India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KAFTAN | RAXION | SUPERSTAR SUPREME | MASTER BADAL | LODGE KEEPER | GLOBAL TARGET | FRANCO | MISS BLUE FAIRY | ROSY PICTURE | |
27-12-2022 (DEL) 1200M Winner: HUKAMORI Won By: 1.75 Time: 1:12.14 |
Place-8 S Amjad Khan 58.5(3)
|
Place-3 G S Shekhawat 55(7)
|
|||||||
13-12-2022 (DEL) 1100M Winner: HUKAMORI Won By: 2 Time: 1:06.32 |
Place-8 S Amjad Khan 59.5(4)
|
Place-6 G S Shekhawat 57(8)
|
|||||||
29-11-2022 (DEL) 1100M Winner: RIOS PRINCESS Won By: 0.75 Time: 1:06.25 |
Place-8 Jai Parkash 59(2)
|
Place-3 K Sunny Kumar 56(7)
|
|||||||
15-11-2022 (DEL) 1000M Winner: KAYA Won By: 2.25 Time: 0:58.90 |
Place-7 Angad 53.5(6)
|
Place-8 Praveen Saini 59.5(10)
|
|||||||
09-11-2022 (DEL) 1200M Winner: EASTERN CROWN Won By: 1.5 Time: 1:11.77 |
Place-2 Angad 52(8)
|
Place-9 Praveen Saini 61(10)
|
|||||||
08-03-2022 (DEL) 1000M Winner: MISS MARMALADE Won By: 2.75 Time: 1:00.32 |
Place-2 Khet Singh 61.5(5)
|
Place-7 Jai Parkash 53.5(11)
|
|||||||
02-03-2022 (DEL) 1400M Winner: SHIVALIK QUEEN Won By: 3.75 Time: 1:24.16 |
Place-11 Ankit Pal 55(10)
|
Place-10 Jai Parkash 54(4)
|
|||||||
22-02-2022 (DEL) 1200M Winner: BEST IN CLASS Won By: Head Time: 1:11.68 |
Place-13 N S Rathore 55(3)
|
Place-8 Jai Parkash 54(9)
|
|||||||
09-11-2021 (DEL) 1200M Winner: BEST IN CLASS Won By: 3.25 Time: 1:12.07 |
Place-9 S G Prasad 60(7)
|
Place-3 Irfan Khan 57(3)
|
|||||||
09-11-2021 (DEL) 1600M Winner: MISS SCARLETT Won By: 1 Time: 1:39.25 |
Place-4 Ankit Pal 54(3)
|
Place-2 T S Jodha 59(6)
|
|||||||
28-09-2021 (DEL) 1000M Winner: JUNGLE WAVE Won By: 5.75 Time: 0:59.60 |
Place-7 Jai Parkash 56(4)
|
Place-4 Ankit Pal 54(12)
|
|||||||
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: FRANCO Won By: Neck Time: 1:12.12 |
Place-6 Shrikant Kamble 54.5(2)
|
Place-1 Jai Parkash 52(7)
|
|||||||
06-04-2021 (DEL) 1100M Winner: LODGE KEEPER Won By: 1.5 Time: 1:05.65 |
Place-3 Irfan Khan 56.5(3)
|
Place-1 T S Jodha 54(5)
|
|||||||
30-03-2021 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2.75 Time: 1:40.71 |
Place-1 S G Prasad 58.5(5)
|
Place-7 Naresh Kumar 57(1)
|
|||||||
23-03-2021 (DEL) 1100M Winner: KAFTAN Won By: 2.5 Time: 1:04.71 |
Place-1 Irfan Khan 60(9)
|
Place-5 Naresh Kumar 58.5(11)
|
|||||||
18-03-2021 (DEL) 1000M Winner: NICHE CURRENCY Won By: 3.5 Time: 0:59.18 |
Place-2 S Amjad Khan 61(4)
|
Place-9 R Rupesh 61(11)
|
|||||||
16-02-2021 (DEL) 1000M Winner: JET RAFLE Won By: 4 Time: 1:00.59 |
Place-10 S G Prasad 60.5(5)
|
Place-2 Riazuddin 55.5(12)
|
|||||||
09-02-2021 (DEL) 1400M Winner: LODGE KEEPER Won By: 1.75 Time: 1:25.85 |
Place-1 Gurpreet Singh 59.5(5)
|
Place-3 Ankit Pal 61.5(4)
|
|||||||
09-02-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS ARTS Won By: 5 Time: 1:06.17 |
Place-9 Shrikant Kamble 60.5(9)
|
Place-10 Riazuddin 57.5(2)
|
|||||||
03-02-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAHIKA Won By: 3.5 Time: 1:11.26 |
Place-6 Ankit Pal 60(3)
|
Place-5 Khet Singh 56.5(7)
|
|||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: THE CHEETAH Won By: 11 Time: 1:05.07 |
