India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BELLY DANCER | MISS DAISY | SPARTAN X | NIZBATI WINGS | TESORO | SHWETAMBER | SUNCHASER | WANDERING ANGEL | ASHWA SABIRA | ASHWA SHINE | SHE'S MY HEART | GUNPOWDER-OLD | |
28-03-2024 (DEL) 1100M Winner: ASHWA FRANKIE Won By: 0.5 Time: 1:07.11 |
Place-5 Abdul Fazal 60(3)
|
Place-2 Angad 54(7)
|
||||||||||
23-03-2024 (DEL) 1200M Winner: JET SUKHOI Won By: 2.5 Time: 1:12.51 |
Place-9 Arjun 53.5(12)
|
Place-7 Faizaan Khan 60(5)
|
||||||||||
23-03-2024 (DEL) 1000M Winner: ROSE ON PLANET Won By: 0.5 Time: 1:00.66 |
Place-11 Abdul Fazal 61.5(6)
|
Place-4 Angad 54(3)
|
||||||||||
12-03-2024 (DEL) 1100M Winner: KNOTT SO KNOTTY Won By: 2.5 Time: 1:07.31 |
Place-4 Abdul Fazal 54.5(5)
|
Place-W Withdrawn 54()
|
Place-2 Angad 58(3)
|
|||||||||
06-03-2024 (DEL) 1000M Winner: ROYAL BABY Won By: 0.5 Time: 1:00.38 |
Place-2 Riazuddin 52(1)
|
Place-3 R Parvesh 52(2)
|
||||||||||
27-02-2024 (DEL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- Abdul Fazal 61.5(8)
|
Place- R Parvesh 49(2)
|
Place- R Yousaf 54(1)
|
|||||||||
13-02-2024 (DEL) 1100M Winner: FOVEAL VISION Won By: 4.75 Time: 1:06.89 |
Place-7 Abdul Fazal 61.5(11)
|
Place-4 Angad 54(12)
|
||||||||||
07-02-2024 (DEL) 1000M Winner: CASHIER Won By: 0.75 Time: 1:00.95 |
Place-7 R Parvesh 49(6)
|
Place-4 Angad 54(3)
|
||||||||||
30-01-2024 (DEL) 1200M Winner: BLUE TIGER Won By: 2.25 Time: 1:13.68 |
Place-2 P Kiran Rai 51.5(2)
|
Place-5 Abdul Fazal 54.5(6)
|
||||||||||
23-01-2024 (DEL) 1200M Winner: NIZBATI WINGS Won By: 3.5 Time: 1:12.95 |
Place-1 Abdul Fazal 55(10)
|
Place-4 M B Qureshi 53(1)
|
||||||||||
17-01-2024 (DEL) 1000M Winner: BURNING DESIRE Won By: 1.25 Time: 1:00.72 |
Place-10 Lalkar Singh 49(2)
|
Place-5 K Sunny Kumar 49(1)
|
||||||||||
09-01-2024 (DEL) 1100M Winner: MISSEY BOY Won By: 2.75 Time: 1:07.45 |
Place-W Withdrawn 49()
|
Place-W Withdrawn 53()
|
||||||||||
14-12-2023 (DEL) 1400M Winner: CASH IN HAND Won By: 1.5 Time: 1:26.70 |
Place-5 D S Deora 52.5(1)
|
Place-8 K Sunny Kumar 52(2)
|
||||||||||
14-12-2023 (DEL) 1000M Winner: BIG BANG Won By: 1 Time: 1:00.72 |
Place-7 Muzammil Hashmi 62(4)
|
Place-4 Aman 61(1)
|
||||||||||
21-11-2023 (DEL) 1200M Winner: ZILLIE Won By: 0.5 Time: 1:13.32 |
Place-7 Abdul Fazal 51.5(1)
|
Place-4 Lalkar Singh 50(3)
|
Place-3 Angad 52.5(6)
|
|||||||||
