India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GOOD EARTH | ALPHA | PIPER REGINA | PLATINUM PEARL | GREEK GODDESS | TURF LEGEND | THEA'S GIFT | BROOKLYN SUPREME | HALOWEEN'S WAY | FLAT OUT | MONTE GRECO | RECZAI | |
02-02-2022 (MYS) 1400M Winner: GOOD EARTH Won By: 0.75 Time: 1:25.15 |
Place-1 P Kiran Rai 60.5(1)
|
Place-8 Vipin Kumar 50.5(4)
|
||||||||||
03-11-2021 (MYS) 1600M Winner: SQUARE THE CIRCLE Won By: Neck Time: 1:41.31 |
Place-8 P Kiran Rai 60.5(1)
|
Place-7 H Rahul 55.5(7)
|
||||||||||
15-02-2021 (MYS) 1200M Winner: WILLOW GLEN Won By: 2 Time: 1:12.07 |
Place-3 Anil Bandal 59(8)
|
Place-7 V R Jagadeesh 53.5(5)
|
||||||||||
28-11-2020 (BAN) 1200M Winner: GALVARINO Won By: 5 Time: 1:14.77 |
Place-12 S Chethan Kalay 56.5(12)
|
Place-11 Afsar Khan 55(5)
|
||||||||||
11-11-2020 (MYS) 1200M Winner: TURF LEGEND Won By: 1.75 Time: 1:11.21 |
Place-9 G Rohith 55.5(9)
|
Place-1 Arshad Alam 55(11)
|
||||||||||
14-02-2020 (BAN) 1400M Winner: POSEIDON Won By: 1 Time: 1:25.68 |
Place-7 M Prabhakaran 57(2)
|
Place-4 Irvan Singh 58(7)
|
||||||||||
25-01-2020 (BAN) 1400M Winner: OPTIMISTICAPPROACH Won By: 1 Time: 1:25.53 |
Place-10 R N Darshan 56.5(11)
|
Place-4 S John 58.5(9)
|
||||||||||
04-01-2020 (BAN) 1400M Winner: TORSORO Won By: 2.25 Time: 1:26.25 |
Place-9 Vinod Shinde 57.5(6)
|
Place-7 Arshad Alam 59.5(13)
|
||||||||||
04-12-2019 (MYS) 1600M Winner: TOP STRIKER Won By: 7.5 Time: 1:37:77 |
Place-10 R Shiva Kumar 55.5(7)
|
Place-2 Antony Raj S 54.5(1)
|
||||||||||
27-11-2019 (MYS) 1400M Winner: GOOD EARTH Won By: 1 Time: 1:24.09 |
Place-1 Sameer Qureshi 62.5(6)
|
Place-4 M Madhu Babu 62(11)
|
Place-3 Chethan Gowda 62(7)
|
|||||||||
11-10-2019 (MYS) 1600M Winner: BRAVE LADY Won By: 3 Time: 1:35:92 |
Place-6 J Paswan 56.5(7)
|
Place-2 Imran Chisty 56.5(2)
|
||||||||||
10-10-2019 (MYS) 1400M Winner: BRABOURNE Won By: 1.25 Time: 1:24:45 |
Place-4 H M Akshay 55(3)
|
Place-8 H Rahul 62(4)
|
||||||||||
26-09-2019 (MYS) 1400M Winner: HALOWEEN'S WAY Won By: 4 Time: 1:24:17 |
Place-6 Shivnath Paswan 60(1)
|
Place-1 R N Darshan 57(5)
|
||||||||||
19-09-2019 (MYS) 1200M Winner: TURF LEGEND Won By: 2 Time: 1:09:47 |
Place-1 C Umesh 56(1)
|
Place-9 Ramandeep Singh Bal 55(6)
|
||||||||||
30-08-2019 (MYS) 1400M Winner: NEW BEGINNING Won By: 3 Time: 1:24:31 |
Place-9 G Rohit 60.5(12)
|
Place-11 S R Santosh Kumar 57.5(9)
|
Place-6 C Umesh 54(5)
|
|||||||||
29-08-2019 (MYS) 1200M Winner: AIR COMMAND Won By: 2.5 Time: 1:11.13 |
Place-9 M Madhu Babu 58(7)
|
Place-10 S Chethan Kalay 54.5(3)
|
||||||||||
31-07-2019 (MYS) 1400M Winner: IDEALIST Won By: 2.25 Time: 1:24:44 |
Place-10 Sameer Qureshi 58.5(7)
