India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CUNCHO | GLOBAL MOON | MISS COLOMBIANA | BRIGHT WATERS | ZAROON | AAO SHAO | BIG APPLE | ASHWA GARIMA | UDAAN | |
04-10-2023 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 2.5 Time: 1:00.15 |
Place-1 Shivam 57(3)
|
Place-5 Faizaan Khan 59(10)
|
|||||||
11-05-2023 (DEL) 1000M Winner: EUPHORIA Won By: 0.5 Time: 0:59.46 |
Place-3 Shivam 59.5(2)
|
Place-5 Faizaan Khan 55(11)
|
|||||||
25-04-2023 (DEL) 1000M Winner: BISON Won By: 2.75 Time: 0:59.78 |
Place-8 Shivam 59.5(3)
|
Place-5 Faizaan Khan 56.5(6)
|
|||||||
28-02-2023 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: Shd Time: 0:59.85 |
Place-1 Ankit Pal 55.5(12)
|
Place-3 Abdul Fazal 59(2)
|
|||||||
05-01-2023 (DEL) 1000M Winner: HALCYON Won By: 5.25 Time: 0:59.80 |
Place-3 Ankit Pal 57.5(5)
|
Place-2 K Sunny Kumar 58.5(4)
|
|||||||
15-11-2022 (DEL) 1100M Winner: FRANCO Won By: 2.75 Time: 1:05.19 |
Place-11 Ankit Pal 60(2)
|
Place-9 Deepak Kumar 61.5(10)
|
|||||||
06-05-2022 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: DHT Time: 0:58.63 |
Place-1 Ankit Pal 51.5(5)
|
Place-4 Vivek G 57(8)
|
|||||||
22-04-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA DRUNTO Won By: 1.5 Time: 0:58.71 |
Place-2 Angad 56.5(1)
|
Place-3 Vivek G 59(4)
|
|||||||
24-03-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA CHINTZ Won By: 1.75 Time: 0:59.29 |
Place-3 K Sunny Kumar 57.5(5)
|
Place-5 Md Asif Khan 60(6)
|
|||||||
23-11-2021 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 0.5 Time: 1:12.10 |
Place-5 Muzammil Hashmi 55(8)
|
Place-8 Gurpreet Singh 59(7)
|
|||||||
16-11-2021 (DEL) 1100M Winner: JET RAFLE Won By: Shd Time: 1:05.40 |
Place-8 Praveen Saini 53.5(4)
|
Place-5 M B Qureshi 59(1)
|
|||||||
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: Shd Time: 1:12.49 |
Place-12 Angad 40(11)
|
Place-6 Abdul Fazal 60(5)
|
|||||||
30-03-2021 (DEL) 1200M Winner: JET RAFLE Won By: Shd Time: 1:13.04 |
Place-10 Angad 50.5(3)
|
Place-2 Ishwar Singh 60(8)
|
|||||||
09-02-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS ARTS Won By: 5 Time: 1:06.17 |
Place-6 Akash Rajput 56(11)
|
Place-7 M B Qureshi 57.5(8)
|
|||||||
03-03-2020 (DEL) 1000M Winner: MR SINGH Won By: 3.25 Time: 0:59.55 |
Place-9 Abdul Fazal 50.5(5)
|
Place-3 J Chinoy 57(10)
|
|||||||
25-02-2020 (DEL) 1200M Winner: SPARTAN X Won By: 0.5 Time: 1:14.47 |
Place-10 Gurpreet Singh 54(2)
|
Place-6 Ranjeet Singh 56(3)
|
|||||||
06-02-2020 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 4 Time: 1:00.66 |
Place-12 Ankit Pal 60.5(9)
|
