India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GOLDEN ECLIPSE | SANDALPHON | DIBABA | NIGHTFALL | HONOURABLE EYES | WE MAKE THE RULES | DRAGONMOSS | I AM THE WAY | SOLO MISSION | LOVELY FAIRY | CECELIA | FOREVER FREE | LILIBETH | SMOKY HAZE | SUERTE | |
13-11-2021 (PUN) 1400M Winner: PUSHPA Won By: Lnk Time: 1:26.80 |
Place-3 Dashrath Singh 52(4)
|
Place-10 P S Kaviraj 49(9)
|
|||||||||||||
11-03-2021 (MUM) 1400M Winner: SPECULATOR Won By: 0.75 Time: 1:25:75 |
Place-8 Shrikant Kamble 50(2)
|
Place-W Withdrawn 53(3)
|
|||||||||||||
07-02-2021 (MUM) 1200M Winner: GOLD CREST Won By: 3.5 Time: 1:10.70 |
Place-5 M Ayyar 55(9)
|
Place-4 M S Deora 55(12)
|
|||||||||||||
15-01-2021 (MUM) 1400M Winner: SHAPATH Won By: Neck Time: 1:26.68 |
Place-3 Raghuveer Singh 55.5(12)
|
Place-10 N B Kuldeep 51.5(5)
|
|||||||||||||
25-12-2020 (MUM) 1400M Winner: SANDALPHON Won By: 5.25 Time: 1:10:62 |
Place-1 T S Jodha 55(6)
|
Place-6 Raghuveer Singh 49(12)
|
|||||||||||||
20-12-2020 (MUM) 1400M Winner: D THIRTEEN TWELVE Won By: 1.25 Time: 1:26.34 |
Place-14 M Ayyar 53.5(12)
|
Place-12 K Nazil 49(2)
|
|||||||||||||
27-11-2020 (MUM) 1200M Winner: WHISPERING QUEEN Won By: 1 Time: 1:12.01 |
Place-10 N B Kuldeep 54.5(7)
|
Place-7 S A Amit 56(11)
|
|||||||||||||
27-11-2020 (MUM) 1200M Winner: SANDALPHON Won By: 1.75 Time: 1:11.61 |
Place-1 T S Jodha 58.5(1)
|
Place-6 Dashrath Singh 57.5(5)
|
|||||||||||||
05-03-2020 (MUM) 1400M Winner: NIGHTFALL Won By: Shd Time: 1:26:46 |
Place-1 A Sandesh 53.5(6)
|
Place-2 Santosh G 58.5(2)
|
Place-4 A S Peter 49(1)
|
Place-9 Akshay 55.5(5)
|
|||||||||||
26-02-2020 (MUM) 2000M Winner: JACK FLASH Won By: 1 Time: 2:06.67 |
Place-9 A Prakash 61(7)
|
Place-10 H Zeeshan 49(2)
|
|||||||||||||
16-01-2020 (MUM) 1400M Winner: SOLO MISSION Won By: 1 Time: 1:26.05 |
Place-1 A Prakash 54(11)
|
Place-11 C S Jodha 52(2)
|
|||||||||||||
16-01-2020 (MUM) 1400M Winner: HONOURABLE EYES Won By: DHT Time: 1:25.42 |
Place-3 A Sandesh 58(11)
|
Place-9 M Ayyar 59(9)
|
Place-5 N B Kuldeep 53.5(12)
|
Place-1 J Chinoy 53.5(7)
|
|||||||||||
02-01-2020 (MUM) 1200M Winner: MAESTRO Won By: Nose Time: 1:12.36 |
Place-4 A Prakash 49.5(8)
|
Place-7 H Zeeshan 49(5)
|
Place-10 Dashrath Singh 49(7)
|
||||||||||||
02-01-2020 (MUM) 1200M Winner: BOB CHAMP Won By: 1.25 Time: 1:12.01 |
Place-7 C S Jodha 61.5(1)
|
Place-5 Malam Singh 60(3)
|
|||||||||||||
27-12-2019 (MUM) 1000M Winner: ISINIT Won By: 0.5 Time: 1:00:03 |
Place-4 A Prakash 49.5(4)
|
Place-11 S A Amit 54(3)
|
|||||||||||||
15-12-2019 (MUM) 1400M Winner: ANGELS HARMONY Won By: 3.25 Time: 1:25.29 |
Place-7 K Nazil 54.5(9)
|
Place-8 P Shinde 49(7)
|
