India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASHWA JOSHILA | BIG HIT | BLUE TIGER | BUSTLE | HOPE AND GLORY | JACK HOBBS | SKY DANCER | SOLID WOOD | QUEEN OF AZEEM | HEART OF OCEAN | NICHE POM | ORGANIC | |
03-03-2020 (DEL) 1400M Winner: BESHIKTASH Won By: 2.25 Time: 1:24.07 |
Place-4 G S Shekhawat 53(7)
|
Place-8 D S Deora 50.5(2)
|
Place-3 Akash Rajput 58.5(1)
|
|||||||||
18-02-2020 (DEL) 1600M Winner: HELLO HELLO Won By: 1.25 Time: 1:38.25 |
Place-10 Ankit Pal 60.5(14)
|
Place-9 D S Deora 56.5(5)
|
||||||||||
18-02-2020 (DEL) 1200M Winner: HOPE AND GLORY Won By: 2.25 Time: 1:10.17 |
Place-6 G S Shekhawat 57(3)
|
Place-1 A Sandesh 57(2)
|
Place-3 Imran Chisty 55.5(7)
|
|||||||||
11-02-2020 (DEL) 1100M Winner: BUSTLE Won By: 5 Time: 1:06.70 |
Place-4 Khet Singh 58(8)
|
Place-1 Ishwar Singh 58.5(3)
|
||||||||||
11-02-2020 (DEL) 1100M Winner: NICHE POM Won By: 2 Time: 1:04.67 |
Place-4 D S Deora 54.5(1)
|
Place-1 Akash Rajput 51.5(2)
|
||||||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: Shd Time: 1:09.96 |
Place-1 T S Jodha 55.5(1)
|
Place-6 M B Qureshi 54.5(7)
|
Place-3 Ankit Pal 59.5(10)
|
|||||||||
17-12-2019 (DEL) 1400M Winner: BLUE TIGER Won By: 1 Time: 1:24.86 |
Place-1 D S Deora 51(6)
|
Place-4 Gurpreet Singh 51.5(1)
|
||||||||||
10-12-2019 (DEL) 1100M Winner: DANGAL Won By: 3.5 Time: 1:05.32 |
Place-4 N S Rathore 59.5(3)
|
Place-2 T S Jodha 57(10)
|
||||||||||
10-12-2019 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC Won By: 1.25 Time: 1:22.37 |
Place-2 Akash Rajput 61(7)
|
Place-1 C Umesh 59.5(1)
|
||||||||||
07-11-2019 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC Won By: 0.75 Time: 1:23:10 |
Place-4 C Umesh 50(7)
|
Place-1 Ishwar Singh 62(6)
|
||||||||||
24-10-2019 (DEL) 1200M Winner: HOPE AND GLORY Won By: 4.25 Time: 1:10.97 |
Place-1 Akash Rajput 56.5(1)
|
Place-5 K Narender Kumar 55(6)
|
Place-2 C Umesh 55(3)
|
|||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 2 Time: 0:58.51 |
Place-1 D S Deora 60(8)
|
Place-3 Ramandeep Singh Bal 59.5(6)
|
||||||||||
25-03-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC Won By: Neck Time: 1:11.06 |
Place-6 D S Deora 52(4)
|
Place-1 C Umesh 60.5(1)
|
||||||||||
26-02-2019 (DEL) 1600M Winner: SKY DANCER Won By: 2 Time: 1:37.17 |
Place-3 Yash Narredu 57(9)
|
Place-1 Akash Rajput 57(5)
|
Place-5 D S Deora 57(7)
|
Place-7 S Mosin 55.5(8)
|
Place-2 P Trevor 55.5(4)
|
|||||||
29-01-2019 (DEL) 1600M Winner: VAZRA Won By: Neck Time: 1:39:97 |
Place-2 Akash Rajput 59(2)
|
Place-4 D S Deora 59(3)
|
Place-3 T S Jodha 56(5)
|
|||||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: BREEZE Won By: 1 Time: 1:06:96 |
Place-W C S Jodha 56(9)
|
Place-2 C Umesh 55.5(10)
|
||||||||||
03-01-2019 (DEL) 1200M Winner: NICHE POM Won By: 5.5 Time: 1:12.31 |
Place-2 D S Deora 61.5(2)
|
Place-1 C Umesh 54.5(3)
|
||||||||||
20-11-2018 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC Won By: 2.25 Time: 1:25.77 |
Place-2 T S Jodha 57(1)
|
Place-4 Akash Rajput 57(7)
|
Place-3 A Sandesh 57(3)
|
Place-1 C Umesh 57(6)
|
||||||||
31-05-2018 (DEL) 1100M Winner: SKY DANCER Won By: 0.75 Time: 1:06.40 |
Place-9 B Prakash 60.5(13)
|
Place-1 D S Deora 61.0(8)
|
||||||||||
24-05-2018 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 0.75 Time: 1:39:38 |
Place-5 Gurpreet Singh 59.0(5)
|
Place-3 Akash Rajput 51.5(1)
|
||||||||||
18-05-2018 (DEL) 1000M Winner: BUSTLE Won By: 2 Time: 1:00.64 |
Place-W M B Qureshi 55.0(2)
|
Place-1 D S Deora 55.0(9)
|
||||||||||
12-05-2018 (DEL) 1400M Winner: PRINCESS BEAUTY Won By: 1.25 Time: 1:25.61 |
Place-4 Akash Rajput 55.0(5)
|
Place-3 J Chinoy 55.0(1)
|
||||||||||
06-05-2018 (DEL) 1100M Winner: SKY DANCER Won By: 2.25 Time: 1:06.29 |
Place-3 Rajinder Saini 55.0(7)
|
Place-1 D S Deora 55.0(3)
|
||||||||||
27-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC Won By: 5.75 Time: 1:12.34 |
Place-W Withdrawn 55.0(0)
|
Place-2 Arman Jafri 48.5(2)
|
Place-1 J Chinoy 59.0(4)
|
|||||||||
16-04-2018 (DEL) 1100M Winner: HAKUNA MATATA Won By: 6 Time: 1:06.63 |
Place-3 D S Deora 55.0(2)
|
Place-5 R Yousaf 53.5(9)
|
||||||||||
06-02-2018 (DEL) 1200M Winner: VAZRA Won By: 2 Time: 1:12:69 |
Place-6 Sameer Khan 52.0(3)
|
Place-3 R Rakesh 50.5(7)
|
Place-2 T S Jodha 57.5(4)
|
|||||||||
09-01-2018 (DEL) 1100M Winner: ORGANIC Won By: Neck Time: 1:06:14 |
Place-7 Dashrath Singh 54.0(8)
|
Place-3 R Rakesh 52.5(2)
|
Place-1 T S Jodha 55.5(5)
|
|||||||||
29-12-2017 (DEL) 1000M Winner: ORGANIC Won By: 4.5 Time: 1:00.12 |
Place-6 Rajinder Saini 55.0(3)
|
Place-2 R Rakesh 53.5(4)
|
Place-1 T S Jodha 53.5(5)
|