India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BITCOIN | GODSWORD | FIRE FLAME | THEOBROMA | ABRAXAS | MAESTRO | BEE QUIRKY | TEODOR MONTE | CECELIA | |
24-01-2021 (MUM) 1000M Winner: EXOTIC QUEEN Won By: 1 Time: 0:57.94 |
Place-4 J Chinoy 60.5(6)
|
Place-12 P S Kaviraj 57.5(2)
|
|||||||
13-02-2020 (MUM) 1000M Winner: DILBAR Won By: Neck Time: 1:00:14 |
Place-5 Aniket Karande 54.5(11)
|
Place-3 Gagandeep Maan 61.5(8)
|
|||||||
09-01-2020 (MUM) 1000M Winner: ABRAXAS Won By: 0.5 Time: 0:59:38 |
Place-8 Aniket Karande 55(8)
|
Place-1 P S Kaviraj 56.5(10)
|
|||||||
27-12-2019 (MUM) 1000M Winner: ISINIT Won By: 0.5 Time: 1:00:03 |
Place-7 Aniket Karande 57.5(7)
|
Place-6 M Ayyar 59(11)
|
|||||||
22-12-2019 (MUM) 1200M Winner: MERNEITH Won By: 1.25 Time: 1:12.24 |
Place-11 N B Kuldeep 56.5(8)
|
Place-6 H Zeeshan 51(2)
|
|||||||
08-12-2019 (MUM) 1000M Winner: SHARAREH Won By: 2.5 Time: 0:59.01 |
Place-6 Dashrath Singh 57.5(2)
|
Place-5 Neeraj Rawal 50(3)
|
|||||||
26-10-2019 (PUN) 1200M Winner: ARTICULATE Won By: 0.75 Time: 1:10:76 |
Place-6 K Nazil 57.5(8)
|
Place-10 Aniket Karande 51.5(9)
|
|||||||
25-10-2019 (PUN) 1400M Winner: SHAPATH Won By: 5.25 Time: 1:26:06 |
Place-7 N B Kuldeep 53.5(11)
|
Place-6 A S Peter 51.5(9)
|
|||||||
05-10-2019 (PUN) 1200M Winner: ALLEGRIA Won By: 3 Time: 1:11:79 |
Place-13 Malam Singh 55(12)
|
Place-4 M Ayyar 54.5(10)
|
Place-10 N B Kuldeep 53(5)
|
||||||
14-09-2019 (PUN) 1000M Winner: BRAVE Won By: 5.25 Time: 1:00.09 |
Place-4 J Chinoy 57.5(11)
|
Place-9 Aniket Karande 59(8)
|
Place-3 Amyn Merchant 54(3)
|
||||||
01-09-2019 (PUN) 1000M Winner: GODSWORD Won By: Lnk Time: 0:59.05 |
Place-1 P Trevor 60(5)
|
Place-5 Aniket Karande 60(6)
|
Place-3 Niranjan S Parmar 54(2)
|
||||||
25-07-2019 (PUN) 1000M Winner: SKYSURFER Won By: 4.75 Time: 0:58.66 |
Place-6 Niranjan S Parmar 54.5(8)
|
Place-7 Amyn Merchant 50.5(2)
|
|||||||
14-04-2019 (MUM) 1000M Winner: FURIOSA Won By: 3 Time: 0:59:68 |
Place-9 J Chinoy 58(9)
|
Place-4 Niranjan S Parmar 55(1)
|
|||||||
07-04-2019 (MUM) 1200M Winner: SHE IS A SPY Won By: 1 Time: 1:13.19 |
Place-11 M Ayyar 58(9)
|
Place-10 Aniket Karande 56(4)
|
|||||||
31-03-2019 (MUM) 1200M Winner: MERNEITH Won By: 4.5 Time: 1:12:48 |
Place-4 H Zeeshan 55.5(13)
|
Place-10 A Sandesh 52.5(2)
|
|||||||
31-03-2019 (MUM) 1000M Winner: CABELLERO Won By: 1.25 Time: 0:58:39 |
