India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GLENEAGLES | ALL IS WELL | JUNGLE WAVE | SWEET STAR | MASTER BADAL | NIOBRARA | FLY AWAY | WINNERS GOLD | ASHWA VIJETA | PONTY ROSSA | |
29-11-2021 (DEL) 1100M Winner: THOUGHTS Won By: Shd Time: 1:05.32 |
Place-7 N S Rathore 59.5(9)
|
Place-12 G S Shekhawat 56.5(5)
|
||||||||
23-11-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA HAITHER Won By: 1.25 Time: 1:12.60 |
Place-3 N S Rathore 59(4)
|
Place-10 G S Shekhawat 58(7)
|
Place-9 N Tauseef Ahmed 57.5(9)
|
|||||||
31-01-2020 (DEL) 1000M Winner: SUPERSTAR SUPREME Won By: Nose Time: 1:01.23 |
Place-5 Sameer Khan 53(11)
|
Place-W Withdrawn 55(1)
|
Place-2 Rajinder Saini 54(12)
|
|||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: TREASURE Won By: 2.75 Time: 1:12.81 |
Place-3 Rajinder Saini 57(8)
|
Place-9 Sandeep Rajput 61.5(11)
|
||||||||
03-12-2019 (DEL) 1600M Winner: Won By: Time: |
Place- Aqeed Waheed 54(8)
|
Place- Riazuddin 57.5(3)
|
||||||||
07-11-2019 (DEL) 1000M Winner: PLAYER Won By: 1 Time: 0:59:27 |
Place-5 Ankit Pal 58.5(11)
|
Place-7 T S Jodha 57(8)
|
||||||||
24-10-2019 (DEL) 1200M Winner: MIGHTY Won By: 0.75 Time: 1:12.04 |
Place-3 Akash Rajput 58.5(3)
|
Place-8 Muzammil Hashmi 54(1)
|
||||||||
18-10-2019 (DEL) 1000M Winner: TAPI Won By: 3.25 Time: 0:59:11 |
Place-9 Irfan Khan 57.5(9)
|
Place-2 S G Prasad 56(10)
|
||||||||
25-09-2019 (DEL) 1000M Winner: DHATOORA Won By: 2.5 Time: 0:59:56 |
Place-2 Sameer Khan 54.5(8)
|
Place-3 B Nikhil 53.5(7)
|
||||||||
25-09-2019 (DEL) 1100M Winner: MISTER STUNNER Won By: 8.75 Time: 1:04:44 |
Place-4 Abdul Fazal 59(1)
|
Place-3 Rajinder Saini 57.5(2)
|
||||||||
03-09-2019 (DEL) 1000M Winner: ZELBET Won By: 2.5 Time: 0:59.36 |
Place-3 Sameer Khan 57(4)
|
Place-7 Rajinder Saini 50.5(2)
|
||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 2 Time: 0:58.51 |
Place-4 G S Shekhawat 60.5(3)
|
Place-8 T S Jodha 56.5(13)
|
||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 0.75 Time: 0:58.89 |
Place-12 D S Deora 58(5)
|
Place-5 G S Shekhawat 56.5(2)
|
Place-9 Ranjeet Singh 56(10)
|
Place-8 S Mosin 54(11)
|
||||||
21-04-2019 (DEL) 1100M Winner: MASTER MADRID Won By: 1.25 Time: 1:05.86 |
Place-5 Praveen Saini 58.5(12)
|
Place-10 S Mosin 56(2)
|
Place-12 Mohit Singh 55(7)
|
|||||||
16-04-2019 (DEL) 1000M Winner: GLENEAGLES Won By: 1.5 Time: 1:00.39 |
Place-1 G S Shekhawat 53(8)
|
Place-3 S Mosin 57.5(6)
|
Place-8 Syed Asgar 52.5(7)
|
|||||||
25-03-2019 (DEL) 1000M Winner: AZOTH Won By: 0.75 Time: 1:00.16 |
Place-4 Sandeep Rajput 57(5)
|
Place-5 Muzammil Hashmi 53(1)
|
||||||||
07-03-2019 (DEL) 1100M Winner: SUMMER PALACE Won By: 1.75 Time: 1:06:53 |
Place-9 Pradeep Kumar 57(8)
|
Place-4 Rajinder Saini 56(3)
|
||||||||
18-02-2019 (DEL) 1400M Winner: SOLITARY EAGLE Won By: 6.75 Time: 1:25.24 |
