India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WHISPERING GRASS | AVELLINO | MONTECASINO | SUPERNORMAL | YUVAN | CALEDONIA | COCOANUT | ELUSIVE WAVE | PRINCESS RUMELA | COOL CONQUEROR | SAN REMO | |
06-02-2021 (KOL) 1600M Winner: SCARLET WITCH Won By: 3.25 Time: 1:37.69 |
Place-8 Md Islam 53.5(7)
|
Place-7 R S Bhati 52(4)
|
|||||||||
12-12-2020 (KOL) 1600M Winner: MOSKOVA Won By: Nose Time: 1:39.52 |
Place-3 Nikhil Naidu 56(6)
|
Place-5 Antony Raj S 53.5(7)
|
|||||||||
24-11-2020 (KOL) 1400M Winner: SILVER BRACELET Won By: 3.25 Time: 1:25.52 |
Place-6 Rupal Singh 52.5(8)
|
Place-9 Sujit Kr Paswan 50(7)
|
|||||||||
11-03-2020 (KOL) 1400M Winner: ROMANTIC ZEAL Won By: 4 Time: 1:27.91 |
Place-10 Suraj Narredu 58(6)
|
Place-9 P Tejeshwar 58(1)
|
|||||||||
04-03-2020 (KOL) 2000M Winner: MIDNIGHT PHANTOM Won By: Shd Time: 2:13.78 |
Place-5 Nikhil Naidu 55(4)
|
Place-3 P S Chouhan 55(3)
|
|||||||||
02-03-2020 (KOL) 2000M Winner: Won By: Time: |
Place- Nikhil Naidu 55(4)
|
Place- P S Chouhan 55(3)
|
|||||||||
25-02-2020 (KOL) 1600M Winner: ARTISTE ROYAL Won By: Snk Time: 1:41.38 |
Place-2 Sujit Kr Paswan 57.5(2)
|
Place-6 R S Bhati 54(6)
|
Place-4 Rupal Singh 50.5(4)
|
||||||||
19-02-2020 (KOL) 2000M Winner: BAMBINI FESTA Won By: 3 Time: 2:08.10 |
Place-3 Suraj Narredu 58(5)
|
Place-6 Vinay Jaiswal 58.5(3)
|
|||||||||
08-02-2020 (KOL) 1400M Winner: BOJANGLES Won By: 0.5 Time: 1:27.09 |
Place-4 Mohit Singh 57(3)
|
Place-5 P Tejeshwar 52(1)
|
|||||||||
08-02-2020 (KOL) 2000M Winner: CLASSICO Won By: 4 Time: 2:08.21 |
Place-4 Imran Chisty 57(4)
|
Place-5 Vinay Jaiswal 53(8)
|
Place-3 Rupal Singh 53(7)
|
||||||||
28-01-2020 (KOL) 1600M Winner: PEP TALK Won By: Snk Time: 1:40.01 |
Place-6 Nikhil Naidu 58.5(8)
|
Place-10 Akash Rajput 56(12)
|
Place-12 Sk Israil 58.5(2)
|
||||||||
28-01-2020 (KOL) 2000M Winner: INCA Won By: 2 Time: 2:07.71 |
Place-3 Nikhil Naidu 54.5(9)
|
Place-7 Mohit Singh 58(7)
|
|||||||||
18-01-2020 (KOL) 1200M Winner: KNIGHT OF THUNDER Won By: 1.25 Time: 1:14.04 |
Place-4 Shezad Khan 58(11)
|
Place-2 R S Bhati 59.5(8)
|
|||||||||
18-01-2020 (KOL) 2400M Winner: HOUTZEN Won By: Head Time: 2:38.41 |
Place-6 Sujit Kr Paswan 58.5(8)
|
Place-8 Imran Chisty 54(6)
|
Place-4 Rupal Singh 50(5)
|
||||||||
11-01-2020 (KOL) 2400M Winner: PRINCE OF HEART Won By: 1.75 Time: 2:40.90 |
Place-7 Nikhil Naidu 60(8)
|
Place-8 P S Chouhan 57.5(3)
|
Place-5 Rupal Singh 58.5(1)
|
||||||||
26-12-2019 (KOL) 2000M Winner: BEATRIX Won By: 0.75 Time: 2:08.50 |
Place-2 B Mahesh 61(4)
|
Place-8 Nikhil Naidu 53.5(2)
|
Place-4 D S Deora 53.5(1)
|
||||||||
21-12-2019 (KOL) 2000M Winner: PRINCE OF HEART Won By: 1.5 Time: 2:09.38 |
Place-4 D S Deora 59(4)
|
Place-8 Pintu Das 59(8)
|
|||||||||
21-12-2019 (KOL) 1600M Winner: NANDISH Won By: 9.25 Time: 1:38.63 |
Place-3 Y S Srinath 57(7)
|
Place-6 Afzal Khan 56(12)
|
|||||||||
12-12-2019 (KOL) 2000M Winner: CAIDEN Won By: 5.25 Time: 2:06.08 |
Place-3 Nikhil Naidu 52.5(1)
|
Place-2 Shezad Khan 56(2)
|
|||||||||
30-11-2019 (KOL) 2000M Winner: BEATRIX Won By: 2.75 Time: 2:09.20 |
Place-2 B Mahesh 60(4)
