India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ELEOS | ALPHA GENE | WILLY WONKAA | LIGHTNING FLAME | VERDANDI | COME BACK PLEASE | ANGELS TRUMPET | USTAAD JI | ROYAL CASTLE | SHADOWS | |
24-09-2023 (PUN) 2000M Winner: CAPITOLIUM Won By: 1.5 Time: 2:05.24 |
Place-10 Vishal N Bunde 59(10)
|
Place-7 Mustakim Alam 49(6)
|
||||||||
15-08-2023 (PUN) 2000M Winner: ALPINE STAR Won By: Lnk Time: 2:05:98 |
Place-8 R Shelar 57.5(8)
|
Place-11 S Zervan 62(6)
|
||||||||
05-08-2023 (PUN) 1800M Winner: COME BACK PLEASE Won By: 1 Time: 1:54.83 |
Place-2 K Nazil 50.5(4)
|
Place-1 N Bhosale 50(9)
|
||||||||
02-04-2023 (MUM) 1400M Winner: MALAKHI Won By: Shd Time: 1:23:35 |
Place-10 A S Peter 50(11)
|
Place-4 Vishal N Bunde 50.5(10)
|
||||||||
12-03-2023 (MUM) 1800M Winner: WILLY WONKAA Won By: 0.5 Time: 1:51.46 |
Place-9 R Shelar 60(6)
|
Place-1 S Zervan 58.5(3)
|
||||||||
09-03-2023 (MUM) 1400M Winner: MARLBORO MAN Won By: 1.25 Time: 1:25.81 |
Place-4 A S Peter 52(9)
|
Place-3 P S Kaviraj 52(3)
|
||||||||
25-02-2023 (MUM) 2400M Winner: BEYOND MEASURE Won By: 1.5 Time: 2:34:17 |
Place-4 Bhawani Singh 53(6)
|
Place-5 Vishal N Bunde 53.5(4)
|
Place-2 A S Peter 50(2)
|
|||||||
12-02-2023 (MUM) 2000M Winner: WILLY WONKAA Won By: 5 Time: 2:05.28 |
Place-1 A Sandesh 58(1)
|
Place-5 Neeraj Rawal 52.5(6)
|
Place-4 A S Peter 49(12)
|
|||||||
22-01-2023 (MUM) 2000M Winner: JERUSALEM Won By: 2.75 Time: 2:05.10 |
Place-2 A Sandesh 59.5(1)
|
Place-4 Vishal N Bunde 56(4)
|
||||||||
21-01-2023 (MUM) 1600M Winner: GOLDIVA Won By: 1.75 Time: 1:39:64 |
Place-5 Bhawani Singh 55(1)
|
Place-7 Vishal N Bunde 49(8)
|
Place-6 Nirmal Jodha 50(9)
|
|||||||
25-12-2022 (MUM) 1600M Winner: MYSTERIOUS GIRL Won By: 1.5 Time: 1:39.52 |
Place-11 P P Dhebe 50(6)
|
Place-3 A S Peter 49(1)
|
||||||||
18-12-2022 (MUM) 2000M Winner: JUBILANT JOURNEY Won By: 3.5 Time: 2:04.16 |
Place-4 Neeraj Rawal 61.5(1)
|
Place-2 A Sandesh 58.5(12)
|
Place-11 Bhawani Singh 56(8)
|
Place-3 Vishal N Bunde 56.5(2)
|
||||||
27-11-2022 (MUM) 1600M Winner: TWELFTH EARL Won By: Neck Time: 1:39.90 |
Place-4 Neeraj Rawal 62(1)
|
Place-2 S J Sunil 57.5(3)
|
Place-8 Amyn Merchant 52(10)
|
Place-9 J Chinoy 51.5(6)
|
Place-6 A S Peter 49(9)
|
|||||
06-11-2022 (PUN) 2000M Winner: GALLOPING GLORY Won By: Lnk Time: 2:04.64 |
Place-2 S J Sunil 56(10)
|
Place-10 Amyn Merchant 53(7)
|
Place-W Withdrawn 61.5(3)
|
Place-6 K Nazil 51.5(14)
|
||||||
