India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PLAYER | FLY AWAY | SUN LIGHT | MR SINGH | ASHWA SIKKANDER | NOOR | RANNVIJAY | SPARTAN X | TRULY MAJESTIC | LOOKS SENSATIONAL | |
14-11-2023 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 4 Time: 1:12.53 |
Place-6 K Narender Kumar 58.5(1)
|
Place-7 Faizaan Khan 60.5(7)
|
||||||||
17-10-2023 (DEL) 1100M Winner: MOLECULE BOY Won By: 3.25 Time: 1:04.54 |
Place-7 Deepak Kumar 59(11)
|
Place-5 Faizaan Khan 55.5(3)
|
||||||||
16-03-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SHINE Won By: 3.25 Time: 1:12.46 |
Place-5 Akash Rajput 57.5(4)
|
Place-3 Abdul Fazal 64(6)
|
||||||||
13-12-2022 (DEL) 1000M Winner: FUEL Won By: 3.75 Time: 1:00.02 |
Place-10 Akash Rajput 55.5(1)
|
Place-8 M B Qureshi 55.5(9)
|
||||||||
06-12-2022 (DEL) 1200M Winner: SIR MOR Won By: 4.25 Time: 1:13.50 |
Place-3 Sandeep Rajput 60.5(1)
|
Place-4 N S Rathore 57(4)
|
||||||||
13-09-2022 (DEL) 1000M Winner: KAKA Won By: 1.75 Time: 0:58.83 |
Place-6 R Rakesh 51(9)
|
Place-3 Vivek G 54(2)
|
||||||||
09-05-2022 (DEL) 1000M Winner: TESORO Won By: 1.5 Time: 0:58.86 |
Place-6 Jai Parkash 55.5(9)
|
Place-8 Akash Rajput 61(4)
|
||||||||
02-05-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA ROZARA Won By: 3.25 Time: 0:59.73 |
Place-2 Sandeep Rajput 62(3)
|
Place-5 K Sunny Kumar 57.5(4)
|
||||||||
12-04-2022 (DEL) 1100M Winner: SPARTAN X Won By: 1 Time: 1:06.67 |
Place-10 K Sunny Kumar 57.5(11)
|
Place-1 Md Asif Khan 59(8)
|
||||||||
24-03-2022 (DEL) 1100M Winner: NIGHT HAWK Won By: 1 Time: 1:07.02 |
Place-6 N S Rathore 57(4)
|
Place-3 Md Habeeb 58(6)
|
||||||||
21-03-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA CRYSTAL Won By: 2.25 Time: 1:00.42 |
Place-2 Akash Rajput 57(6)
|
Place-7 Md Asif Khan 57.5(10)
|
||||||||
08-03-2022 (DEL) 1100M Winner: SUPER ACT Won By: 1.5 Time: 1:08.78 |
Place-4 Sandeep Rajput 60(1)
|
Place-2 Praveen Saini 49(3)
|
||||||||
02-03-2022 (DEL) 1200M Winner: FUEL Won By: Neck Time: 1:14.05 |
Place-2 Akash Rajput 55.5(10)
|
Place-3 Vivek G 57(11)
|
||||||||
15-02-2022 (DEL) 1000M Winner: SCOTCHY Won By: 1.75 Time: 1:01.05 |
Place-9 K Sunny Kumar 60.5(4)
|
Place-4 Vivek G 59.5(7)
|
Place-8 Muzammil Hashmi 49(6)
|
|||||||
07-12-2021 (DEL) 1100M Winner: SUNCHASER Won By: 2.25 Time: 1:07.56 |
Place-2 N Tauseef Ahmed 52.5(9)
|
Place-7 Ishwar Singh 49(14)
|
||||||||
23-11-2021 (DEL) 1000M Winner: THOUGHTS Won By: 1.25 Time: 0:59.97 |
Place-4 N S Rathore 61.5(7)
|
Place-6 Angad 49.5(8)
|
