India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CLOUD JUMPER | ABILITARE | KIKATA | WISE DON | AMAZING KITTEN | LADY ZEEN | THREE OF A KIND | REGAL KID | |
28-02-2024 (CHE) 1200M Winner: STOLEN GLANCE Won By: 5 Time: 1:14.66 |
Place-3 S Imran 50(8)
|
Place-11 Jitendra Singh 58.5(3)
|
||||||
23-02-2024 (CHE) 1200M Winner: THREE OF A KIND Won By: 2.75 Time: 1:14.50 |
Place-4 G Manikandan 50(7)
|
Place-1 Ram Nandan Manjhi 58(11)
|
||||||
18-02-2024 (CHE) 1600M Winner: TOUCH OF FURY Won By: 0.75 Time: 1:39.96 |
Place-4 L Alex Rozario 60(3)
|
Place-3 Hindu Singh 56.5(1)
|
||||||
01-01-2024 (CHE) 1400M Winner: ROYAL FALCON Won By: 5.5 Time: 1:28.79 |
Place-6 P S Kaviraj 50(7)
|
Place-2 L Alex Rozario 55(6)
|
||||||
27-10-2023 (CHE) 1400M Winner: DAZZLING DYNAMITE Won By: 2.25 Time: 1:29.93 |
Place-4 Sah Farid Ansari 51.5(4)
|
Place-5 K V Baskar 57.5(6)
|
||||||
14-10-2023 (CHE) 1200M Winner: SUNNY ISLES Won By: 2.25 Time: 1:15.80 |
Place-2 Hindu Singh 56.5(7)
|
Place-6 L Alex Rozario 52(5)
|
||||||
25-05-2023 (OOT) 1600M Winner: SUNCHE DREAMS Won By: 4.75 Time: 1:49:89 |
Place-4 P S Kaviraj 58(6)
|
Place-3 Sah Farid Ansari 54.5(4)
|
||||||
14-05-2023 (OOT) 1400M Winner: EMPEROR CHARMAVAT Won By: 5.75 Time: 1:30.77 |
Place-2 P S Kaviraj 57.5(7)
|
Place-3 P Sai Kumar 60(1)
|
||||||
29-04-2023 (OOT) 1600M Winner: ABILITARE Won By: 0.75 Time: 1:44:10 |
Place-1 P Sai Kumar 57(1)
|
Place-2 P S Kaviraj 57(7)
|
||||||
22-04-2023 (OOT) 1500M Winner: JACK RICHER Won By: 1.75 Time: 1:37:75 |
Place-5 A Ashhad Asbar 57.5(4)
|
Place-3 P S Kaviraj 57(10)
|
||||||
08-04-2023 (OOT) 1200M Winner: BIG TREASURE Won By: 8.5 Time: 1:15:77 |
Place-2 C A Brisson 56(4)
|
Place-3 Koshi Kumar 58(2)
|
||||||
18-02-2023 (CHE) 1000M Winner: REGAL KID Won By: Nose Time: 1:02.18 |
Place-5 Dashrath Singh 59(4)
|
Place-1 Koshi Kumar 57.5(10)
|
||||||
17-02-2023 (CHE) 1400M Winner: MARTINGALE Won By: 0.75 Time: 1:28.21 |
Place-2 Mukesh Kumar 59.5(6)
|
Place-9 S A Amit 59(1)
|
Place-8 P Sai Kumar 55(10)
|
|||||
10-02-2023 (CHE) 1100M Winner: REGAL KID Won By: 1.25 Time: 1:07.98 |
Place-3 C A Brisson 59(6)
|
Place-1 Shrikant Kamble 53(9)
|
||||||
03-02-2023 (CHE) 1100M Winner: ROMANTIC BAY Won By: Shd Time: 1:09.28 |
Place-8 Shyam Kumar 54.5(4)
|
Place-6 Shrikant Kamble 54(8)
|
||||||
13-01-2023 (CHE) 1400M Winner: REIGN OF TERROR Won By: 5.75 Time: 1:27.86 |
Place-8 Ramandeep Singh Bal 55.5(6)
|
Place-4 Imran Chisty 55(12)
|
Place-2 P Sai Kumar 54.5(8)
|
|||||
06-01-2023 (CHE) 1600M Winner: THE INTIMIDATOR Won By: 5.25 Time: 1:43.08 |
Place-6 A Ashhad Asbar 60(5)
|
Place-7 Ramandeep Singh Bal 60(4)
|
Place-5 R Manish 58.5(6)
|
Place-2 P Sai Kumar 54(8)
|
||||
31-12-2022 (CHE) 1400M Winner: ICY RIVER Won By: Lnk Time: 1:28.41 |
Place-4 M S Deora 60(5)
|
Place-5 R Manish 58.5(7)
