||||
11-03-2018 (CHE) 1100M Winner: QUEENS HALL Won By: 3.75 Time: 1:07.22 |
Place-13 Md Hesnain 54.5(8)
|
Place-10 S Manohar 54.5(6)
|
||||||||
21-02-2018 (CHE) 1600M Winner: DRUID'S WONDER Won By: 0.5 Time: 1:36:75 |
Place-1 C Umesh 56(5)
|
Place-W Kiran Naidu 54.5(4)
|
||||||||
06-12-2017 (CHE) 1000M Winner: FIRE STRIKE Won By: Shd Time: 1:00.97 |
Place-6 S S Azad 52(4)
|
Place-W Noorshed Alam 52(12)
|