India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WHIFF OF GOLD | BHITSKI | BACHELOR BOY | BABA O BABA | MISS BLITZ | AL QARAM | HOT BLOOD | KELP KAYIAR | ABASTOR | BLAVATSKY | |
31-01-2020 (DEL) 1400M Winner: TALENTED Won By: 4.75 Time: 1:28.31 |
Place-7 Ankit Pal 58.5(4)
|
Place-6 Akash Rajput 52.5(1)
|
Place-8 S Sunil 61(6)
|
|||||||
03-12-2019 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Rajinder Saini 49(2)
|
Place- Akash Rajput 52.5(8)
|
||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: JACK HOBBS Won By: 8.75 Time: 0:58.75 |
Place-6 Vinay Jaiswal 54(6)
|
Place-3 Muzammil Hashmi 64(4)
|
||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ISRAEL BEAUTY Won By: 1.25 Time: 1:00.16 |
Place-11 Akash Rajput 54(11)
|
Place-10 Pradeep Kumar 49.5(5)
|
Place-W Withdrawn 52(10)
|
|||||||
28-04-2019 (DEL) 1100M Winner: BLAVATSKY Won By: 2.5 Time: 1:07.67 |
Place-4 R Yousaf 54.5(8)
|
Place-5 R Rakesh 50.5(5)
|
Place-8 Praveen Saini 50(9)
|
Place-9 H S Pawar 52.5(4)
|
Place-7 S G Prasad 50(6)
|
Place-1 Akash Rajput 59(3)
|
||||
27-04-2019 (DEL) 1200M Winner: NICHE STATE Won By: Head Time: 1:12.09 |
Place-9 R Rakesh 55(7)
|
Place-7 S G Prasad 58(12)
|
||||||||
16-04-2019 (DEL) 1100M Winner: TERRIFIC Won By: Head Time: 1:08.20 |
Place-3 R Rakesh 53.5(5)
|
Place-4 Akash Rajput 52.5(2)
|
Place-5 S Mosin 52(3)
|
|||||||
16-04-2019 (DEL) 1100M Winner: SOLARIUM Won By: 2 Time: 1:07.76 |
Place-5 Khet Singh 58(3)
|
Place-2 Vinay Jaiswal 52.5(8)
|
Place-4 Akash Rajput 52.5(1)
|
|||||||
15-04-2019 (DEL) 1200M Winner: MARKS MAN Won By: 1 Time: 1:14.02 |
Place-3 Akash Rajput 57.5(1)
|
Place-5 Vinay Jaiswal 56(6)
|
Place-4 S G Prasad 54(5)
|
|||||||
12-04-2019 (DEL) 1400M Winner: LEAVES Won By: 2.5 Time: 1:25:54 |
Place-6 R Rakesh 52(6)
|
Place-7 M B Qureshi 51(4)
|
||||||||
08-04-2019 (DEL) 1100M Winner: VICTORIOUS KING Won By: Head Time: 1:07.81 |
Place-7 Vinay Jaiswal 54(9)
|
Place-2 R Rakesh 50(8)
|
Place-6 S G Prasad 50.5(1)
|
|||||||
08-04-2019 (DEL) 1100M Winner: MR STUNNING Won By: 1.5 Time: 1:07.64 |
Place-5 Akash Rajput 54(7)
|
Place-7 R Yousaf 56.5(11)
|
||||||||
02-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA GARIMA Won By: 5.75 Time: 1:00.44 |
Place-9 Sandeep Rajput 58(3)
|
Place-7 Pradeep Kumar 58(2)
|
Place-6 R Rakesh 52(5)
|
|||||||
01-04-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC SWORD Won By: 2.75 Time: 1:13.01 |
Place-4 R Rakesh 49(8)
|
Place-6 A Ashhad Asbar 52(3)
|
||||||||
