India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SPARTAN X | SWEET STAR | GOLDEN GUINEA | BIG NEWS | MISS UNIVERSE | MAGICAL SCRIPT | KARININA | EXTREME DESIRE | TRULY MAJESTIC | |
12-05-2022 (DEL) 1100M Winner: BEAT GOES ON Won By: Head Time: 1:05.32 |
Place-7 Deepak Kumar 60.5(11)
|
Place-9 Praveen Saini 59.5(6)
|
|||||||
06-05-2022 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 1.75 Time: 1:11.18 |
Place-9 Lalkar Singh 61.5(2)
|
Place-4 Praveen Saini 59.5(3)
|
|||||||
19-04-2022 (DEL) 1100M Winner: SPARTAN X Won By: 1 Time: 1:06.44 |
Place-1 Md Asif Khan 57.5(6)
|
Place-2 Sameer Khan 57.5(3)
|
|||||||
15-02-2022 (DEL) 1000M Winner: SCOTCHY Won By: 1.75 Time: 1:01.05 |
Place-4 Vivek G 59.5(7)
|
Place-2 R Yousaf 54.5(9)
|
|||||||
23-11-2021 (DEL) 1000M Winner: THOUGHTS Won By: 1.25 Time: 0:59.97 |
Place-4 N S Rathore 61.5(7)
|
Place-3 Praveen Saini 52(3)
|
|||||||
02-11-2021 (DEL) 1400M Winner: NIGHT HAWK Won By: 0.75 Time: 1:25.75 |
Place-3 N S Rathore 60.5(5)
|
Place-4 Praveen Saini 50(11)
|
|||||||
04-10-2021 (DEL) 1000M Winner: BOLI Won By: Shd Time: 1:00.97 |
Place-3 S G Prasad 59.5(4)
|
Place-2 Praveen Saini 49.5(1)
|
|||||||
28-09-2021 (DEL) 1200M Winner: BIG GIRL Won By: 4.75 Time: 1:13.42 |
Place-2 S G Prasad 57(4)
|
Place-7 Praveen Saini 50(3)
|
|||||||
06-04-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA KAHIRA Won By: 6.25 Time: 1:11.14 |
Place-5 Abdul Fazal 61(4)
|
Place-2 Jai Parkash 52.5(3)
|
|||||||
23-03-2021 (DEL) 1400M Winner: ASHWA KAHIRA Won By: Shd Time: 1:26.21 |
Place-4 Abdul Fazal 60.5(1)
|
Place-5 Jai Parkash 53.5(13)
|
|||||||
23-02-2021 (DEL) 1100M Winner: PEARL Won By: 3.5 Time: 1:07.76 |
Place-3 Ankit Pal 60(4)
|
Place-6 H S Pawar 60(7)
|
|||||||
03-03-2020 (DEL) 1100M Winner: AL MAISHA Won By: 0.5 Time: 1:07.37 |
Place-2 R Yousaf 56.5(6)
|
Place-7 Praveen Saini 51(5)
|
|||||||
18-02-2020 (DEL) 1200M Winner: MR SINGH Won By: 0.5 Time: 1:14.03 |
Place-8 Ishwar Singh 61.5(11)
|
Place-2 R Yousaf 55(9)
|
|||||||
14-01-2020 (DEL) 1100M Winner: MASTER BOOST Won By: 1.75 Time: 1:07.63 |
Place-2 Aqeed Waheed 58.5(1)
|
Place-3 R Yousaf 54.5(3)
|
|||||||
07-01-2020 (DEL) 1000M Winner: KAFTAN Won By: 2.75 Time: 1:00.10 |
Place-5 Aqeed Waheed 60(7)
|
Place-8 R Yousaf 56(12)
|
|||||||
24-12-2019 (DEL) 1100M Winner: MARKS MAN Won By: 1.75 Time: 1:07.24 |
Place-3 R Yousaf 56.5(6)
|
Place-W Withdrawn 53.5(5)
|
|||||||
18-10-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SIKKANDER Won By: 0.5 Time: 1:05:54 |
Place-9 Md Asif Khan 54(10)
|
Place-6 D S Deora 54(6)
|
|||||||
07-10-2019 (DEL) 1100M Winner: TAPI Won By: 5 Time: 1:06.92 |
Place-7 Md Asif Khan 53.5(7)
|
Place-4 Gurpreet Singh 53.5(4)
|
|||||||
27-08-2019 (DEL) 1000M Winner: MISS GLORIOUS Won By: 2.25 Time: 1:00.35 |
Place-8 Pradeep Kumar 59(7)
|
Place-5 D Kumar 57.5(6)
|
|||||||
28-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ACKER BILK Won By: 3.5 Time: 1:00.05 |
Place-7 K Narender Kumar 55.5(10)
|