14-11-2023 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 4 Time: 1:12.53 |
Place-7 Faizaan Khan 60.5(7)
|
Place-5 Aman 61(6)
|
||||||||||
14-11-2023 (DEL) 1100M Winner: DHATOORA Won By: Neck Time: 1:07.29 |
Place-4 K Sunny Kumar 50(3)
|
Place-3 Angad 52(8)
|
Place-W Withdrawn 51.5()
|
|||||||||
01-11-2023 (DEL) 1100M Winner: SPARTAN X Won By: 1.75 Time: 1:07.41 |
Place-1 Faizaan Khan 61.5(5)
|
Place-6 Abdul Fazal 56.5(4)
|
Place-5 K Sunny Kumar 50(2)
|
Place-7 K Narender Kumar 53(8)
|
||||||||
25-10-2023 (DEL) 1000M Winner: MAFIA TIME Won By: 0.75 Time: 1:00.15 |
Place-9 Abdul Fazal 57(10)
|
Place-4 Angad 57.5(1)
|
||||||||||
11-10-2023 (DEL) 1100M Winner: MERIDIA Won By: 1 Time: 1:05.70 |
Place-3 K Sunny Kumar 50.5(4)
|
Place-10 Angad 56(12)
|
||||||||||
04-10-2023 (DEL) 1400M Winner: HEER Won By: 5.75 Time: 1:25.60 |
Place-4 R Rakesh 49(6)
|
Place-6 R Parvesh 49.5(1)
|
||||||||||
25-09-2023 (DEL) 1200M Winner: MASTER STEPPER Won By: 6.5 Time: 1:13.16 |
Place-5 R Rakesh 53.5(4)
|
Place-7 K Sunny Kumar 51.5(11)
|
||||||||||
19-09-2023 (DEL) 1100M Winner: FREDERICO Won By: Neck Time: 1:06.81 |
Place-6 Abdul Fazal 58(3)
|
Place-5 K Sunny Kumar 51(2)
|
Place-8 M B Qureshi 59(10)
|
|||||||||
11-05-2023 (DEL) 1200M Winner: SHWETAMBER Won By: Head Time: 1:11.55 |
Place-1 J Chinoy 57.5(13)
|
Place-12 Dilip Singh 57.5(14)
|
||||||||||
08-05-2023 (DEL) 1100M Winner: STRIDE AWAY Won By: 5 Time: 1:06.19 |
Place-9 D S Deora 56(10)
|
Place-3 Abdul Fazal 56(7)
|
Place-6 Faizaan Khan 59.5(9)
|
|||||||||
08-05-2023 (DEL) 1200M Winner: EASTERN CROWN Won By: 1.75 Time: 1:11.35 |
Place-3 Faizaan Khan 59(10)
|
Place-2 J Chinoy 57(5)
|
Place-5 D S Deora 52.5(3)
|
|||||||||
28-04-2023 (DEL) 1400M Winner: MR CHRISTOPHER Won By: Neck Time: 1:26.58 |
Place-W Withdrawn 52()
|
Place-8 G S Shekhawat 54.5(3)
|
||||||||||
25-04-2023 (DEL) 1200M Winner: ZELBET Won By: 0.5 Time: 1:12.97 |
Place-4 Faizaan Khan 58.5(10)
|
Place-5 Arjun 56.5(2)
|
||||||||||
21-04-2023 (DEL) 1100M Winner: SUPER SPEED Won By: 5.5 Time: 1:05.99 |
Place-10 Abdul Fazal 57.5(11)
|
Place-W Withdrawn 56()
|
||||||||||
21-04-2023 (DEL) 1000M Winner: COGNOSCO Won By: 1.5 Time: 0:59.75 |
Place-9 Jai Parkash 55(1)
|
Place-3 D S Deora 52.5(8)
|
||||||||||
16-04-2023 (DEL) 1200M Winner: JUGGAAD Won By: 1 Time: 1:13.85 |
Place-8 Abdul Fazal 59(7)
|
Place-5 P Kiran Rai 55.5(4)
|
||||||||||