26-03-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA GRACE Won By: 1.5 Time: 1:07.54 |
Place-6 Pradeep Kumar 59.5(8)
|
Place-4 Akash Rajput 49(4)
|
||||||||
07-03-2019 (DEL) 1200M Winner: RANNVIJAY Won By: 2.25 Time: 1:14:22 |
Place-10 Rajinder Saini 58.5(9)
|
Place-7 A Ashhad Asbar 49.5(7)
|
||||||||
05-03-2019 (DEL) 1600M Winner: MASTER FRANKEL Won By: 2.5 Time: 1:45:42 |
Place-2 Sameer Khan 52.5(1)
|
Place-5 R Rakesh 51(2)
|
||||||||
18-02-2019 (DEL) 1400M Winner: MASTER PHOENIX Won By: 3.5 Time: 1:27.80 |
Place-5 Sameer Khan 54.5(3)
|
Place-4 S Amjad Khan 61(7)
|
Place-9 R Rakesh 53.5(1)
|
|||||||
12-02-2019 (DEL) 1100M Winner: RISING CONCERT Won By: 3.5 Time: 1:06.51 |
Place-12 Arun Kumar 60.5(5)
|
Place-7 Naresh Kumar 54.5(10)
|
||||||||
29-01-2019 (DEL) 1600M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: Head Time: 1:44.47 |
Place-10 Praveen Saini 49(10)
|
Place-4 Akash Rajput 53.5(3)
|
||||||||
14-01-2019 (DEL) 1200M Winner: PEARL Won By: 2.25 Time: 1:14.07 |
Place-8 Arman Jafri 49(5)
|
Place-5 H S Pawar 55(4)
|
||||||||
08-01-2019 (DEL) 1400M Winner: GLOBAL TARGET Won By: 5.75 Time: 1:27:78 |
Place-4 Sameer Khan 54.5(1)
|
Place-5 Akash Rajput 56.5(12)
|
||||||||
03-01-2019 (DEL) 1200M Winner: LOVEABLE Won By: 7 Time: 1:14.29 |
Place-5 R Rakesh 51.5(7)
|
Place-2 Akash Rajput 56.5(8)
|
Place-W S Mosin 52(4)
|
|||||||
27-12-2018 (DEL) 1100M Winner: BIG APPLE Won By: 1.5 Time: 1:07.31 |
Place-9 Muzammil Hashmi 56(13)
|
Place-3 M I Qureshi 60.5(12)
|
||||||||
11-12-2018 (DEL) 1000M Winner: MISS LEE Won By: 0.75 Time: 1:00:15 |
Place-11 Naresh Kumar 54(2)
|
Place-4 M I Qureshi 60.5(7)
|
||||||||
20-11-2018 (DEL) 1200M Winner: MAN MALHARI Won By: Neck Time: 1:13.11 |
Place-6 Shaliyar Khan 49(2)
|
Place-12 R Yousaf 51(12)
|
||||||||
20-11-2018 (DEL) 1200M Winner: TALLY HO Won By: 4 Time: 1:12.36 |
Place-4 Praveen Saini 54(8)
|
Place-5 Jai Parkash 57.5(9)
|
||||||||
13-11-2018 (DEL) 1100M Winner: MASTER BADAL Won By: 0.5 Time: 1:06.90 |
Place-4 Rajinder Saini 53.5(10)
|
Place-9 Riazuddin 52(4)
|
||||||||
30-10-2018 (DEL) 1100M Winner: PERSONAL LEGEND Won By: 5.75 Time: 1:05.88 |
Place-5 Md Habeeb 50(5)
|
Place-8 Sandeep Rajput 59(8)
|
Place-11 Akash Rajput 52(10)
|
|||||||
18-10-2018 (DEL) 1100M Winner: DOT ON TIME Won By: 4.75 Time: 1:07.40 |
Place-3 Naresh Kumar 55(3)
|
Place-7 R Parvesh 54(6)
|
||||||||
08-10-2018 (DEL) 1100M Winner: CONQUERING BID Won By: 7.75 Time: 1:06:89 |
Place-W Praveen Saini 52.5(11)
|
Place-11 Shaliyar Khan 50.5(3)
|
||||||||
