India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
IRON AGE | GAZINO | GOVERNOR GENERAL | INTENSE STYLIST | PERFECT STAR | ST ANDREWS | CLYMENE | |
27-08-2022 (PUN) 1200M Winner: MARKET KING Won By: 1 Time: 1:07.91 |
Place-4 S Zervan 57.5(3)
|
Place-7 P Shinde 53.5(6)
|
|||||
14-08-2022 (PUN) 1200M Winner: JOAQUIN Won By: Neck Time: 1:08.03 |
Place-4 A Sandesh 57.5(4)
|
Place-8 H Zeeshan 55.5(8)
|
|||||
28-07-2022 (PUN) 1400M Winner: JOAQUIN Won By: 1 Time: 1:24.46 |
Place-5 M S Deora 56(10)
|
Place-10 P Shinde 52(3)
|
|||||
10-04-2022 (MUM) 1400M Winner: JOAQUIN Won By: 5.75 Time: 1:23.12 |
Place-2 A S Peter 58(3)
|
Place-4 P Shinde 55.5(1)
|
|||||
13-02-2022 (MUM) 1200M Winner: ENIGMA Won By: 0.5 Time: 1:10.03 |
Place-2 Suraj Narredu 59(2)
|
Place-4 S Zervan 59(5)
|
|||||
29-01-2022 (MUM) 1200M Winner: AUGUSTUS CAESAR Won By: 1.25 Time: 1:09.99 |
Place-5 Kirtish Bhagat 63.5(1)
|
Place-2 S Zervan 55.5(3)
|
|||||
07-01-2022 (MUM) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 3 Time: 1:11.04 |
Place-1 A Sandesh 59(4)
|
Place-3 S Zervan 54(3)
|
Place-5 T S Jodha 54(1)
|
||||
23-12-2021 (MUM) 1200M Winner: GOLDEN GUEST Won By: Head Time: 1:10:17 |
Place-2 A S Peter 58.5(4)
|
Place-5 Aniket Karande 59(7)
|
|||||
28-11-2021 (PUN) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 2.25 Time: 1:07.99 |
Place-1 A Sandesh 59(1)
|
Place-3 Neeraj Rawal 54(3)
|
Place-2 T S Jodha 54(2)
|
||||
07-11-2021 (PUN) 1200M Winner: MYSTIC BAY Won By: 1.25 Time: 1:08.57 |
Place-8 Yash Narredu 58.5(8)
|
Place-4 P Shinde 59(1)
|
|||||
21-03-2021 (MUM) 1200M Winner: CORFE CASTLE Won By: 2 Time: 1:09.78 |
Place-6 Y S Srinath 59(6)
|
Place-3 K Nazil 59(2)
|
|||||
11-03-2021 (MUM) 1200M Winner: MYSTIC BAY Won By: 0.5 Time: 1:10:87 |
Place-2 P S Chouhan 58.5(4)
|
Place-6 Bhawani Singh 55.5(1)
|
Place-3 Aniket Karande 60(2)
|
||||
29-01-2021 (MUM) 1400M Winner: KILDARE Won By: 3.75 Time: 1:24.53 |
Place-5 S Zervan 59(2)
|
Place-4 T S Jodha 54(5)
|
|||||
25-12-2020 (MUM) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 2 Time: 1:08:96 |
Place-1 Y S Srinath 58.5(2)
|
Place-3 P S Chouhan 55.5(4)
|
Place-2 A Sandesh 55.5(1)
|
Place-8 T S Jodha 55.5(8)
|
|||
11-12-2020 (MUM) 1200M Winner: MONFORTINO Won By: 0.5 Time: 1:11:90 |
Place-3 P S Chouhan 59(2)
|
Place-4 N B Kuldeep 63(1)
|
|||||
29-02-2020 (MYS) 1200M Winner: CORFE CASTLE Won By: 1.75 Time: 1:08.79 |
Place-10 P Trevor 59(3)
|
Place-3 Nicky Mackay 59(9)
|
|||||
09-02-2020 (MUM) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 2 Time: 1:09.84 |
Place-1 P Trevor 59(3)
|
Place-2 Nicky Mackay 59(2)
|
Place-5 C S Jodha 57.5(4)
|
||||
09-01-2020 (MUM) 1000M Winner: INTENSE STYLIST Won By: 0.5 Time: 0:57:55 |
