India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AAO SHAO | FLAMING PASSION | CONQUERING BID | MARKS MAN | TERRIFIC | ASHWA GRACE | GOLDEN MAGIC | MISS BLUE FAIRY | HOT BLOOD | |
04-03-2021 (DEL) 1000M Winner: FARGO Won By: 2.5 Time: 0:59.83 |
Place-7 Akash Rajput 52.5(4)
|
Place-8 Abdul Fazal 49(7)
|
Place-4 Ankit Pal 61(6)
|
||||||
09-02-2021 (DEL) 1400M Winner: LODGE KEEPER Won By: 1.75 Time: 1:25.85 |
Place-7 Kundan Paswan 57(1)
|
Place-3 Ankit Pal 61.5(4)
|
|||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: SPARKLING THEA Won By: Shd Time: 1:07.61 |
Place-4 R Rakesh 49(3)
|
Place-11 Ankit Pal 50(7)
|
Place-W Withdrawn 49()
|
||||||
03-03-2020 (DEL) 1100M Winner: ACKER BILK Won By: Neck Time: 1:07.94 |
Place-9 M Chettri 61.5(10)
|
Place-4 S Sunil 61.5(9)
|
|||||||
25-02-2020 (DEL) 1200M Winner: SPARTAN X Won By: 0.5 Time: 1:14.47 |
Place-6 Ranjeet Singh 56(3)
|
Place-2 S G Prasad 60(9)
|
|||||||
18-02-2020 (DEL) 1400M Winner: SEAHORSE Won By: 1.25 Time: 1 26.11 |
Place-8 G S Shekhawat 54(11)
|
Place-11 Shrikant Kamble 53(8)
|
|||||||
06-02-2020 (DEL) 1100M Winner: VEDAGARBHA Won By: 2.75 Time: 1:07.03 |
Place-9 M Shahid 56(1)
|
Place-7 R Rakesh 51(8)
|
|||||||
31-01-2020 (DEL) 1600M Winner: HANCOCK Won By: Neck Time: 1:42.15 |
Place-5 G S Shekhawat 57.5(8)
|
Place-6 Khet Singh 55.5(11)
|
|||||||
31-01-2020 (DEL) 1400M Winner: TALENTED Won By: 4.75 Time: 1:28.31 |
Place-9 M Shahid 57.5(3)
|
Place-6 Akash Rajput 52.5(1)
|
|||||||
31-01-2020 (DEL) 1400M Winner: OSCULATE Won By: 0.75 Time: 1:28.73 |
Place-W Withdrawn 50.5(1)
|
Place-6 S G Prasad 61(9)
|
|||||||
24-01-2020 (DEL) 1200M Winner: SOLARIUM Won By: 0.5 Time: 1:15.18 |
Place-7 S Sunil 61(11)
|
Place-4 R Rakesh 52.5(5)
|
|||||||
24-12-2019 (DEL) 1100M Winner: MARKS MAN Won By: 1.75 Time: 1:07.24 |
Place-1 D S Deora 53.5(7)
|
Place-5 Kundan Paswan 52.5(2)
|
|||||||
24-12-2019 (DEL) 1600M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:39.11 |
Place-4 Khet Singh 56.5(10)
|
Place-1 Rajinder Saini 55.5(3)
|
|||||||
24-12-2019 (DEL) 1100M Winner: CONQUERING BID Won By: 1.25 Time: 1:07.58 |
Place-1 Ishwar Singh 60.5(10)
|
Place-2 Akash Rajput 52.5(5)
|
|||||||
10-12-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 0.5 Time: 1:12.65 |
Place-3 Khet Singh 56(6)
|
Place-6 Rajinder Saini 55.5(10)
|
|||||||
10-12-2019 (DEL) 1000M Winner: NAUGHTY Won By: 1.5 Time: 0:58.68 |
Place-7 Aman 58(9)
|
Place-3 T S Jodha 59(8)
|
Place-4 D S Deora 53(10)
|
||||||
03-12-2019 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Aman 57.5(4)
|
Place- Kundan Paswan 58.5(5)
|
|||||||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: Shd Time: 1:24.40 |
Place-5 T S Jodha 50.5(7)
|
Place-3 Khet Singh 58(1)
|
Place-4 Rajinder Saini 58(3)
|
||||||
21-11-2019 (DEL) 1100M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Shd Time: 1:06:80 |
Place-6 Ankit Pal 55(3)
|
Place-1 Akash Rajput 54.5(2)
|
Place-W Withdrawn 54(6)
|
||||||
21-11-2019 (DEL) 1600M Winner: TERRIFIC Won By: 4.5 Time: 1:39:52 |
Place-8 Ishwar Singh 54(7)