Place-W Pradeep Kumar 54(1)
|
|||||||
21-04-2019 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 4.25 Time: 0:59.89 |
Place-2 Khet Singh 53(4)
|
Place-9 K Narender Kumar 53(8)
|
Place-5 D S Deora 59(3)
|
||||||
16-04-2019 (DEL) 1200M Winner: SUN LIGHT Won By: 3.5 Time: 1:12.98 |
Place-6 G S Shekhawat 59(2)
|
Place-4 D S Deora 58.5(3)
|
Place-7 R Yousaf 52.5(4)
|
||||||
15-04-2019 (DEL) 1000M Winner: PREVISE Won By: 1 Time: 1:00.26 |
Place-3 R Yousaf 55.5(3)
|
Place-5 Arman Jafri 54.5(2)
|
|||||||
19-03-2019 (DEL) 1100M Winner: SKY MINE Won By: 0.75 Time: 1:06.33 |
Place-6 R Parvesh 57(9)
|
Place-4 C Umesh 52(4)
|
|||||||
07-03-2019 (DEL) 1100M Winner: MASTER NOVAK Won By: Neck Time: 1:07:55 |
Place-12 H S Pawar 55(8)
|
Place-8 C Umesh 55(4)
|
|||||||
21-01-2019 (DEL) 1100M Winner: MAGICAL SCRIPT Won By: 1.5 Time: 1:07.82 |
Place-1 C Umesh 56(4)
|
Place-8 M B Qureshi 56.5(1)
|
|||||||
14-01-2019 (DEL) 1000M Winner: FLY AWAY Won By: Neck Time: 1:00.54 |
Place-7 Sandeep Rajput 60.5(9)
|
Place-11 R Yousaf 53(7)
|
|||||||
08-01-2019 (DEL) 1100M Winner: FAR AWAY Won By: Shd Time: 1:07:28 |
Place-4 S Amjad Khan 56(7)
|
Place-9 Sandeep Rajput 61(4)
|
|||||||
03-01-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 7.75 Time: 0:59:93 |
Place-10 M B Qureshi 59(10)
|
Place-7 Akash Rajput 53.5(3)
|
|||||||
20-11-2018 (DEL) 1600M Winner: BELLA MIA Won By: 1.25 Time: 1:38.59 |
Place-5 Arman Jafri 54.5(4)
|
Place-4 Akash Rajput 52.5(7)
|
|||||||
01-11-2018 (DEL) 1200M Winner: MASTER MADRID Won By: 2.75 Time: 1:11.94 |
Place-5 K Narender Kumar 57(5)
|
Place-3 H S Pawar 55(7)
|
|||||||
05-10-2018 (DEL) 1200M Winner: MY ABLAZE Won By: 2 Time: 1:13:04 |
Place-10 Narain Singh 59.5(3)
|
Place-5 V S Gautam 53(4)
|
|||||||
01-10-2018 (DEL) 1200M Winner: EXTREME DESIRE Won By: 3.5 Time: 1:13:25 |
Place-1 Akash Rajput 59(3)
|
Place-W Rajinder Saini 54.5(2)
|
|||||||
20-09-2018 (DEL) 1200M Winner: EXTREME DESIRE Won By: 0.75 Time: 1:12.17 |
Place-9 R Rakesh 52.5(13)
|
Place-1 Akash Rajput 52.5(8)
|
|||||||
20-04-2018 (DEL) 1200M Winner: GOLDEN GUINEA Won By: 1.25 Time: 1:12:94 |
Place-1 D S Deora 56.0(3)
|
Place-9 V S Gautam 50.0(5)
|
|||||||
30-01-2018 (DEL) 1000M Winner: QUEST FOR LOVE Won By: Shd Time: 1:00.29 |
Place-9 M Shahid 56.5(13)
|
Place-7 R Yousaf 61.0(4)
|
|||||||
25-01-2018 (DEL) 1400M Winner: GALLOP AWAY Won By: 1 Time: 1:28.10 |
Place-2 M B Qureshi 55.0(11)
|
Place-13 Sandeep Rajput 62.0(10)
|
|||||||
28-02-2017 (DEL) 1400M Winner: CHARMO GLORY Won By: 0.75 Time: 1:25.57 |
Place-9 Riazuddin 53.0(2)
|
Place-7 Akash Rajput 52.0(9)
|
|||||||
15-01-2017 (DEL) 1000M Winner: ZAMARIAH Won By: Neck Time: 1:00:37 |
Place-W Withdrawn 57.0(0)
|
Place-7 R Rakesh 55.5(8)
|
|||||||
19-04-2016 (DEL) 1000M Winner: ZAROON Won By: 3.5 Time: 0:59.76 |
Place-5 S Lalit 55.0(1)
|
Place-8 Irfan Khan 53.0(4)
|
|||||||
16-02-2016 (DEL) 1100M Winner: ASHWA DHRUVI Won By: 1.25 Time: 1:06.45 |
Place-4 Sandeep Rajput 56.5(13)
|
Place-3 P S Chouhan 54.0(4)
|