Place-3 P S Chouhan 58.5(3)
|
Place-1 Nicky Mackay 59(2)
|
Place-4 P Trevor 61.5(4)
|
||||
21-12-2019 (MUM) 1000M Winner: IRON AGE Won By: 0.5 Time: 0:56.91 |
Place-1 David Egan 59(1)
|
Place-2 Nicky Mackay 55(3)
|
Place-4 Akshay Kumar 53.5(5)
|
||||
08-12-2019 (MUM) 1200M Winner: CLYMENE Won By: 0.5 Time: 1:10.53 |
Place-2 P S Chouhan 55.5(5)
|
Place-5 K Pranil 61.5(3)
|
Place-4 Nicky Mackay 57(4)
|
Place-1 P Trevor 56(1)
|
|||
28-09-2019 (PUN) 1200M Winner: ST ANDREWS Won By: Neck Time: 1:11.96 |
Place-2 Neeraj Rawal 57.5(4)
|
Place-1 A Imran Khan 59(1)
|
Place-4 Akshay Kumar 59(3)
|
||||
07-09-2019 (PUN) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 1.25 Time: 1:10.68 |
Place-1 P Trevor 55.5(11)
|
Place-3 Yash Narredu 55.5(10)
|
Place-6 Neeraj Rawal 55.5(6)
|
Place-7 Bhawani Singh 55.5(8)
|
Place-2 P P Dhebe 55.5(2)
|
Place-10 S Zervan 54(7)
|
|
11-08-2019 (PUN) 1400M Winner: AWESOME ONE Won By: 2.25 Time: 1:26:06 |
Place-8 N S Parmar 54.5(1)
|
Place-2 Bhawani Singh 54.5(7)
|
Place-6 P Trevor 54.5(4)
|
||||
25-07-2019 (PUN) 1200M Winner: IRON AGE Won By: 1.5 Time: 1:09.36 |
Place-1 P Trevor 51.5(3)
|
Place-5 Yash Narredu 50(7)
|
Place-3 T S Jodha 59(5)
|
||||
06-04-2019 (MUM) 1200M Winner: EXCELLENT Won By: Shd Time: 1:10.54 |
Place-3 P Trevor 51(4)
|
Place-2 Dashrath Singh 59(2)
|
|||||
02-03-2019 (HYD) 1200M Winner: RUFFINA Won By: 2 Time: 1:10.17 |
Place-W Suraj Narredu 59(5)
|
Place-11 Leigh Roche 57.5(1)
|
|||||
10-02-2019 (MUM) 1200M Winner: CAPTAIN COURAGE Won By: 2.25 Time: 1:09.91 |
Place-7 Robbie Downey 58(1)
|
Place-2 P Trevor 59(7)
|
Place-3 A Sandesh 57.5(3)
|
||||
06-01-2019 (MUM) 1000M Winner: IRON AGE Won By: 2.25 Time: 0:57.80 |
Place-1 P Trevor 55.5(11)
|
Place-7 P S Chouhan 59(9)
|
|||||
23-12-2018 (MUM) 1000M Winner: CLYMENE Won By: 1.75 Time: 0:57.77 |
Place-2 P Trevor 60.5(3)
|
Place-1 Dashrath Singh 56(4)
|
|||||
13-12-2018 (MUM) 1200M Winner: LA MAGNIFIQUE Won By: Neck Time: 1:11.03 |
Place-5 P Trevor 54.5(9)
|
Place-2 P S Chouhan 57(6)
|
|||||
14-10-2018 (PUN) 1200M Winner: RUFFINA Won By: 4 Time: 1:07.93 |
Place-2 A Sandesh 50.5(5)
|
Place-4 P Trevor 50.5(3)
|
|||||
23-09-2018 (PUN) 1200M Winner: GOVERNOR GENERAL Won By: 2.25 Time: 1:09:16 |
Place-1 A Sandesh 53.5(8)
|
Place-4 S Zervan 51.5(3)
|
|||||
08-09-2018 (PUN) 1200M Winner: RUFFINA Won By: 2.5 Time: 1:09:70 |
Place-7 H Zeeshan 52.5(3)
|
Place-2 P P Dhebe 52.5(10)
|
|||||
15-08-2018 (PUN) 1200M Winner: PERFECT STAR Won By: 1.75 Time: 1:09:69 |
Place-5 P S Chouhan 59(4)
|
Place-1 A Imran Khan 57(1)
|
|||||
21-01-2018 (MUM) 1200M Winner: SUMMER RAYS Won By: Shd Time: 1:10.50 |
Place-2 P S Chouhan 57(6)
|
Place-4 K Nazil 59(1)
|