10-04-2023 (DEL) 1000M Winner: SHERA Won By: 5 Time: 0.59.31 |
Place-6 Abdul Fazal 60.5(7)
|
Place-W Withdrawn 56()
|
||||||||||
06-04-2023 (DEL) 1100M Winner: ASHWA BHOPAL Won By: 1 Time: 1:06.77 |
Place-4 Abdul Fazal 58(7)
|
Place-2 Aman 55.5(13)
|
Place-6 N S Rathore 58(1)
|
|||||||||
03-04-2023 (DEL) 1400M Winner: AKSHAYAGUNA Won By: 1.5 Time: 1:27.38 |
Place-3 Abdul Fazal 56(2)
|
Place-8 Angad 52(3)
|
||||||||||
01-04-2023 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Abdul Fazal 59(2)
|
Place- Aman 56.5(4)
|
Place- D S Deora 59(1)
|
|||||||||
27-03-2023 (DEL) 1200M Winner: SHAILIKA Won By: 2.5 Time: 1:12.46 |
Place-5 Abdul Fazal 56(2)
|
Place-7 P Kiran Rai 52(6)
|
||||||||||
25-03-2023 (DEL) 1100M Winner: ASHWA BHOPAL Won By: 2.25 Time: 1:07.91 |
Place-7 Khet Singh 57.5(13)
|
Place-8 Syed Asgar 53(3)
|
||||||||||
20-03-2023 (DEL) 1000M Winner: CRESSIDA Won By: 1.5 Time: 0:59.48 |
Place-8 Angad 53.5(5)
|
Place-3 S G Prasad 52(1)
|
||||||||||
16-03-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SHINE Won By: 3.25 Time: 1:12.46 |
Place-3 Abdul Fazal 64(6)
|
Place-1 D S Deora 51.5(8)
|
||||||||||
16-03-2023 (DEL) 1200M Winner: COMMANDPOST Won By: 1 Time: 1:12.79 |
Place-3 Abdul Fazal 58(2)
|
Place-6 Angad 56(4)
|
||||||||||
13-03-2023 (DEL) 1100M Winner: SPARTAN X Won By: 3 Time: 1:04.23 |
Place-1 Abdul Fazal 59.5(3)
|
Place-W Withdrawn 58(8)
|
Place-6 Angad 54.5(9)
|
Place-4 Mohit Singh 53(4)
|
||||||||
07-03-2023 (DEL) 1000M Winner: THOUGHTS Won By: 0.5 Time: 1:00.50 |
Place-3 Abdul Fazal 59(8)
|
Place-7 Khet Singh 58(10)
|
Place-8 Kundan Paswan 53.5(2)
|
|||||||||
28-02-2023 (DEL) 1200M Winner: SHWETAMBER Won By: 0.5 Time: 1:13.46 |
Place-3 Abdul Fazal 59(3)
|
Place-1 Lalkar Singh 50.5(10)
|
||||||||||
21-02-2023 (DEL) 1000M Winner: ASHWA KOHIMA Won By: 1 Time: 1:00.91 |
Place-6 Khet Singh 55(3)
|
Place-2 Vivek G 57.5(2)
|
Place-8 Kundan Paswan 56(7)
|
|||||||||
16-02-2023 (DEL) 1100M Winner: ROYAL BABY Won By: 2.5 Time: 1:07.32 |
Place-9 Irfan Khan 58(1)
|
Place-4 B Nayak 59(10)
|
Place-3 R K Patel 53(5)
|
|||||||||
06-02-2023 (DEL) 1100M Winner: CARLOS Won By: 5.25 Time: 1:06.78 |
Place-6 R Rakesh 53(8)
|
Place-11 Kundan Paswan 55(1)
|
||||||||||
06-02-2023 (DEL) 1600M Winner: GIRL POWER Won By: 3.25 Time: 1:41.20 |
Place-2 Abdul Fazal 55.5(6)
|
Place-8 Lalkar Singh 51(4)
|
Place-13 Aman 56.5(11)
|
|||||||||