15-10-2022 (PUN) 2000M Winner: ANGELS TRUMPET Won By: 6.5 Time: 2:07:05 |
Place-6 Bhawani Singh 55(3)
|
Place-2 Vishal N Bunde 54.5(5)
|
Place-1 P Trevor 50.5(7)
|
Place-8 S Saqlain 50(6)
|
||||||
18-09-2022 (PUN) 1600M Winner: ALPHA GENE Won By: 3.5 Time: 1:40.91 |
Place-1 Dashrath Singh 51.5(3)
|
Place-3 S J Sunil 56(15)
|
Place-10 A S Peter 52.5(9)
|
|||||||
03-09-2022 (PUN) 1600M Winner: MURWARA PRINCESS Won By: 2.5 Time: 1:38:62 |
Place-2 A S Peter 51.5(1)
|
Place-10 N B Kuldeep 52(7)
|
||||||||
27-08-2022 (PUN) 2000M Winner: AMPED Won By: 4.75 Time: 2:05.70 |
Place-4 A Sandesh 57.5(4)
|
Place-2 Bhawani Singh 55(2)
|
Place-3 Vishal N Bunde 54.5(6)
|
|||||||
28-07-2022 (PUN) 1200M Winner: ANOUSHKA Won By: 1.5 Time: 1:10.77 |
Place-10 S G Prasad 57(3)
|
Place-5 Akash Agarwal 53.5(1)
|
||||||||
17-04-2022 (MUM) 1800M Winner: CANDESCENT STAR Won By: 4.25 Time: 1:51.44 |
Place-7 S Zervan 60(10)
|
Place-9 N B Kuldeep 54.5(1)
|
Place-6 M Ayyar 53.5(11)
|
|||||||
10-04-2022 (MUM) 1400M Winner: MARLBORO MAN Won By: 0.75 Time: 1:25.42 |
Place-3 Neeraj Rawal 51.5(7)
|
Place-7 Akash Agarwal 55(8)
|
||||||||
27-03-2022 (MUM) 2000M Winner: LETO Won By: 1.25 Time: 2:05.47 |
Place-10 R Shelar 52.5(8)
|
Place-7 P S Chouhan 57.5(13)
|
Place-5 N B Kuldeep 54(10)
|
Place-14 Akash Agarwal 56(5)
|
Place-6 S A Amit 49(7)
|
|||||
10-03-2022 (MUM) 1800M Winner: FAIRMONT Won By: 0.75 Time: 1:51.80 |
Place-9 R Shelar 52.5(4)
|
Place-5 Akshay 58.5(6)
|
Place-3 Neeraj Rawal 56(9)
|
Place-7 N B Kuldeep 54(8)
|
Place-6 A S Peter 52(2)
|
|||||
13-02-2022 (MUM) 2000M Winner: SHE IS ON FIRE Won By: Lnk Time: 2:05.15 |
Place-7 N B Kuldeep 55.5(3)
|
Place-8 Dashrath Singh 53.5(5)
|
||||||||
05-02-2022 (MUM) 1600M Winner: MIDAS TOUCH Won By: Head Time: 1:38.91 |
Place-7 Akshay 59(9)
|
Place-4 R Rupesh 55.5(14)
|
Place-16 Dashrath Singh 55(2)
|
|||||||
29-01-2022 (MUM) 1400M Winner: MAJORELLA BLUE Won By: 1.25 Time: 1:23.47 |
Place-6 A Prakash 50.5(1)
|
Place-9 Akshay Gaikwad 53(9)
|
||||||||
23-01-2022 (MUM) 2000M Winner: KEY TO THE MINT Won By: 0.75 Time: 2:04.03 |
Place-7 Dashrath Singh 54(1)
|
Place-8 S A Amit 49(8)
|
||||||||
07-01-2022 (MUM) 1600M Winner: MARLBORO MAN Won By: 0.5 Time: 1:38.83 |
Place-3 R Rupesh 58(11)
|
Place-8 S A Amit 49.5(6)
|
||||||||
13-11-2021 (PUN) 2400M Winner: FLAMING LAMBORGINI Won By: 2.75 Time: 2:34.51 |
Place-2 P S Kaviraj 49.5(6)
|
Place-4 Dashrath Singh 52(4)
|