|
Place-8 Dashrath Singh 55.5(5)
|
|||||||||
15-10-2019 (KOL) 1400M Winner: MONTECASINO Won By: 1.5 Time: 1:28.93 |
Place-1 Akash Rajput 54(6)
|
Place-9 Rajendra Singh 56(4)
|
|||||||||
09-10-2019 (KOL) 1400M Winner: WHISPERING GRASS Won By: 1.75 Time: 1:28.22 |
Place-1 Nikhil Naidu 52.5(9)
|
Place-7 D S Deora 54(1)
|
|||||||||
09-10-2019 (KOL) 2000M Winner: AVELLINO Won By: 4 Time: 2:09.78 |
Place-1 Suraj Narredu 54(5)
|
Place-2 Sujit Kr Paswan 57(1)
|
Place-5 Nikhil Naidu 58(6)
|
Place-3 Rupal Singh 51(3)
|
|||||||
01-10-2019 (KOL) 1100M Winner: STELVIO PASS Won By: 3 Time: 1:07.63 |
Place-2 Akash Rajput 52(2)
|
Place-6 Rajendra Singh 56.5(8)
|
|||||||||
24-09-2019 (KOL) 1800M Winner: BEATRIX Won By: 1.5 Time: 1:57.83 |
Place-3 B Mahesh 60(9)
|
Place-2 C Alford 60(7)
|
|||||||||
24-09-2019 (KOL) 1200M Winner: DANGAL Won By: 1 Time: 1:14.57 |
Place-8 Rajendra Singh 57(9)
|
Place-4 P Vikram 51.5(1)
|
|||||||||
18-09-2019 (KOL) 1800M Winner: VRISHANK Won By: Nose Time: 1:56.23 |
Place-5 Nikhil Naidu 58(4)
|
Place-3 Rupal Singh 50(5)
|
|||||||||
28-08-2019 (KOL) 1600M Winner: INCA Won By: 1.75 Time: 1:40.77 |
Place-5 P Vikram 51.5(4)
|
Place-3 R S Bhati 50.5(7)
|
|||||||||
28-08-2019 (KOL) 1200M Winner: SHIMMERING STAR Won By: 4.5 Time: 1:14.11 |
Place-5 Mohit Singh 53.5(5)
|
Place-10 Md Islam 60(7)
|
|||||||||
23-07-2019 (KOL) 1400M Winner: ADHIRA Won By: 3.25 Time: 1:28.30 |
Place-9 Hindu Singh 54.5(9)
|
Place-5 C Alford 52(1)
|
|||||||||
16-07-2019 (KOL) 1400M Winner: MARBELLA Won By: 3 Time: 1:28.08 |
Place-7 Nikhil Naidu 52(1)
|
Place-8 Rupal Singh 51.5(6)
|
|||||||||
02-07-2019 (KOL) 1200M Winner: BACAARDI Won By: 0.75 Time: 1:15.80 |
Place-3 Aditya Kr Jaiswal 51(8)
|
Place-9 P Tejeshwar 52(7)
|
|||||||||
27-03-2019 (KOL) 1600M Winner: CLASSICO Won By: 0.75 Time: 1:38.82 |
Place-6 Mohit Singh 55(9)
|
Place-12 R S Bhati 50(12)
|
|||||||||
13-03-2019 (KOL) 1600M Winner: ONEDERBOY Won By: 0.5 Time: 1:40.72 |
Place-8 Hindu Singh 54(5)
|
Place-11 Rupal Singh 56(4)
|
|||||||||
06-03-2019 (KOL) 1600M Winner: Won By: Time: |
Place- Hindu Singh 53.5(8)
|
Place- Rajendra Singh 55.5(9)
|
|||||||||
23-02-2019 (KOL) 2000M Winner: CLASSICO Won By: 5 Time: 2:05.86 |
Place-2 Hindu Singh 52(6)
|
Place-5 Rupal Singh 56.5(8)
|
|||||||||
23-01-2019 (KOL) 2000M Winner: PORAS Won By: 0.75 Time: 2:07.06 |
Place-2 A Sandesh 54(3)
|
Place-4 Rupal Singh 56(4)
|
|||||||||
18-01-2019 (KOL) 1600M Winner: HAMMER OF GOD Won By: 3.25 Time: 1:40.46 |
Place-4 P Vikram 55(5)
|
Place-7 Rupal Singh 59.5(10)
|
|||||||||
22-12-2018 (KOL) 1600M Winner: LHOTSE Won By: 0.75 Time: 1:40.26 |
Place-5 Nikhil Naidu 59.5(5)
|
Place-6 Rajendra Singh 55.5(4)
|
|||||||||
01-12-2018 (KOL) 2000M Winner: YUVAN Won By: Neck Time: 2:09.76 |
Place-1 Neeraj Rawal 53(3)
|
Place-5 Rajendra Singh 53(1)
|
|||||||||
10-11-2018 (KOL) 1600M Winner: SABREJET Won By: 3 Time: 1:40.38 |
Place-6 Nikhil Naidu 56(3)
|
Place-5 Mohit Singh 57(5)
|
|||||||||
11-09-2018 (KOL) 1400M Winner: PRINCESS ELENA Won By: 2 Time: 1:27.89 |
Place-4 Nikhil Naidu 60(12)
|
Place-3 Rajendra Singh 60(11)
|