India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RARE BIRD | BACAARDI | MODIFICATION | PIXEL | EXOTIC LADY | STELVIO PASS | ADVAIT | RICH TRIBUTE | SAN REMO | ABELSON | KNIGHT OF THUNDER | TOMORROW FOREVER | MIAMI | |
16-03-2021 (KOL) 1100M Winner: SIRONA Won By: 1 Time: 1:05.93 |
Place-8 Prathvi Singh 55(9)
|
Place-5 P Tejeshwar 55(1)
|
|||||||||||
13-01-2021 (KOL) 1400M Winner: ESTRELLA STAR Won By: 4 Time: 1:25.58 |
Place-4 R S Bhati 58(11)
|
Place-6 Sujit Kr Paswan 54(5)
|
|||||||||||
26-12-2020 (KOL) 1200M Winner: LAKMOS Won By: 6 Time: 1:12.93 |
Place-2 R S Bhati 56.5(6)
|
Place-12 Arshad Alam 53(5)
|
|||||||||||
05-12-2020 (KOL) 1100M Winner: ABELSON Won By: 6.25 Time: 1:07.53 |
Place-4 P S Rathore 60(4)
|
Place-1 P Tejeshwar 59.5(7)
|
Place-3 Vinay Jaiswal 59.5(1)
|
||||||||||
24-11-2020 (KOL) 1200M Winner: ASTRAL STAR Won By: 0.5 Time: 1:14.58 |
Place-W Withdrawn 60(7)
|
Place-8 Zameer Sayyed 59(8)
|
Place-6 P Tejeshwar 58.5(9)
|
Place-4 Vinay Jaiswal 58.5(2)
|
Place-5 C S Jodha 58.5(4)
|
||||||||
14-03-2020 (KOL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Sk Israil 51.5(9)
|
Place- Rupal Singh 50.5(4)
|
Place- Hasib Alam 57.5(12)
|
Place- Aditya Kr Jaiswal 50(11)
|
|||||||||
04-03-2020 (KOL) 1100M Winner: RUSH FOR GOLD Won By: 1.25 Time: 1:07.59 |
Place-9 P S Chouhan 54(3)
|
Place-8 D S Deora 52.5(9)
|
Place-6 C S Jodha 50(1)
|
||||||||||
02-03-2020 (KOL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- P S Chouhan 54(3)
|
Place- D S Deora 52.5(9)
|
Place- C S Jodha 50(1)
|
||||||||||
25-02-2020 (KOL) 1200M Winner: SUMMER AIR Won By: 1 Time: 1:13.87 |
Place-8 P Tejeshwar 55.5(2)
|
Place-10 Satish Nayak 53.5(8)
|
Place-2 Imran Chisty 53.5(9)
|
Place-3 R S Bhati 52(11)
|
Place-11 Hasib Alam 51(5)
|
||||||||
22-02-2020 (KOL) 1400M Winner: KIMAYA Won By: 1.25 Time: 1:26.66 |
Place-6 Mudassar Nazar 58.5(4)
|
Place-7 Anil Bandal 55.5(7)
|
|||||||||||
28-01-2020 (KOL) 1100M Winner: SHARAVATI Won By: 1.25 Time: 1:06.24 |
Place-11 Sujit Kr Paswan 59(9)
|
Place-2 Suraj Narredu 54.5(4)
|
Place-4 P Vikram 54.5(6)