|
||||||
29-12-2022 (CHE) 1400M Winner: MAGICAL WAVE Won By: 6.75 Time: 1:28.43 |
Place-2 Imran Chisty 54.5(9)
|
Place-3 P Sai Kumar 54(5)
|
||||||
24-11-2022 (CHE) 1600M Winner: ASHWA SARDAR Won By: 1.5 Time: 1:42.56 |
Place-11 Ram Nandan Manjhi 52(4)
|
Place-10 S Imran 52.5(7)
|
||||||
23-11-2022 (CHE) 1400M Winner: LADY BLAZER Won By: 2 Time: 1:31.34 |
Place-4 P Sai Kumar 59(1)
|
Place-6 Yash Narredu 56(4)
|
Place-3 A Ashhad Asbar 54.5(8)
|
Place-2 P S Kaviraj 53.5(7)
|
||||
10-11-2022 (CHE) 1600M Winner: SWISS AGATTA Won By: 3.25 Time: 1:46.77 |
Place-4 P Sai Kumar 60(5)
|
Place-8 S A Amit 54.5(4)
|
||||||
29-10-2022 (CHE) 1200M Winner: MAJESTIC CHARMER Won By: 1.75 Time: 1:15:45 |
Place-7 P Sai Kumar 57(10)
|
Place-4 Yash Narredu 54.5(2)
|
||||||
08-10-2022 (CHE) 1400M Winner: SUPREME RUNNER Won By: 2.25 Time: 1:30.15 |
Place-11 Kiran Naidu 53.5(4)
|
Place-9 G Manikandan 54(11)
|
||||||
28-09-2022 (OOT) 1200M Winner: NAGADA Won By: 3 Time: 1:15.54 |
Place-7 P Sai Kumar 58.5(4)
|
Place-4 Ramandeep Singh Bal 56(2)
|
||||||
24-09-2022 (OOT) 1000M Winner: AUTUMN SHOWER Won By: Snk Time: 1:01:05 |
Place-10 A M Alam 55.5(4)
|
Place-3 Koshi Kumar 56(2)
|
||||||
24-09-2022 (OOT) 1600M Winner: LAKSHANAM Won By: 2 Time: 1:40.45 |
Place-6 A Ashhad Asbar 54.5(9)
|
Place-5 Dharshan Antony B 54(5)
|
||||||
08-05-2022 (OOT) 1300M Winner: BIG TREASURE Won By: 3 Time: 1:26.08 |
Place-7 Shaliyar Khan 58.5(5)
|
Place-3 Ramandeep Singh Bal 55(2)
|
Place-W Withdrawn 56.5(6)
|
|||||
24-04-2022 (OOT) 1400M Winner: ABILITARE Won By: 0.75 Time: 1:31.18 |
Place-1 A Imran Khan 59(1)
|
Place-6 P S Kaviraj 59.5(2)
|
||||||
15-04-2022 (OOT) 1300M Winner: FABULOUS SHOW Won By: 4 Time: 1:23.06 |
Place-6 A Ayaz Khan 60(9)
|
Place-8 Koshi Kumar 52.5(4)
|
||||||
14-04-2022 (OOT) 1200M Winner: AMBER LIGHTNING Won By: 3.25 Time: 1:17.04 |
Place-2 Ramandeep Singh Bal 58(8)
|
Place-4 M S Deora 58(1)
|
||||||
24-02-2022 (CHE) 1000M Winner: AUTUMN SHOWER Won By: 0.5 Time: 1:03.02 |
Place-5 Shahar Babu 58.5(7)
|
Place-7 A M Alam 60(8)
|
||||||
16-02-2022 (CHE) 1400M Winner: AMAZING KITTEN Won By: 2 Time: 1:31.00 |
Place-7 D S Deora 59.5(1)
|
Place-1 A Ayaz Khan 55.5(3)
|
Place-4 C A Brisson 53.5(10)
|
|||||
03-02-2022 (CHE) 1200M Winner: SUNDAY WARRIOR Won By: 1 Time: 1:15.93 |
Place-8 A Ayaz Khan 56.5(2)
|
Place-7 Shahar Babu 54(4)
|
||||||
26-02-2021 (CHE) 1200M Winner: THREE OF A KIND Won By: 6.25 Time: 1:15.69 |
Place-8 C A Brisson 57(4)
|
Place-1 Azfar Syeed 57.5(6)
|
||||||
18-02-2021 (CHE) 1200M Winner: MR KOOL Won By: Lnk Time: 1:15.65 |
Place-7 Antony Raj S 56(10)
|
Place-W Withdrawn 54.5(4)
|
||||||
04-02-2021 (CHE) 1200M Winner: TUDOR Won By: 1.5 Time: 1:14.09 |
Place-10 G Manikandan 56(5)
|
Place-7 Shahar Babu 54.5(12)
|
Place-8 R Ajay Kumar 56(2)
|