India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RARE SILVER | GALTERO | NAME OF THE GAME | ARVAN | ISINIT | DIWALI LIGHTS | TOP WIZARD | RICARDUS | SMOKY HAZE | SHEER BELIEF | |
14-04-2019 (MUM) 1400M Winner: ROSPOMARE Won By: 2.5 Time: 1:24:37 |
Place-11 K Nazil 49.5(3)
|
Place-7 S S Baria 51.5(10)
|
||||||||
17-03-2019 (MUM) 1200M Winner: TRANSFORM Won By: Nose Time: 1:12.49 |
Place-7 Aniket Karande 50(10)
|
Place-8 S A Amit 49(9)
|
||||||||
10-03-2019 (MUM) 1200M Winner: PULVERIZE Won By: 1 Time: 1:12.36 |
Place-6 M Ayyar 62(10)
|
Place-4 Aniket Karande 50(3)
|
||||||||
10-02-2019 (MUM) 1400M Winner: SAFFRON FLOWER Won By: 1.25 Time: 1:26.45 |
Place-4 Aniket Karande 51.5(7)
|
Place-15 S Zervan 50(15)
|
||||||||
09-12-2018 (MUM) 1400M Winner: SWEEPING MOVE Won By: Neck Time: 1:25.22 |
Place-7 N B Kuldeep 52(7)
|
Place-11 S A Amit 50(12)
|
||||||||
28-10-2018 (PUN) 1000M Winner: DANCE OF FIRE Won By: Lnk Time: 0:59.69 |
Place-5 S Joseph 57(5)
|
Place-2 Bhawani Singh 53(4)
|
||||||||
14-10-2018 (PUN) 1000M Winner: BRAVE Won By: 1.5 Time: 0:58.37 |
Place-8 S Joseph 58(11)
|
Place-14 G Amit 56.5(13)
|
||||||||
13-10-2018 (PUN) 1200M Winner: DANCE OF FIRE Won By: 0.75 Time: 1:12:21 |
Place-6 Satish Nayak 57.5(6)
|
Place-5 S A Amit 54.5(8)
|
Place-7 N B Kuldeep 53.5(9)
|
|||||||
06-10-2018 (PUN) 1400M Winner: AQUARIUS Won By: 6.25 Time: 1:27.38 |
Place-12 Parbat Singh 53.5(3)
|
Place-2 Dashrath Singh 49(7)
|
||||||||
27-07-2018 (PUN) 1400M Winner: I AM THE WAY Won By: Nose Time: 1:27.81 |
Place-6 C S Jodha 55.5(8)
|
Place-3 S S Baria 49(1)
|
||||||||
14-04-2018 (MUM) 1200M Winner: ISINIT Won By: 6.5 Time: 1:12.38 |
Place-1 K Nazil 56(4)
|
Place-3 Parbat Singh 56(6)
|
||||||||
28-02-2018 (MUM) 1200M Winner: GOLDEN HORDE Won By: 0.75 Time: 1:12.90 |
Place-9 Shahrukh Khan 58(9)
|
Place-5 Dashrath Singh 59(6)
|
Place-8 D R Shubham 53(2)
|
|||||||
18-02-2018 (MUM) 1400M Winner: RICARDUS Won By: 3.5 Time: 1:26.71 |
Place-10 S Zervan 53(8)
|
Place-1 C S Jodha 52(4)
|
||||||||
15-02-2018 (MUM) 1200M Winner: MONTECASINO Won By: Snk Time: 1:13:01 |
Place-3 H Zeeshan 58(7)
|
Place-6 T S Jodha 60(6)
|
||||||||
18-01-2018 (MUM) 1200M Winner: LILAC TIME Won By: Lnk Time: 1:12.66 |
Place-2 Satish Nayak 57(4)
|
Place-6 R Ajinkya 54.5(1)
|
||||||||
31-12-2017 (MUM) 1400M Winner: TOMAHAWK Won By: Head Time: 1:26.62 |
Place-2 S A Amit 54.5(10)
|
Place-5 Satish Nayak 55.5(2)
|
||||||||
17-12-2017 (MUM) 1200M Winner: YUTAKA Won By: 4.75 Time: 1:12.30 |
Place-8 Satish Nayak 58(13)
|
Place-12 Nirmal Jodha 55(3)
|
||||||||
17-12-2017 (MUM) 1200M Winner: MILWALKEE Won By: 1 Time: 1:12.49 |
Place-7 S A Amit 57(4)
|
Place-12 Parbat Singh 55.5(8)
|
||||||||
30-11-2017 (MUM) 1200M Winner: DIVINE SOLITAIRE Won By: 1.75 Time: 1:12.34 |
Place-11 D A Naik 55.5(2)
|
Place-12 N B Kuldeep 53(5)
|