01-10-2018 (DEL) 1200M Winner: AMAZING MOMENT Won By: 1.25 Time: 1:14.09 |
Place-6 R Parvesh 52.5(7)
|
Place-11 Danish Ali Khan 53(10)
|
||||||||
31-05-2018 (DEL) 1000M Winner: SWAN LAKE Won By: 1.5 Time: 1:00.71 |
Place-4 Akash Rajput 55.0(6)
|
Place-2 Vinay Jaiswal 56.0(3)
|
||||||||
29-05-2018 (DEL) 1200M Winner: KEEP COMING ON Won By: 1 Time: 1:13.80 |
Place-7 Aqeed Waheed 60.5(4)
|
Place-4 Akash Rajput 57.5(9)
|
Place-6 Ramandeep Singh Bal 57.0(7)
|
|||||||
28-05-2018 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MOMENT Won By: 0.5 Time: 1:06.95 |
Place-5 Sameer Qureshi 55.0(11)
|
Place-4 S Lalit 55.5(2)
|
||||||||
22-05-2018 (DEL) 1200M Winner: JUST NICE Won By: 1 Time: 1:13:38 |
Place-5 Muzammil Hashmi 57.0(7)
|
Place-6 Jai Parkash 59.5(5)
|
||||||||
18-05-2018 (DEL) 1400M Winner: TERRIFIC Won By: 2 Time: 1:27.13 |
Place-3 Aqeed Waheed 61.5(6)
|
Place-6 Ramandeep Singh Bal 57.0(4)
|
Place-4 Akash Rajput 57.5(1)
|
|||||||
17-05-2018 (DEL) 1000M Winner: ACRO POLIS Won By: 2.25 Time: 1:00.54 |
Place-8 S Lalit 56.5(5)
|
Place-6 Akash Rajput 55.5(3)
|
||||||||
05-05-2018 (DEL) 1000M Winner: MAGIC QUEEN Won By: 2.5 Time: 1:00.51 |
Place-12 S Lalit 56.5(1)
|
Place-11 Ramandeep Singh Bal 58.5(6)
|
||||||||
05-05-2018 (DEL) 1400M Winner: AL QARAM Won By: 2 Time: 1:26.95 |
Place-1 Praveen Saini 49.5(13)
|
Place-5 Sandeep Rajput 59(12)
|
||||||||
23-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ABASTOR Won By: 3 Time: 1:14.40 |
Place-3 M B Qureshi 53.5(8)
|
Place-1 Akash Rajput 59.0(5)
|
||||||||
17-04-2018 (DEL) 1000M Winner: MR STUNNING Won By: 0.5 Time: 1:00.61 |
Place-2 Sameer Khan 58.0(6)
|
Place-4 Md Asif Khan 55.0(4)
|
||||||||
16-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 3.25 Time: 1:13.40 |
Place-7 Sameer Khan 61.0(5)
|
Place-3 Sandeep Rajput 58.5(4)
|
||||||||
06-02-2018 (DEL) 1200M Winner: MISS BLITZ Won By: 1.25 Time: 1:14:27 |
Place-1 Sameer Khan 51.5(5)
|
Place-8 Muzammil Hashmi 50.0(1)
|
||||||||
01-02-2018 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MIRACLE Won By: 2.5 Time: 1:08:50 |
Place-7 Arun Kumar 60.0(1)
|
Place-5 H S Pawar 59.5(9)
|
||||||||
30-01-2018 (DEL) 1000M Winner: QUEST FOR LOVE Won By: Shd Time: 1:00.29 |
Place-10 R Parvesh 51.0(8)
|
Place-5 Irfan Khan 55.0(1)
|
||||||||
02-01-2018 (DEL) 1000M Winner: DARING CAT Won By: 2.25 Time: 1:01.40 |
Place-9 Muzammil Hashmi 53.5(5)
|
Place-5 H S Pawar 53.0(8)
|
||||||||
29-12-2017 (DEL) 1000M Winner: AMAZING JET Won By: 3.5 Time: 1:07.62 |
Place-14 Pawan Sharma 55.0(1)
