India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLAVATSKY | ORGANIC SINGH | BABA O BABA | HOT BLOOD | MISS BLITZ | AL QARAM | BLESSED ASSURANCE | AMAZING FASTER | KELP KAYIAR | |
06-02-2020 (DEL) 1100M Winner: BLAVATSKY Won By: 5.25 Time: 1:07.33 |
Place-1 S G Prasad 59.5(9)
|
Place-10 Praveen Saini 49(4)
|
|||||||
31-01-2020 (DEL) 1400M Winner: TALENTED Won By: 4.75 Time: 1:28.31 |
Place-8 S Sunil 61(6)
|
Place-6 Akash Rajput 52.5(1)
|
|||||||
14-01-2020 (DEL) 1100M Winner: HAKUNA MATATA Won By: 2.75 Time: 1:08.57 |
Place-2 Akash Rajput 49(8)
|
Place-9 Md Habeeb 49(3)
|
|||||||
24-10-2019 (DEL) 1100M Winner: FOREVER YOURS Won By: 7.75 Time: 1:05.36 |
Place-7 Praveen Saini 50(5)
|
Place-5 Kundan Paswan 50(6)
|
Place-6 Akash Rajput 51(4)
|
||||||
03-09-2019 (DEL) 1100M Winner: SEPAL Won By: 3 Time: 1:06.72 |
Place-8 Riazuddin 49.5(4)
|
Place-5 R Parvesh 49(8)
|
|||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ISRAEL BEAUTY Won By: 1.25 Time: 1:00.16 |
Place-11 Akash Rajput 54(11)
|
Place-W Withdrawn 52(10)
|
Place-10 Pradeep Kumar 49.5(5)
|
Place-3 R Parvesh 49.5(9)
|
|||||
21-04-2019 (DEL) 1100M Winner: BLAVATSKY Won By: 7.5 Time: 1:06.92 |
Place-1 Riazuddin 51(8)
|
Place-3 R Yousaf 55(4)
|
Place-2 Akash Rajput 51.5(7)
|
Place-5 R Rakesh 53(2)
|
Place-10 Muzammil Hashmi 52.5(3)
|
Place-6 R Parvesh 51.5(5)
|
|||
20-04-2019 (DEL) 1000M Winner: SACHARINES Won By: 0.5 Time: 1:00.43 |
Place-11 Syed Asgar 49(8)
|
Place-6 Khet Singh 49(1)
|
|||||||
16-04-2019 (DEL) 1100M Winner: TERRIFIC Won By: Head Time: 1:08.20 |
Place-5 S Mosin 52(3)
|
Place-4 Akash Rajput 52.5(2)
|
Place-3 R Rakesh 53.5(5)
|
||||||
15-04-2019 (DEL) 1200M Winner: MARKS MAN Won By: 1 Time: 1:14.02 |
Place-4 S G Prasad 54(5)
|
Place-7 Arman Jafri 54(4)
|
|||||||
12-04-2019 (DEL) 1400M Winner: LEAVES Won By: 2.5 Time: 1:25:54 |
Place-7 M B Qureshi 51(4)
|
Place-6 R Rakesh 52(6)
|
|||||||
08-04-2019 (DEL) 1100M Winner: MR STUNNING Won By: 1.5 Time: 1:07.64 |
Place-8 R Rakesh 56.5(3)
|
Place-7 R Yousaf 56.5(11)
|
|||||||
08-04-2019 (DEL) 1100M Winner: VICTORIOUS KING Won By: Head Time: 1:07.81 |
Place-6 S G Prasad 50.5(1)
|
Place-2 R Rakesh 50(8)
|
Place-8 R Parvesh 49(5)
|
||||||
02-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA GARIMA Won By: 5.75 Time: 1:00.44 |
Place-7 Pradeep Kumar 58(2)
|
Place-6 R Rakesh 52(5)
|
|||||||
01-04-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC SWORD Won By: 2.75 Time: 1:13.01 |
Place-6 A Ashhad Asbar 52(3)
|
Place-7 Arman Jafri 57.5(7)
|
Place-4 R Rakesh 49(8)
|
||||||
26-03-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA GRACE Won By: 1.5 Time: 1:07.54 |
Place-8 Arman Jafri 58.5(2)
|
Place-6 Pradeep Kumar 59.5(8)
