India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWEET HOME | FLAME OF DIABLO | THREE OF A KIND | AMAZING KITTEN | PRINCESS SAARAA | BE MY LIGHT | MERRYWIN | TRY HARD | THOUSAND FENCE | BE MY GLORY | |
28-01-2023 (CHE) 1400M Winner: THREE OF A KIND Won By: 4.75 Time: 1:28:12 |
Place-1 P Sai Kumar 55(1)
|
Place-8 G Manikandan 55(6)
|
||||||||
13-01-2023 (CHE) 1400M Winner: REIGN OF TERROR Won By: 5.75 Time: 1:27.86 |
Place-2 P Sai Kumar 54.5(8)
|
Place-8 Ramandeep Singh Bal 55.5(6)
|
||||||||
23-11-2022 (CHE) 1400M Winner: LADY BLAZER Won By: 2 Time: 1:31.34 |
Place-2 P S Kaviraj 53.5(7)
|
Place-6 Yash Narredu 56(4)
|
||||||||
29-10-2022 (CHE) 1200M Winner: MAJESTIC CHARMER Won By: 1.75 Time: 1:15:45 |
Place-7 P Sai Kumar 57(10)
|
Place-12 Shrikant Kamble 50(12)
|
||||||||
08-05-2022 (OOT) 1300M Winner: BIG TREASURE Won By: 3 Time: 1:26.08 |
Place-7 Shaliyar Khan 58.5(5)
|
Place-9 Ishwar Singh 51(1)
|
||||||||
30-09-2021 (OOT) 1200M Winner: RENZACCIO Won By: Snk Time: 1:17.63 |
Place-4 Shahar Babu 59.5(1)
|
Place-6 Ishwar Singh 54(9)
|
||||||||
30-04-2021 (OOT) 1300M Winner: BEFORETHEDAWN Won By: 1 Time: 1:24.09 |
Place-3 Shahar Babu 53(1)
|
Place-4 A Ayaz Khan 54(2)
|
||||||||
24-04-2021 (OOT) 1200M Winner: QUEEN SUPREME Won By: 10 Time: 1:17.46 |
Place-7 Ram Nandan Manjhi 59.5(1)
|
Place-5 Shahar Babu 53.5(3)
|
||||||||
10-02-2021 (CHE) 1200M Winner: BEFORETHEDAWN Won By: 5.5 Time: 1:15.51 |
Place-10 Md Farhan Alam 56(14)
|
Place-5 Arshad Alam 55.5(12)
|
Place-12 Irshad Alam 50(9)
|
|||||||
04-02-2021 (CHE) 1000M Winner: VIBRANT APPROACH Won By: 1.5 Time: 1:01.61 |
Place-7 Azfar Syeed 56(6)
|
Place-12 Shahar Babu 55.5(12)
|
Place-10 Irshad Alam 55(7)
|
|||||||
13-01-2021 (CHE) 1200M Winner: SHELOMI Won By: 1.5 Time: 1:17.12 |
Place-6 Md Farhan Alam 57.5(5)
|
Place-9 Irshad Alam 57(7)
|
||||||||
13-01-2021 (CHE) 1200M Winner: WILD PASSION Won By: 3.75 Time: 1:15.67 |
Place-6 H Rahul 59.5(7)
|
Place-7 S Stephen Raj 55.5(2)
|
||||||||
20-11-2020 (CHE) 1400M Winner: MOONLIGHT NIGHT Won By: 0.75 Time: 1:32.76 |
Place-7 Azfar Syeed 55.5(3)
|
Place-9 A Ashhad Asbar 53(6)
|
||||||||
14-02-2020 (CHE) 1400M Winner: GLORIOUS WIND Won By: Lnk Time: 1:28.42 |
Place-2 Md Asif Khan 60(4)
|
Place-8 Shahar Babu 59.5(9)
|
Place-3 A Ashhad Asbar 56.5(6)
|
|||||||
23-01-2020 (CHE) 1200M Winner: SPIRIT OF ZION Won By: 2.75 Time: 1:12.34 |
Place-3 Yash Narredu 52.5(2)
|
Place-7 S Zervan 53.5(3)
|
||||||||
02-01-2020 (CHE) 1400M Winner: BADEN BADEN Won By: 0.75 Time: 1:29.77 |
Place-8 P Sai Kumar 51(6)
|
Place-7 Shamaz Shareef 53(7)
|
||||||||
25-12-2019 (CHE) 1200M Winner: GLORIOUS FLAME Won By: 3.75 Time: 1:12.55 |
Place-3 Md Farhan Alam 55.5(4)
|
Place-5 P K Gaddam 55.5(1)
|
||||||||
07-12-2019 (CHE) 1400M Winner: LADY RHINO Won By: 2.5 Time: 1:31.73 |
Place-10 M Carim 55(3)
|
Place-5 Shahar Babu 52.5(5)
|
||||||||
28-11-2019 (CHE) 1000M Winner: SILVERMAN Won By: 1 Time: 1:03.02 |
