India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EXTREME DESIRE | WARRIOR THRIVE | GREY TIGER | ASHWA GRACE | GOLDEN MAGIC | NEBULOUS | BLACK ROSE | BABA O BABA | |
03-03-2020 (DEL) 1100M Winner: AL MAISHA Won By: 0.5 Time: 1:07.37 |
Place-W Withdrawn 49.5(4)
|
Place-3 D S Deora 50.5(10)
|
||||||
18-02-2020 (DEL) 1200M Winner: AL MAISHA Won By: Neck Time: 1:12.73 |
Place-5 Kundan Paswan 50.5(11)
|
Place-7 Akash Rajput 49.5(2)
|
||||||
06-02-2020 (DEL) 1600M Winner: MASTER FRANKEL Won By: Neck Time: 1:41.74 |
Place-4 Md Habeeb 49.5(3)
|
Place-W Withdrawn 50(8)
|
||||||
06-02-2020 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: 0.75 Time: 1:25.15 |
Place-1 K Narender Kumar 55(7)
|
Place-5 Rajinder Saini 54.5(6)
|
||||||
31-01-2020 (DEL) 1400M Winner: OSCULATE Won By: 0.75 Time: 1:28.73 |
Place-W Withdrawn 50.5(1)
|
Place-5 Arman Jafri 49(6)
|
Place-7 Gurpreet Singh 51(12)
|
Place-11 Aman 52(3)
|
||||
17-12-2019 (DEL) 1400M Winner: NICHE ORGANIC Won By: 3.75 Time: 1:26.43 |
Place-12 Arman Jafri 52.5(9)
|
Place-3 Akash Rajput 51(6)
|
||||||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: Shd Time: 1:24.40 |
Place-1 K Narender Kumar 56.5(2)
|
Place-4 Rajinder Saini 58(3)
|
||||||
21-11-2019 (DEL) 1600M Winner: TERRIFIC Won By: 4.5 Time: 1:39:52 |
Place-5 S G Prasad 52(3)
|
Place-4 Angad 49.5(5)
|
||||||
07-11-2019 (DEL) 1100M Winner: SURAAGNA Won By: 7 Time: 1:06:51 |
Place-6 T S Jodha 52.5(6)
|
Place-2 Ranjeet Singh 60(8)
|
||||||
31-10-2019 (DEL) 1600M Winner: ASHWA CHICAGO Won By: 1.75 Time: 1:41:48 |
Place-4 R Rakesh 51.5(1)
|
Place-5 Ankit Pal 50.5(2)
|
||||||
29-10-2019 (DEL) 1200M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:13.57 |
Place-7 M B Qureshi 54(5)
|
Place-1 G S Shekhawat 53(2)
|
||||||
17-10-2019 (DEL) 1400M Winner: UDAAN Won By: 2.25 Time: 1:24:59 |
Place-10 M B Qureshi 55.5(1)
|
Place-6 Akash Rajput 51.5(9)
|
Place-8 Praveen Saini 50.5(4)
|
|||||
01-10-2019 (DEL) 1600M Winner: VICTORIOUS KING Won By: 2 Time: 1:39.24 |
Place-4 Rajinder Saini 51(8)
|
Place-6 Praveen Saini 50.5(10)
|
||||||
25-09-2019 (DEL) 1400M Winner: EXCELLENT GIRL Won By: Neck Time: 1:26:09 |
Place-4 Rajinder Saini 51(5)
|
Place-3 M B Qureshi 49(4)
|
||||||
27-08-2019 (DEL) 1200M Winner: EXTREME DESIRE Won By: 2 Time: 1:13.44 |
Place-1 H S Pawar 56(2)
|
Place-4 Rajinder Saini 53.5(4)
|
||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ISRAEL BEAUTY Won By: 1.25 Time: 1:00.16 |
Place-6 D S Deora 59(3)
|
Place-11 Akash Rajput 54(11)
|
||||||
27-04-2019 (DEL) 1200M Winner: NICHE STATE Won By: Head Time: 1:12.09 |
Place-5 Sandeep Rajput 59.5(3)
|
Place-4 S Amjad Khan 56.5(9)
|
Place-8 Irfan Khan 55.5(6)
|
|||||
21-04-2019 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MOONLIGHT Won By: 0.5 Time: 1:07.01 |
Place-3 H S Pawar 59(10)
|
Place-2 Sandeep Rajput 60(9)
|
Place-5 D S Deora 59.5(7)
|
Place-9 S Amjad Khan 57.5(3)
|
Place-8 Mohit Singh 57(8)
|
|||
12-04-2019 (DEL) 1400M Winner: LEAVES Won By: 2.5 Time: 1:25:54 |
Place-4 S A Shah 57(2)
|
Place-2 Akash Rajput 54(8)
|
||||||
08-04-2019 (DEL) 1100M Winner: MR STUNNING Won By: 1.5 Time: 1:07.64 |
Place-2 S G Prasad 57.5(6)
|
Place-7 R Yousaf 56.5(11)
|
||||||
05-04-2019 (DEL) 1600M Winner: NEBULOUS Won By: 0.75 Time: 1:42.51 |
Place-1 Arman Jafri 50(1)
|
Place-2 Akash Rajput 52.5(3)
|
||||||
26-03-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA GRACE Won By: 1.5 Time: 1:07.54 |
