India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARROWFIELD | JOSS | DEVOTION | DROGO | APNA TIME AAYEGA | SUMMERHILL | MURAKAMI | STELLANOVA | EASTERN CROWN | |
30-03-2022 (KOL) 1400M Winner: DREAM CHASER Won By: 1.75 Time: 1:25.75 |
Place-6 Rupal Singh 53.5(6)
|
Place-5 Afzal Khan 60(4)
|
|||||||
18-12-2021 (KOL) 1400M Winner: NOVA Won By: 1.25 Time: 1:27.81 |
Place-7 Md Islam 51.5(4)
|
Place-3 P Tejeshwar 53.5(2)
|
|||||||
13-11-2021 (KOL) 1600M Winner: DARING HEART Won By: 0.75 Time: 1:43.31 |
Place-5 Md Azharuddin 55(3)
|
Place-3 Afzal Khan 54(2)
|
|||||||
11-03-2020 (KOL) 1400M Winner: LOUBOUTIN Won By: 1.25 Time: 1:26.31 |
Place-4 P Tejeshwar 57(1)
|
Place-3 Nikhil Naidu 54.5(7)
|
|||||||
22-02-2020 (KOL) 1600M Winner: SIMPLY SOARING Won By: Head Time: 1:38.13 |
Place-4 B Mahesh 60(1)
|
Place-3 Shezad Khan 58.5(4)
|
|||||||
12-01-2020 (KOL) 2400M Winner: RAQS SHARQI Won By: 6.75 Time: 2:33.23 |
Place-6 Suraj Narredu 61.5(7)
|
Place-3 Shezad Khan 56(3)
|
|||||||
21-12-2019 (KOL) 1400M Winner: TOPNOTCH Won By: Nose Time: 1:26.14 |
Place-2 B Mahesh 57.5(7)
|
Place-13 Mohit Singh 58.5(3)
|
|||||||
12-12-2019 (KOL) 2000M Winner: CAIDEN Won By: 5.25 Time: 2:06.08 |
Place-5 Sujit Kr Paswan 58(6)
|
Place-4 S Zervan 52.5(5)
|
|||||||
07-12-2019 (KOL) 2000M Winner: ARROWFIELD Won By: 4 Time: 2:06.87 |
Place-1 Imran Chisty 60(5)
|
Place-3 Hindu Singh 52(4)
|
|||||||
30-11-2019 (KOL) 1400M Winner: KANTAI Won By: 1.75 Time: 1:27.25 |
Place-3 Rupal Singh 57.5(4)
|
Place-5 Aditya Kr Jaiswal 50.5(2)
|
|||||||
14-11-2019 (KOL) 1600M Winner: CAIDEN Won By: 0.75 Time: 1:39.55 |
Place-7 B Mahesh 60(1)
|
Place-3 Nikhil Naidu 58.5(6)
|
Place-4 Suraj Narredu 56.5(7)
|
||||||
15-10-2019 (KOL) 1600M Winner: BOJANGLES Won By: 0.5 Time: 1:39.34 |
Place-2 Suraj Narredu 60(3)
|
Place-3 Shezad Khan 58.5(4)
|
Place-5 Nikhil Naidu 59.5(6)
|
||||||
01-10-2019 (KOL) 2000M Winner: DEVOTION Won By: 2 Time: 2:08.23 |
Place-1 Hindu Singh 57.5(3)
|
Place-3 Akshay Kumar 58(1)
|
|||||||
24-09-2019 (KOL) 1600M Winner: JOSS Won By: 2.75 Time: 1:40.60 |
Place-1 P Vikram 52(7)
|
Place-3 Hindu Singh 53.5(5)
|
Place-W Withdrawn 54(3)
|
Place-2 Nikhil Naidu 54.5(4)
|
|||||
03-09-2019 (KOL) 1800M Winner: BOJANGLES Won By: Snk Time: 1:55.23 |
Place-4 Nikhil Naidu 51(1)
|
Place-3 Hindu Singh 52(3)
|
Place-7 Sujit Kr Paswan 57.5(7)
|
Place-5 P Tejeshwar 54.5(9)
|
|||||
20-08-2019 (KOL) 1600M Winner: FIORELLE Won By: 1.75 Time: 1:41.25 |
Place-5 Hindu Singh 55(4)
|
Place-7 Sujit Kr Paswan 59.5(2)
|
Place-2 P Tejeshwar 55(7)
|
||||||
30-07-2019 (KOL) 1400M Winner: KANTAI Won By: 1.75 Time: 1:29.01 |