Place-8 N B Kuldeep 52.5(5)
|
Place-10 Raghuveer Singh 50.5(1)
|
|||||||
21-03-2019 (MUM) 1000M Winner: RED CARNATION Won By: 1.25 Time: 0:59.97 |
Place-8 Vishal N Bunde 59.5(2)
|
Place-4 Niranjan S Parmar 55(5)
|
|||||||
07-03-2019 (MUM) 1000M Winner: AGRAMI Won By: 0.5 Time: 1:00.22 |
Place-3 Vishal N Bunde 61(11)
|
Place-7 A S Peter 57(1)
|
|||||||
17-02-2019 (MUM) 1000M Winner: UNIMAGINABLE Won By: 1.75 Time: 1:00:60 |
Place-6 Aniket Karande 57.5(9)
|
Place-3 Niranjan S Parmar 58(13)
|
Place-7 G Amit 54(4)
|
||||||
15-02-2019 (MUM) 1000M Winner: HIGHLAND EMPRESS Won By: Neck Time: 0:59.38 |
Place-8 S A Amit 53.5(2)
|
Place-7 N B Kuldeep 49(4)
|
|||||||
03-02-2019 (MUM) 1000M Winner: VIJAYA MIRACLE Won By: 0.5 Time: 1:00.03 |
Place-11 Sunny Chinoy 56(12)
|
Place-12 J Chinoy 55(9)
|
Place-10 A S Peter 49(11)
|
||||||
12-01-2019 (MUM) 1000M Winner: ISINIT Won By: 3.25 Time: 0:59.68 |
Place-3 Santosh G 57.5(2)
|
Place-9 Niranjan S Parmar 55.5(6)
|
|||||||
16-12-2018 (MUM) 1200M Winner: EL COMANDANTE Won By: 2 Time: 1:11:58 |
Place-9 Santosh G 57.5(5)
|
Place-8 Niranjan S Parmar 55.5(1)
|
|||||||
13-12-2018 (MUM) 1000M Winner: ARCELIA Won By: 1.25 Time: 0:59.65 |
Place-8 Dashrath Singh 60(3)
|
Place-7 Niranjan S Parmar 57.5(10)
|
|||||||
28-10-2018 (PUN) 1200M Winner: HYANNIS Won By: 1.25 Time: 1:10.62 |
Place-3 C Umesh 56(9)
|
Place-8 Kishore Kadam 56(6)
|
|||||||
13-10-2018 (PUN) 1200M Winner: ROYSTON ROCK Won By: 2.5 Time: 1:11:13 |
Place-7 N B Kuldeep 57(4)
|
Place-4 S A Amit 55.5(1)
|
|||||||
28-09-2018 (PUN) 1200M Winner: LETHAL STEPS Won By: 3 Time: 1:10.80 |
Place-8 S A Amit 54.5(11)
|
Place-10 Akshay 56(2)
|
|||||||
28-09-2018 (PUN) 1000M Winner: NEXTSTAR Won By: 0.75 Time: 0:58.97 |
Place-5 A Sandesh 57.5(4)
|
Place-9 P S Kaviraj 56(9)
|
|||||||
11-08-2018 (PUN) 1000M Winner: ABRAXAS Won By: 1.25 Time: 1:00.53 |
Place-1 P K Gaddam 57.5(9)
|
Place-7 N B Kuldeep 58.5(5)
|
|||||||
26-07-2018 (PUN) 1000M Winner: MALAVIKA Won By: 1.75 Time: 0:59.36 |
Place-7 Bhawani Singh 55(9)
|
Place-2 M Ayyar 55(3)
|
|||||||
01-04-2018 (MUM) 1200M Winner: COLLEGIUM Won By: 1 Time: 1:12.30 |
Place-9 Kishore Kadam 52(12)
|
Place-10 J Chinoy 52.5(8)
|
|||||||
15-02-2018 (MUM) 1200M Winner: DANGAL Won By: 3.25 Time: 1:12:83 |
Place-8 M Ayyar 53(9)
|
Place-7 S G Prasad 53.5(2)
|