Place-1 J Chinoy 57.5(12)
|
|||||||
10-12-2019 (DEL) 1000M Winner: HANCOCK Won By: 5 Time: 0:58.35 |
Place-W Withdrawn 59.5(2)
|
Place-4 M B Qureshi 57(11)
|
|||||||
03-12-2019 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Gurpreet Singh 57(8)
|
Place- Aman 57.5(4)
|
|||||||
07-11-2019 (DEL) 1000M Winner: PLAYER Won By: 1 Time: 0:59:27 |
Place-9 Ishwar Singh 50(10)
|
Place-3 M B Qureshi 55.5(2)
|
|||||||
07-11-2019 (DEL) 1000M Winner: BIG APPLE Won By: 3.5 Time: 0:58:88 |
Place-4 G S Shekhawat 57.5(1)
|
Place-1 Ishwar Singh 56.5(3)
|
|||||||
18-10-2019 (DEL) 1200M Winner: NICHE STORM Won By: 9.25 Time: 1:11:95 |
Place-4 P Mani 58(1)
|
Place-2 Aman 57.5(5)
|
|||||||
07-10-2019 (DEL) 1100M Winner: MISTER STUNNER Won By: 7.25 Time: 1:05.15 |
Place-8 Pradeep Kumar 57.5(3)
|
Place-7 K Narender Kumar 53(2)
|
|||||||
01-10-2019 (DEL) 1200M Winner: YOU ARE MINE Won By: 7.75 Time: 1:10.88 |
Place-7 R Parvesh 51.5(1)
|
Place-4 M B Qureshi 55.5(6)
|
|||||||
30-04-2019 (DEL) 1200M Winner: THE CHEETAH Won By: 4 Time: 1:11.13 |
Place-W Withdrawn 58(9)
|
Place-10 Vinay Jaiswal 55(3)
|
Place-5 T S Jodha 55(13)
|
||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 0.75 Time: 0:58.89 |
Place-1 Muzammil Hashmi 57(9)
|
Place-10 Praveen Saini 50.5(1)
|
|||||||
28-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ACKER BILK Won By: 3.5 Time: 1:00.05 |
Place-5 Vinay Jaiswal 56.5(4)
|
Place-8 Ranjeet Singh 55.5(3)
|
|||||||
28-04-2019 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 7.25 Time: 0:59.77 |
Place-1 Irfan Khan 55(5)
|
Place-4 D S Deora 55.5(12)
|
|||||||
21-04-2019 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 4.25 Time: 0:59.89 |
Place-1 Akash Rajput 58.5(6)
|
Place-7 Vinay Jaiswal 55.5(9)
|
Place-4 M B Qureshi 54.5(7)
|
||||||
28-03-2019 (DEL) 1100M Winner: MISS BULLET Won By: 2 Time: 1:06.60 |
Place-6 Sameer Qureshi 57.5(4)
|
Place-W Akash Rajput 53.5(3)
|
Place-4 Rajinder Saini 52(1)
|
||||||
26-03-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA DHRUVI Won By: 1.75 Time: 0:59.71 |
Place-W Md Habeeb 57(2)
|
Place-6 Sandeep Rajput 57(6)
|
|||||||
19-03-2019 (DEL) 1000M Winner: AMAZING INFERNO Won By: 1.25 Time: 1:00.42 |
Place-2 Sandeep Rajput 60.5(2)
|
Place-10 S G Prasad 56(9)
|
|||||||
18-03-2019 (DEL) 1000M Winner: GLOBAL MOON Won By: 1.25 Time: 0:59.56 |
Place-1 Rajinder Saini 52.5(8)
|
Place-4 Sameer Khan 59(7)
|
|||||||
07-03-2019 (DEL) 1100M Winner: MASTER NOVAK Won By: Neck Time: 1:07:55 |
Place-3 D S Deora 57(13)
|
Place-7 Rajinder Saini 53(12)
|
|||||||
28-02-2019 (DEL) 1100M Winner: CUNCHO Won By: 2 Time: 1:07:27 |
