India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DHATOORA | PONTY ROSSA | MISS MARMALADE | MR SINGH | TOO GOOD | DARJEELING | MASTER BECKET | LUCKY LIPS | BALA | |
07-11-2023 (DEL) 1100M Winner: MASTER STEPPER Won By: 4 Time: 1:05.38 |
Place-7 Deepak Kumar 55(2)
|
Place-2 Riazuddin 55(11)
|
|||||||
01-10-2022 (DEL) 1400M Winner: SIR RAMON Won By: 2.25 Time: 1:26.48 |
Place-W Withdrawn 59()
|
Place-2 Praveen Saini 53(3)
|
|||||||
12-04-2022 (DEL) 1100M Winner: SPARTAN X Won By: 1 Time: 1:06.67 |
Place-10 K Sunny Kumar 57.5(11)
|
Place-2 Ishwar Singh 59.5(9)
|
|||||||
08-04-2022 (DEL) 1100M Winner: DELUXE Won By: 0.5 Time: 1:07.14 |
Place-3 Vivek G 59(4)
|
Place-2 N S Rathore 59(6)
|
|||||||
08-03-2022 (DEL) 1100M Winner: MISS DAISY Won By: 3.5 Time: 1:06.86 |
Place-8 Abdul Fazal 61(5)
|
Place-5 Ankit Pal 62(3)
|
|||||||
15-02-2022 (DEL) 1200M Winner: TOO GOOD Won By: 5.75 Time: 1:11.94 |
Place-2 S G Prasad 57(7)
|
Place-1 Akash Rajput 58.5(3)
|
|||||||
15-02-2022 (DEL) 1200M Winner: ORALIE Won By: 1.5 Time: 1:13.16 |
Place-5 Dilip Singh 56.5(1)
|
Place-8 Abdul Fazal 54.5(6)
|
|||||||
23-11-2021 (DEL) 1200M Winner: ROYAL ASCOT Won By: 2.75 Time: 1:12.56 |
Place-10 N Tauseef Ahmed 58.5(1)
|
Place-3 S G Prasad 59(5)
|
|||||||
02-11-2021 (DEL) 1200M Winner: TOO GOOD Won By: 6 Time: 1:12.42 |
Place-W Withdrawn 57(3)
|
Place-1 Aman 58.5(10)
|
|||||||
02-11-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 0.5 Time: 1:07.16 |
Place-6 Rajinder Saini 58(11)
|
Place-9 M Shahid 58.5(4)
|
Place-7 Riazuddin 53.5(7)
|
||||||
04-10-2021 (DEL) 1200M Winner: MASTER CAUSEWAY Won By: Shd Time: 1:12.92 |
Place-3 Riazuddin 57.5(2)
|
Place-2 Jai Parkash 58(1)
|
|||||||
04-10-2021 (DEL) 1100M Winner: RIOS PRINCESS Won By: 3.75 Time: 1:05.54 |
Place-5 Rajinder Saini 58(7)
|
Place-7 M Shahid 58.5(1)
|
|||||||
04-10-2021 (DEL) 1200M Winner: DARING Won By: Shd Time: 1:14.16 |
Place-4 S G Prasad 60.5(5)
|
Place-9 Dilip Singh 55.5(8)
|
|||||||
28-09-2021 (DEL) 1000M Winner: JUNGLE WAVE Won By: 5.75 Time: 0:59.60 |
Place-12 Riazuddin 56.5(6)
|
Place-11 Aman 56(3)
|
|||||||
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SAMIRA Won By: 3 Time: 1:11.60 |
Place-8 Shafeeq Ahmed 59.5(4)
|
Place-7 S G Prasad 54.5(1)
|
|||||||
06-04-2021 (DEL) 1000M Winner: RAINFOREST Won By: Shd Time: 1:00.21 |
Place-6 R Rupesh 57.5(4)
|
Place-12 Ankit Pal 49.5(6)
|
|||||||
06-04-2021 (DEL) 1100M Winner: LODGE KEEPER Won By: 1.5 Time: 1:05.65 |
Place-4 R Rupesh 57.5(2)
|
Place-6 Akash Rajput 52.5(7)
|
|||||||
30-03-2021 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2.75 Time: 1:40.71 |
Place-2 Sandeep Rajput 59.5(7)
|
Place-3 R Rupesh 57(8)
|
|||||||
