India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SHIMMERING STAR | INCENDIO | EASTSIDE | PHILADELPHIA | TASCH | CORMORANT | CHEPHIRAH | AGGRESSION | BUNTING | COURT JESTER | |
30-03-2022 (KOL) 1100M Winner: CASTILLO Won By: 1.75 Time: 1:06.10 |
Place-4 Dashrath Singh 55(1)
|
Place-W Withdrawn 53(6)
|
||||||||
23-03-2022 (KOL) 1200M Winner: SECRET PEARL Won By: 2.25 Time: 1:12.27 |
Place-8 Neeraj Rawal 60(11)
|
Place-6 C S Jodha 53(4)
|
||||||||
12-12-2021 (KOL) 1100M Winner: FENICIA MIST Won By: 1.5 Time: 1:08.43 |
Place-8 P Tejeshwar 62.5(3)
|
Place-5 Suraj Narredu 59(1)
|
||||||||
13-11-2021 (KOL) 1200M Winner: DANDI SATYAGRAHA Won By: 2.5 Time: 1:16.54 |
Place-4 Md Azharuddin 57.5(1)
|
Place-6 Amyn Merchant 52.5(7)
|
||||||||
06-11-2021 (KOL) 1100M Winner: SOARING HIGH Won By: Lnk Time: 1:08.36 |
Place-8 P Tejeshwar 54.5(2)
|
Place-6 C S Jodha 51(6)
|
||||||||
16-10-2021 (KOL) 1200M Winner: EASTSIDE Won By: 1.75 Time: 1:14.29 |
Place-1 Md Azharuddin 53.5(10)
|
Place-7 Amyn Merchant 55(9)
|
||||||||
25-09-2021 (KOL) 1200M Winner: NOVA Won By: 2.75 Time: 1:14.48 |
Place-3 Md Azharuddin 60(11)
|
Place-9 Md Islam 53.5(10)
|
||||||||
19-03-2021 (KOL) 1400M Winner: APNA TIME AAYEGA Won By: 2.75 Time: 1:25.46 |
Place-W Withdrawn 57.5(8)
|
Place-W Withdrawn 55(12)
|
||||||||
16-03-2021 (KOL) 1100M Winner: SIRONA Won By: 1 Time: 1:05.93 |
Place-6 Md Azharuddin 59.5(5)
|
Place-2 Sujit Kr Paswan 60.5(3)
|
Place-7 Md Islam 59.5(4)
|
|||||||
16-03-2021 (KOL) 1100M Winner: COURT JESTER Won By: 2.5 Time: 1:04.59 |
Place-5 Dashrath Singh 59.5(10)
|
Place-8 Nikhil Naidu 54(8)
|
Place-1 Hindu Singh 59.5(9)
|
|||||||
06-02-2021 (KOL) 1100M Winner: COURT JESTER Won By: Neck Time: 1:04.83 |
Place-8 Md Azharuddin 54(7)
|
Place-9 Sujit Kr Paswan 55.5(4)
|
Place-5 K Sai Kiran 55(8)
|
Place-1 Suraj Narredu 56.5(3)
|
||||||
06-02-2021 (KOL) 1400M Winner: EXCELSIOR Won By: 2.25 Time: 1:24.52 |
Place-7 Arshad Alam 56(9)
|
Place-10 Md Azharuddin 54(7)
|
Place-4 Nikhil Naidu 54.5(11)
|
|||||||
30-01-2021 (KOL) 1400M Winner: BIG STAR Won By: 4 Time: 1:24.58 |
Place-11 Arshad Alam 57(9)
|
Place-10 Md Azharuddin 51.5(11)
|
Place-7 K Sai Kiran 52(5)
|
|||||||
22-01-2021 (KOL) 1200M Winner: VALLERYSTHAL Won By: 4.5 Time: 1:11.98 |
Place-8 Md Azharuddin 54.5(1)
|
Place-12 Sk Israil 54.5(12)
|
Place-9 P Vikram 51.5(3)
|
|||||||
01-01-2021 (KOL) 1200M Winner: GENTILLESSE Won By: 4 Time: 1:12.56 |
Place-11 Mudassar Nazar 57.5(11)
|
Place-9 Aditya Kr Jaiswal 55(7)
|
Place-12 Md Islam 52(12)
|
|||||||
18-12-2020 (KOL) 1400M Winner: BIG STAR Won By: 3 Time: 1:25.40 |
Place-7 Nikhil Naidu 58(1)
|
Place-10 Md Islam 56(5)
|
||||||||
12-12-2020 (KOL) 1100M Winner: PHILADELPHIA Won By: Lnk Time: 1:06.32 |
Place-1 Sujit Kr Paswan 57(6)
|
Place-7 K Sai Kiran 56.5(2)
|
||||||||
01-12-2020 (KOL) 1200M Winner: HUKUMAT Won By: 3.25 Time: 1:12.94 |
Place-4 Arshad Alam 53(7)
|
Place-10 P Trevor 54.5(8)
|
||||||||
24-11-2020 (KOL) 1100M Winner: FENICIA MIST Won By: 0.5 Time: 1:06.00 |
Place-6 Nikhil Naidu 58.5(8)
|
Place-7 R N Darshan 55(1)
|
||||||||
19-02-2020 (KOL) 1200M Winner: SULLIVAN Won By: Snk Time: 1:12.37 |
Place-3 Sujit Kr Paswan 54(6)
|
Place-2 P Tejeshwar 52(3)
|
||||||||
09-02-2020 (MUM) 1400M Winner: REVELATOR Won By: 0.5 Time: 1:24.11 |
Place-5 P Trevor 52.5(5)
|
Place-7 K Pranil 53.5(7)
|
||||||||
08-02-2020 (KOL) 1200M Winner: EASTSIDE Won By: 1.5 Time: 1:12.91 |
Place-1 P Trevor 56(9)
|
Place-5 Shezad Khan 56.5(7)
|
||||||||
06-10-2019 (PUN) 1200M Winner: SASSY LASS Won By: Snk Time: 1:11:48 |
Place-7 P Vinod 54.5(10)
|
Place-W Withdrawn 56(13)
|
||||||||
06-09-2019 (KOL) 1400M Winner: IZZY Won By: 4 Time: 1:26.50 |
Place-6 C S Jodha 54.5(8)
|
Place-4 P Trevor 54.5(3)
|
||||||||
04-09-2019 (KOL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- C S Jodha 54.5(8)
|
Place- P Trevor 54.5(3)
|
||||||||
18-01-2019 (MUM) 1200M Winner: KANEEZ Won By: 3.5 Time: 1:11.66 |
Place-9 S A Amit 52.5(12)
|
Place-10 Vishal N Bunde 60(8)
|