India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|
RAQS SHARQI | ROLL CALL | APNA TIME AAYEGA | BEATRIX | INCA | AVELLINO | |
26-03-2021 (KOL) 1600M Winner: CLIFFHANGER Won By: 3 Time: 1:38.33 |
Place-7 P Tejeshwar 60(5)
|
Place-3 Sameer Khan 58.5(3)
|
||||
06-02-2021 (KOL) 2000M Winner: APSARA STAR Won By: 1.75 Time: 2:07.54 |
Place-4 Sujit Kr Paswan 50.5(4)
|
Place-2 Suraj Narredu 58.5(2)
|
||||
17-01-2021 (KOL) 2400M Winner: AVELLINO Won By: 1.75 Time: 2:36.18 |
Place-6 Arshad Alam 57(3)
|
Place-1 Neeraj Rawal 56.5(5)
|
||||
13-01-2021 (KOL) 2400M Winner: SILVER BRACELET Won By: 3.25 Time: 2:34.02 |
Place-3 Dashrath Singh 52(3)
|
Place-5 Nikhil Naidu 60(2)
|
||||
01-01-2021 (KOL) 2000M Winner: AVELLINO Won By: Shd Time: 2:09.25 |
Place-3 Arshad Alam 54(2)
|
Place-1 Neeraj Rawal 50.5(1)
|
||||
26-12-2020 (KOL) 2000M Winner: INCA Won By: 0.75 Time: 2:08.35 |
Place-4 Sujit Kr Paswan 52.5(2)
|
Place-1 Suraj Narredu 56(4)
|
||||
12-12-2020 (KOL) 1600M Winner: MOSKOVA Won By: Nose Time: 1:39.52 |
Place-4 Sujit Kr Paswan 60(4)
|
Place-3 Nikhil Naidu 56(6)
|
||||
01-12-2020 (KOL) 1600M Winner: SUPREME LEGACY Won By: Dist Time: 1:37.89 |
Place-4 Sujit Kr Paswan 62(1)
|
Place-2 Arshad Alam 54.5(5)
|
||||
24-11-2020 (KOL) 1400M Winner: SILVER BRACELET Won By: 3.25 Time: 1:25.52 |
Place-11 Zameer Sayyed 62.5(10)
|
Place-6 Rupal Singh 52.5(8)
|
||||
04-03-2020 (KOL) 2800M Winner: SHIVALIK SIGHT Won By: 1.75 Time: 3:05.11 |
Place-5 P Trevor 55.5(2)
|
Place-3 C S Jodha 57(1)
|
||||
04-03-2020 (KOL) 2000M Winner: MIDNIGHT PHANTOM Won By: Shd Time: 2:13.78 |
Place-4 Shezad Khan 56.5(1)
|
Place-5 Nikhil Naidu 55(4)
|
||||
02-03-2020 (KOL) 2800M Winner: Won By: Time: |
Place- P Trevor 55.5(2)
|
Place- C S Jodha 57(1)
|
||||
02-03-2020 (KOL) 2000M Winner: Won By: Time: |
Place- Shezad Khan 56.5(1)
|
Place- Nikhil Naidu 55(4)
|
||||
28-01-2020 (KOL) 2000M Winner: INCA Won By: 2 Time: 2:07.71 |
Place-2 Dashrath Singh 56.5(8)
|
Place-W Withdrawn 57.5(4)
|
Place-4 P Tejeshwar 58(6)
|
Place-8 Sujit Kr Paswan 56(1)
|
Place-1 C S Jodha 51(3)
|
Place-3 Nikhil Naidu 54.5(9)
|
12-01-2020 (KOL) 2400M Winner: RAQS SHARQI Won By: 6.75 Time: 2:33.23 |
Place-1 Dashrath Singh 50(5)
|
Place-3 Shezad Khan 56(3)
|
Place-4 Imran Chisty 55.5(2)
|
|||
26-12-2019 (KOL) 2000M Winner: BEATRIX Won By: 0.75 Time: 2:08.50 |
Place-1 Imran Chisty 59(7)
|
Place-2 B Mahesh 61(4)
|
||||
12-12-2019 (KOL) 2000M Winner: CAIDEN Won By: 5.25 Time: 2:06.08 |
Place-5 Sujit Kr Paswan 58(6)
|
Place-3 Nikhil Naidu 52.5(1)
|
||||
30-11-2019 (KOL) 2000M Winner: BEATRIX Won By: 2.75 Time: 2:09.20 |
Place-1 D S Deora 52.5(3)
|
Place-2 B Mahesh 60(4)
|
||||
24-09-2019 (KOL) 1800M Winner: BEATRIX Won By: 1.5 Time: 1:57.83 |
Place-1 Sujit Kr Paswan 50(2)
|
Place-3 B Mahesh 60(9)
|
||||
03-09-2019 (KOL) 1800M Winner: BOJANGLES Won By: Snk Time: 1:55.23 |
Place-8 C S Jodha 52.5(5)
|
Place-5 P Tejeshwar 54.5(9)
|
||||
28-08-2019 (KOL) 1600M Winner: INCA Won By: 1.75 Time: 1:40.77 |
Place-1 Nikhil Naidu 51(3)
|
Place-5 P Vikram 51.5(4)
|
||||
06-08-2019 (KOL) 1800M Winner: SEVENTH STEP Won By: 3.25 Time: 1:57.90 |
Place-4 C S Jodha 55.5(5)
|
Place-2 P Tejeshwar 54(2)
|
||||
23-07-2019 (KOL) 1400M Winner: ADHIRA Won By: 3.25 Time: 1:28.30 |
Place-2 Nikhil Naidu 51(7)
|
Place-9 Hindu Singh 54.5(9)
|
||||
30-03-2019 (KOL) 1400M Winner: SHEER FORCE Won By: Lnk Time: 1:25.89 |
Place-4 Shezad Khan 57.5(10)
|
Place-6 Rupal Singh 55(1)
|
||||
16-03-2019 (KOL) 1600M Winner: TRAFALGAR Won By: 2 Time: 1:39.05 |
Place-4 Neeraj Rawal 53(1)
|
Place-W Hindu Singh 53(2)
|
||||
10-11-2018 (KOL) 1600M Winner: MAHALI Won By: Nose Time: 1:39.32 |
Place-2 A Sandesh 59.5(4)
|
Place-3 Rupal Singh 61.5(8)
|
||||
13-10-2018 (KOL) 1400M Winner: ETERNALLY Won By: 5.5 Time: 1:27.50 |
Place-5 Ranidan Singh 50.5(11)
|
Place-6 A Ashhad Asbar 52.5(9)
|