India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LOVELY BOY | FLY AWAY | RAXION | ASHWA ROZARA | SPECIAL FIGHTER | ROSY PICTURE | KING AND COUNTRY | KIRPAN | WARRIOR THRIVE | BRIGHT WATERS | |
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: Shd Time: 1:12.49 |
Place-5 Ankit Pal 55(9)
|
Place-14 R Rakesh 55(8)
|
||||||||
30-03-2021 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2.75 Time: 1:40.71 |
Place-1 S G Prasad 58.5(5)
|
Place-4 Abdul Fazal 59.5(2)
|
||||||||
23-02-2021 (DEL) 1600M Winner: LODGE KEEPER Won By: 3.25 Time: 1:39.53 |
Place-3 S G Prasad 60(7)
|
Place-2 Akash Rajput 52(6)
|
||||||||
03-03-2020 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 0.5 Time: 1:39.97 |
Place-1 S G Prasad 59(11)
|
Place-2 Jai Parkash 54(7)
|
||||||||
11-02-2020 (DEL) 1200M Winner: PONTY ROSSA Won By: 2.25 Time: 1:14.08 |
Place-W Withdrawn 57(9)
|
Place-9 Khet Singh 59.5(5)
|
||||||||
06-02-2020 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: 0.75 Time: 1:25.15 |
Place-2 D S Deora 52(11)
|
Place-1 K Narender Kumar 55(7)
|
||||||||
31-01-2020 (DEL) 1400M Winner: TALENTED Won By: 4.75 Time: 1:28.31 |
Place-10 Rajinder Saini 61(10)
|
Place-5 M B Qureshi 55.5(5)
|
||||||||
31-01-2020 (DEL) 1000M Winner: SUPERSTAR SUPREME Won By: Nose Time: 1:01.23 |
Place-2 Rajinder Saini 54(12)
|
Place-12 Khet Singh 52.5(8)
|
Place-8 Gurpreet Singh 53(13)
|
|||||||
24-01-2020 (DEL) 1200M Winner: MIGHTY Won By: DHT Time: 1:13.59 |
Place-9 Kundan Paswan 53.5(14)
|
Place-4 K Narender Kumar 54.5(9)
|
||||||||
14-01-2020 (DEL) 1400M Winner: SPECIAL FIGHTER Won By: 1.5 Time: 1:25.25 |
Place-6 M B Qureshi 58(6)
|
Place-1 D S Deora 55(3)
|
||||||||
24-12-2019 (DEL) 1600M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:39.11 |
Place-9 Ishwar Singh 55.5(14)
|
Place-5 Akash Rajput 54.5(11)
|
||||||||
17-12-2019 (DEL) 1200M Winner: IMBALI Won By: 1 Time: 1:12.77 |
Place-8 S G Prasad 55.5(4)
|
Place-2 S Mosin 52.5(13)
|
||||||||
17-12-2019 (DEL) 1100M Winner: MIGHTY Won By: 2.75 Time: 1:06.99 |
Place-8 Angad 53.5(5)
|
Place-7 Riazuddin 51.5(2)
|
||||||||
10-12-2019 (DEL) 1200M Winner: LOVELY GIRL Won By: 2.25 Time: 1:12.20 |
Place-9 M B Qureshi 59(11)
|
Place-4 Praveen Saini 52.5(4)
|
||||||||
03-12-2019 (DEL) 1000M Winner: Won By: Time: |
Place- Jai Parkash 56.5(2)
|
Place- Rajinder Saini 54(3)
|
||||||||
03-12-2019 (DEL) 1000M Winner: Won By: Time: |
Place- M B Qureshi 59(6)
|
Place- Riazuddin 52.5(11)
|
||||||||
14-11-2019 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2 Time: 1:38.87 |