Place-10 S G Prasad 52.5(2)
|
Place-12 Riazuddin 52(10)
|
|||||||
19-01-2021 (DEL) 1000M Winner: BIG HIT Won By: 1.75 Time: 0:59.98 |
Place-2 S G Prasad 50(3)
|
Place-6 Riazuddin 53(7)
|
|||||||
19-01-2021 (DEL) 1100M Winner: DARJEELING Won By: 1.75 Time: 1:06.67 |
Place-4 Khet Singh 54.5(10)
|
Place-W Withdrawn 51(3)
|
|||||||
03-03-2020 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 0.5 Time: 1:39.97 |
Place-1 S G Prasad 59(11)
|
Place-2 Jai Parkash 54(7)
|
|||||||
25-02-2020 (DEL) 1600M Winner: SPECIAL FIGHTER Won By: 0.5 Time: 1:39.47 |
Place-3 Shrikant Kamble 58(3)
|
Place-6 Rajinder Saini 51(2)
|
|||||||
18-02-2020 (DEL) 1400M Winner: SEAHORSE Won By: 1.25 Time: 1 26.11 |
Place-13 S G Prasad 58(3)
|
Place-5 P Trevor 56.5(10)
|
|||||||
31-01-2020 (DEL) 1000M Winner: SUPERSTAR SUPREME Won By: Nose Time: 1:01.23 |
Place-12 Khet Singh 52.5(8)
|
Place-1 Shrikant Kamble 52.5(3)
|
Place-W Withdrawn 55(1)
|
||||||
24-01-2020 (DEL) 1200M Winner: MIGHTY Won By: DHT Time: 1:13.59 |
Place-8 Shrikant Kamble 53.5(10)
|
Place-12 Abdul Fazal 56(8)
|
|||||||
14-01-2020 (DEL) 1600M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 2.75 Time: 1:39.39 |
Place-10 S G Prasad 53.5(3)
|
Place-11 Abdul Fazal 57.5(7)
|
Place-5 Khet Singh 53.5(4)
|
||||||
30-12-2019 (DEL) 1400M Winner: IMBALI Won By: 0.5 Time: 1:24.90 |
Place-11 S G Prasad 55(13)
|
Place-7 Praveen Saini 55(10)
|
|||||||
03-12-2019 (DEL) 1600M Winner: Won By: Time: |
Place- S G Prasad 55(9)
|
Place- Riazuddin 57.5(3)
|
|||||||
19-11-2019 (DEL) 1100M Winner: RACE KA RAJA Won By: Shd Time: 1:06:30 |
Place-W Withdrawn 55(12)
|
Place-8 Khet Singh 57(4)
|
|||||||
29-10-2019 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Abdul Fazal 58.5(9)
|
Place- Akash Rajput 57(6)
|
|||||||
25-09-2019 (DEL) 1000M Winner: DHATOORA Won By: 2.5 Time: 0:59:56 |
Place-4 P Mani 58(4)
|
Place-6 S Amjad Khan 60(6)
|
|||||||
19-03-2019 (DEL) 1100M Winner: SUPERSTAR SUPREME Won By: 0.5 Time: 1:05.65 |
Place-1 D S Deora 58(8)
|
Place-7 R Rakesh 51.5(3)
|
|||||||
21-01-2019 (DEL) 1400M Winner: KING AND COUNTRY Won By: Head Time: 1:27.80 |
Place-5 Sameer Khan 58(4)
|
Place-9 J Chinoy 59(1)
|
|||||||
21-01-2019 (DEL) 1200M Winner: BRAMHAPUTRI Won By: Neck Time: 1:13.99 |
Place-4 S Mosin 57(3)
|
Place-6 Jai Parkash 53(9)
|
|||||||
04-12-2018 (DEL) 1000M Winner: TOP BRACKET Won By: 1.75 Time: 1:00:38 |
Place-7 G S Shekhawat 57(9)
|
Place-2 S Mosin 57(1)
|
|||||||
20-11-2018 (DEL) 1100M Winner: BUSTLE Won By: 2.5 Time: 1:04.72 |
Place-5 G S Shekhawat 58.5(1)
|
Place-6 S Mosin 56(6)
|
|||||||
08-10-2018 (DEL) 1000M Winner: BRIGHT WATERS Won By: Neck Time: 1:00:42 |
Place-6 S Mosin 54.5(12)
|
Place-4 Jai Parkash 54.5(13)
|
|||||||
20-09-2018 (DEL) 1100M Winner: CAPTAIN COOL Won By: Shd Time: 1:06.44 |
Place-9 S Mosin 54.5(12)
|
Place-5 S Amjad Khan 61.5(4)
|
|||||||
30-04-2018 (DEL) 1200M Winner: NICHE POM Won By: 2.75 Time: 1:13.28 |
Place-2 D S Deora 53.5(5)
|
Place-3 R Yousaf 53.5(6)
|
|||||||
16-04-2018 (DEL) 1100M Winner: HAKUNA MATATA Won By: 6 Time: 1:06.63 |
Place-10 S G Prasad 53.5(12)
|
Place-11 Jai Parkash 53.5(6)
|