||||||||
23-11-2021 (DEL) 1000M Winner: NOOR Won By: 6.25 Time: 0:59.83 |
Place-1 Akash Rajput 60.5(8)
|
Place-5 N Tauseef Ahmed 54(1)
|
||||||||
09-11-2021 (DEL) 1100M Winner: ASHWA CRYSTAL Won By: Neck Time: 1:06.27 |
Place-8 Akash Rajput 53.5(8)
|
Place-3 Shrikant Kamble 61(1)
|
||||||||
02-11-2021 (DEL) 1000M Winner: TESORO Won By: 0.75 Time: 1:00.81 |
Place-8 N Tauseef Ahmed 55.5(6)
|
Place-7 Angad 49.5(5)
|
||||||||
11-10-2021 (DEL) 1100M Winner: EXCELLENT GIRL Won By: Shd Time: 1:07.70 |
Place-2 Ishwar Singh 58(7)
|
Place-3 N S Rathore 60(1)
|
||||||||
04-10-2021 (DEL) 1000M Winner: BOLI Won By: Shd Time: 1:00.97 |
Place-6 K Narender Kumar 55.5(6)
|
Place-3 S G Prasad 59.5(4)
|
||||||||
28-09-2021 (DEL) 1200M Winner: BIG GIRL Won By: 4.75 Time: 1:13.42 |
Place-6 R Rakesh 54(7)
|
Place-2 S G Prasad 57(4)
|
||||||||
15-04-2021 (DEL) 1100M Winner: CRESSIDA Won By: 2 Time: 1:05.38 |
Place-4 Vinay Jaiswal 56.5(11)
|
Place-W Withdrawn 51()
|
||||||||
06-04-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA KAHIRA Won By: 6.25 Time: 1:11.14 |
Place-4 Akash Rajput 56.5(8)
|
Place-W Withdrawn 59(7)
|
Place-5 Abdul Fazal 61(4)
|
|||||||
23-03-2021 (DEL) 1400M Winner: ASHWA KAHIRA Won By: Shd Time: 1:26.21 |
Place-7 M Chettri 60.5(8)
|
Place-4 Abdul Fazal 60.5(1)
|
||||||||
18-03-2021 (DEL) 1400M Winner: MISS ZACHARY Won By: Neck Time: 1:24.14 |
Place-3 Angad 59.5(5)
|
Place-5 Akash Rajput 51.5(6)
|
||||||||
18-03-2021 (DEL) 1000M Winner: NICHE CURRENCY Won By: 3.5 Time: 0:59.18 |
Place-4 Akash Rajput 56.5(10)
|
Place-W Withdrawn 60.5(1)
|
||||||||
16-02-2021 (DEL) 1000M Winner: JET RAFLE Won By: 4 Time: 1:00.59 |
Place-3 Sameer Khan 58.5(9)
|
Place-6 Khet Singh 50.5(1)
|
||||||||
25-02-2020 (DEL) 1100M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 2.75 Time: 1:06.94 |
Place-2 Pradeep Kumar 58.5(1)
|
Place-12 Danish Ali Khan 57.5(8)
|
||||||||
18-02-2020 (DEL) 1200M Winner: MR SINGH Won By: 0.5 Time: 1:14.03 |
Place-1 Sandeep Rajput 61.5(3)
|
Place-8 Ishwar Singh 61.5(11)
|
||||||||
11-02-2020 (DEL) 1200M Winner: OSCULATE Won By: Head Time: 1:14.12 |
Place-8 Md Habeeb 53.5(6)
|
Place-7 Ankit Pal 55.5(8)
|
||||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: KIRPAN Won By: 1.75 Time: 1:12.86 |
Place-4 Ankit Pal 55(10)
|
Place-12 G S Shekhawat 58(12)
|
||||||||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: BIG DADDY Won By: 1.25 Time: 1:24.66 |
Place-7 Naresh Kumar 55(4)
|
Place-8 R Parvesh 50(8)
|
||||||||