||||||||
14-10-2017 (PUN) 1200M Winner: NICHE STATE Won By: Neck Time: 1:12.99 |
Place-20 M A Roushan 58.5(12)
|
Place-9 M Ayyar 61.5(6)
|
||||||||
08-10-2017 (PUN) 1400M Winner: PRETTY ANGEL Won By: 1 Time: 1:27.55 |
Place-8 N S Parmar 59(1)
|
Place-W S Joseph 57.5(10)
|
Place-17 D S Daman 58(18)
|
|||||||
23-09-2017 (PUN) 1200M Winner: JARAMA Won By: 1.25 Time: 1:12.54 |
Place-2 Raghuveer Singh 55(10)
|
Place-10 T S Jodha 54(11)
|
||||||||
23-09-2017 (PUN) 1200M Winner: WINDS OF CHANGE Won By: 1.25 Time: 1:12.04 |
Place-2 Amyn Merchant 53(1)
|
Place-9 N Nadeem 51(2)
|
||||||||
09-09-2017 (PUN) 1400M Winner: RAIN DANCE Won By: 0.75 Time: 1:27.60 |
Place-8 N S Parmar 58(11)
|
Place-7 Amyn Merchant 59.5(3)
|
||||||||
26-08-2017 (PUN) 1200M Winner: AINRA Won By: 0.75 Time: 1:10.69 |
Place-6 J E Pereira 55.5(6)
|
Place-15 Sandeep Jadhav 52(13)
|
||||||||
19-08-2017 (PUN) 1400M Winner: DIBABA Won By: 0.5 Time: 1:28.34 |
Place-7 D A Naik 59(9)
|
Place-3 D S Daman 56.5(8)
|
||||||||
05-08-2017 (PUN) 1400M Winner: CRACKLIN' ROSIE Won By: 1.5 Time: 1:26.00 |
Place-13 J E Pereira 55.5(10)
|
Place-6 Amyn Merchant 52.5(12)
|
||||||||
18-02-2017 (MUM) 1400M Winner: SIMONA Won By: 0.5 Time: 1:25:21 |
Place-12 S A Amit 61(2)
|
Place-13 K Nazil 60(3)
|
||||||||
12-02-2017 (MUM) 1400M Winner: MAKINO Won By: 2.25 Time: 1:24.55 |
Place-5 Bhawani Singh 54.5(12)
|
Place-4 R Ajinkya 58.5(10)
|
||||||||
04-02-2017 (MUM) 1200M Winner: TOUGH ENOUGH Won By: 4.5 Time: 1:13.07 |
Place-6 J E Pereira 55(10)
|
Place-8 Neeraj Rawal 55(9)
|
||||||||
19-01-2017 (MUM) 1200M Winner: TOP WIZARD Won By: 0.75 Time: 1:13.29 |
Place-8 N S Parmar 53.5(5)
|
Place-1 T S Jodha 54(11)
|
||||||||
15-12-2016 (MUM) 1200M Winner: STAR COMMAND Won By: 1 Time: 1:14.21 |
Place-2 Amyn Merchant 57.5(7)
|
Place-9 Vishal N Bunde 56.5(5)
|
||||||||
11-12-2016 (MUM) 1200M Winner: GOLDEN ECLIPSE Won By: 1.5 Time: 1:11.74 |
Place-13 S Sunil 55(13)
|
Place-5 B Nikhil 50.5(11)
|
||||||||
01-12-2016 (MUM) 1200M Winner: HEDWIG Won By: 1.5 Time: 1:13.81 |
Place-6 Dashrath Singh 53(2)
|
Place-5 Vikram Jodha 51(9)
|
Place-8 Kishore Kadam 53(7)
|
|||||||
22-10-2016 (PUN) 1200M Winner: MT TIANMEN Won By: 0.5 Time: 1:11.48 |
Place-3 Bhawani Singh 51(11)
|
Place-4 Vikram Jodha 51.5(8)
|
||||||||
16-10-2016 (PUN) 1200M Winner: FURIOUS N' FAST Won By: 1.25 Time: 1:11:07 |
Place-5 N S Parmar 56(1)
|
Place-8 Vikram Jodha 56(2)
|
||||||||
10-09-2016 (PUN) 1000M Winner: RIOT OF COLOURS Won By: 2 Time: 1:00.15 |
Place-5 Bhawani Singh 57(8)
|
Place-4 S G Prasad 56.5(4)
|
||||||||
09-04-2016 (MUM) 1000M Winner: ALFREDO Won By: 1 Time: 0:59.88 |
Place-8 Raghuveer Singh 55(7)
|
Place-9 S P Ranjane 56(10)
|
||||||||
26-04-2015 (MUM) 1200M Winner: GLORIOUS HOPE Won By: 3.25 Time: 1:11.90 |
Place-12 J E Pereira 53.5(11)
|
Place-7 A Ashhad Asbar 55(2)
|