Place-7 Janardhan Paswan 56(3)
|
Place-W Withdrawn 56.5(10)
|
||||||||
14-11-2019 (CHE) 1200M Winner: DARING DANCER Won By: 3.75 Time: 1:13.93 |
Place-5 Indrajeet Kumar 59(4)
|
Place-W Withdrawn 56(1)
|
||||||||
09-11-2019 (CHE) 1000M Winner: TIGRESS PAW Won By: 0.5 Time: 1:02.25 |
Place-2 Nazerul Alam 56.5(3)
|
Place-5 C Umesh 59.5(5)
|
||||||||
03-11-2019 (CHE) 1400M Winner: CHAITANYA Won By: 8.5 Time: 1:27:72 |
Place-6 M Bhaskar 58.5(8)
|
Place-3 V R Jagadeesh 57(7)
|
||||||||
26-10-2019 (CHE) 1200M Winner: CHAITANYA Won By: 1.25 Time: 1:17.34 |
Place-2 B Nikhil 55.5(4)
|
Place-7 A M Alam 56.5(2)
|
||||||||
26-10-2019 (CHE) 1000M Winner: HANANIAH Won By: 3.25 Time: 1:02.55 |
Place-9 Md Farhan Alam 58.5(9)
|
Place-11 A Imran Khan 58(1)
|
||||||||
14-06-2019 (OOT) 1200M Winner: TOP OF THE POPS Won By: 1.75 Time: 1:15.95 |
Place-6 Shahar Babu 56.5(3)
|
Place-2 Muzaffar Alam 56(7)
|
||||||||
07-06-2019 (OOT) 1200M Winner: BE MY LIGHT Won By: 3 Time: 1:16.82 |
Place-1 C Umesh 60(8)
|
Place-9 C P Khanal 58.5(4)
|
||||||||
31-05-2019 (OOT) 1100M Winner: RIVER BEND Won By: 1 Time: 1:09.12 |
Place-3 A Imran Khan 56.5(7)
|
Place-4 C A Brisson 60(3)
|
||||||||
17-05-2019 (OOT) 1300M Winner: PRINCESS SAARAA Won By: Lnk Time: 1:22.67 |
Place-6 Kunal Bunde 57.5(7)
|
Place-1 Shahar Babu 58.5(9)
|
Place-9 P Ajeeth Kumar 58.5(5)
|
|||||||
12-05-2019 (OOT) 1100M Winner: VICTORIA'S SECRET Won By: 3.5 Time: 1:08.77 |
Place-9 A Ashhad Asbar 53.5(4)
|
Place-3 P K Gaddam 53(8)
|
||||||||
04-05-2019 (OOT) 1200M Winner: PRICE STRIKER Won By: 3.75 Time: 1:14.81 |
Place-7 G Naresh 57.5(4)
|
Place-4 P Sai Kumar 58.5(7)
|
||||||||
21-04-2019 (OOT) 1200M Winner: FABULOUS SHOW Won By: 1 Time: 1:16.21 |
Place-4 P Trevor 56(5)
|
Place-6 Md Asif Khan 54.5(4)
|
||||||||
14-04-2019 (OOT) 1100M Winner: GREEN GROVE Won By: 11.5 Time: 1:08.19 |
Place-7 Mukesh Kumar 57(3)
|
Place-4 Kishore Kadam 57.5(8)
|
||||||||
16-03-2019 (CHE) 1000M Winner: SEVEN CRORE Won By: 4 Time: 1:00.93 |
Place-12 Shahar Babu 53.5(3)
|
Place-13 G Manikandan 53.5(5)
|
||||||||
10-03-2019 (CHE) 1200M Winner: CHOLA EMPEROR Won By: 1.75 Time: 1:12.32 |
Place-5 C Umesh 56(3)
|
Place-6 P Trevor 56(1)
|
||||||||
27-02-2019 (CHE) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Deepak Singh 54.5(1)
|
Place- Yash Narredu 57(8)
|
||||||||
07-02-2019 (CHE) 1000M Winner: PAPPA RICH Won By: 0.75 Time: 1:00.16 |
Place-9 P Kiran Rai 55.5(2)
|
Place-7 Janardhan Paswan 55.5(9)
|
||||||||
24-01-2019 (CHE) 1200M Winner: SQUADRON LEADER Won By: 1.75 Time: 1:14:77 |
Place-2 R Vaibhav 56.5(11)
|
Place-11 Janardhan Paswan 57(12)
|
Place-13 Imran Chisty 58.5(4)
|
|||||||
09-01-2019 (CHE) 1000M Winner: HEAVENLY BLUE Won By: Neck Time: 1:01.52 |
Place-10 Janardhan Paswan 53.5(2)
|
Place-7 Shahar Babu 55.5(4)
|
||||||||
14-11-2018 (CHE) 1200M Winner: STORM FLAG Won By: 2 Time: 1:14.38 |
Place-7 R Vaibhav 56(9)
|
Place-5 R N Darshan 54.5(6)
|