India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RAMBLER | RECALL OF YOU | CELLINI | CIPHER | BLAZING BAY | SOPHISTOCRAT | TOMORROWS DREAMS | WAYIN | WINDY CITY | SALTBAE | |
26-08-2023 (PUN) 1200M Winner: CIPHER Won By: Snk Time: 1:09:59 |
Place-1 A K Aniket 59(13)
|
Place-12 Vishal N Bunde 51.5(5)
|
||||||||
30-07-2023 (PUN) 1200M Winner: SWIFT Won By: 0.75 Time: 1:10.43 |
Place-9 P Vinod 50.5(13)
|
Place-4 S Saqlain 52(11)
|
||||||||
06-11-2022 (PUN) 1200M Winner: MAJESTIC WARRIOR Won By: 0.75 Time: 1:07.87 |
Place-4 S Saqlain 55.5(6)
|
Place-6 N B Kuldeep 52(2)
|
Place-12 Haridas Gore 51.5(8)
|
|||||||
28-10-2022 (PUN) 1400M Winner: CIPHER Won By: Shd Time: 1:24.61 |
Place-10 R Shelar 61(10)
|
Place-1 S Saqlain 51.5(1)
|
||||||||
09-10-2022 (PUN) 1400M Winner: CIPHER Won By: 1.75 Time: 1:25:36 |
Place-1 S Saqlain 57(4)
|
Place-6 Bhawani Singh 56.5(2)
|
||||||||
18-09-2022 (PUN) 1000M Winner: CELLINI Won By: 0.75 Time: 0:58.44 |
Place-1 P Shinde 61.5(1)
|
Place-4 N B Kuldeep 52.5(3)
|
||||||||
03-09-2022 (PUN) 1200M Winner: PEPPER Won By: Neck Time: 1:09:13 |
Place-11 S Zervan 62(7)
|
Place-6 P Trevor 62(5)
|
Place-10 Vishal N Bunde 53(12)
|
|||||||
27-08-2022 (PUN) 1000M Winner: SOVEREIGN MASTER Won By: 0.75 Time: 0:58.97 |
Place-4 T S Jodha 58(5)
|
Place-6 Bhawani Singh 58(3)
|
||||||||
14-08-2022 (PUN) 1200M Winner: MAJESTIC WARRIOR Won By: 1 Time: 1:10.02 |
Place-2 A Prakash 56(10)
|
Place-6 Haridas Gore 57.5(9)
|
||||||||
10-04-2022 (MUM) 1200M Winner: JETFIRE Won By: 2.25 Time: 1:11.45 |
Place-8 N K Ashish 52.5(3)
|
Place-4 T S Jodha 54.5(12)
|
||||||||
27-02-2022 (MUM) 1200M Winner: BUNDLE OF CHARM Won By: 1 Time: 1:11:05 |
Place-10 K Nazil 54.5(14)
|
Place-12 Bhawani Singh 56(13)
|
||||||||
13-02-2022 (MUM) 1400M Winner: RAMBLER Won By: 3.5 Time: 1:23.53 |
Place-1 P S Kaviraj 59(4)
|
Place-4 A Imran Khan 58.5(5)
|
Place-6 Bhawani Singh 53(1)
|
|||||||
14-11-2021 (PUN) 1200M Winner: ENIGMA Won By: 3.5 Time: 1:08.65 |
Place-4 Yash Narredu 53.5(5)
|
Place-3 T S Jodha 56(6)
|
||||||||
07-03-2021 (MUM) 1200M Winner: LEOPARD ROCK Won By: 2.5 Time: 1:10:38 |
Place-5 H Zeeshan 54(2)
|
Place-9 T S Jodha 52.5(10)
|
||||||||
07-02-2021 (MUM) 1400M Winner: BEEJAY Won By: Neck Time: 1:24:80 |
Place-6 Bhawani Singh 54(8)
|
Place-5 A Sandesh 55(10)
|
||||||||
25-08-2019 (PUN) 1200M Winner: MAJESTIC WARRIOR Won By: 1 Time: 1:12:02 |
Place-5 S A Amit 56(6)
|
Place-3 A S Peter 54.5(2)
|
||||||||
02-02-2019 (MUM) 1000M Winner: OUI SAUVAGE Won By: Head Time: 0:59.93 |
Place-8 Imran Chisty 54.5(6)
|
Place-12 A Imran Khan 56(9)
|
||||||||
14-10-2018 (PUN) 1000M Winner: DANEIRA Won By: Nose Time: 1:00.40 |
Place-6 Bhawani Singh 55(7)
|
Place-4 Neeraj Rawal 55(4)
|