|
Place-5 R Parvesh 49(6)
|
||||||
19-03-2019 (DEL) 1000M Winner: AMAZING INFERNO Won By: 1.25 Time: 1:00.42 |
Place-4 S Amjad Khan 59.5(7)
|
Place-7 R Parvesh 50(1)
|
|||||||
07-03-2019 (DEL) 1200M Winner: RANNVIJAY Won By: 2.25 Time: 1:14:22 |
Place-7 A Ashhad Asbar 49.5(7)
|
Place-6 Akash Rajput 50(5)
|
|||||||
28-02-2019 (DEL) 1100M Winner: SUN LIGHT Won By: 3.25 Time: 1:06:95 |
Place-5 S Mosin 50.5(3)
|
Place-9 Indrajeet Singh 51(11)
|
|||||||
18-02-2019 (DEL) 1400M Winner: MASTER PHOENIX Won By: 3.5 Time: 1:27.80 |
Place-4 S Amjad Khan 61(7)
|
Place-9 R Rakesh 53.5(1)
|
|||||||
29-01-2019 (DEL) 1600M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: Head Time: 1:44.47 |
Place-4 Akash Rajput 53.5(3)
|
Place-10 Praveen Saini 49(10)
|
|||||||
14-01-2019 (DEL) 1200M Winner: PEARL Won By: 2.25 Time: 1:14.07 |
Place-5 H S Pawar 55(4)
|
Place-8 Arman Jafri 49(5)
|
|||||||
03-01-2019 (DEL) 1200M Winner: LOVEABLE Won By: 7 Time: 1:14.29 |
Place-W S Mosin 52(4)
|
Place-2 Akash Rajput 56.5(8)
|
Place-5 R Rakesh 51.5(7)
|
||||||
13-11-2018 (DEL) 1000M Winner: SACHARINES Won By: 2.75 Time: 1:01.69 |
Place-W Withdrawn 51()
|
Place-7 Rajinder Saini 49.5(1)
|
|||||||
30-10-2018 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC SINGH Won By: 3 Time: 1:13.57 |
Place-1 C Umesh 51(5)
|
Place-5 M B Qureshi 55.5(1)
|
|||||||
18-10-2018 (DEL) 1100M Winner: DOT ON TIME Won By: 4.75 Time: 1:07.40 |
Place-6 C Umesh 51.5(7)
|
Place-7 R Parvesh 54(6)
|
Place-4 Arman Jafri 51.5(2)
|
||||||
31-05-2018 (DEL) 1000M Winner: HOT BLOOD Won By: Head Time: 1:00.55 |
Place-1 Akash Rajput 57.5(1)
|
Place-4 Md Asif Khan 51.5(2)
|
|||||||
29-05-2018 (DEL) 1200M Winner: KEEP COMING ON Won By: 1 Time: 1:13.80 |
Place-6 Ramandeep Singh Bal 57.0(7)
|
Place-4 Akash Rajput 57.5(9)
|
|||||||
24-05-2018 (DEL) 1000M Winner: PREETY PATAKA Won By: 7.5 Time: 0:59:98 |
Place-2 Ramandeep Singh Bal 57.0(6)
|
Place-3 Akash Rajput 52.5(7)
|
|||||||
18-05-2018 (DEL) 1400M Winner: TERRIFIC Won By: 2 Time: 1:27.13 |
Place-4 Akash Rajput 57.5(1)
|
Place-6 Ramandeep Singh Bal 57.0(4)
|
|||||||
17-05-2018 (DEL) 1200M Winner: FIDELIA Won By: 1.25 Time: 1:13.15 |
Place-11 J Chinoy 55.5(3)
|
Place-6 Akash Rajput 57.5(7)
|
Place-12 Vinay Jaiswal 49.5(2)
|
||||||
05-05-2018 (DEL) 1400M Winner: AL QARAM Won By: 2 Time: 1:26.95 |
Place-5 Sandeep Rajput 59(12)
|
Place-1 Praveen Saini 49.5(13)
|
|||||||
23-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ABASTOR Won By: 3 Time: 1:14.40 |
Place-3 M B Qureshi 53.5(8)
|
Place-7 R Rakesh 55.5(3)
|
|||||||
17-04-2018 (DEL) 1000M Winner: MR STUNNING Won By: 0.5 Time: 1:00.61 |
Place-2 Sameer Khan 58.0(6)
|
Place-4 Md Asif Khan 55.0(4)
|
|||||||