17-01-2023 (DEL) 1100M Winner: TESORO Won By: 1.25 Time: 1:06.77 |
Place-8 Kundan Paswan 58.5(6)
|
Place-7 S Amjad Khan 59(7)
|
Place-1 Abdul Fazal 52.5(2)
|
Place-6 Vishal N Bunde 53(8)
|
||||||||
10-01-2023 (DEL) 1000M Winner: MANALI Won By: 1.75 Time: 1:00.53 |
Place-3 Shrikant Kamble 58.5(9)
|
Place-5 Abdul Fazal 54(1)
|
Place-7 Kundan Paswan 62(12)
|
|||||||||
10-01-2023 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JAUHAR Won By: 2.25 Time: 0:59.88 |
Place-12 R Rakesh 57.5(7)
|
Place-11 Lalkar Singh 56(5)
|
Place-9 H M Akshay 58.5(12)
|
|||||||||
27-12-2022 (DEL) 1000M Winner: SHE'S MY HEART Won By: Neck Time: 1:00.47 |
Place-7 G S Shekhawat 60(2)
|
Place-4 N S Rathore 58.5(3)
|
Place-1 H M Akshay 51.5(4)
|
|||||||||
20-12-2022 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SABIRA Won By: 0.75 Time: 1:12.55 |
Place-7 Sandeep Rajput 59(7)
|
Place-3 Abdul Fazal 56.5(4)
|
Place-1 Vivek G 50.5(5)
|
|||||||||
13-12-2022 (DEL) 1000M Winner: FUEL Won By: 3.75 Time: 1:00.02 |
Place-6 R K Patel 52.5(2)
|
Place-4 Kundan Paswan 55(8)
|
||||||||||
13-12-2022 (DEL) 1100M Winner: JET SPACE Won By: 2.75 Time: 1:07.62 |
Place-2 Vivek G 58.5(3)
|
Place-7 Abdul Fazal 55.5(8)
|
||||||||||
06-12-2022 (DEL) 1200M Winner: SIR MOR Won By: 4.25 Time: 1:13.50 |
Place-4 N S Rathore 57(4)
|
Place-5 Akash Rajput 54.5(8)
|
||||||||||
29-11-2022 (DEL) 1000M Winner: SUNCHASER Won By: 0.75 Time: 1:00.72 |
Place-10 Praveen Saini 61.5(10)
|
Place-4 Ishwar Singh 61(7)
|
Place-9 N S Rathore 60(8)
|
Place-7 Riazuddin 59(5)
|
Place-11 Abdul Fazal 57(3)
|
Place-6 Lalkar Singh 56(11)
|
Place-1 Kundan Paswan 56(4)
|
Place-3 S G Prasad 55.5(2)
|
Place-8 G S Shekhawat 53(9)
|
Place-W Withdrawn 51.5()
|
Place-2 Ankit Pal 51.5(6)
|
|
22-11-2022 (DEL) 1200M Winner: CIRCLE OF GOLD Won By: Shd Time: 1:13.63 |
Place-9 Lalkar Singh 56(6)
|
Place-7 S G Prasad 57(13)
|
Place-14 Deepak Kumar 51.5(10)
|
|||||||||
15-11-2022 (DEL) 1600M Winner: SUN LIGHT Won By: 1 Time: 1:41.31 |
Place-7 Abdul Fazal 59(6)
|
Place-W Withdrawn 55.5()
|
||||||||||
09-11-2022 (DEL) 1200M Winner: AIRMAX Won By: 5 Time: 1:12.36 |
Place-3 Abdul Fazal 60(9)
|
Place-8 G S Shekhawat 54.5(8)
|
Place-W Withdrawn 51.5(2)
|
|||||||||
09-11-2022 (DEL) 1400M Winner: SIR RAMON Won By: Head Time: 1:25.55 |
Place-9 Angad 54(12)
|
Place-12 Riazuddin 50(13)
|
||||||||||
09-11-2022 (DEL) 1200M Winner: SHWETAMBER Won By: 0.5 Time: 1:13.19 |