Place-1 Akash Rajput 56.5(12)
|
Place-4 S Amjad Khan 60.5(6)
|
Place-7 T S Jodha 54.5(13)
|
Place-5 Sandeep Rajput 59(5)
|
|||||
18-02-2019 (DEL) 1000M Winner: DANCE OF FIRE Won By: 3.25 Time: 0:59.95 |
Place-2 D S Deora 55.5(7)
|
Place-5 M B Qureshi 59(9)
|
Place-4 Rajinder Saini 52.5(10)
|
||||||
12-02-2019 (DEL) 1200M Winner: HURACAN Won By: 5 Time: 1:13:57 |
Place-4 M B Qureshi 58.5(9)
|
Place-5 D S Deora 53.5(14)
|
|||||||
12-02-2019 (DEL) 1100M Winner: EMPIRE STATE Won By: 10.5 Time: 1:06:13 |
Place-13 Akash Rajput 57.5(4)
|
Place-2 S Amjad Khan 59(3)
|
Place-7 Sandeep Rajput 60.5(7)
|
||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 6 Time: 1:07.52 |
Place-7 Sameer Khan 57.5(12)
|
Place-11 D S Deora 60(7)
|
|||||||
21-01-2019 (DEL) 1100M Winner: GLOBAL MOON Won By: 0.75 Time: 1:07.35 |
Place-7 Sandeep Rajput 58.5(10)
|
Place-1 J Chinoy 52.5(6)
|
|||||||
08-01-2019 (DEL) 1100M Winner: MR CHAIRMAN Won By: 1 Time: 1:06:80 |
Place-5 Sandeep Rajput 59(8)
|
Place-4 Akash Rajput 54(9)
|
|||||||
08-01-2019 (DEL) 1000M Winner: THINK ABOUT ME Won By: 2.5 Time: 1:01:91 |
Place-W Muzammil Hashmi 59(1)
|
Place-3 J Chinoy 50(8)
|
|||||||
31-12-2018 (DEL) 1200M Winner: AL SAHAIL Won By: 1.75 Time: 1:12.29 |
Place-7 Naresh Kumar 59(9)
|
Place-6 D S Deora 57(7)
|
Place-2 Rajinder Saini 52(1)
|
||||||
18-12-2018 (DEL) 1200M Winner: KING AND COUNTRY Won By: Neck Time: 1:13.41 |
Place-10 Muzammil Hashmi 59(7)
|
Place-5 Rajinder Saini 61(11)
|
|||||||
11-12-2018 (DEL) 1000M Winner: BEE PRINCESS Won By: Neck Time: 0:59.67 |
Place-12 Sandeep Rajput 59.5(8)
|
Place-4 Arman Jafri 50.5(5)
|
|||||||
27-11-2018 (DEL) 1100M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 7 Time: 1:05.34 |
Place-8 Sandeep Rajput 61(5)
|
Place-9 Md Asif Khan 54.5(2)
|
|||||||
27-11-2018 (DEL) 1000M Winner: WINNERS GOLD Won By: 1.25 Time: 0:59.26 |
Place-11 Arun Kumar 60(9)
|
Place-W Sameer Qureshi 56(10)
|
Place-7 T S Jodha 51.5(6)
|
||||||
15-11-2018 (DEL) 1100M Winner: ASHWA QUEEN Won By: 2 Time: 1:06:92 |
Place-5 Arman Jafri 50.5(12)
|
Place-2 T S Jodha 58.5(2)
|
|||||||
15-11-2018 (DEL) 1000M Winner: LADY Won By: 1.75 Time: 1:00:17 |
Place-7 Naresh Kumar 60.5(2)
|
Place-6 G S Shekhawat 56.5(4)
|
|||||||
01-11-2018 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: Neck Time: 0:59.06 |
Place-1 Md Asif Khan 55(8)
|
Place-3 D S Deora 56.5(3)
|
|||||||
01-11-2018 (DEL) 1000M Winner: BUSTLE Won By: 4.25 Time: 0:59.28 |
Place-7 Kundan Paswan 55(6)
|
Place-2 Akash Rajput 55(1)
|
|||||||
08-10-2018 (DEL) 1000M Winner: BRIGHT WATERS Won By: Neck Time: 1:00:42 |