Place-6 Riazuddin 56.5(6)
|
Place-10 Sameer Khan 52.5(7)
|
||||||||
12-02-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SONIKA Won By: 2.25 Time: 1:06:41 |
Place-4 Rajinder Saini 55.5(13)
|
Place-10 D Kumar 56(1)
|
||||||||
03-01-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 7.75 Time: 0:59:93 |
Place-6 Praveen Saini 56(6)
|
Place-10 M B Qureshi 59(10)
|
||||||||
18-12-2018 (DEL) 1000M Winner: SWEET STAR Won By: 1 Time: 1:00.08 |
Place-W Arun Kumar 58(3)
|
Place-1 D S Deora 52(8)
|
Place-6 Rajinder Saini 59(2)
|
|||||||
04-12-2018 (DEL) 1200M Winner: LOVELY BOY Won By: Head Time: 1:12:35 |
Place-9 Arun Kumar 60(12)
|
Place-4 S Lalit 59(4)
|
||||||||
27-11-2018 (DEL) 1000M Winner: WINNERS GOLD Won By: 1.25 Time: 0:59.26 |
Place-8 Naresh Kumar 60(2)
|
Place-1 S Mosin 58(3)
|
||||||||
20-11-2018 (DEL) 1100M Winner: BUSTLE Won By: 2.5 Time: 1:04.72 |
Place-6 S Mosin 56(6)
|
Place-4 Riazuddin 49.5(8)
|
||||||||
15-11-2018 (DEL) 1200M Winner: GLENEAGLES Won By: Shd Time: 1:13:69 |
Place-1 Praveen Saini 54(5)
|
Place-3 Akash Rajput 59(6)
|
||||||||
01-11-2018 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: Neck Time: 0:59.06 |
Place-W M B Qureshi 53(9)
|
Place-2 S Mosin 57(2)
|
||||||||
18-10-2018 (DEL) 1000M Winner: DARING Won By: 4 Time: 1:00.63 |
Place-5 Naresh Kumar 54.5(6)
|
Place-6 S Mosin 58.5(2)
|
||||||||
01-10-2018 (DEL) 1100M Winner: SOLID WOOD Won By: 4 Time: 1:05:00 |
Place-7 Naresh Kumar 60(6)
|
Place-5 M I Qureshi 60.5(8)
|
Place-3 S Mosin 58(2)
|
|||||||
17-05-2018 (DEL) 1000M Winner: GOLDEN COAST Won By: 2.75 Time: 0:58.81 |
Place-4 Sameer Khan 50.5(11)
|
Place-6 Ramandeep Singh Bal 54.0(3)
|
||||||||
16-04-2018 (DEL) 1000M Winner: GOLDEN COAST Won By: 3.25 Time: 0:59.57 |
Place-4 Sandeep Rajput 61.5(5)
|
Place-3 Ramandeep Singh Bal 58.5(1)
|
||||||||
16-11-2017 (DEL) 1000M Winner: AL SAHAIL Won By: 4 1 /2 Time: 1:01.43 |
Place-6 Mohd Asif 60.0(7)
|
Place-2 Akash Rajput 54.0(8)
|
||||||||
14-11-2017 (DEL) 1000M Winner: NOBLE ONE Won By: Shd Time: 1:00.03 |
Place-4 Md Asif Khan 53.0(2)
|
Place-8 M Mani 52.0(4)
|
||||||||
03-11-2017 (DEL) 1400M Winner: BIG ORANGE Won By: Shd Time: 1:25:00 |
Place-8 Md Asif Khan 54.0(5)
|
Place-7 S Mosin 52.5(7)
|
||||||||
20-10-2017 (DEL) 1100M Winner: HE IS SEXY Won By: 0.5 Time: 1:06.42 |
Place-3 Danish Ali Khan 54.0(1)
|
Place-4 S Mosin 53.5(7)
|
||||||||
29-09-2017 (DEL) 1200M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 2 Time: 1:12.58 |
Place-8 Sameer Khan 57.0(4)
|
Place-12 D Kumar 55.0(3)
|
||||||||
10-03-2017 (DEL) 1100M Winner: BHITSKI Won By: 1.5 Time: 1:06.54 |
Place-7 Gurpreet Singh 53.5(3)
|
Place-9 Ramandeep Singh Bal 60.5(10)
|
||||||||
27-12-2016 (DEL) 1200M Winner: FLY AWAY Won By: 1.5 Time: 1:13:59 |
Place-1 Praveen Saini 55.5(1)
|
Place-W Gurpreet Singh 57.0(2)
|