India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CONGRESSIONAL | EXCELLENT GOLD | GAZINO | KING KHALIL | RIQUEWIHR | MY HUNTER | QUEEN CREDIBLE | FLYING VISIT | KILKARRY BRIDGE | WILD FIRE | FLAMING MARTINI | |
28-10-2022 (PUN) 1400M Winner: SUCCESSOR Won By: 3.75 Time: 1:24.19 |
Place-5 S Zervan 55(2)
|
Place-3 Antony Raj S 59(3)
|
|||||||||
14-08-2022 (PUN) 1000M Winner: BIRKIN BLOWER Won By: Neck Time: 0:58.33 |
Place-7 Akash Agarwal 55.5(4)
|
Place-8 S Zervan 57(6)
|
|||||||||
28-11-2021 (PUN) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 2.25 Time: 1:07.99 |
Place-4 Dashrath Singh 54(4)
|
Place-3 Neeraj Rawal 54(3)
|
|||||||||
07-11-2021 (PUN) 1200M Winner: MYSTIC BAY Won By: 1.25 Time: 1:08.57 |
Place-5 K Nazil 49(4)
|
Place-8 Yash Narredu 58.5(8)
|
Place-7 S Zervan 58.5(6)
|
||||||||
30-10-2021 (PUN) 1000M Winner: AEGON Won By: Head Time: 0:57.92 |
Place-3 Dashrath Singh 56(5)
|
Place-4 Neeraj Rawal 50(2)
|
|||||||||
11-03-2021 (MUM) 1200M Winner: MYSTIC BAY Won By: 0.5 Time: 1:10:87 |
Place-5 P S Kaviraj 49(6)
|
Place-2 P S Chouhan 58.5(4)
|
|||||||||
07-03-2021 (MUM) 1000M Winner: STORM BREAKER Won By: Shd Time: 0:57:70 |
Place-5 J Chinoy 56.5(6)
|
Place-6 K Nazil 50.5(1)
|
|||||||||
24-01-2021 (MUM) 1000M Winner: MY HUNTER Won By: Shd Time: 0:58.06 |
Place-1 K Nazil 57(6)
|
Place-9 Aniket Karande 55(11)
|
|||||||||
10-01-2021 (MUM) 1400M Winner: KILDARE Won By: 8 Time: 1:23:50 |
Place-6 P S Kaviraj 49(6)
|
Place-2 Y S Srinath 61.5(2)
|
|||||||||
25-12-2020 (MUM) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 2 Time: 1:08:96 |
Place-3 P S Chouhan 55.5(4)
|
Place-5 Dashrath Singh 57(3)
|
|||||||||
11-12-2020 (MUM) 1200M Winner: MONFORTINO Won By: 0.5 Time: 1:11:90 |
Place-2 P S Kaviraj 49(5)
|
Place-3 P S Chouhan 59(2)
|
|||||||||
23-02-2020 (MUM) 1200M Winner: MONFORTINO Won By: Nose Time: 1:11.62 |
Place-3 P S Kaviraj 50(2)
|
Place-2 P S Chouhan 59(4)
|
|||||||||
18-01-2020 (MUM) 1200M Winner: MONFORTINO Won By: 3.5 Time: 1:10.20 |
Place-8 P S Kaviraj 59(3)
|
Place-9 A Prakash 56.5(5)
|
Place-5 Nicky Mackay 53.5(2)
|
Place-3 David Allan 56.5(6)
|
|||||||
15-12-2019 (MUM) 1000M Winner: SHARAREH Won By: Snk Time: 0:57.64 |
Place-2 P Vinod 57(4)
|
Place-6 P S Chouhan 52.5(6)
|
Place-3 Nicky Mackay 55(3)
|
Place-4 Nathan Evans 59(1)
|
|||||||
15-12-2019 (MUM) 1000M Winner: EBONY Won By: 0.75 Time: 0:58.66 |
Place-10 A Sandesh 59.5(12)
|
Place-2 P S Kaviraj 57.5(11)
|
|||||||||
24-11-2019 (PUN) 1400M Winner: PURE ZINC Won By: 0.5 Time: 1:23.66 |
Place-6 A S Peter 51(6)
|
Place-3 S Zervan 58.5(7)