Place-10 N Nadeem 49.5(8)
|
||||||||||||
08-12-2019 (MUM) 1600M Winner: WHISPERING QUEEN Won By: Head Time: 1:41.13 |
Place-8 M Ayyar 60(2)
|
Place-6 H Zeeshan 55.5(6)
|
Place-5 Santosh G 61.5(4)
|
||||||||||||
24-11-2019 (PUN) 1200M Winner: ETERNAL DANCER Won By: 0.75 Time: 1:11.37 |
Place-7 K Nazil 60.5(7)
|
Place-2 Dashrath Singh 60.5(1)
|
|||||||||||||
24-11-2019 (PUN) 1200M Winner: MAESTRO Won By: 1.25 Time: 1:11.96 |
Place-9 S S Baria 51(2)
|
Place-8 K Nazil 51.5(5)
|
|||||||||||||
26-10-2019 (PUN) 1000M Winner: ISINIT Won By: 1.25 Time: 0:59:64 |
Place-10 Shrikant Kamble 53(3)
|
Place-16 Raghuveer Singh 49(16)
|
|||||||||||||
25-10-2019 (PUN) 1400M Winner: GANDALF Won By: SN Time: 1:26:40 |
Place-7 Akshay 57.5(7)
|
Place-8 C S Jodha 56(5)
|
Place-2 Santosh G 55(10)
|
||||||||||||
25-10-2019 (PUN) 1400M Winner: SHAPATH Won By: 5.25 Time: 1:26:06 |
Place-9 A Prakash 52(13)
|
Place-6 A S Peter 51.5(9)
|
Place-3 Raghuveer Singh 50(1)
|
||||||||||||
21-09-2019 (PUN) 1200M Winner: AME Won By: 0.75 Time: 1:11:57 |
Place-12 Shrikant Kamble 58(16)
|
Place-3 A Prakash 50(6)
|
Place-5 K Nazil 49(9)
|
||||||||||||
15-09-2019 (PUN) 1400M Winner: SHE'S A TIGER Won By: Lnk Time: 1:27.20 |
Place-4 Neeraj Rawal 59.5(8)
|
Place-6 A S Peter 57.5(9)
|
Place-10 Santosh G 55.5(3)
|
||||||||||||
07-09-2019 (PUN) 1200M Winner: WESTEROS Won By: 1.25 Time: 1:12.88 |
Place-4 D R Shubham 56(2)
|
Place-5 Raghuveer Singh 49.5(6)
|
|||||||||||||
31-08-2019 (PUN) 1600M Winner: DAZZLE N DAZE Won By: 2 Time: 1:39.88 |
Place-6 A Imran Khan 59(6)
|
Place-5 Amyn Merchant 49.5(7)
|
Place-12 Yash Narredu 49(3)
|
||||||||||||
24-08-2019 (PUN) 1200M Winner: EBONY Won By: 3.25 Time: 1:12.18 |
Place-8 Dashrath Singh 50(7)
|
Place-12 K Nazil 49(12)
|
|||||||||||||
15-08-2019 (PUN) 1400M Winner: FLYING DRAGON Won By: 1.25 Time: 1:26.30 |
Place-7 J Chinoy 59.5(1)
|
Place-5 Santosh G 56.5(2)
|
|||||||||||||
15-08-2019 (PUN) 1400M Winner: NIGHTFALL Won By: 1.25 Time: 1:26.48 |
Place-1 A Sandesh 58(4)
|
Place-2 S A Amit 49.5(1)
|
Place-5 S S Baria 51(6)
|
||||||||||||
10-08-2019 (PUN) 2000M Winner: POWER OF THOR Won By: 4.75 Time: 2:08:98 |
Place-5 A Sandesh 59(4)
|
Place-4 K Nazil 51(1)
|
|||||||||||||
26-07-2019 (PUN) 1400M Winner: AQUARIUS Won By: 2.75 Time: 1:28.64 |
Place-9 N B Kuldeep 56(3)
|
Place-11 P Vinod 60.5(14)
|
|||||||||||||
25-07-2019 (PUN) 1000M Winner: ROMANTIC EYES Won By: Neck Time: 0:59.77 |
Place-7 Amyn Merchant 50.5(9)
|
Place-9 S A Amit 49(3)
|
|||||||||||||
25-07-2019 (PUN) 1400M Winner: LOVELY THOUGHTS Won By: 5.25 Time: 1:25.75 |
Place-13 S A Amit 54(2)
|
Place-4 S Zervan 50(13)
|
|||||||||||||