Place-1 Dashrath Singh 50.5(3)
|
Place-6 Pradeep Kumar 59.5(8)
|
||||||
25-03-2019 (DEL) 1200M Winner: GREY TIGER Won By: 1 Time: 1:13.79 |
Place-1 Sameer Khan 53.5(5)
|
Place-6 D S Deora 50.5(6)
|
||||||
18-03-2019 (DEL) 1100M Winner: TRULY MAJESTIC Won By: 2.5 Time: 1:06.61 |
Place-2 Sameer Khan 55.5(6)
|
Place-4 S G Prasad 54(5)
|
Place-6 S A Shah 54.5(7)
|
|||||
18-02-2019 (DEL) 1400M Winner: GRACE KELLY Won By: 1.5 Time: 1:27.58 |
Place-6 Praveen Saini 52(3)
|
Place-8 M B Qureshi 52(4)
|
||||||
03-01-2019 (DEL) 1200M Winner: LOVE YOU LOTS Won By: Head Time: 1:13.12 |
Place-6 S A Shah 55.5(8)
|
Place-4 S Amjad Khan 61(7)
|
||||||
31-12-2018 (DEL) 1600M Winner: GALLOP AWAY Won By: 4 Time: 1:38.89 |
Place-10 S G Prasad 49(12)
|
Place-5 M B Qureshi 52(7)
|
||||||
20-11-2018 (DEL) 1200M Winner: MAN MALHARI Won By: Neck Time: 1:13.11 |
Place-2 Praveen Saini 50.5(5)
|
Place-10 S G Prasad 49(4)
|
||||||
13-11-2018 (DEL) 1600M Winner: MISS UNIVERSE Won By: DHT Time: 1:40.39 |
Place-3 S A Shah 55(2)
|
Place-W D S Deora 52(3)
|
||||||
08-10-2018 (DEL) 1400M Winner: MIDLEXESS Won By: 1.5 Time: 1:25:47 |
Place-5 R Rakesh 57(6)
|
Place-6 Rajinder Saini 55(1)
|
||||||
01-10-2018 (DEL) 1100M Winner: BELLA MIA Won By: Neck Time: 1:06:70 |
Place-4 Rajinder Saini 59(10)
|
Place-W Withdrawn 57()
|
||||||
22-05-2018 (DEL) 1100M Winner: MISS ZACHARY Won By: 2.25 Time: 1:05:71 |
Place-8 Rajinder Saini 56.5(6)
|
Place-9 Riazuddin 58.0(2)
|
||||||
01-05-2018 (DEL) 1200M Winner: WHAT A NICE MAN Won By: 0.75 Time: 1:13.57 |
Place-11 R Yousaf 58.5(8)
|
Place-8 Sameer Khan 54.5(3)
|
||||||
23-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ASHWA GARIMA Won By: Neck Time: 1:13.67 |
Place-4 Sameer Khan 54.5(9)
|
Place-9 R Rakesh 51.5(4)
|
||||||
20-04-2018 (DEL) 1200M Winner: GOLDEN GUINEA Won By: 1.25 Time: 1:12:94 |
Place-9 V S Gautam 50.0(5)
|
Place-4 Arman Jafri 52.5(4)
|
||||||
30-01-2018 (DEL) 1000M Winner: QUEST FOR LOVE Won By: Shd Time: 1:00.29 |
Place-7 R Yousaf 61.0(4)
|
Place-6 Sameer Khan 56.5(9)
|
||||||
25-01-2018 (DEL) 1000M Winner: BEE PRINCESS Won By: 2.5 Time: 1:00.68 |
Place-7 Sameer Khan 59.0(8)
|
Place-6 Khet Singh 50.0(4)
|
||||||
09-01-2018 (DEL) 1100M Winner: BREEZE Won By: 6 Time: 1:06:38 |
Place-4 R Yousaf 52.5(7)
|
Place-8 D Kumar 51.5(8)
|
||||||
29-12-2017 (DEL) 1400M Winner: SHENGLI Won By: Shd Time: 1:26.83 |
Place-6 Akash Rajput 52.0(9)
|
Place-W Mohan Lal 58.5(10)
|
||||||
16-11-2017 (DEL) 1600M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: 3.25 Time: 1:45:86 |
Place-1 Rajinder Saini 58.0(2)
|
Place-4 J Chinoy 52.5(4)
|
||||||
29-09-2017 (DEL) 1200M Winner: LIKE MY CHILD Won By: 7.75 Time: 1:12.89 |
Place-3 V S Gautam 55.5(11)
|
Place-W V R Jagadeesh 59.0(10)
|
||||||
28-04-2017 (DEL) 1200M Winner: SHENGLI Won By: 2.25 Time: 1:13.70 |
Place-4 C S Jodha 56.0(11)
|
Place-W Sameer Qureshi 60.5(2)
|
||||||
18-04-2017 (DEL) 1200M Winner: STORM AWAY Won By: 3 Time: 1:12.76 |
Place-2 C S Jodha 51.5(1)
|
Place-8 Vinay Jaiswal 59.0(8)
|
||||||
07-03-2017 (DEL) 1100M Winner: DARING Won By: 2.5 Time: 1:06:78 |
Place-4 Sameer Khan 55.0(3)
|
Place-3 V R Jagadeesh 55.0(1)
|
||||||
15-01-2017 (DEL) 1100M Winner: ATOMIC POWER Won By: 1.75 Time: 1:07.47 |
Place-2 Sameer Khan 55.0(2)
|
Place-3 Vinay Jaiswal 55.0(3)
|
||||||
23-03-2016 (DEL) 1600M Winner: MANDALAY VISIT Won By: 2 Time: 1:41.24 |
Place-4 C S Jodha 57.0(5)
|
Place-3 Dashrath Singh 51.5(2)
|