India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CLARK KENT | D DON | JULIO CESARO | TASCH | BELENUS | TURMERIC TOWER | MS BOSS | THE POWERFULRANGER | GODSWORD | DIVINE HUNT | |
23-12-2021 (MUM) 1000M Winner: DILBAR Won By: 2.75 Time: 0:58:56 |
Place-10 Neeraj Rawal 61(2)
|
Place-5 N Nadeem 55(4)
|
||||||||
14-03-2021 (MUM) 1000M Winner: MENILLY Won By: 1 Time: 0:58.30 |
Place-4 M Ayyar 53(7)
|
Place-2 T S Jodha 52.5(4)
|
||||||||
28-02-2021 (MUM) 1000M Winner: BELENUS Won By: 1.75 Time: 0:59:20 |
Place-1 P Trevor 59(1)
|
Place-2 A Sandesh 62(7)
|
Place-7 Vishal N Bunde 55(9)
|
|||||||
24-01-2021 (MUM) 1000M Winner: EXOTIC QUEEN Won By: 1 Time: 0:57.94 |
Place-13 K Nazil 56.5(1)
|
Place-9 A S Peter 59.5(7)
|
Place-3 A Sandesh 57.5(8)
|
Place-4 J Chinoy 60.5(6)
|
||||||
27-12-2020 (MUM) 1200M Winner: THUNDERCLAP Won By: 2.25 Time: 1:10.27 |
Place-9 P S Chouhan 61(2)
|
Place-11 N S Parmar 58(9)
|
||||||||
27-12-2020 (MUM) 1000M Winner: ENLIGHTENED Won By: 1.25 Time: 0:58.97 |
Place-3 J Chinoy 59.5(7)
|
Place-7 Dashrath Singh 61(11)
|
||||||||
20-12-2020 (MUM) 1200M Winner: SKY FALL Won By: 2.75 Time: 1:09.29 |
Place-12 S J Sunil 58.5(2)
|
Place-8 Vishal N Bunde 54(12)
|
||||||||
06-12-2020 (MUM) 1000M Winner: HIGHLAND LASS Won By: Lnk Time: 0:57.94 |
Place-4 Dashrath Singh 49.5(6)
|
Place-2 P S Kaviraj 50.5(5)
|
||||||||
29-11-2020 (MUM) 1000M Winner: ARCELIA Won By: 4.75 Time: 0:58.23 |
Place-8 P S Kaviraj 59.5(3)
|
Place-3 J Chinoy 59(10)
|
||||||||
29-11-2020 (MUM) 1200M Winner: QUESTINA Won By: 2.75 Time: 1:10.01 |
Place-11 S Zervan 53(8)
|
Place-9 K Nazil 50.5(10)
|
||||||||
12-03-2020 (MUM) 1400M Winner: MOUNT MORIAH Won By: 3.25 Time: 1:24.93 |
Place-9 P S Chouhan 60.5(8)
|
Place-10 Nicky Mackay 53(7)
|
||||||||
02-02-2020 (MUM) 1000M Winner: HIDDEN GOLD Won By: 1 Time: 0:59.68 |
Place-7 J Chinoy 57.5(5)
|
Place-5 P S Kaviraj 59(11)
|
Place-8 Nicky Mackay 53.5(9)
|
|||||||
18-01-2020 (MUM) 1000M Winner: HIDDEN GOLD Won By: 2.25 Time: 0:59.23 |
Place-7 Nathan Evans 60(9)
|
Place-3 A Sandesh 60.5(1)
|
Place-6 Nicky Mackay 56(5)
|
Place-8 J Chinoy 59(3)
|
||||||
27-12-2019 (MUM) 1000M Winner: CHEPHIRAH Won By: Shd Time: 0:58:37 |
Place-5 Dashrath Singh 61.5(1)
|
Place-6 Nathan Evans 57(3)
|
Place-4 P S Kaviraj 60.5(4)
|
|||||||
08-12-2019 (MUM) 1200M Winner: MZILIKAZI Won By: 0.75 Time: 1:11.30 |
Place-9 J Chinoy 53(4)
|
Place-8 Dashrath Singh 51.5(3)
|
||||||||
17-11-2019 (PUN) 1200M Winner: TASCH Won By: 1.25 Time: 1:11.11 |
Place-1 S Zervan 59(1)
|
Place-4 S A Amit 55(3)
|
||||||||
21-09-2019 (PUN) 1000M Winner: CLARK KENT Won By: 5.25 Time: 0:58:38 |
Place-1 Yash Narredu 54.5(10)
|
Place-2 A Sandesh 57(8)
|
Place-8 Neeraj Rawal 57.5(3)
|
Place-9 C S Jodha 56(9)
|
||||||
10-08-2019 (PUN) 1200M Winner: THOMAS HARDY Won By: 1 Time: 1:12:14 |
Place-3 Dashrath Singh 52.5(6)
|
Place-6 K Nazil 56(12)
|
||||||||
26-07-2019 (PUN) 1000M Winner: WILBUR Won By: 4.5 Time: 0:58.72 |
Place-4 T S Jodha 55(8)
|
Place-12 S Zervan 57.5(5)
|
||||||||
25-07-2019 (PUN) 1000M Winner: TURMERIC TOWER Won By: 1 Time: 0:59.34 |
Place-1 P Trevor 54.5(7)
|
Place-5 Yash Narredu 56(4)
|
||||||||
06-04-2019 (MUM) 1000M Winner: BELENUS Won By: Neck Time: 0:59.31 |
Place-1 A Sandesh 53.5(4)
|
Place-6 Akshay Gaikwad 55(9)
|
||||||||
31-03-2019 (MUM) 1000M Winner: CABELLERO Won By: 1.25 Time: 0:58:39 |
Place-4 Dashrath Singh 55(4)
|
Place-8 N B Kuldeep 52.5(5)
|
||||||||
24-03-2019 (MUM) 1000M Winner: CEZANNE Won By: 1.5 Time: 0:59.31 |
Place-4 Dashrath Singh 57(9)
|
Place-11 M Ayyar 55(1)
|
||||||||
03-02-2019 (MUM) 1000M Winner: VIJAYA MIRACLE Won By: 0.5 Time: 1:00.03 |
Place-9 C Umesh 58.5(1)
|
Place-11 Sunny Chinoy 56(12)
|
||||||||
16-12-2018 (MUM) 1000M Winner: MIGHTY WARRIOR Won By: 2.75 Time: 0:59:11 |
Place-4 A S Peter 55(4)
|
Place-7 J Chinoy 58(12)
|
||||||||
27-10-2018 (PUN) 1000M Winner: JULIO CESARO Won By: 1.25 Time: 0:58.78 |
Place-2 P S Chouhan 56(7)
|
Place-1 J Chinoy 56(6)
|
||||||||
15-02-2018 (MUM) 1000M Winner: GODSWORD Won By: 1.75 Time: 1:00:20 |
Place-2 S Mosin 55(4)
|
Place-1 J Chinoy 53.5(5)
|
||||||||
04-02-2018 (MUM) 1000M Winner: COLOMBIANAPRINCESS Won By: 1.5 Time: 0:59.17 |
Place-5 P S Chouhan 56(6)
|
Place-4 Dashrath Singh 56(1)
|
Place-3 J Chinoy 54.5(8)
|