India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WHISTLE BLOWER | RAQS SHARQI | INTELLECTION | MAGNITE | WANDERING ANGEL | BASHARAT | THIRD AVENUE | THE INDICATOR | ANSIGAR | UNSTOPPABLE | SOUTHERN LIGHT | GUSTY LOOK | |
17-11-2023 (KOL) 1400M Winner: WHITE ROSES Won By: 2.75 Time: 1:26.80 |
Place-7 Shezad Khan 58.5(1)
|
Place-9 Shrikant Kamble 52.5(6)
|
||||||||||
12-11-2022 (KOL) 1600M Winner: THIRD AVENUE Won By: 1.25 Time: 1:39.17 |
Place-2 Shezad Khan 58(5)
|
Place-1 P Tejeshwar 57.5(3)
|
||||||||||
30-03-2022 (KOL) 1600M Winner: CIRCLE OF LOVE Won By: 1 Time: 1:38.27 |
Place-2 C S Jodha 54.5(2)
|
Place-5 R S Bhati 58.5(3)
|
Place-9 P Vikram 52(9)
|
|||||||||
23-03-2022 (KOL) 1200M Winner: MOSSET Won By: 3.25 Time: 1:13.02 |
Place-7 Vinay Jaiswal 59(4)
|
Place-8 Md Islam 56(6)
|
||||||||||
23-03-2022 (KOL) 1600M Winner: THIRD AVENUE Won By: 1.5 Time: 1:38.02 |
Place-6 R S Bhati 53.5(5)
|
Place-1 P Tejeshwar 60.5(10)
|
Place-11 Sujit Kr Paswan 50(7)
|
|||||||||
08-02-2022 (KOL) 1600M Winner: DISCOVER Won By: 1.75 Time: 1:41.58 |
Place-2 R S Bhati 61(2)
|
Place-9 Saddam Hussain 57(8)
|
Place-5 Amyn Merchant 50.5(3)
|
|||||||||
01-01-2022 (KOL) 2000M Winner: MAGNITE Won By: 0.75 Time: 2:09.08 |
Place-6 Rupal Singh 58.5(9)
|
Place-7 Sujit Kr Paswan 58(3)
|
Place-1 Neeraj Rawal 60(2)
|
Place-5 N S Parmar 55.5(11)
|
Place-9 Saddam Hussain 51.5(6)
|
|||||||
26-12-2021 (KOL) 2000M Winner: THIRD AVENUE Won By: 5.5 Time: 2:10.60 |
Place-4 R S Bhati 57(3)
|
Place-1 Neeraj Rawal 56.5(4)
|
||||||||||
18-12-2021 (KOL) 1600M Winner: BASHARAT Won By: 7 Time: 1:42.53 |
Place-3 Md Imran 57(4)
|
Place-1 R S Bhati 60(2)
|
Place-2 Shezad Khan 56(3)
|
|||||||||
12-12-2021 (KOL) 1400M Winner: ADORNICA Won By: Lnk Time: 1:31.59 |
Place-4 Md Azharuddin 58.5(2)
|
Place-7 Vinay Jaiswal 55.5(3)
|
Place-5 Arman Khan 52(7)
|
Place-8 Amyn Merchant 50(6)
|
||||||||
06-11-2021 (KOL) 1400M Winner: SEA LION Won By: 2.75 Time: 1:31.83 |
Place-5 Md Azharuddin 60(1)
|
Place-2 R S Bhati 52.5(10)
|
Place-8 Sujit Kr Paswan 52(11)
|
|||||||||
29-10-2021 (KOL) 1600M Winner: WHISTLE BLOWER Won By: 5 Time: 1:42.14 |
Place-1 C S Jodha 55(1)
|
Place-2 Neeraj Rawal 58(3)
|
||||||||||
05-10-2021 (KOL) 1400M Winner: AFTER SHOCK Won By: 2.75 Time: 1:28.19 |
Place-6 Arman Khan 54(5)
|
Place-7 Sameer Khan 54.5(10)
|
||||||||||
25-09-2021 (KOL) 1400M Winner: ADORNICA Won By: 2 Time: 1:28.07 |
Place-4 P Tejeshwar 58.5(5)
|
Place-8 Sameer Khan 55(7)
|
Place-9 Arman Khan 55.5(3)
|
|||||||||
08-09-2021 (KOL) 1200M Winner: CLETUS Won By: 4 Time: 1:14.79 |
Place-6 Arman Khan 55.5(1)
|
Place-7 Sameer Khan 56(7)
|
||||||||||
09-04-2021 (KOL) 1100M Winner: STAGGER Won By: 0.5 Time: 1:06.51 |
Place-7 Md Islam 56.5(7)
|
Place-9 Shezad Khan 57(6)
|
||||||||||
09-04-2021 (KOL) 1200M Winner: NOVA Won By: 2.25 Time: 1:12.54 |
Place-7 Hasib Alam 50.5(11)
|
Place-12 Md Azharuddin 53.5(2)
|
||||||||||
03-04-2021 (KOL) 1600M Winner: ANSIGAR Won By: 0.75 Time: 1:40.30 |
Place-2 Akash Rajput 60(3)
|
Place-1 Nikhil Naidu 60(4)
|
||||||||||
31-03-2021 (KOL) 1600M Winner: SEASKY Won By: Lnk Time: 1:41.53 |
Place-3 Suraj Narredu 59.5(4)
|
Place-4 P Vikram 52(5)
|
||||||||||
18-12-2020 (KOL) 2000M Winner: INTELLECTION Won By: 5 Time: 2:09.0 |
Place-1 D S Deora 59(1)
|
Place-2 Shezad Khan 58(5)
|
||||||||||
22-02-2020 (KOL) 1400M Winner: SUPREME LEGACY Won By: 4.5 Time: 1:25.21 |
Place-5 Imran Chisty 55(7)
|
Place-6 D S Deora 56.5(6)
|