23-03-2021 (DEL) 1100M Winner: TOO GOOD Won By: 0.5 Time: 1:05.62 |
Place-8 Rajinder Saini 60(4)
|
Place-7 Sandeep Rajput 61(6)
|
Place-1 Aman 61.5(11)
|
Place-11 Abdul Fazal 56.5(12)
|
|||||
18-03-2021 (DEL) 1100M Winner: JEWELLER Won By: 4.5 Time: 1:04.42 |
Place-2 S G Prasad 56(5)
|
Place-7 R K Patel 49(3)
|
|||||||
16-02-2021 (DEL) 1200M Winner: MASTER CAUSEWAY Won By: 3.5 Time: 1:13.46 |
Place-5 Shafeeq Ahmed 59(5)
|
Place-3 Riazuddin 54(2)
|
|||||||
16-02-2021 (DEL) 1000M Winner: JET RAFLE Won By: 4 Time: 1:00.59 |
Place-W Withdrawn 59.5(10)
|
Place-3 Sameer Khan 58.5(9)
|
Place-4 Rajinder Saini 58(7)
|
Place-11 Angad 51(3)
|
|||||
09-02-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS ARTS Won By: 5 Time: 1:06.17 |
Place-8 Shafeeq Ahmed 60.5(1)
|
Place-3 S G Prasad 55(4)
|
|||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: THE CHEETAH Won By: 11 Time: 1:05.07 |
Place-7 Rajinder Saini 53.5(5)
|
Place-11 Akash Rajput 52(3)
|
|||||||
03-02-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAHIKA Won By: 3.5 Time: 1:11.26 |
Place-2 Akash Rajput 58.5(6)
|
Place-4 Angad 59.5(8)
|
Place-3 S G Prasad 55.5(4)
|
||||||
03-02-2021 (DEL) 1000M Winner: MISS MARMALADE Won By: 12 Time: 0:59.60 |
Place-1 S G Prasad 54.5(1)
|
Place-3 Gurpreet Singh 54.5(5)
|
|||||||
22-01-2021 (DEL) 1200M Winner: ADORABLE Won By: 1.25 Time: 1:11.86 |
Place-9 Rajinder Saini 54(7)
|
Place-6 Khet Singh 52.5(4)
|
|||||||
19-01-2021 (DEL) 1100M Winner: DARJEELING Won By: 1.75 Time: 1:06.67 |
Place-1 Ankit Pal 52(9)
|
Place-6 S G Prasad 55(7)
|
Place-W Withdrawn 50.5(4)
|
Place-10 Aman 52(8)
|
|||||
03-03-2020 (DEL) 1000M Winner: MR SINGH Won By: 3.25 Time: 0:59.55 |
Place-5 Akash Rajput 59(2)
|
Place-1 Arman Jafri 50(12)
|
Place-8 S G Prasad 53.5(8)
|
||||||
25-02-2020 (DEL) 1100M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 2.75 Time: 1:06.94 |
Place-2 Pradeep Kumar 58.5(1)
|
Place-3 N S Rathore 58.5(5)
|
|||||||
11-02-2020 (DEL) 1100M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Shd Time: 1:07.84 |
Place-7 Angad 50(7)
|
Place-3 S G Prasad 54.5(1)
|
|||||||
06-02-2020 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: 0.75 Time: 1:25.15 |
Place-9 Angad 51(2)
|
Place-8 S G Prasad 54.5(5)
|
|||||||
31-01-2020 (DEL) 1600M Winner: MASTER BECKET Won By: 0.75 Time: 1:42.23 |
Place-8 Ankit Pal 55.5(3)
|
Place-1 Abdul Fazal 58.5(10)
|
|||||||
24-01-2020 (DEL) 1100M Winner: NAUGHTY Won By: 0.5 Time: 1:06.92 |
Place-8 Sandeep Rajput 61.5(7)
|
Place-4 Aman 61(4)
|
Place-6 S Sunil 59.5(2)
|
||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: TREASURE Won By: 2.75 Time: 1:12.81 |
Place-9 Sandeep Rajput 61.5(11)
|
Place-2 S G Prasad 57.5(5)
|
|||||||