19-11-2019 (DEL) 1200M Winner: RANNVIJAY Won By: 3.25 Time: 1:13:18 |
Place-1 G S Shekhawat 56(8)
|
Place-6 Aqeed Waheed 57(6)
|
||||||||
14-11-2019 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2 Time: 1:38.87 |
Place-12 Naresh Kumar 56.5(5)
|
Place-9 G S Shekhawat 54.5(9)
|
||||||||
08-11-2019 (DEL) 1100M Winner: RIOS PRINCESS Won By: Neck Time: 1:05:47 |
Place-W Akash Rajput 57.5(7)
|
Place-2 M B Qureshi 59(1)
|
||||||||
07-11-2019 (DEL) 1000M Winner: PLAYER Won By: 1 Time: 0:59:27 |
Place-1 Akash Rajput 59(5)
|
Place-5 Ankit Pal 58.5(11)
|
||||||||
24-10-2019 (DEL) 1200M Winner: MIGHTY Won By: 0.75 Time: 1:12.04 |
Place-3 Akash Rajput 58.5(3)
|
Place-4 Pradeep Kumar 53(7)
|
||||||||
07-10-2019 (DEL) 1100M Winner: TAPI Won By: 5 Time: 1:06.92 |
Place-7 Md Asif Khan 53.5(7)
|
Place-4 Gurpreet Singh 53.5(4)
|
||||||||
07-10-2019 (DEL) 1100M Winner: LIKE MY CHILD Won By: 2.75 Time: 1:06.36 |
Place-2 Ankit Pal 56(8)
|
Place-3 D S Deora 56(9)
|
||||||||
25-09-2019 (DEL) 1100M Winner: MISTER STUNNER Won By: 8.75 Time: 1:04:44 |
Place-3 Rajinder Saini 57.5(2)
|
Place-2 Sameer Khan 54.5(8)
|
||||||||
17-09-2019 (DEL) 1000M Winner: MR STUNNING Won By: 4 Time: 0:58:85 |
Place-5 Ankit Pal 58(3)
|
Place-4 Danish Ali Khan 55(11)
|
||||||||
13-09-2019 (DEL) 1100M Winner: MASTER VANPERISE Won By: 1.25 Time: 1:05.60 |
Place-3 Akash Rajput 54.5(6)
|
Place-7 Sameer Khan 53.5(9)
|
Place-4 D S Deora 54(11)
|
|||||||
28-04-2019 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 7.25 Time: 0:59.77 |
Place-9 G S Shekhawat 56(13)
|
Place-12 R Parvesh 55.5(7)
|
||||||||
16-04-2019 (DEL) 1200M Winner: SUN LIGHT Won By: 3.5 Time: 1:12.98 |
Place-1 Akash Rajput 55.5(7)
|
Place-6 G S Shekhawat 59(2)
|
||||||||
08-04-2019 (DEL) 1200M Winner: GLENEAGLES Won By: 1.25 Time: 1:13.08 |
Place-5 Ranjeet Singh 56.5(7)
|
Place-7 R Parvesh 59(6)
|
||||||||
02-04-2019 (DEL) 1200M Winner: CAPTAIN ROY Won By: 2.5 Time: 1:12.72 |
Place-3 M B Qureshi 54.5(5)
|
Place-5 Sandeep Rajput 59.5(4)
|
||||||||
01-04-2019 (DEL) 1100M Winner: TRULY MAJESTIC Won By: 2 Time: 1:06.79 |
Place-5 Rajinder Saini 60.5(5)
|
Place-1 D S Deora 51.5(9)
|
||||||||
28-03-2019 (DEL) 1200M Winner: PRINCESS BEAUTY Won By: 2.25 Time: 1:12.59 |
Place-3 Akash Rajput 57.5(4)
|
Place-6 R Parvesh 59(3)
|
||||||||
19-03-2019 (DEL) 1100M Winner: SUPERSTAR SUPREME Won By: 0.5 Time: 1:05.65 |
Place-5 Sandeep Rajput 61(1)
|
Place-8 R Parvesh 52.5(6)
|
||||||||
12-03-2019 (DEL) 1400M Winner: ASHWA YASHOBALI Won By: 4.25 Time: 1:25.21 |
Place-2 Akash Rajput 55(8)