|
Place-12 Shiva Kumar 58.5(1)
|
Place-8 Ramandeep Singh Bal 57(12)
|
|||||||||
27-07-2019 (BAN) 1400M Winner: SPIRIT OF LONDON Won By: 1.5 Time: 1:26.81 |
Place-8 Shobhan Babu 60(8)
|
Place-2 Suraj Narredu 55(1)
|
||||||||||
17-07-2019 (MYS) 1200M Winner: CONTRIBUTOR Won By: 5.5 Time: 1:12:85 |
Place-3 Rahil Akhtar 58(10)
|
Place-5 P S Kaviraj 58(6)
|
||||||||||
26-06-2019 (MYS) 1200M Winner: MADURO Won By: 2.5 Time: 1:11.59 |
Place-10 Shiva Kumar 59.5(8)
|
Place-7 M Madhu Babu 59(10)
|
Place-2 Irvan Singh 57(3)
|
|||||||||
19-06-2019 (MYS) 1400M Winner: TAKE A BOW Won By: 2.25 Time: 1:23.74 |
Place-11 S R Santosh Kumar 60.5(12)
|
Place-6 M Madhu Babu 59(3)
|
||||||||||
09-06-2019 (BAN) 1400M Winner: SET TO WIN Won By: 1.5 Time: 1:25.83 |
Place-3 Irvan Singh 56.5(3)
|
Place-5 Nazerul Alam 53(10)
|
||||||||||
29-05-2019 (MYS) 1600M Winner: GARRISON Won By: 12.5 Time: 1:36:06 |
Place-9 J Paswan 58.5(6)
|
Place-2 Arshad Alam 55(4)
|
||||||||||
29-05-2019 (MYS) 1400M Winner: PLATINUM PEARL Won By: Lnk Time: 1:24:96 |
Place-4 P Mani 59(8)
|
Place-1 A S Peter 56(9)
|
||||||||||
19-05-2019 (BAN) 1200M Winner: ALPHA Won By: 0.75 Time: 1:13.25 |
Place-1 P Trevor 59(8)
|
Place-W Irvan Singh 57.5(3)
|
||||||||||
22-02-2019 (BAN) 1400M Winner: PIPER REGINA Won By: 1.25 Time: 1:26.16 |
Place-1 Y S Srinath 60(11)
|
Place-2 S Chethan Kalay 55(10)
|
Place-11 R N Darshan 59(7)
|
|||||||||
09-02-2019 (BAN) 1400M Winner: SAKURA Won By: 0.75 Time: 1:24.88 |
Place-9 Nazerul Alam 53.5(5)
|
Place-10 T S Jodha 53(7)
|
||||||||||
14-12-2018 (BAN) 1400M Winner: GERONTOCRAT Won By: Snk Time: 1:25.35 |
Place-6 R N Darshan 53.5(2)
|
Place-5 M Naveen 56(6)
|
||||||||||
12-12-2018 (MYS) 1200M Winner: RAPUNZEL Won By: 0.5 Time: 1:11.00 |
Place-10 Shiva Kumar 56.5(11)
|
Place-2 Irvan Singh 51(5)
|
||||||||||
30-11-2018 (BAN) 1400M Winner: ALLSETTOGO Won By: 0.5 Time: 1:25.57 |
Place-2 Irvan Singh 59(3)
|
Place-8 T S Jodha 56(8)
|
Place-W M Naveen 56(12)
|
|||||||||
06-09-2018 (MYS) 1400M Winner: ROOSEVELT Won By: Shd Time: 1:23.84 |
Place-2 Arshad Alam 54(2)
|
Place-4 P S Chouhan 54(4)
|
||||||||||
04-07-2018 (MYS) 1400M Winner: ASCENDENCY Won By: 0.5 Time: 1:24:39 |
Place-9 Shiva Kumar 57.5(3)
|
Place-3 S Zervan 55(12)
|
||||||||||
30-05-2018 (MYS) 1200M Winner: SWISS PEARL Won By: 0.75 Time: 1:12.42 |
Place-7 Surya P 53(5)
|
Place-9 T S Jodha 57.5(4)
|
||||||||||
30-10-2017 (MYS) 1400M Winner: CANTABRIA Won By: 0.75 Time: 1:23.97 |
Place-7 Syed Waseemuddin 59(4)
|
Place-8 A Ramu 54.5(10)
|
||||||||||
05-10-2017 (MYS) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- K Raja Rao 57.5(13)
|
Place- S Manohar 61.5(2)
|