Place-4 Shezad Khan 58.5(1)
|
Place-5 Hindu Singh 58(3)
|
|||||||
30-03-2019 (KOL) 1400M Winner: SHEER FORCE Won By: Lnk Time: 1:25.89 |
Place-2 Suraj Narredu 55(6)
|
Place-6 Rupal Singh 55(1)
|
|||||||
27-03-2019 (KOL) 1400M Winner: PERPETUAL WINNING Won By: 8 Time: 1:24.64 |
Place-2 P Tejeshwar 53.5(9)
|
Place-W R Shelar 54(4)
|
|||||||
23-03-2019 (KOL) 1600M Winner: FIORELLE Won By: 0.5 Time: 1:41.11 |
Place-7 Md Islam 53.5(8)
|
Place-5 Ramandeep Singh Bal 57(4)
|
|||||||
13-03-2019 (KOL) 1400M Winner: ARAKAWAH Won By: 2.5 Time: 1:24.87 |
Place-11 Md Islam 53(13)
|
Place-7 Mohit Singh 55.5(11)
|
Place-W Suraj Narredu 54(1)
|
||||||
16-02-2019 (KOL) 2000M Winner: DIXIE DIAMOND Won By: 3 Time: 2:04.62 |
Place-7 Md Islam 57(6)
|
Place-9 Afzal Khan 60.5(9)
|
|||||||
09-02-2019 (KOL) 1400M Winner: SANVI Won By: 2.75 Time: 1:25.28 |
Place-13 Md Islam 59.5(10)
|
Place-3 Suraj Narredu 56(4)
|
|||||||
29-01-2019 (KOL) 2000M Winner: LOCHINVAR Won By: Snk Time: 2:07.93 |
Place-8 P S Chouhan 60(1)
|
Place-3 Afzal Khan 57.5(5)
|
|||||||
01-01-2019 (KOL) 1400M Winner: COCOANUT Won By: Shd Time: 1:25.80 |
Place-6 R N Darshan 62(2)
|
Place-2 Suraj Narredu 54.5(8)
|
|||||||
22-12-2018 (KOL) 1400M Winner: SIMON TEMPLAR Won By: 3.25 Time: 1:25.69 |
Place-10 P S Chouhan 55.5(13)
|
Place-6 R N Darshan 53(11)
|
|||||||
08-12-2018 (KOL) 2000M Winner: ALLDERO Won By: Head Time: 2:08.00 |
Place-7 P S Chouhan 54.5(6)
|
Place-4 R N Darshan 50(8)
|
|||||||
08-12-2018 (KOL) 1600M Winner: FIORELLE Won By: Shd Time: 1:38.94 |
Place-2 Hindu Singh 54.5(5)
|
Place-5 Nikhil Naidu 54.5(11)
|
|||||||
10-11-2018 (KOL) 1600M Winner: MAHALI Won By: Nose Time: 1:39.32 |
Place-5 Nikhil Naidu 56(3)
|
Place-3 Rupal Singh 61.5(8)
|
|||||||
13-10-2018 (KOL) 1400M Winner: ETERNALLY Won By: 5.5 Time: 1:27.50 |
Place-2 Rupal Singh 55.5(2)
|
Place-6 A Ashhad Asbar 52.5(9)
|
|||||||
07-10-2018 (KOL) 1400M Winner: DEVOTION Won By: Head Time: 1:28.00 |
Place-1 Nikhil Naidu 52.5(6)
|
Place-8 R S Bhati 59(1)
|
|||||||
24-03-2018 (KOL) 1400M Winner: CLAYMORE Won By: 0.75 Time: 1:26.20 |
Place-8 Md Azharuddin 56.00(8)
|
Place-3 B Mahesh 60.50(11)
|
Place-9 C Alford 56.00(12)
|
||||||
03-03-2018 (KOL) 1600M Winner: SWEET MUSIC Won By: 1.25 Time: 1:37.07 |
Place-8 C Alford 52.00(8)
|
Place-5 Dashrath Singh 51.50(1)
|
|||||||
02-02-2018 (KOL) 1600M Winner: RAQS SHARQI Won By: 4.25 Time: 1:39.51 |
Place-5 B Mahesh 62.00(8)
|
Place-6 C Alford 58.00(5)
|
|||||||
13-01-2018 (KOL) 1600M Winner: SWEET MUSIC Won By: 2.75 Time: 1:39.26 |
Place-3 Hindu Singh 50.50(9)
|
Place-2 B Mahesh 60.50(2)
|
Place-4 C Alford 58.00(7)
|