India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARABIAN FRIEND | ETERNAL DANCER | DAZZLE N DAZE | THE PIE | MR HONEY | SADDLE THE WIND | HIS MASTER'S VICE | VELVET VIBES | |
26-02-2020 (MUM) 2000M Winner: JACK FLASH Won By: 1 Time: 2:06.67 |
Place-2 P Trevor 52.5(6)
|
Place-8 Nirmal Jodha 54.5(9)
|
||||||
01-02-2020 (MUM) 1800M Winner: TASMAN Won By: 6 Time: 1:51.44 |
Place-5 T S Jodha 51.5(10)
|
Place-10 P S Kaviraj 57(12)
|
Place-7 Nirmal Jodha 53(6)
|
|||||
18-01-2020 (MUM) 1600M Winner: RUMBA Won By: 5.5 Time: 1:39.29 |
Place-4 C S Jodha 55(6)
|
Place-3 Nirmal Jodha 55.5(1)
|
||||||
21-12-2019 (MUM) 1800M Winner: AKINA SPEED STAR Won By: 0.75 Time: 1:51.57 |
Place-5 T S Jodha 56(2)
|
Place-4 Nirmal Jodha 56.5(3)
|
||||||
08-12-2019 (MUM) 1600M Winner: WHISPERING QUEEN Won By: Head Time: 1:41.13 |
Place-3 Raghuveer Singh 55(5)
|
Place-4 A Sandesh 58.5(7)
|
||||||
25-10-2019 (PUN) 2400M Winner: JAGER BOMB Won By: 4.5 Time: 2:32:08 |
Place-6 N S Parmar 52.5(2)
|
Place-4 S S Baria 49.5(1)
|
Place-8 S A Amit 49(7)
|
|||||
25-10-2019 (PUN) 1400M Winner: SHAPATH Won By: 5.25 Time: 1:26:06 |
Place-8 C S Jodha 58(10)
|
Place-4 Shrikant Kamble 50.5(12)
|
||||||
06-10-2019 (PUN) 1800M Winner: HIS MASTER'S VICE Won By: Shd Time: 1:54:67 |
Place-6 Santosh G 57(2)
|
Place-5 Akshay Kumar 55(8)
|
Place-3 T S Jodha 55(3)
|
Place-4 Neeraj Rawal 58(6)
|
Place-1 Yash Narredu 51(7)
|
|||
31-08-2019 (PUN) 1600M Winner: DAZZLE N DAZE Won By: 2 Time: 1:39.88 |
Place-7 M Ayyar 61.5(10)
|
Place-1 Neeraj Rawal 52.5(9)
|
||||||
16-08-2019 (PUN) 1600M Winner: CUPIDO Won By: 9 Time: 1:40.45 |
Place-4 A S Peter 58(2)
|
Place-2 A Prakash 54.5(6)
|
Place-9 Santosh G 54(8)
|
Place-7 R Shelar 51(4)
|
||||
13-04-2019 (MUM) 1800M Winner: WHOOPSIDAISY Won By: Lnk Time: 1:52:23 |
Place-10 S S Baria 52.5(10)
|
Place-5 A Sandesh 54.5(7)
|
||||||
31-03-2019 (MUM) 2000M Winner: HIS MASTER'S VICE Won By: 1.75 Time: 2:05:57 |
Place-6 S S Baria 53.5(7)
|
Place-1 A Sandesh 49(6)
|
||||||
14-03-2019 (MUM) 2000M Winner: FANFARE Won By: 0.75 Time: 2:04.69 |
Place-7 Malam Singh 55(1)
|
Place-6 Dashrath Singh 59(7)
|
Place-3 S A Amit 49(3)
|
|||||
21-02-2019 (MUM) 2000M Winner: BENEVOLENCE Won By: 4 Time: 2:05:38 |
Place-8 D R Shubham 56.5(1)
|
Place-6 S A Amit 50(7)
|
||||||
20-01-2019 (MUM) 1400M Winner: MEDICI Won By: 4 Time: 1:24.24 |
Place-7 Robbie Downey 59(2)
|
Place-6 Dashrath Singh 61.5(5)
|
||||||
02-12-2018 (MUM) 1200M Winner: BOURBON PRINCESS Won By: Neck Time: 1:12.75 |
Place-8 H Zeeshan 59(11)
|
Place-13 Aniket Karande 56(3)
|
||||||
29-11-2018 (MUM) 1600M Winner: PATRIOTS DAY Won By: Nose Time: 1:38.81 |
Place-12 Bhawani Singh 56.5(9)
|
Place-11 S A Amit 51.5(3)
|
||||||
22-04-2018 (MUM) 1400M Winner: STAR ACE Won By: Lnk Time: 1:25.54 |
Place-3 N S Parmar 53.5(1)
|
Place-4 D S Daman 61.5(2)
|
||||||
15-08-2017 (PUN) 2000M Winner: UNFORGETTABLE YOU Won By: 3.5 Time: 2:05.40 |
Place-14 A M Tograllu 53(11)
|
Place-4 S A Amit 56(2)
|
||||||
05-02-2017 (MUM) 2400M Winner: RAEES Won By: 3.25 Time: 2:33.28 |
Place-7 Imran Chisty 57(6)
|
Place-2 Y S Srinath 56.5(8)
|
||||||
25-12-2016 (MUM) 1800M Winner: NORMANDY Won By: 1.25 Time: 1:51.06 |
Place-9 J Chinoy 56(4)
|
Place-8 Suraj Narredu 54(8)
|