India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FLEMENCO | GODSTOUCH | STARDOM CALLING | AUTUMN GOLD | MISTER INDIA | UNDISPUTED | HELLO HELLO | IWIS | MASTER JEFFERSON | |
18-02-2020 (DEL) 1600M Winner: HELLO HELLO Won By: 1.25 Time: 1:38.25 |
Place-3 Gurpreet Singh 51.5(4)
|
Place-1 Akash Rajput 54(9)
|
|||||||
03-12-2019 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Kundan Paswan 54.5(2)
|
Place- Muzammil Hashmi 59.5(5)
|
|||||||
19-11-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC Won By: 1.25 Time: 1:10:16 |
Place-6 Kundan Paswan 55.5(5)
|
Place-4 Khet Singh 59(2)
|
|||||||
01-10-2019 (DEL) 1100M Winner: HOPE AND GLORY Won By: 3.75 Time: 1:03.84 |
Place-4 D S Deora 55(2)
|
Place-3 Khet Singh 56.5(1)
|
|||||||
13-09-2019 (DEL) 1200M Winner: HOPE AND GLORY Won By: 5.25 Time: 1:09:87 |
Place-4 D S Deora 58(2)
|
Place-3 Khet Singh 59(7)
|
|||||||
03-09-2019 (DEL) 1000M Winner: ZELBET Won By: 2.5 Time: 0:59.36 |
Place-6 Pradeep Kumar 60(7)
|
Place-W Withdrawn 55.5()
|
|||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: UNDISPUTED Won By: Neck Time: 0:58.34 |
Place-1 R Rakesh 56.5(1)
|
Place-W S Mosin 57(10)
|
|||||||
27-04-2019 (DEL) 1100M Winner: SKY DANCER Won By: 1.75 Time: 1:05.14 |
Place-8 Pradeep Kumar 55(2)
|
Place-10 Khet Singh 50(10)
|
|||||||
21-04-2019 (DEL) 1200M Winner: SOLITARY EAGLE Won By: Neck Time: 1:11.81 |
Place-7 M B Qureshi 57.5(4)
|
Place-W S Mosin 56.5(10)
|
|||||||
12-04-2019 (DEL) 1100M Winner: NICHE POM Won By: Head Time: 1:05:06 |
Place-2 S G Prasad 57.5(4)
|
Place-3 Amandeep Singh 59(5)
|
|||||||
05-04-2019 (DEL) 1000M Winner: TOP KING Won By: 1 Time: 0:58.13 |
Place-2 S G Prasad 54.5(4)
|
Place-3 S Mosin 57.5(5)
|
|||||||
26-03-2019 (DEL) 1100M Winner: TOP KING Won By: 2.5 Time: 1:05.60 |
Place-4 H S Pawar 55(3)
|
Place-8 Kundan Paswan 58.5(8)
|
|||||||
25-03-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC Won By: Neck Time: 1:11.06 |
Place-8 M B Qureshi 54.5(8)
|
Place-4 Muzammil Hashmi 57.5(3)
|
|||||||
19-03-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA SONIKA Won By: 4 Time: 1:58.79 |
Place-9 Kundan Paswan 61(11)
|
Place-6 H S Pawar 53(2)
|
Place-11 Syed Asgar 55(1)
|
||||||
12-03-2019 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC Won By: 6.5 Time: 1:23.27 |
Place-5 M B Qureshi 52.5(5)
|
Place-3 Muzammil Hashmi 58(1)
|
|||||||
07-03-2019 (DEL) 1400M Winner: SOLITARY EAGLE Won By: 2 Time: 1:25.67 |
Place-6 R Yousaf 55.5(8)
|
Place-8 Sameer Khan 58(3)
|
|||||||
26-02-2019 (DEL) 1200M Winner: BIG ORANGE Won By: 2 Time: 1:11.18 |
Place-4 D S Deora 55.5(1)
|
Place-5 S G Prasad 57(5)
|
|||||||
18-02-2019 (DEL) 1200M Winner: MASTER JEFFERSON Won By: 4 Time: 1:11.82 |
Place-12 Jai Parkash 55.5(2)
|
Place-8 Syed Asgar 57.5(6)
|
Place-1 S Mosin 59(12)
|
||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: MISS CINDRELLA Won By: Head Time: 1:07:71 |
Place-8 Sameer Khan 57.5(7)
|
Place-6 Amandeep Singh 60.5(6)
|
|||||||
14-01-2019 (DEL) 1600M Winner: PROMISE ME Won By: 1.25 Time: 1:36.97 |
Place-5 Shaliyar Khan 62(3)
|