|
|||||||||
25-10-2019 (PUN) 1200M Winner: STORM BREAKER Won By: 1.5 Time: 1:09:20 |
Place-7 C S Jodha 61(5)
|
Place-9 Aniket Karande 58(6)
|
|||||||||
13-10-2019 (PUN) 1200M Winner: JOPLIN Won By: 1 Time: 1:08:67 |
Place-3 A Imran Khan 60(2)
|
Place-6 Suraj Narredu 55.5(3)
|
Place-8 S J Sunil 52.5(5)
|
Place-2 A Sandesh 56(8)
|
|||||||
28-09-2019 (PUN) 1200M Winner: ST ANDREWS Won By: Neck Time: 1:11.96 |
Place-3 K Nazil 50(2)
|
Place-2 Neeraj Rawal 57.5(4)
|
|||||||||
15-09-2019 (PUN) 1000M Winner: INTENSE STYLIST Won By: 1 Time: 0:57.13 |
Place-W Withdrawn 59.5(-)
|
Place-3 Gagandeep Maan 55(1)
|
Place-9 K Pranil 54(5)
|
Place-8 K Nazil 53.5(8)
|
Place-5 Bhawani Singh 52.5(2)
|
Place-2 P Trevor 55(4)
|
|||||
07-09-2019 (PUN) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 1.25 Time: 1:10.68 |
Place-5 K Nazil 55.5(1)
|
Place-3 Yash Narredu 55.5(10)
|
Place-8 C S Jodha 55.5(3)
|
||||||||
26-07-2019 (PUN) 1000M Winner: KING KHALIL Won By: 2 Time: 0:57.54 |
Place-1 Yash Narredu 53.5(7)
|
Place-6 P Trevor 59(5)
|
Place-7 Bhawani Singh 58(2)
|
Place-5 Aniket Karande 56.5(3)
|
Place-3 S Zervan 55(6)
|
||||||
25-07-2019 (PUN) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 1.5 Time: 1:09.36 |
Place-6 P S Kaviraj 51(4)
|
Place-2 K Nazil 49(1)
|
Place-5 Yash Narredu 50(7)
|
||||||||
06-04-2019 (MUM) 1200M Winner: EXCELLENT Won By: Shd Time: 1:10.54 |
Place-5 Kunal Bunde 53.5(6)
|
Place-6 K Nazil 49(5)
|
Place-3 P Trevor 51(4)
|
||||||||
24-03-2019 (MUM) 1200M Winner: AWESOME ONE Won By: 1.25 Time: 1:10.28 |
Place-3 P Trevor 59.5(2)
|
Place-5 B Nikhil 55(5)
|
Place-9 P S Kaviraj 55(6)
|
Place-2 A Sandesh 49(7)
|
|||||||
10-03-2019 (MUM) 1000M Winner: IRON AGE Won By: Lnk Time: 0:57.82 |
Place-2 K Nazil 58.5(3)
|
Place-3 P S Chouhan 55.5(8)
|
Place-6 N S Parmar 56.5(4)
|
Place-8 Dashrath Singh 56.5(5)
|
|||||||
15-02-2019 (MUM) 1200M Winner: MASTER OF UNIVERSE Won By: 1 Time: 1:10.74 |
Place-4 A Sandesh 59(6)
|
Place-3 P S Kaviraj 61(7)
|
Place-6 A S Peter 57(3)
|
||||||||
24-01-2019 (MUM) 1200M Winner: BATELEUR Won By: 7.5 Time: 1:10.23 |
Place-3 A S Peter 49(4)
|
Place-6 Aniket Karande 49(2)
|
|||||||||
20-01-2019 (MUM) 1200M Winner: GAZINO Won By: 1.25 Time: 1:10.60 |
Place-2 A Sandesh 58.5(5)
|
Place-1 P S Chouhan 57(7)
|
Place-4 A S Peter 51(6)
|
Place-3 C S Jodha 51.5(8)
|
|||||||
06-01-2019 (MUM) 1000M Winner: IRON AGE Won By: 2.25 Time: 0:57.80 |
Place-7 P S Chouhan 59(9)
|
Place-6 H Zeeshan 57.5(1)
|
Place-10 P S Kaviraj 59(7)
|
||||||||
23-12-2018 (MUM) 1000M Winner: CLYMENE Won By: 1.75 Time: 0:57.77 |