|
Place-9 Akash Rajput 54.5(7)
|
|||||||||
23-01-2020 (KOL) 1200M Winner: AGGRESSION Won By: 1:15.11 Time: 1:13.34 |
Place-5 R S Bhati 59(9)
|
Place-6 Rupal Singh 58.5(2)
|
Place-7 Hasib Alam 54.5(7)
|
||||||||||
23-01-2020 (KOL) 1400M Winner: EXCELSIOR Won By: 2.75 Time: 1:26.20 |
Place-2 Neeraj Rawal 57(1)
|
Place-5 P Tejeshwar 55.5(9)
|
|||||||||||
18-01-2020 (KOL) 1200M Winner: KNIGHT OF THUNDER Won By: 1.25 Time: 1:14.04 |
Place-3 Suraj Narredu 60(13)
|
Place-2 R S Bhati 59.5(8)
|
Place-1 Hasib Alam 57(4)
|
||||||||||
12-01-2020 (KOL) 1400M Winner: COCOANUT Won By: 1 Time: 1:27.37 |
Place-2 R S Bhati 54.5(2)
|
Place-8 Afzal Khan 54.5(8)
|
|||||||||||
11-01-2020 (KOL) 1100M Winner: YUTAKA Won By: Nose Time: 1:07.59 |
Place-13 Md Imran 56.5(1)
|
Place-10 Rupal Singh 59(12)
|
Place-7 P S Chouhan 55(13)
|
||||||||||
01-01-2020 (KOL) 1200M Winner: NAMAK HALAAL Won By: 4.5 Time: 1:13.14 |
Place-3 Dashrath Singh 58(1)
|
Place-5 D S Deora 52.5(3)
|
Place-9 Mohit Singh 56.5(4)
|
||||||||||
01-01-2020 (KOL) 1200M Winner: SHIVAYY Won By: 1.5 Time: 1:13.89 |
Place-8 Mohit Singh 56.5(9)
|
Place-7 Arshad Alam 50.5(6)
|
|||||||||||
12-12-2019 (KOL) 1100M Winner: BACAARDI Won By: 0.5 Time: 1:06.71 |
Place-1 R S Bhati 54.5(6)
|
Place-4 P Vikram 58.5(11)
|
Place-5 Aditya Kr Jaiswal 50(9)
|
||||||||||
07-12-2019 (KOL) 1200M Winner: BEAT THE BANK Won By: 1.5 Time: 1:12.99 |
Place-4 Shezad Khan 56(4)
|
Place-8 Satish Nayak 55(12)
|
Place-7 Nikhil Naidu 58.5(2)
|
||||||||||
30-11-2019 (KOL) 1100M Winner: TIA QUEEN Won By: 2.5 Time: 1:07.22 |
Place-5 P S Chouhan 56(9)
|
Place-12 Asghar 52.5(12)
|
|||||||||||
16-11-2019 (KOL) 1200M Winner: SPEED FORCE Won By: 2.75 Time: 1:13.84 |
Place-5 Shezad Khan 56.5(12)
|
Place-10 Rupal Singh 54.5(13)
|
|||||||||||
16-11-2019 (KOL) 1400M Winner: COMMUNIQUE Won By: 2 Time: 1:28.17 |
Place-8 R S Bhati 57(6)
|
Place-2 Rupal Singh 53.5(7)
|
|||||||||||
02-11-2019 (KOL) 1200M Winner: VIAREGGIO Won By: 2.25 Time: 1:14.50 |
Place-4 Shezad Khan 55.5(4?)
|
Place-14 Rupal Singh 58.5(8?)
|
Place-13 D S Deora 52.5(14?)