Place-1 Lalkar Singh 51.5(11)
|
Place-9 G S Shekhawat 59(9)
|
||||||||||
01-11-2022 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Abdul Fazal 60(7)
|
Place- K Narender Kumar 58.5(1)
|
Place- G S Shekhawat 57(3)
|
Place- Deepak Kumar 51.5(8)
|
||||||||
25-10-2022 (DEL) 1400M Winner: LUCKY LIPS Won By: 4.5 Time: 1:27.54 |
Place-3 Vivek G 59.5(6)
|
Place-9 Abdul Fazal 60(3)
|
||||||||||
20-10-2022 (DEL) 1200M Winner: MACKENZIE Won By: 0.5 Time: 1:13.40 |
Place-5 Lalkar Singh 53(3)
|
Place-2 S G Prasad 52(6)
|
||||||||||
18-10-2022 (DEL) 1000M Winner: SHE'S A BEAUTY Won By: 2.5 Time: 0:59.77 |
Place-3 N S Rathore 62(4)
|
Place-6 Aman 61(3)
|
Place-8 Deepak Kumar 53(8)
|
|||||||||
04-10-2022 (DEL) 1100M Winner: SHE'S A BEAUTY Won By: 0.5 Time: 1:05.90 |
Place-3 Praveen Saini 61.5(10)
|
Place-6 G S Shekhawat 56(3)
|
||||||||||
01-10-2022 (DEL) 1200M Winner: PEDRO Won By: 0.75 Time: 1:12.21 |
Place-11 Deepak Kumar 52.5(7)
|
Place-10 Abdul Fazal 52.5(8)
|
||||||||||
01-10-2022 (DEL) 1400M Winner: SIR RAMON Won By: 2.25 Time: 1:26.48 |
Place-3 Abdul Fazal 58.5(6)
|
Place-8 G S Shekhawat 57.5(2)
|
Place-10 Deepak Kumar 53.5(7)
|
|||||||||
13-09-2022 (DEL) 1000M Winner: KAKA Won By: 1.75 Time: 0:58.83 |
Place-3 Vivek G 54(2)
|
Place-W Withdrawn 54.5(3)
|
||||||||||
12-05-2022 (DEL) 1200M Winner: DASHING GLOW Won By: 0.75 Time: 1:12.48 |
Place-2 Lalkar Singh 56(8)
|
Place-8 G S Shekhawat 61(14)
|
||||||||||
12-05-2022 (DEL) 1100M Winner: BEAT GOES ON Won By: Head Time: 1:05.32 |
Place- R Rakesh 58.5(3)
|
Place-7 Deepak Kumar 60.5(11)
|
||||||||||
09-05-2022 (DEL) 1000M Winner: TESORO Won By: 1.5 Time: 0:58.86 |
Place-2 R Rakesh 57(1)
|
Place-1 Abdul Fazal 59.5(3)
|
||||||||||
06-05-2022 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 1.75 Time: 1:11.18 |
Place-9 Lalkar Singh 61.5(2)
|
Place-6 Kundan Paswan 58.5(8)
|
||||||||||
02-05-2022 (DEL) 1000M Winner: MASTER BOOST Won By: Neck Time: 1:00.37 |
Place-4 Vivek G 57.5(5)
|
Place-8 Ankit Pal 56(6)
|
||||||||||
16-04-2022 (DEL) 1200M Winner: SUNCHASER Won By: 0.75 Time: 1:14.80 |
Place-1 Shrikant Kamble 53.5(9)
|
Place-5 Ranjeet Singh 56.5(3)
|
||||||||||
12-04-2022 (DEL) 1100M Winner: SPARTAN X Won By: 1 Time: 1:06.67 |
Place-1 Md Asif Khan 59(8)
|
Place-3 Shrikant Kamble 59.5(5)
|
||||||||||
04-04-2022 (DEL) 1400M Winner: LUCKY LIPS Won By: 1.25 Time: 1:26.38 |