|
Place-1 Khet Singh 59(8)
|
Place-3 Akash Rajput 51.5(6)
|
||||||
14-11-2019 (DEL) 1200M Winner: PONTY ROSSA Won By: 2.5 Time: 1:12.59 |
Place-5 Aman 60.5(6)
|
Place-2 Ankit Pal 60.5(1)
|
Place-4 Ranjeet Singh 58.5(5)
|
||||||
07-11-2019 (DEL) 1100M Winner: SURAAGNA Won By: 7 Time: 1:06:51 |
Place-6 T S Jodha 52.5(6)
|
Place-2 Ranjeet Singh 60(8)
|
|||||||
07-11-2019 (DEL) 1400M Winner: LOVELY GIRL Won By: 4.75 Time: 1:25:65 |
Place-12 Gurpreet Singh 55(3)
|
Place-2 Ranjeet Singh 57(7)
|
Place-3 R Rakesh 49(9)
|
||||||
18-10-2019 (DEL) 1200M Winner: NICHE STORM Won By: 9.25 Time: 1:11:95 |
Place-2 Aman 57.5(5)
|
Place-W Withdrawn 51.5(8)
|
|||||||
18-10-2019 (DEL) 1000M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 3.5 Time: 0:59:33 |
Place-5 M B Qureshi 58(4)
|
Place-3 P Mani 54.5(3)
|
|||||||
17-10-2019 (DEL) 1400M Winner: UDAAN Won By: 2.25 Time: 1:24:59 |
Place-3 P Mani 54.5(7)
|
Place-10 M B Qureshi 55.5(1)
|
Place-2 S G Prasad 49(3)
|
||||||
01-10-2019 (DEL) 1100M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 2.5 Time: 1:06.47 |
Place-W Withdrawn 59(2)
|
Place-3 Rajinder Saini 52.5(8)
|
|||||||
17-09-2019 (DEL) 1100M Winner: RIOS PRINCESS Won By: 8 Time: 1:05:83 |
Place-6 H S Pawar 59(5)
|
Place-2 D S Deora 57.5(7)
|
|||||||
27-08-2019 (DEL) 1000M Winner: MISS GLORIOUS Won By: 2.25 Time: 1:00.35 |
Place-9 Riazuddin 50(10)
|
Place-6 R Rakesh 49.5(8)
|
|||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ISRAEL BEAUTY Won By: 1.25 Time: 1:00.16 |
Place-6 D S Deora 59(3)
|
Place-W Withdrawn 52(10)
|
|||||||
28-04-2019 (DEL) 1100M Winner: NICHE STATE Won By: 2.75 Time: 1:07.22 |
Place-3 D S Deora 61(8)
|
Place-2 K Nazil 58.5(5)
|
|||||||
21-04-2019 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MOONLIGHT Won By: 0.5 Time: 1:07.01 |
Place-6 Akash Rajput 59.5(6)
|
Place-5 D S Deora 59.5(7)
|
Place-9 S Amjad Khan 57.5(3)
|
||||||
16-04-2019 (DEL) 1100M Winner: TERRIFIC Won By: Head Time: 1:08.20 |
Place-1 M B Qureshi 5(6)
|
Place-4 Akash Rajput 52.5(2)
|
|||||||
15-04-2019 (DEL) 1200M Winner: MARKS MAN Won By: 1 Time: 1:14.02 |
Place-1 D S Deora 59(2)
|
Place-2 M B Qureshi 57(7)
|
|||||||
15-04-2019 (DEL) 1200M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: 3 Time: 1:36.67 |
Place-3 Dashrath Singh 59(8)
|
Place-5 Khet Singh 59(1)
|
|||||||
18-03-2019 (DEL) 1100M Winner: TRULY MAJESTIC Won By: 2.5 Time: 1:06.61 |
Place-4 S G Prasad 54(5)
|
Place-5 Akash Rajput 54.5(1)
|
|||||||
07-03-2019 (DEL) 1200M Winner: RANNVIJAY Won By: 2.25 Time: 1:14:22 |
Place-3 D S Deora 53.5(12)
|
Place-8 Praveen Saini 52(10)
|
|||||||
28-02-2019 (DEL) 1100M Winner: SUN LIGHT Won By: 3.25 Time: 1:06:95 |
Place-2 D S Deora 52(4)
|
Place-6 M B Qureshi 53(12)
|
|||||||
21-01-2019 (DEL) 1100M Winner: GLOBAL MOON Won By: 0.75 Time: 1:07.35 |
Place-2 M B Qureshi 50.5(9)
|
Place-5 D S Deora 49(2)
|
|||||||
11-12-2018 (DEL) 1400M Winner: LOVELY BOY Won By: 1.75 Time: 1:26.64 |
Place-5 R Rakesh 52.5(6)
|
Place-2 Rajinder Saini 52(4)
|
|||||||