Place-4 Dilip Singh 55.5(2)
|
|||||||
03-01-2019 (DEL) 1100M Winner: STARDOM CALLING Won By: 0.75 Time: 1:06.02 |
Place-2 Shaliyar Khan 62(1)
|
Place-3 G S Shekhawat 56.5(6)
|
Place-1 D S Deora 56(5)
|
Place-W Withdrawn 52.5()
|
Place-4 Akash Rajput 58(2)
|
Place-W Muzammil Hashmi 50.5(4)
|
|||
31-12-2018 (DEL) 1600M Winner: TAKE A RISK Won By: 0.75 Time: 1:37.78 |
Place-6 Akash Rajput 58(1)
|
Place-13 R Rakesh 58.5(4)
|
|||||||
11-12-2018 (DEL) 1400M Winner: BIG ORANGE Won By: 2.25 Time: 1:23.67 |
Place-10 R Yousaf 61(11)
|
Place-7 Akash Rajput 50(2)
|
Place-8 S G Prasad 60(9)
|
||||||
04-12-2018 (DEL) 1400M Winner: SOLID WOOD Won By: 3.5 Time: 1:24.29 |
Place-3 Akash Rajput 59.5(6)
|
Place-10 Arun Kumar 61.5(10)
|
Place-2 Amandeep Singh 58.5(9)
|
||||||
27-11-2018 (DEL) 1400M Winner: PROFITABLE Won By: 2.5 Time: 1:23.92 |
Place-2 Sameer Qureshi 59(3)
|
Place-9 Arun Kumar 59.5(8)
|
Place-6 Jai Parkash 59(6)
|
Place-3 T S Jodha 50(5)
|
Place-5 Akash Rajput 55(7)
|
Place-4 Praveen Saini 49(4)
|
Place-8 G S Shekhawat 53(2)
|
||
13-11-2018 (DEL) 1200M Winner: AUTUMN GOLD Won By: Shd Time: 1:11.86 |
Place-1 D S Deora 54(1)
|
Place-4 Akash Rajput 59(8)
|
Place-2 S Mosin 56(6)
|
||||||
06-11-2018 (DEL) 1000M Winner: FLEMENCO Won By: 0.5 Time: 0:58.23 |
Place-1 D S Deora 52.5(7)
|
Place-3 Md Asif Khan 58(1)
|
Place-2 Akash Rajput 53(5)
|
Place-5 Praveen Saini 50(4)
|
Place-6 G S Shekhawat 54(6)
|
||||
30-10-2018 (DEL) 1200M Winner: BIG ORANGE Won By: Neck Time: 1:10.80 |
Place-6 M B Qureshi 57.5(7)
|
Place-3 S G Prasad 59(12)
|
Place-7 S Mosin 56.5(2)
|
||||||
23-10-2018 (DEL) 1100M Winner: UNDISPUTED Won By: 3.25 Time: 1:04:06 |
Place-1 S G Prasad 52(7)
|
Place-10 Akash Rajput 62(14)
|
Place-2 S Mosin 55.5(11)
|
||||||
16-10-2018 (DEL) 1100M Winner: STARDOM CALLING Won By: 2.25 Time: 1:04.63 |
Place-7 Gurpreet Singh 53.5(8)
|
Place-9 G S Shekhawat 60(6)
|
Place-1 C S Jodha 50.5(5)
|
Place-2 Akash Rajput 50(3)
|
|||||
01-10-2018 (DEL) 1200M Winner: MISTER INDIA Won By: 1 Time: 1:11.98 |
Place-1 Akash Rajput 54.5(14)
|
Place-2 S Mosin 54(9)
|
|||||||
20-09-2018 (DEL) 1200M Winner: SHIVALIK STORM Won By: 1 Time: 1:10.23 |
Place-3 M B Qureshi 51(2)
|
Place-2 Akash Rajput 49(3)
|
|||||||
29-05-2018 (DEL) 1000M Winner: ANCIENT GLORY Won By: 4.5 Time: 0:58.86 |
Place-4 M B Qureshi 59.5(6)
|
Place-6 Jai Parkash 55.5(5)
|
Place-5 G S Shekhawat 61.0(2)
|
||||||
17-05-2018 (DEL) 1200M Winner: FLEMENCO Won By: 2.5 Time: 1:10.87 |
Place-1 M B Qureshi 52.0(5)
|
Place-2 D S Deora 54.5(8)
|
Place-5 Akash Rajput 57.0(6)
|
Place-7 G S Shekhawat 62.5(7)
|
|||||
11-05-2018 (DEL) 1400M Winner: PROMISE ME Won By: 6.75 Time: 1:24.92 |
Place-4 Jai Parkash 57.0(3)
|
Place-7 G S Shekhawat 63.5(6)
|
|||||||
24-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ANCIENT GLORY Won By: 0.75 Time: 1:11.80 |
Place-5 Akash Rajput 52.5(3)
|
Place-7 M B Qureshi 65.0(5)
|
|||||||
06-02-2018 (DEL) 1000M Winner: MOUNTAIN GUNNER Won By: Neck Time: 0:59:70 |
Place-4 D S Deora 55.5(9)
|
Place-7 Jai Parkash 60.5(7)
|
|||||||