16-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 3.25 Time: 1:13.40 |
Place-11 J Chinoy 57.0(10)
|
Place-3 Sandeep Rajput 58.5(4)
|
|||||||
06-02-2018 (DEL) 1200M Winner: MISS BLITZ Won By: 1.25 Time: 1:14:27 |
Place-1 Sameer Khan 51.5(5)
|
Place-8 Muzammil Hashmi 50.0(1)
|
|||||||
30-01-2018 (DEL) 1000M Winner: QUEST FOR LOVE Won By: Shd Time: 1:00.29 |
Place-10 R Parvesh 51.0(8)
|
Place-12 V S Gautam 52.0(10)
|
Place-5 Irfan Khan 55.0(1)
|
||||||
23-01-2018 (DEL) 1000M Winner: AMAZING MOONLIGHT Won By: 3 Time: 1:01.91 |
Place-2 Akash Rajput 55.5(4)
|
Place-4 Sameer Khan 51.5(7)
|
|||||||
16-01-2018 (DEL) 1200M Winner: LOVELY GIRL Won By: 5 3 /4 Time: 1:13.28 |
Place-9 Nazim 53.5(8)
|
Place-2 Md Asif Khan 53.5(1)
|
|||||||
21-12-2017 (DEL) 1200M Winner: ARFFA Won By: 4.25 Time: 1:14.19 |
Place-3 Akash Rajput 58.5(9)
|
Place-4 Md Asif Khan 55.5(8)
|
|||||||
03-10-2017 (DEL) 1000M Winner: MR CHAIRMAN Won By: 1 Time: 1:01:12 |
Place-3 Akash Rajput 54.0(5)
|
Place-2 V S Gautam 55.5(9)
|
|||||||
23-04-2017 (DEL) 1000M Winner: JATS JET Won By: 1.75 Time: 1:01.32 |
Place-11 K Mukesh Kumar 54.0(6)
|
Place-3 Aqeed Waheed 59.5(3)
|
|||||||
21-03-2017 (DEL) 1200M Winner: BABA O BABA Won By: 2.75 Time: 1:14:48 |
Place-1 Arman Jafri 55.0(5)
|
Place-7 Rajinder Saini 55.0(3)
|
|||||||
07-03-2017 (DEL) 1100M Winner: DARING Won By: 2.5 Time: 1:06:78 |
Place-3 V R Jagadeesh 55.0(1)
|
Place-6 Md Habeeb 55.0(4)
|
|||||||
14-02-2017 (DEL) 1400M Winner: GLOBAL TARGET Won By: 4.75 Time: 1:27:27 |
Place-2 Akash Rajput 53.5(6)
|
Place-6 Ramandeep Singh Bal 55(5)
|
|||||||
24-01-2017 (DEL) 1100M Winner: KING OF PUNJAB Won By: 4 Time: 1:07:75 |
Place-9 Sameer Khan 53.5(2)
|
Place-7 Shafeeq Ahmed 57.5(5)
|
|||||||
15-01-2017 (DEL) 1100M Winner: ATOMIC POWER Won By: 1.75 Time: 1:07.47 |
Place-3 Vinay Jaiswal 55.0(3)
|
Place-7 T S Jodha 55.0(8)
|
|||||||
09-12-2016 (DEL) 1200M Winner: BIG LEMON Won By: 4 Time: 1:16:69 |
Place-3 Mohd Asif 55.0(6)
|
Place-8 Aqeed Waheed 55.0(7)
|
|||||||
16-09-2016 (DEL) 1200M Winner: SILVER BOY Won By: 5.25 Time: 1:12.78 |
Place-9 Sandeep Rajput 59.0(12)
|
Place-2 Ranjeet Singh 55.5(3)
|
|||||||
16-02-2016 (DEL) 1000M Winner: ASHWA KUNDAN Won By: 2.25 Time: 1:00.74 |
Place-5 R Rakesh 60.5(6)
|
Place-8 S A Shah 58.0(10)
|
|||||||
04-02-2016 (DEL) 1200M Winner: MISS FERRARI Won By: 2.5 Time: 1:14.90 |
Place-8 Naresh Kumar 56.5(8)
|
Place-5 Gurpreet Singh 53.5(1)
|
|||||||
12-01-2016 (DEL) 1100M Winner: MASTER BOLT Won By: 2.75 Time: 1:05:42 |
Place-7 Nitin Singh 59.5(6)
|
Place-6 Arman Jafri 51.0(1)
|
|||||||
05-01-2016 (DEL) 1000M Winner: LADY Won By: 8 Time: 1:00:21 |
Place-12 R K Patel 60.5(3)
|
Place-6 Arman Jafri 52.5(2)
|