|
Place-10 Jai Parkash 54.5(2)
|
Place-11 H S Pawar 55.5(4)
|
|||||||
21-11-2017 (DEL) 1600M Winner: BACHELOR BOY Won By: 3.5 Time: 1:41.64 |
Place-1 Sameer Khan 53.0(5)
|
Place-5 Sandeep Rajput 57.0(1)
|
||||||||
14-11-2017 (DEL) 1400M Winner: ROARING RASCAL Won By: 0.5 Time: 1:29.31 |
Place-4 Sameer Khan 54.0(1)
|
Place-3 Akash Rajput 57.5(9)
|
||||||||
03-11-2017 (DEL) 1000M Winner: ROSES ARE FOREVER Won By: 1.75 Time: 1:01:04 |
Place-4 M Mani 54.5(1)
|
Place-2 J Chinoy 59.0(3)
|
||||||||
03-10-2017 (DEL) 1100M Winner: MASTER JEFFERSON Won By: 1.5 Time: 1:07:30 |
Place-7 M Mani 56.0(9)
|
Place-9 Naresh Kumar 56.0(6)
|
||||||||
12-09-2017 (DEL) 1000M Winner: BIG NEWS Won By: 1 Time: 1:00.26 |
Place-12 S Amjad Khan 59.5(6)
|
Place-2 Vinay Jaiswal 55.0(7)
|
||||||||
27-04-2017 (DEL) 1200M Winner: MASTER NOVAK Won By: 1.75 Time: 1:12.75 |
Place-10 Rajinder Saini 53.0(11)
|
Place-12 R Rakesh 56.0(9)
|
||||||||
10-03-2017 (DEL) 1100M Winner: BHITSKI Won By: 1.5 Time: 1:06.54 |
Place-6 Rajinder Saini 56.0(13)
|
Place-1 Shafeeq Ahmed 54.0(5)
|
||||||||
07-03-2017 (DEL) 1100M Winner: DARING Won By: 2.5 Time: 1:06:78 |
Place-3 V R Jagadeesh 55.0(1)
|
Place-6 Md Habeeb 55.0(4)
|
||||||||
28-02-2017 (DEL) 1100M Winner: ASHWA ABHIRAJ Won By: 5.75 Time: 1:05.42 |
Place-14 Pawan Sharma 57.0(4)
|
Place-3 Shafeeq Ahmed 54.5(1)
|
||||||||
14-02-2017 (DEL) 1400M Winner: GLOBAL TARGET Won By: 4.75 Time: 1:27:27 |
Place-6 Ramandeep Singh Bal 55(5)
|
Place-2 Akash Rajput 53.5(6)
|
||||||||
31-01-2017 (DEL) 1000M Winner: ASHWA SAANGA Won By: 3.25 Time: 1:00:37 |
Place-6 Rajinder Saini 57.5(7)
|
Place-4 Akash Rajput 53.5(8)
|
||||||||
24-01-2017 (DEL) 1100M Winner: MOUNTAIN GUNNER Won By: 7.25 Time: 1:05:25 |
Place-8 Rajinder Saini 57.5(8)
|
Place-4 R Rakesh 52.0(4)
|
||||||||
15-01-2017 (DEL) 1100M Winner: ATOMIC POWER Won By: 1.75 Time: 1:07.47 |
Place-3 Vinay Jaiswal 55.0(3)
|
Place-7 T S Jodha 55.0(8)
|
||||||||
27-12-2016 (DEL) 1200M Winner: FLY AWAY Won By: 1.5 Time: 1:13:59 |
Place-4 Shailesh Shinde 57.0(3)
|
Place-W A Sandesh 57.0(4)
|
||||||||
09-12-2016 (DEL) 1200M Winner: BIG LEMON Won By: 4 Time: 1:16:69 |
Place-3 Mohd Asif 55.0(6)
|
Place-8 Aqeed Waheed 55.0(7)
|
||||||||
28-09-2016 (DEL) 1200M Winner: BHITSKI Won By: 2.5 Time: 1:13:64 |
Place-1 Akash Rajput 59.5(8)
|
Place-3 Mohan Lal 57.0(3)
|
||||||||
16-09-2016 (DEL) 1200M Winner: SILVER BOY Won By: 5.25 Time: 1:12.78 |
Place-2 Ranjeet Singh 55.5(3)
|
Place-9 Sandeep Rajput 59.0(12)
|
||||||||