14-04-2019 (MUM) 1400M Winner: WILD FLOWER Won By: 5.5 Time: 1:23.73 |
Place-8 Vishal N Bunde 62(12)
|
Place-4 D R Shubham 57.5(11)
|
|||||||||||||
14-04-2019 (MUM) 1400M Winner: ROSPOMARE Won By: 2.5 Time: 1:24:37 |
Place-12 Neeraj Rawal 52(11)
|
Place-8 S A Amit 49.5(7)
|
Place-7 S S Baria 51.5(10)
|
||||||||||||
13-04-2019 (MUM) 1400M Winner: DAZZLING STAR Won By: 0.75 Time: 1:23:76 |
Place-5 N S Parmar 54.5(2)
|
Place-9 Niranjan S Parmar 57.5(1)
|
|||||||||||||
31-03-2019 (MUM) 1200M Winner: NIGHT HUNT Won By: 3 Time: 1:11:47 |
Place-4 D R Shubham 58.5(14)
|
Place-11 H Zeeshan 50(5)
|
|||||||||||||
29-03-2019 (MUM) 1400M Winner: DECCAN KING Won By: 1.25 Time: 1:24:81 |
Place-4 N S Parmar 51(2)
|
Place-6 Aniket Karande 49(9)
|
Place-12 Neeraj Rawal 51(14)
|
||||||||||||
21-03-2019 (MUM) 1400M Winner: HARMONY OF THE SEA Won By: 1.25 Time: 1:24.55 |
Place-2 N S Parmar 52(9)
|
Place-8 P S Chouhan 52(1)
|
|||||||||||||
21-03-2019 (MUM) 1600M Winner: ARRECIFE Won By: Lnk Time: 1:38.57 |
Place-4 H Zeeshan 56(6)
|
Place-5 M Ayyar 60.5(8)
|
Place-6 P Trevor 59(1)
|
Place-7 Bhawani Singh 53(10)
|
|||||||||||
17-03-2019 (MUM) 1200M Winner: XOXO Won By: 1.5 Time: 1:12.56 |
Place-4 A Sandesh 62(9)
|
Place-3 Vishal N Bunde 62(10)
|
|||||||||||||
17-03-2019 (MUM) 1200M Winner: TRANSFORM Won By: Nose Time: 1:12.49 |
Place-10 P S Kaviraj 51(3)
|
Place-11 N B Kuldeep 49.5(12)
|
|||||||||||||
14-03-2019 (MUM) 1400M Winner: DECCAN KING Won By: 1 Time: 1:25.52 |
Place-W Neeraj Rawal 51(9)
|
Place-5 G Amit 52.5(3)
|
Place-6 A Sandesh 51.5(5)
|
||||||||||||
24-02-2019 (MUM) 1400M Winner: GANDALF Won By: 3 Time: 1:24.76 |
Place-2 P Trevor 58.5(14)
|
Place-4 Bhawani Singh 53(5)
|
Place-13 N B Kuldeep 52(10)
|
||||||||||||
21-02-2019 (MUM) 1200M Winner: AME Won By: 1.75 Time: 1:13:11 |
Place-13 H Zeeshan 56.5(4)
|
Place-4 S A Amit 49(10)
|
|||||||||||||
10-02-2019 (MUM) 1400M Winner: SAFFRON FLOWER Won By: 1.25 Time: 1:26.45 |
Place-9 K Nazil 51.5(2)
|
Place-7 N B Kuldeep 53(6)
|
|||||||||||||
10-01-2019 (MUM) 1400M Winner: ARABIAN MUKTAR Won By: 0.5 Time: 1:25:75 |
Place-3 K Nazil 51(11)
|
Place-4 S A Amit 50(1)
|
Place-2 Dashrath Singh 50.5(6)
|
||||||||||||
10-01-2019 (MUM) 1400M Winner: POCO AZUL Won By: 1.5 Time: 1:24:87 |
Place-4 A Sandesh 59(5)
|
Place-11 B Nikhil 56(13)
|
|||||||||||||
21-12-2018 (MUM) 1600M Winner: EMOTIONLESS Won By: 1.5 Time: 1:37.70 |
Place-9 Neeraj Rawal 54.5(8)
|
Place-5 Robbie Downey 52.5(7)
|
|||||||||||||
16-12-2018 (MUM) 1200M Winner: EL COMANDANTE Won By: 2 Time: 1:11:58 |
Place-8 Niranjan S Parmar 55.5(1)
|
Place-6 Dashrath Singh 57(3)
|
|||||||||||||
09-12-2018 (MUM) 1400M Winner: SWEEPING MOVE Won By: Neck Time: 1:25.22 |