Place-10 D S Deora 60(4)
|
Place-1 S G Prasad 58.5(3)
|
Place-8 M B Qureshi 56(6)
|
Place-7 Angad 56(11)
|
||||||
08-11-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA ROZARA Won By: 2 Time: 1:12:36 |
Place-1 T S Jodha 58(8)
|
Place-4 S G Prasad 55.5(9)
|
||||||||
07-11-2019 (DEL) 1000M Winner: PLAYER Won By: 1 Time: 0:59:27 |
Place-11 Arun Kumar 61(4)
|
Place-5 Ankit Pal 58.5(11)
|
Place-10 Gurpreet Singh 57.5(9)
|
Place-9 Ishwar Singh 50(10)
|
||||||
24-10-2019 (DEL) 1200M Winner: MIGHTY Won By: 0.75 Time: 1:12.04 |
Place-3 Akash Rajput 58.5(3)
|
Place-7 S G Prasad 59(5)
|
||||||||
17-10-2019 (DEL) 1000M Winner: AMAZING INFERNO Won By: Neck Time: 0:59:98 |
Place-7 G S Shekhawat 59.5(6)
|
Place-5 Angad 55(2)
|
Place-6 Riazuddin 54.5(4)
|
|||||||
25-09-2019 (DEL) 1400M Winner: MIDLEXESS Won By: 6.5 Time: 1:23:68 |
Place-3 Angad 57(6)
|
Place-4 Ranjeet Singh 56.5(4)
|
Place-7 D S Deora 51.5(10)
|
|||||||
17-09-2019 (DEL) 1000M Winner: MR STUNNING Won By: 4 Time: 0:58:85 |
Place-5 Ankit Pal 58(3)
|
Place-11 Gurpreet Singh 59.5(2)
|
Place-9 R Yousaf 58.5(10)
|
Place-7 K Narender Kumar 54(6)
|
||||||
13-09-2019 (DEL) 1100M Winner: MASTER VANPERISE Won By: 1.25 Time: 1:05.60 |
Place-11 H S Pawar 59(5)
|
Place-2 Praveen Saini 53(2)
|
||||||||
03-09-2019 (DEL) 1000M Winner: ZELBET Won By: 2.5 Time: 0:59.36 |
Place-7 Rajinder Saini 50.5(2)
|
Place-4 M B Qureshi 50(6)
|
||||||||
27-08-2019 (DEL) 1000M Winner: WINNERS GOLD Won By: 7 Time: 0:59.25 |
Place-4 R Yousaf 61(1)
|
Place-2 Riazuddin 53.5(5)
|
||||||||
30-04-2019 (DEL) 1200M Winner: THE CHEETAH Won By: 4 Time: 1:11.13 |
Place-2 Ranjeet Singh 57(10)
|
Place-W Withdrawn 58(9)
|
||||||||
27-04-2019 (DEL) 1400M Winner: RESPONSIBLEFORLOVE Won By: 1 Time: 1:26.02 |
Place-9 G S Shekhawat 56.5(9)
|
Place-5 Ramandeep Singh Bal 57(1)
|
Place-2 Akash Rajput 58.5(6)
|
|||||||
20-04-2019 (DEL) 1400M Winner: HOPE AND GLORY Won By: 4 Time: 1:23.85 |
Place-3 D S Deora 54(2)
|
Place-4 Khet Singh 52.5(6)
|
||||||||
15-04-2019 (DEL) 1600M Winner: ROSY PICTURE Won By: Shd Time: 1:39.40 |
Place-1 Akash Rajput 58(3)
|
Place-2 Khet Singh 59.5(1)
|
Place-3 Ranjeet Singh 56(4)
|
|||||||
01-04-2019 (DEL) 1400M Winner: SEAHORSE Won By: 1.5 Time: 1:26.15 |
Place-4 D S Deora 55.5(3)
|
Place-3 S G Prasad 56.5(5)
|
||||||||
25-03-2019 (DEL) 1600M Winner: GLOBAL TARGET Won By: 1.75 Time: 1:39.70 |
Place-3 Khet Singh 60(2)
|
Place-2 R Parvesh 55(5)
|
||||||||
18-03-2019 (DEL) 1000M Winner: BLUE TIGER Won By: Head Time: 0:59.69 |
Place-7 Rajinder Saini 56(3)
|
Place-4 D S Deora 53(9)
|