01-11-2018 (DEL) 1000M Winner: BUSTLE Won By: 4.25 Time: 0:59.28 |
Place-2 Akash Rajput 55(1)
|
Place-W Withdrawn 55.5(8)
|
|||||||
18-10-2018 (DEL) 1400M Winner: HEART OF OCEAN Won By: 6.25 Time: 1:26.29 |
Place-7 Sameer Qureshi 58(9)
|
Place-4 Akash Rajput 59(2)
|
|||||||
08-10-2018 (DEL) 1100M Winner: CONQUERING BID Won By: 7.75 Time: 1:06:89 |
Place-2 Akash Rajput 60.5(10)
|
Place-1 R Rakesh 53.5(5)
|
|||||||
01-10-2018 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC GREY Won By: 2 Time: 1:27.64 |
Place-7 M Chettri 59.5(8)
|
Place-11 V S Gautam 59(10)
|
|||||||
31-05-2018 (DEL) 1000M Winner: HOT BLOOD Won By: Head Time: 1:00.55 |
Place-3 S G Prasad 56.5(6)
|
Place-7 R Parvesh 54.0(4)
|
Place-1 Akash Rajput 57.5(1)
|
||||||
28-05-2018 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MOMENT Won By: 0.5 Time: 1:06.95 |
Place-10 M B Qureshi 56.5(7)
|
Place-2 S G Prasad 54.0(10)
|
|||||||
18-05-2018 (DEL) 1400M Winner: TERRIFIC Won By: 2 Time: 1:27.13 |
Place-1 Praveen Saini 59.0(5)
|
Place-4 Akash Rajput 57.5(1)
|
|||||||
12-05-2018 (DEL) 1200M Winner: REAL CHARMER Won By: 1.25 Time: 1:13.23 |
Place-2 Praveen Saini 59.0(6)
|
Place-4 S G Prasad 57.0(3)
|
|||||||
01-05-2018 (DEL) 1200M Winner: WHAT A NICE MAN Won By: 0.75 Time: 1:13.57 |
Place-5 H A Khan 58.5(5)
|
Place-4 Sandeep Rajput 59.0(1)
|
|||||||
23-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ASHWA GARIMA Won By: Neck Time: 1:13.67 |
Place-W Withdrawn 56.5(0)
|
Place-2 R Parvesh 57.0(5)
|
|||||||
17-04-2018 (DEL) 1200M Winner: KIRPAN Won By: 7.25 Time: 1:12.78 |
Place-8 M B Qureshi 58.0(3)
|
Place-3 Amyn Merchant 49.0(10)
|
|||||||
16-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 3.25 Time: 1:13.40 |
Place-5 V S Gautam 58.5(7)
|
Place-3 Sandeep Rajput 58.5(4)
|
|||||||
01-02-2018 (DEL) 1400M Winner: BLACK BOXER Won By: 1.5 Time: 1:27:57 |
Place-13 Narain Singh 58.0(4)
|
Place-6 Khet Singh 49.0(1)
|
|||||||
09-01-2018 (DEL) 1100M Winner: GOLDEN COAST Won By: 0.5 Time: 1:07:46 |
Place-4 Arun Kumar 61.5(3)
|
Place-7 H S Pawar 52.0(6)
|
|||||||
29-12-2017 (DEL) 1000M Winner: ARTAXIAS Won By: 3.75 Time: 1:01.93 |
Place-9 Narain Singh 61.0(4)
|
Place-6 Gurpreet Singh 59.5(5)
|
|||||||
21-12-2017 (DEL) 1400M Winner: NICHE DIAMOND Won By: 1 Time: 1:27:19 |
Place-7 R Yousaf 54.5(9)
|
Place-9 H S Pawar 55.0(5)
|
|||||||
03-11-2017 (DEL) 1600M Winner: ROARING RASCAL Won By: Shd Time: 1:40:76 |
Place-6 Md Habeeb 49.0(2)
|
Place-2 Akash Rajput 53.5(5)
|
|||||||
26-10-2017 (DEL) 1200M Winner: AZOTH Won By: 13.25 Time: 1:11:36 |
Place-4 Dashrath Singh 49.0(7)
|
Place-5 H S Pawar 55.0(1)
|
|||||||
28-04-2017 (DEL) 1100M Winner: BRAMHAPUTRI Won By: 5.5 Time: 1:06.26 |
Place-8 Md Asif Khan 51.0(10)
|
Place-9 Rajinder Saini 56.5(8)
|
|||||||
27-04-2017 (DEL) 1000M Winner: GOLDEN COAST Won By: Neck Time: 0:59.88 |
Place-2 Ranjeet Singh 55.5(2)
|
Place-11 R Yousaf 54.0(8)
|
|||||||
07-03-2017 (DEL) 1100M Winner: CONQUERING BID Won By: 2 1 /4 Time: 1:07:21 |
Place-2 Akash Rajput 53.5(8)
|
Place-1 Dashrath Singh 55.0(6)
|