Place-7 Md Asif Khan 59.5(10)
|
Place-8 Abdul Fazal 59.5(5)
|
||||||||||
28-03-2022 (DEL) 1100M Winner: TEXAS GUN Won By: 1.75 Time: 1:05.81 |
Place-2 R Rakesh 57(2)
|
Place-5 G S Shekhawat 55.5(6)
|
||||||||||
15-03-2022 (DEL) 1000M Winner: DHATOORA Won By: 0.5 Time: 0:59.89 |
Place-5 Abdul Fazal 56(9)
|
Place-10 K Narender Kumar 56(4)
|
||||||||||
02-03-2022 (DEL) 1200M Winner: FUEL Won By: Neck Time: 1:14.05 |
Place-3 Vivek G 57(11)
|
Place-W Withdrawn 59()
|
||||||||||
22-02-2022 (DEL) 1100M Winner: TESORO Won By: 2.25 Time: 1:05.33 |
Place-3 Vivek G 58.5(4)
|
Place-1 Abdul Fazal 56(2)
|
||||||||||
15-02-2022 (DEL) 1200M Winner: SHIVALIK QUEEN Won By: 1.75 Time: 1:13.09 |
Place-6 Shrikant Kamble 55.5(2)
|
Place-10 K Narender Kumar 57(8)
|
||||||||||
15-02-2022 (DEL) 1000M Winner: SCOTCHY Won By: 1.75 Time: 1:01.05 |
Place-6 R Rakesh 58(12)
|
Place-4 Vivek G 59.5(7)
|
||||||||||
14-12-2021 (DEL) 1000M Winner: CASH IN HAND Won By: Neck Time: 1:00.27 |
Place-8 N S Rathore 59.5(7)
|
Place-3 Abdul Fazal 60(9)
|
Place-4 Kundan Paswan 58(2)
|
|||||||||
07-12-2021 (DEL) 1100M Winner: SUNCHASER Won By: 2.25 Time: 1:07.56 |
Place-11 Abdul Fazal 59.5(3)
|
Place-1 Shrikant Kamble 57.5(8)
|
||||||||||
29-11-2021 (DEL) 1400M Winner: GIRL POWER Won By: 2.25 Time: 1:26.80 |
Place-8 N S Rathore 61.5(7)
|
Place-4 Shrikant Kamble 57.5(1)
|
||||||||||
07-11-2021 (PUN) 2000M Winner: ASHWA SHULE Won By: 10.25 Time: 2:08.00 |
Place-6 A Sandesh 58.5(9)
|
Place-10 Aniket Karande 51.5(6)
|
||||||||||
02-11-2021 (DEL) 1400M Winner: NIGHT HAWK Won By: 0.75 Time: 1:25.75 |
Place-3 N S Rathore 60.5(5)
|
Place-8 Aditya Kr Jaiswal 61.5(3)
|
||||||||||
23-10-2021 (PUN) 1400M Winner: TRINKET Won By: 0.75 Time: 1:26.36 |
Place-6 S Zervan 60.5(4)
|
Place-10 Aniket Karande 54.5(3)
|
||||||||||
23-02-2021 (DEL) 1100M Winner: PEARL Won By: 3.5 Time: 1:07.76 |
Place-2 Angad 61(5)
|
Place-3 Ankit Pal 60(4)
|
||||||||||
25-02-2020 (DEL) 1200M Winner: SPARTAN X Won By: 0.5 Time: 1:14.47 |
Place-1 Aqeed Waheed 60(4)
|
Place-4 D S Deora 56.5(11)
|
||||||||||
30-04-2019 (DEL) 1200M Winner: THE CHEETAH Won By: 4 Time: 1:11.13 |
Place-9 R Yousaf 60(4)
|
Place-W Withdrawn 60()
|
||||||||||
28-02-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA YASHOBALI Won By: 2.75 Time: 1:12:35 |
Place-12 T S Jodha 55(7)
|
Place-5 S G Prasad 50.5(5)
|