Place-10 Md Habeeb 52.5(12)
|
|||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: PONTY ROSSA Won By: Shd Time: 1:08.54 |
Place-7 G S Shekhawat 56.5(6)
|
Place-5 Sameer Khan 54.5(7)
|
Place-4 D S Deora 55.5(12)
|
|||||||
29-01-2019 (DEL) 1600M Winner: VAZRA Won By: Neck Time: 1:39:97 |
Place-7 Md Habeeb 56(7)
|
Place-5 Arman Jafri 52.5(1)
|
||||||||
21-01-2019 (DEL) 1400M Winner: KING AND COUNTRY Won By: Head Time: 1:27.80 |
Place-5 Sameer Khan 58(4)
|
Place-1 Ramandeep Singh Bal 56(2)
|
Place-11 K Narender Kumar 55.5(11)
|
|||||||
08-01-2019 (DEL) 1400M Winner: LOVELY BOY Won By: Neck Time: 1:27:76 |
Place-1 M B Qureshi 60.5(8)
|
Place-7 R Yousaf 54.5(12)
|
||||||||
31-12-2018 (DEL) 1200M Winner: AL SAHAIL Won By: 1.75 Time: 1:12.29 |
Place-4 Shaliyar Khan 59(2)
|
Place-6 D S Deora 57(7)
|
||||||||
27-12-2018 (DEL) 1600M Winner: ROSY PICTURE Won By: 2.5 Time: 1:38.93 |
Place-4 Syed Asgar 58(9)
|
Place-8 G S Shekhawat 57(6)
|
Place-1 Akash Rajput 56(8)
|
|||||||
18-12-2018 (DEL) 1000M Winner: SWEET STAR Won By: 1 Time: 1:00.08 |
Place-6 Rajinder Saini 59(2)
|
Place-11 Gurpreet Singh 58.5(9)
|
||||||||
11-12-2018 (DEL) 1400M Winner: LOVELY BOY Won By: 1.75 Time: 1:26.64 |
Place-1 D S Deora 59(1)
|
Place-7 G S Shekhawat 58(9)
|
||||||||
04-12-2018 (DEL) 1200M Winner: LOVELY BOY Won By: Head Time: 1:12:35 |
Place-1 D S Deora 55(1)
|
Place-4 S Lalit 59(4)
|
||||||||
18-10-2018 (DEL) 1000M Winner: DARING Won By: 4 Time: 1:00.63 |
Place-4 G S Shekhawat 59(3)
|
Place-3 S Amjad Khan 58(1)
|
||||||||
18-10-2018 (DEL) 1200M Winner: BEAUTIFUL EVENING Won By: 2.5 Time: 1:12.57 |
Place-3 Md Habeeb 58(4)
|
Place-4 Gurpreet Singh 57(9)
|
||||||||
08-10-2018 (DEL) 1000M Winner: BRIGHT WATERS Won By: Neck Time: 1:00:42 |
Place-4 Jai Parkash 54.5(13)
|
Place-1 Gurpreet Singh 54.5(4)
|
||||||||
01-10-2018 (DEL) 1100M Winner: SOLID WOOD Won By: 4 Time: 1:05:00 |
Place-8 Gurpreet Singh 60.5(12)
|
Place-5 M I Qureshi 60.5(8)
|
||||||||
28-05-2018 (DEL) 1200M Winner: BLACK BOXER Won By: Neck Time: 1:11.53 |
Place-14 G S Shekhawat 57.5(2)
|
Place-12 Sameer Qureshi 56.5(7)
|
||||||||
30-04-2018 (DEL) 1200M Winner: NICHE POM Won By: 2.75 Time: 1:13.28 |
Place-2 D S Deora 53.5(5)
|
Place-3 R Yousaf 53.5(6)
|
Place-4 K Narender Kumar 55.0(7)
|
|||||||
23-04-2018 (DEL) 1000M Winner: SAN MARINO Won By: 0.75 Time: 1:01.91 |
Place-2 D S Deora 53.5(6)
|
Place-6 Gurpreet Singh 53.5(3)
|
||||||||
17-04-2017 (DEL) 1000M Winner: FIRST SELECTION Won By: 0.5 Time: 1:00.41 |
Place-9 Khet Singh 55.0(8)
|
Place-13 Praveen Saini 55.0(3)
|