Place-4 Robbie Downey 57(2)
|
Place-6 P S Kaviraj 49(5)
|
|||||||||
21-12-2018 (MUM) 1200M Winner: KILKARRY BRIDGE Won By: 4 Time: 1:10.78 |
Place-4 P Trevor 61.5(4)
|
Place-1 C S Jodha 55.5(1)
|
|||||||||
16-12-2018 (MUM) 1000M Winner: RIQUEWIHR Won By: 4.25 Time: 0:58:66 |
Place-1 P S Kaviraj 60(8)
|
Place-4 A Sandesh 62(1)
|
|||||||||
13-12-2018 (MUM) 1200M Winner: LA MAGNIFIQUE Won By: Neck Time: 1:11.03 |
Place-4 K Nazil 59(1)
|
Place-2 P S Chouhan 57(6)
|
|||||||||
18-11-2018 (MUM) 1000M Winner: RIQUEWIHR Won By: 1.5 Time: 0:58.53 |
Place-1 P Trevor 52(2)
|
Place-2 P S Chouhan 59(5)
|
|||||||||
14-10-2018 (PUN) 1200M Winner: RUFFINA Won By: 4 Time: 1:07.93 |
Place-8 Santosh G 50.5(10)
|
Place-9 Aniket Karande 49(6)
|
|||||||||
13-10-2018 (PUN) 1000M Winner: MY HUNTER Won By: 2.75 Time: 0:58:20 |
Place-4 P Trevor 51.5(13)
|
Place-1 P S Chouhan 55(11)
|
|||||||||
13-10-2018 (PUN) 1400M Winner: MASTEROFBALANTRAE Won By: 2.25 Time: 1:25:84 |
Place-4 T S Jodha 59(9)
|
Place-3 A Sandesh 52.5(2)
|
|||||||||
29-09-2018 (PUN) 1200M Winner: WILD FIRE Won By: 1.25 Time: 1:09.33 |
Place-3 A Sandesh 59(2)
|
Place-6 P S Chouhan 58(1)
|
Place-1 Aniket Karande 54.5(5)
|
||||||||
07-09-2018 (PUN) 1000M Winner: RIQUEWIHR Won By: LN Time: 0:59:73 |
Place-1 P Trevor 55.5(4)
|
Place-2 C S Jodha 57(3)
|
|||||||||
15-08-2018 (PUN) 1200M Winner: PERFECT STAR Won By: 1.75 Time: 1:09:69 |
Place-3 A Sandesh 59(10)
|
Place-5 P S Chouhan 59(4)
|
Place-4 C S Jodha 52.5(5)
|
||||||||
26-07-2018 (PUN) 1000M Winner: WILD FIRE Won By: 2.5 Time: 0:58.05 |
Place-2 Bhawani Singh 53(5)
|
Place-1 Dashrath Singh 51.5(6)
|
|||||||||
20-07-2018 (PUN) 1200M Winner: TIMELESS Won By: 1.75 Time: 1:09.67 |
Place-4 Santosh G 60.5(6)
|
Place-5 Dashrath Singh 49(5)
|
|||||||||
25-01-2018 (MUM) 1200M Winner: ABBEY Won By: Shd Time: 1:10.98 |
Place-5 Santosh G 59(1)
|
Place-4 Dashrath Singh 49(6)
|
|||||||||
21-01-2018 (MUM) 1200M Winner: SUMMER RAYS Won By: Shd Time: 1:10.50 |
Place-2 P S Chouhan 57(6)
|
Place-3 C S Jodha 52.5(5)
|
|||||||||
31-12-2017 (MUM) 1200M Winner: EXCELLENT GOLD Won By: Head Time: 1:11.12 |
Place-1 Dashrath Singh 50(3)
|
Place-3 C S Jodha 50.5(2)
|
|||||||||
03-12-2017 (MUM) 1200M Winner: GAZINO Won By: 2.75 Time: 1:10.66 |
Place-1 P S Chouhan 49.5(1)
|
Place-5 K Nazil 52.5(9)
|
|||||||||
26-03-2017 (MUM) 1000 mM Winner: PRINCESS P Won By: 1.75 Time: 0:58.85 |
Place-2 A Sandesh 55(4)
|
Place-7 Dashrath Singh 53.5(6)
|
|||||||||
23-02-2017 (MUM) 1000M Winner: MY HUNTER Won By: 1.25 Time: 0:58.94 |
Place-1 J Chinoy 55(4)
|
Place-3 Dashrath Singh 53.5(6)
|