30-01-2018 (DEL) 1100M Winner: ANCIENT GLORY Won By: 3.25 Time: 1:04:82 |
Place-3 Sandeep Rajput 57.0(1)
|
Place-5 C S Jodha 55.5(5)
|
|||||||
16-01-2018 (DEL) 1000M Winner: IWIS Won By: 0.5 Time: 0:59:34 |
Place-5 Kundan Paswan 66.0(5)
|
Place-1 M B Qureshi 59.0(4)
|
|||||||
09-01-2018 (DEL) 1200M Winner: SHENGLI Won By: 0.75 Time: 1:12:68 |
Place-3 D S Deora 55.0(12)
|
Place-W Sandeep Rajput 59.0(6)
|
|||||||
02-01-2018 (DEL) 1100M Winner: SHIVALIKA Won By: Nose Time: 1:06.41 |
Place-7 Praveen Saini 66.0(1)
|
Place-5 Jai Parkash 54.0(9)
|
Place-10 R Yousaf 52.0(7)
|
Place-3 Md Asif Khan 57.0(2)
|
|||||
21-12-2017 (DEL) 1200M Winner: IWIS Won By: 2.5 Time: 1:12.31 |
Place-5 S Lalit 68.0(7)
|
Place-7 M B Qureshi 56.0(9)
|
Place-1 Praveen Saini 50.0(4)
|
||||||
16-11-2017 (DEL) 1200M Winner: GODSTOUCH Won By: 3.25 Time: 1:13:15 |
Place-1 D S Deora 61.5(3)
|
Place-2 Akash Rajput 51.5(4)
|
|||||||
29-09-2017 (DEL) 1100M Winner: GO MY GIRL Won By: 1.25 Time: 1:05.75 |
Place-2 Akash Rajput 53.0(3)
|
Place-4 Pawan Sharma 50.0(5)
|
|||||||
19-09-2017 (DEL) 1100M Winner: IWIS Won By: 3.25 Time: 1:05.04 |
Place-2 Akash Rajput 58.5(2)
|
Place-1 D S Deora 52.0(7)
|
|||||||
28-04-2017 (DEL) 1000M Winner: MASTER BADAL Won By: 4.75 Time: 1:02.29 |
Place-W Withdrawn 53.5(0)
|
Place-2 Md Asif Khan 55.0(6)
|
|||||||
31-03-2017 (DEL) 1200M Winner: HELLO HELLO Won By: Head Time: 1:11.65 |
Place-1 C S Jodha 56.0(4)
|
Place-3 D S Deora 55.0(3)
|
|||||||
14-03-2017 (DEL) 1400M Winner: TOP BRACKET Won By: Shd Time: 1:25:15 |
Place-4 Jai Parkash 59.0(3)
|
Place-2 D S Deora 58.0(2)
|
|||||||
14-03-2017 (DEL) 1200M Winner: TOP RISK Won By: 0.5 Time: 1:10:99 |
Place-5 A Sandesh 55.5(9)
|
Place-9 R Rakesh 57.0(4)
|
|||||||
28-02-2017 (DEL) 1400M Winner: IWIS Won By: 0.75 Time: 0:59.15 |
Place-4 C S Jodha 57.0(13)
|
Place-1 D S Deora 49.0(14)
|
|||||||
14-02-2017 (DEL) 1200M Winner: FAST LADY Won By: 3.5 Time: 1:12:09 |
Place-3 C S Jodha 49.5(4)
|
Place-5 Jai Parkash 60(5)
|
|||||||
20-01-2017 (DEL) 1600M Winner: HE IS SEXY Won By: 1.25 Time: 1:37:73 |
Place-11 Jai Parkash 60.0(4)
|
Place-8 V S Gautam 49.0(11)
|
|||||||
15-01-2017 (DEL) 1400M Winner: GODSTOUCH Won By: 7 Time: 1:26:36 |
Place-1 D S Deora 50.5(9)
|
Place-10 Akash Rajput 60.5(5)
|
|||||||
29-07-2016 (PUN) 1200M Winner: TURF DANCER Won By: 1.75 Time: 1:11.11 |
Place-2 A Sandesh 56(19)
|
Place-5 N B Kuldeep 58(20)
|
|||||||
06-04-2015 (DEL) 1400M Winner: STARLET Won By: 13 Time: 1:23.74 |
Place-7 Jai Parkash 52.0(10)
|
Place-4 Shadab Khan 55.0(11)
|
|||||||
10-03-2015 (DEL) 1400M Winner: TATANKA Won By: 1.5 Time: 1:25.09 |
Place-9 Jai Parkash 55.0(1)
|
Place-3 D S Deora 55.0(6)
|
|||||||
24-02-2015 (DEL) 1400M Winner: BRAMHAPUTRI Won By: 1.5 Time: 1:24.65 |
Place-10 Jai Parkash 52.0(5)
|
Place-4 Shadab Khan 55.0(4)
|
|||||||
28-01-2015 (DEL) 1100M Winner: GO MY GIRL Won By: 0.75 Time: 1:07:46 |
Place-W Gurpreet Singh 54.0(7)
|
Place-11 Ramandeep Singh Bal 57.0(1)
|
|||||||
12-01-2015 (DEL) 1200M Winner: LET THE LION ROAR Won By: 0.5 Time: 1:12:97 |
Place-14 Sameer Khan 54.0(14)
|
Place-6 R Vaibhav 57.0(11)
|