Place-1 Gurpreet Singh 54.5(4)
|
Place-9 M B Qureshi 56(7)
|
|||||||
05-10-2018 (DEL) 1000M Winner: MASTER BADAL Won By: 1.25 Time: 1:01.14 |
Place-3 Gurpreet Singh 55.5(1)
|
Place-10 Narain Singh 58.5(5)
|
|||||||
01-10-2018 (DEL) 1100M Winner: BELLA MIA Won By: Neck Time: 1:06:70 |
Place-8 Kundan Paswan 56(13)
|
Place-2 Akash Rajput 56.5(4)
|
|||||||
05-05-2018 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MOONLIGHT Won By: 2.25 Time: 1:07.15 |
Place-8 Kundan Paswan 59(5)
|
Place-3 S G Prasad 54(6)
|
|||||||
17-04-2018 (DEL) 1000M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 1.75 Time: 1:00.65 |
Place-9 Sandeep Rajput 59.0(4)
|
Place-3 Md Asif Khan 61.5(14)
|
|||||||
16-01-2018 (DEL) 1000M Winner: ARTAXIAS Won By: 2.5 Time: 1:00.66 |
Place-9 M B Qureshi 62.0(4)
|
Place-2 Arman Jafri 60.0(1)
|
|||||||
19-12-2017 (DEL) 1200M Winner: LOVEABLE Won By: 0.75 Time: 1:13.85 |
Place-6 Md Asif Khan 54.5(3)
|
Place-5 K Narender Kumar 55.0(6)
|
|||||||
05-12-2017 (DEL) 1100M Winner: MISS ZACHARY Won By: Neck Time: 1:07.43 |
Place-2 Kundan Paswan 62.0(7)
|
Place-11 K Narender Kumar 55.0(11)
|
|||||||
14-11-2017 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 1.25 Time: 1:00.63 |
Place-1 Kundan Paswan 55.0(7)
|
Place-4 Mohd Asif 60.0(10)
|
|||||||
02-11-2017 (DEL) 1100M Winner: ORGANIC GAMBLER Won By: 6.5 Time: 1:05:69 |
Place-4 Narain Singh 56.0(7)
|
Place-5 T S Jodha 57.5(3)
|
|||||||
17-10-2017 (DEL) 1100M Winner: RANNVIJAY Won By: 3.25 Time: 1:06.20 |
Place-7 Khet Singh 50.0(8)
|
Place-2 T S Jodha 55.5(2)
|
|||||||
10-10-2017 (DEL) 1000M Winner: GOLDEN COAST Won By: 1.25 Time: 1:00.26 |
Place-2 Md Habeeb 56.5(1)
|
Place-8 M Mani 57.5(9)
|
|||||||
29-09-2017 (DEL) 1200M Winner: LIKE MY CHILD Won By: 7.75 Time: 1:12.89 |
Place-4 Ranjeet Singh 55.5(3)
|
Place-13 M Mani 58.0(1)
|
|||||||
17-04-2017 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 1.25 Time: 1:00.49 |
Place-6 Sameer Khan 59.0(1)
|
Place-1 S Lalit 60.0(3)
|
|||||||
03-04-2017 (DEL) 1000M Winner: LOVEABLE Won By: Head Time: 1:01.80 |
Place-4 Danish Ali Khan 53.5(9)
|
Place-5 Jai Parkash 53.5(11)
|
Place-9 K Narender Kumar 55.0(12)
|
||||||
16-03-2017 (DEL) 1000M Winner: ZAROON Won By: Head Time: 1:00:45 |
Place-1 Aqeed Waheed 58.5(4)
|
Place-11 Narain Singh 55.5(1)
|
|||||||
14-02-2017 (DEL) 1100M Winner: ASHWA AKHNOOR Won By: Neck Time: 1:08:87 |
Place-W Mohit Singh 53.5(6)
|
Place-2 Ramandeep Singh Bal 53.5(0)
|
|||||||
30-03-2015 (DEL) 1200M Winner: WHIFF OF GOLD Won By: 0.75 Time: 1:13.65 |
Place-W Shadab Khan 53.0(10)
|
Place-7 R Parvesh 51.5(3)
|