|
Place-5 S G Prasad 55(7)
|
Place-8 Sameer Khan 55(5)
|
|||||||
28-02-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA YASHOBALI Won By: 2.75 Time: 1:12:35 |
Place-6 Akash Rajput 57(3)
|
Place-12 T S Jodha 55(7)
|
||||||||
08-01-2019 (DEL) 1100M Winner: PLAYER Won By: 4.75 Time: 1:07.37 |
Place-1 Akash Rajput 54(3)
|
Place-6 Arman Jafri 57(5)
|
||||||||
18-12-2018 (DEL) 1200M Winner: KING AND COUNTRY Won By: Neck Time: 1:13.41 |
Place-6 Sandeep Rajput 61(8)
|
Place-2 D S Deora 55(3)
|
||||||||
20-11-2018 (DEL) 1200M Winner: TALLY HO Won By: 4 Time: 1:12.36 |
Place-10 Akash Rajput 54.5(6)
|
Place-3 Gurpreet Singh 54.5(5)
|
||||||||
17-04-2018 (DEL) 1200M Winner: MR SINGH Won By: 0.5 Time: 1:11.82 |
Place-9 Praveen Saini 58.5(5)
|
Place-1 Sandeep Rajput 61.0(8)
|
||||||||
30-01-2018 (DEL) 1200M Winner: ENCHANTING LADY Won By: Neck Time: 1:12:46 |
Place-2 Akshay Kumar 61.0(10)
|
Place-10 Narain Singh 56.5(9)
|
||||||||
09-01-2018 (DEL) 1200M Winner: SHENGLI Won By: 0.75 Time: 1:12:68 |
Place-5 R Parmod 61.0(1)
|
Place-12 Mohan Lal 59.5(13)
|
||||||||
29-12-2017 (DEL) 1100M Winner: TERMSANDCONDITIONS Won By: 7 Time: 1:06.82 |
Place-9 Mohan Lal 62.0(12)
|
Place-4 Kundan Paswan 59.5(9)
|
||||||||
21-12-2017 (DEL) 1200M Winner: FLEMENCO Won By: 6 1 /2 Time: 1:13.21 |
Place-7 Mohan Lal 60.0(6)
|
Place-3 Kundan Paswan 57.0(4)
|
||||||||
20-10-2017 (DEL) 1200M Winner: WHIFF OF GOLD Won By: Shd Time: 1:13.30 |
Place-2 M I Qureshi 61.5(1)
|
Place-5 S A Shah 58.5(6)
|
||||||||
29-09-2017 (DEL) 1200M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 2 Time: 1:12.58 |
Place-13 Narain Singh 55.0(12)
|
Place-4 D S Deora 58.5(13)
|
||||||||
22-04-2017 (DEL) 1000M Winner: TOP KING Won By: 3.25 Time: 0:59.05 |
Place-4 G S Shekhawat 54.0(8)
|
Place-7 H A Khan 56.0(3)
|
||||||||
13-04-2017 (DEL) 1100M Winner: VOCABULARY Won By: 6.25 Time: 1:05.05 |
Place-3 G S Shekhawat 52.5(5)
|
Place-5 S A Shah 56.0(9)
|
||||||||
28-02-2017 (DEL) 1400M Winner: IWIS Won By: 0.75 Time: 0:59.15 |
Place-6 Gurpreet Singh 54.0(11)
|
Place-12 V S Gautam 50.0(10)
|
||||||||
31-01-2017 (DEL) 1200M Winner: HARDY Won By: Neck Time: 1:13:09 |
Place-5 Gurpreet Singh 54.0(11)
|
Place-8 V S Gautam 51.5(5)
|
||||||||
15-01-2017 (DEL) 1400M Winner: GODSTOUCH Won By: 7 Time: 1:26:36 |
Place-2 Gurpreet Singh 52.5(10)
|
Place-8 Arman Jafri 53.0(12)
|
||||||||
27-12-2016 (DEL) 1100M Winner: RED APPLE Won By: 0.75 Time: 1:04:73 |
Place-4 Akash Rajput 52.5(7)
|
Place-5 Arman Jafri 53.0(9)
|