Place-2 P Trevor 58(8)
|
Place-5 Amyn Merchant 52(4)
|
|||||||||||||
18-11-2018 (MUM) 1200M Winner: ARABIA Won By: 4 Time: 1:11.16 |
Place-5 D A Naik 58.5(6)
|
Place-4 T S Jodha 55(1)
|
|||||||||||||
27-10-2018 (PUN) 1600M Winner: EMOTIONLESS Won By: 5 Time: 1:39.28 |
Place-2 Bhawani Singh 54.5(13)
|
Place-6 S A Amit 52.5(4)
|
|||||||||||||
23-09-2018 (PUN) 1600M Winner: EXCELLENT ELLA Won By: SN Time: 1:39:72 |
Place-3 A Imran Khan 60.5(5)
|
Place-6 S S Baria 49(3)
|
|||||||||||||
17-09-2018 (PUN) 1400M Winner: CRAY CRAY Won By: 1 Time: 1:27:70 |
Place-12 Bhawani Singh 55(5)
|
Place-11 Amyn Merchant 55(1)
|
|||||||||||||
17-09-2018 (PUN) 1400M Winner: AURODEN Won By: 3.75 Time: 1:25:97 |
Place-6 K Nazil 60(1)
|
Place-3 P Trevor 58.5(6)
|
|||||||||||||
25-08-2018 (PUN) 1400M Winner: VIJAYA MIRACLE Won By: 2.25 Time: 1:27:46 |
Place-8 Neeraj Rawal 60(2)
|
Place-4 Dashrath Singh 61(4)
|
|||||||||||||
25-08-2018 (PUN) 1400M Winner: ETERNAL DANCER Won By: 3.75 Time: 1:28:30 |
Place-2 Bhawani Singh 57.5(5)
|
Place-3 Akshay 57(8)
|
|||||||||||||
19-08-2018 (PUN) 1600M Winner: STAR ALIGNED Won By: 3.5 Time: 1:39.26 |
Place-7 P Trevor 52(7)
|
Place-3 P S Chouhan 58.5(2)
|
Place-9 H Zeeshan 50.5(5)
|
||||||||||||
04-08-2018 (PUN) 1000M Winner: FURIOSA Won By: 0.5 Time: 1:00:52 |
Place-6 Muzaffar Alam 55(9)
|
Place-9 Bhawani Singh 55(7)
|
|||||||||||||
27-07-2018 (PUN) 1400M Winner: I AM THE WAY Won By: Nose Time: 1:27.81 |
Place-1 K Nazil 56(12)
|
Place-3 S S Baria 49(1)
|
|||||||||||||
27-07-2018 (PUN) 1400M Winner: ANGELS TOUCH Won By: 3.25 Time: 1:25.25 |
Place-2 T S Jodha 54.5(2)
|
Place-5 P Trevor 54.5(7)
|
|||||||||||||
29-04-2018 (MUM) 1600M Winner: KIMBERELLA Won By: 1.25 Time: 1:39.40 |
Place-3 Anil Bandal 54(8)
|
Place-6 P S Chouhan 60.5(3)
|
|||||||||||||
28-04-2018 (MUM) 1200M Winner: RIO DE JANERIO Won By: 3.75 Time: 1:12.33 |
Place-5 Dashrath Singh 57(7)
|
Place-7 S A Amit 49.5(1)
|
|||||||||||||
15-04-2018 (MUM) 1600M Winner: PRINCE O THEA Won By: 0.75 Time: 1:39.80 |
Place-3 C S Jodha 51.5(7)
|
Place-2 P S Chouhan 57.5(1)
|
|||||||||||||
08-04-2018 (MUM) 1600M Winner: SPONTANEOUS EDDIE Won By: Neck Time: 1:41.68 |
Place-4 Hindu Singh 56.5(1)
|
Place-10 N Tauseef Ahmed 59.5(4)
|
|||||||||||||
15-03-2018 (MUM) 1000M Winner: FINE TUNE Won By: HD Time: 0:59:69 |
Place-7 D A Naik 57.5(11)
|
Place-9 S Zervan 52(4)
|
|||||||||||||
15-03-2018 (MUM) 1600M Winner: HUZZAH'S GRACE Won By: 0.5 Time: 1:40:54 |
Place-3 S A Amit 57(8)
|
Place-9 S Sunil 59.5(2)
|
Place-4 Kiran Naidu 57.5(10)
|
Place-12 K Nazil 60.5(9)
|
|||||||||||
28-02-2018 (MUM) 1400M Winner: STAR OF THEA Won By: 0.75 Time: 1:24.31 |