17-12-2019 (DEL) 1200M Winner: IMBALI Won By: 1 Time: 1:12.77 |
Place-11 Angad 53(11)
|
Place-13 Ankit Pal 54.5(9)
|
|||||||
10-12-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 0.5 Time: 1:12.65 |
Place-2 Sandeep Rajput 57(1)
|
Place-5 S G Prasad 59(3)
|
|||||||
19-11-2019 (DEL) 1200M Winner: MASTER BECKET Won By: 4.75 Time: 1:12:46 |
Place-4 Pradeep Kumar 55(4)
|
Place-1 S G Prasad 54(8)
|
|||||||
14-11-2019 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2 Time: 1:38.87 |
Place-9 G S Shekhawat 54.5(9)
|
Place-4 Abdul Fazal 53.5(12)
|
|||||||
31-10-2019 (DEL) 1000M Winner: TRULY MAJESTIC Won By: 1 Time: 1:00:76 |
Place-2 Ankit Pal 53.5(5)
|
Place-7 S G Prasad 54.5(3)
|
|||||||
07-10-2019 (DEL) 1100M Winner: LIKE MY CHILD Won By: 2.75 Time: 1:06.36 |
Place-2 Ankit Pal 56(8)
|
Place-6 Akash Rajput 55(2)
|
|||||||
17-09-2019 (DEL) 1200M Winner: ALIZAA Won By: Neck Time: 1:12:98 |
Place-2 Rajinder Saini 60(5)
|
Place-3 Ankit Pal 54(6)
|
|||||||
27-04-2019 (DEL) 1200M Winner: ADORABLE Won By: 3.25 Time: 1:12.30 |
Place-5 Vinay Jaiswal 52(8)
|
Place-8 S Mosin 54(4)
|
|||||||
15-04-2019 (DEL) 1200M Winner: JUNGLE WAVE Won By: 1.75 Time: 1:11.96 |
Place-7 Syed Asgar 58.5(5)
|
Place-6 S Mosin 57.5(8)
|
|||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 6 Time: 1:07.52 |
Place-8 Muzammil Hashmi 59.5(2)
|
Place-4 S Mosin 56.5(10)
|
|||||||
21-01-2019 (DEL) 1000M Winner: MISTER STUNNER Won By: 4.5 Time: 1:00.28 |
Place-3 Muzammil Hashmi 56(5)
|
Place-4 V S Gautam 59.5(14)
|
Place-5 Amandeep Singh 58(6)
|
||||||
14-01-2019 (DEL) 1000M Winner: FLY AWAY Won By: Neck Time: 1:00.54 |
Place-3 C S Jodha 58.5(5)
|
Place-8 Amandeep Singh 59(11)
|
|||||||
18-12-2018 (DEL) 1000M Winner: SWEET STAR Won By: 1 Time: 1:00.08 |
Place-9 Arman Jafri 53.5(10)
|
Place-4 S Mosin 58(6)
|
|||||||
04-12-2018 (DEL) 1200M Winner: LOVELY BOY Won By: Head Time: 1:12:35 |
Place-10 Arman Jafri 55(6)
|
Place-3 S Mosin 57(5)
|
|||||||
22-05-2018 (DEL) 1000M Winner: MISS DUNCAN Won By: NICK Time: 0:59:46 |
Place-3 Arman Jafri 52.5(9)
|
Place-9 Ramandeep Singh Bal 57.5(1)
|
|||||||
17-05-2018 (DEL) 1100M Winner: SMILE OF LOVE Won By: 2.25 Time: 1:06.70 |
Place-4 Arman Jafri 52.5(10)
|
Place-7 Ramandeep Singh Bal 59.0(3)
|
|||||||
12-05-2018 (DEL) 1000M Winner: MR CHAIRMAN Won By: 1 Time: 1:00.38 |
Place-11 Nazim 52.5(3)
|
Place-4 Ramandeep Singh Bal 59.0(1)
|
|||||||
10-10-2017 (DEL) 1100M Winner: COMPREHENSIVE Won By: 1.25 Time: 1:07.27 |
Place-8 Akash Rajput 52.5(7)
|
Place-2 S Mosin 54.5(12)
|
|||||||
27-04-2017 (DEL) 1100M Winner: NICHE DIAMOND Won By: 9.25 Time: 1:06.47 |
Place-2 Akash Rajput 57.5(7)
|
Place-4 Praveen Saini 56.5(2)
|
Place-3 Ranjeet Singh 58.0(9)
|