|
||||||||||
09-10-2019 (KOL) 1200M Winner: GLORIOUS LEAPS Won By: 1.25 Time: 1:15.53 |
Place-5 R S Bhati 58(1)
|
Place-11 Vinay Jaiswal 56.5(12)
|
Place-10 Satish Nayak 58(6)
|
Place-2 Suraj Narredu 56.5(10)
|
|||||||||
01-10-2019 (KOL) 1100M Winner: STELVIO PASS Won By: 3 Time: 1:07.63 |
Place-7 Md Imran 56.5(5)
|
Place-1 Sujit Kr Paswan 53.5(10)
|
|||||||||||
28-08-2019 (KOL) 1200M Winner: SHIMMERING STAR Won By: 4.5 Time: 1:14.11 |
Place-9 Md Imran 59(8)
|
Place-W Withdrawn 53.5(3)
|
|||||||||||
13-08-2019 (KOL) 1200M Winner: DANCING PRINCE Won By: 1 Time: 1:14.22 |
Place-9 Shezad Khan 58(4)
|
Place-6 Hasib Alam 59.5(3)
|
|||||||||||
30-07-2019 (KOL) 1200M Winner: DIAMOND HARBOUR Won By: Shd Time: 1:15.61 |
Place-5 Shezad Khan 59(2)
|
Place-7 Md Shabbani 60(10)
|
|||||||||||
02-07-2019 (KOL) 1200M Winner: BACAARDI Won By: 0.75 Time: 1:15.80 |
Place-1 R S Bhati 51.5(3)
|
Place-7 Shezad Khan 60(9)
|
|||||||||||
30-03-2019 (KOL) 1100M Winner: KEFIRA Won By: 1.25 Time: 1:06.14 |
Place-10 Shezad Khan 55.5(2)
|
Place-7 A Sandesh 53.5(6)
|
|||||||||||
13-03-2019 (KOL) 1200M Winner: CAIDEN Won By: 0.75 Time: 1:12.54 |
Place-8 Shezad Khan 58.5(8)
|
Place-9 P Vikram 56(1)
|
Place-11 D S Deora 52.5(14)
|
||||||||||
13-03-2019 (KOL) 1100M Winner: RUBY CUBE Won By: 1.75 Time: 1:05.78 |
Place-3 C Alford 53(6)
|
Place-6 P S Chouhan 57(4)
|
|||||||||||
06-03-2019 (KOL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- Hindu Singh 52.5(7)
|
Place- P S Chouhan 56.5(1)
|
|||||||||||
06-03-2019 (KOL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Shezad Khan 60(7)
|
Place- R S Bhati 54(11)
|
|||||||||||
16-02-2019 (KOL) 1400M Winner: TRAFALGAR Won By: 1.5 Time: 1:25.05 |
Place-4 R S Bhati 53(4)
|
Place-6 Shezad Khan 57(2)
|
|||||||||||
23-01-2019 (KOL) 1200M Winner: MIDNIGHT MAGIC Won By: 0.5 Time: 1:13.43 |
Place-2 Shezad Khan 56(2)
|
Place-4 A Sandesh 56(7)
|
|||||||||||
13-01-2019 (KOL) 1100M Winner: SERENO Won By: 0.5 Time: 1:05.80 |
Place-9 P Vikram 50(10)
|
Place-4 Suraj Narredu 53.5(3)
|
|||||||||||
01-01-2019 (KOL) 1200M Winner: JEZZABELLE Won By: Nose Time: 1:14.21 |
Place-8 Sandeep Rajput 60(14)
|
Place-13 C Alford 55(1)
|
|||||||||||
01-01-2019 (KOL) 1400M Winner: SPEED FORCE Won By: 5.25 Time: 1:26.18 |
Place-9 Rupal Singh 54(9)
|
Place-4 A Sandesh 58(4)
|
|||||||||||
04-11-2018 (KOL) 1400M Winner: DEMONSTRATE Won By: Lnk Time: 1:27.10 |
Place-7 Mohit Singh 55.5(8)
|
Place-3 A Sandesh 56.5(2)
|
|||||||||||
04-11-2018 (KOL) 1200M Winner: TOMORROW FOREVER Won By: 0.75 Time: 1:14.16 |
Place-8 Dashrath Singh 60(8)
|
Place-1 A Sandesh 53(2)
|
|||||||||||
20-03-2018 (KOL) 1100M Winner: CADILLAC Won By: 2.5 Time: 1:06.87 |
Place-7 C S Jodha 54.50(5)
|
Place-3 P Trevor 54.50(8)
|
|||||||||||
11-11-2017 (KOL) 1200M Winner: AKSHAYA Won By: 1.75 Time: 1:13.47 |
Place-8 Ramandeep Singh Bal 60.50(11)
|
Place-12 P Tejeshwar 54.50(3)
|