Place-6 P Trevor 55(9)
|
Place-4 Nirmal Jodha 53.5(10)
|
|||||||||||||
15-02-2018 (MUM) 1600M Winner: NAVAL WRESTLER Won By: 0.75 Time: 1:42:31 |
Place-2 P Trevor 53.5(4)
|
Place-4 Nirmal Jodha 53.5(6)
|
|||||||||||||
31-12-2017 (MUM) 1200M Winner: IN THE STARS Won By: 2.25 Time: 1:11.96 |
Place-6 S A Amit 60(4)
|
Place-7 N B Kuldeep 55(1)
|
|||||||||||||
17-12-2017 (MUM) 1200M Winner: YUTAKA Won By: 4.75 Time: 1:12.30 |
Place-6 Amyn Merchant 58.5(2)
|
Place-12 Nirmal Jodha 55(3)
|
|||||||||||||
16-12-2017 (MUM) 1200M Winner: AURELIA Won By: 1 Time: 1:11.66 |
Place-11 C S Jodha 55(2)
|
Place-10 T S Jodha 57(11)
|
|||||||||||||
30-11-2017 (MUM) 1200M Winner: ROYAL CLASSIC Won By: 3.75 Time: 1:13.02 |
Place-6 Amyn Merchant 60.5(11)
|
Place-W T S Jodha 58.5(7)
|
|||||||||||||
29-10-2017 (PUN) 1600M Winner: HARMONY Won By: 3.5 Time: 1:39:52 |
Place-9 Bhawani Singh 57(12)
|
Place-10 Sandeep Jadhav 55.5(11)
|
|||||||||||||
28-10-2017 (PUN) 1000M Winner: KNIGHT AT ARMS Won By: Nose Time: 1:00.02 |
Place-5 D S Daman 59.5(9)
|
Place-10 Nirmal Jodha 57(16)
|
|||||||||||||
08-10-2017 (PUN) 1400M Winner: PRETTY ANGEL Won By: 1 Time: 1:27.55 |
Place-12 Vishal N Bunde 60(15)
|
Place-17 D S Daman 58(18)
|
|||||||||||||
23-09-2017 (PUN) 1400M Winner: COSTA BRAVA Won By: 3.5 Time: 1:25.53 |
Place-6 Bhawani Singh 54(7)
|
Place-3 Dashrath Singh 57(4)
|
|||||||||||||
09-09-2017 (PUN) 1400M Winner: VITESSE Won By: 4.5 Time: 1:26.75 |
Place-2 Vishal N Bunde 58.5(9)
|
Place-10 D S Daman 58(6)
|
|||||||||||||
19-08-2017 (PUN) 1400M Winner: DIBABA Won By: 0.5 Time: 1:28.34 |
Place-1 A Sandesh 59(7)
|
Place-3 D S Daman 56.5(8)
|
|||||||||||||
15-08-2017 (PUN) 1000M Winner: WILD FIRE Won By: 14 Time: 0:57.59 |
Place-2 T S Jodha 56(7)
|
Place-7 N S Parmar 54.5(2)
|
|||||||||||||
05-08-2017 (PUN) 1400M Winner: CAPRISCA Won By: 2 Time: 1:25.30 |
Place-3 Neeraj Rawal 54(3)
|
Place-5 A M Tograllu 55(2)
|
|||||||||||||
26-02-2017 (MUM) 1400M Winner: RUFFINA Won By: 2 Time: 1:22.02 |
Place-13 S Sunil 56(14)
|
Place-16 J Chinoy 56(1)
|
|||||||||||||
04-02-2017 (MUM) 1400M Winner: IMPERIAL HERITAGE Won By: 1.25 Time: 1:25.59 |
Place-8 Kishore Kadam 53.5(12)
|
Place-10 Amyn Merchant 52.5(9)
|
|||||||||||||
05-01-2017 (MUM) 1200M Winner: ROTTERDAM Won By: 2.25 Time: 1:13.51 |
Place-7 T S Jodha 55(6)
|
Place-W Withdrawn 55(7)
|
|||||||||||||
05-01-2017 (MUM) 1200M Winner: GOLDEN ECLIPSE Won By: 1.5 Time: 1:13.29 |
Place-1 D S Daman 59(11)
|
Place-6 S J Sunil 54(9)
|
|||||||||||||
11-12-2016 (MUM) 1200M Winner: GOLDEN ECLIPSE Won By: 1.5 Time: 1:11.74 |
Place-1 T S Jodha 53.5(7)
|
Place-8 S K Jadhav 52.5(8)
|