16-09-2016 (DEL) 1100M Winner: RULING CLASS Won By: 1.5 Time: 1:07.29 |
Place-7 Kundan Paswan 59.5(1)
|
Place-9 Harkesh Kumar 58.0(4)
|
||||||||
29-04-2016 (DEL) 1000M Winner: DANSKI Won By: 5.25 Time: 1:00.07 |
Place-4 Akash Rajput 54.5(2)
|
Place-7 Vinay Jaiswal 52.0(4)
|
||||||||
23-03-2016 (DEL) 1200M Winner: GOLDEN TAIL Won By: 2 Time: 1:12.94 |
Place-5 Kundan Paswan 57.5(9)
|
Place-8 G S Shekhawat 57.0(6)
|
||||||||
15-03-2016 (DEL) 1000M Winner: YALAMLAM Won By: Head Time: 1:00.45 |
Place-9 Kundan Paswan 60.5(5)
|
Place-8 Arun Kumar 60.0(10)
|
||||||||
01-03-2016 (DEL) 1200M Winner: MASTER VANPERISE Won By: 1.25 Time: 1:13.31 |
Place-6 Arun Kumar 61.0(4)
|
Place-7 Akash Agarwal 56.0(9)
|
||||||||
23-02-2016 (DEL) 1000M Winner: AMAZING BIG DEAL Won By: 5 Time: 1:00.54 |
Place-14 Arun Kumar 61.0(6)
|
Place-6 Akash Agarwal 57.0(4)
|
||||||||
29-12-2015 (DEL) 1200M Winner: IWIS Won By: Nose Time: 1:12:52 |
Place-5 Akash Rajput 55.0(7)
|
Place-9 Mudassar Nazar 52.5(11)
|
||||||||
24-12-2015 (DEL) 1000M Winner: MASTER NOVAK Won By: 1.25 Time: 1:00:17 |
Place-2 R Rakesh 57.0(10)
|
Place-3 Akash Rajput 54.0(12)
|
||||||||
17-11-2015 (DEL) 1000M Winner: WIKI WIKI Won By: 3 Time: 0:58:78 |
Place-4 Shafeeq Ahmed 57.5(5)
|
Place-5 Mohan Lal 57.0(7)
|
||||||||
28-09-2015 (DEL) 1600M Winner: HO CHI Won By: 1 Time: 1:39.48 |
Place-5 M I Qureshi 59.0(4)
|
Place-10 R Rakesh 49.5(5)
|
||||||||
02-09-2015 (DEL) 1200M Winner: ZIP AWAY Won By: Shd Time: 1:13.34 |
Place-W Withdrawn 50.0(0)
|
Place-5 Shaliyar Khan 52.5(7)
|
||||||||
17-02-2015 (DEL) 1400M Winner: THE MAFIA Won By: Neck Time: 1:25.57 |
Place-4 R Yousaf 55.5(12)
|
Place-9 Naresh Kumar 55.5(6)
|
||||||||
22-10-2014 (DEL) 1000M Winner: SWEET SOPHIA Won By: Neck Time: 0:59.41 |
Place-5 S Amjad Khan 56.0(10)
|
Place-3 C S Jodha 56.0(6)
|
||||||||
28-04-2014 (DEL) 1100M Winner: BHITSKI Won By: 1.25 Time: 1:06.81 |
Place-1 Shafeeq Ahmed 53.5(6)
|
Place-8 Jai Parkash 55.0(9)
|
||||||||
21-04-2014 (DEL) 1200M Winner: JUST GOLD Won By: 6.5 Time: 1:12.79 |
Place-5 S Amjad Khan 55.0(12)
|
Place-8 Jai Parkash 55.0(7)
|
||||||||
04-04-2014 (DEL) 1000M Winner: FOLIA Won By: 8.75 Time: 1:00.96 |
Place-4 Shafeeq Ahmed 53.5(9)
|
Place-5 S A Shah 55(3)
|
||||||||
10-03-2014 (DEL) 1000M Winner: HARMONIC Won By: 2.75 Time: 1:03.03 |
Place-6 Shafeeq Ahmed 53.5(8)
|
Place-7 Gurpreet Singh 55.0(5)
|
||||||||
27-02-2014 (DEL) 1100M Winner: MASTER STROKE Won By: 1.75 Time: 1:07.22 |
Place-5 R Parvesh 53.5(5)
|
Place-9 Ranjeet Singh 55.0(10)
|