India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VICTORIOUS KING | PRINCESS BEAUTY | ASHWA VIJETA | UDAAN | SUN LIGHT | BIG DADDY | KIRPAN | LOOKS SENSATIONAL | |
09-11-2022 (DEL) 1400M Winner: SIR RAMON Won By: Head Time: 1:25.55 |
Place-2 Sandeep Rajput 61.5(8)
|
Place-3 S G Prasad 58.5(3)
|
||||||
08-03-2022 (DEL) 1100M Winner: SUPER ACT Won By: 1.5 Time: 1:08.78 |
Place-4 Sandeep Rajput 60(1)
|
Place-2 Praveen Saini 49(3)
|
||||||
15-04-2021 (DEL) 1100M Winner: CRESSIDA Won By: 2 Time: 1:05.38 |
Place-4 Vinay Jaiswal 56.5(11)
|
Place-W Withdrawn 51()
|
||||||
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SAMIRA Won By: 3 Time: 1:11.60 |
Place-5 H S Pawar 58(5)
|
Place-4 T S Jodha 56(11)
|
||||||
18-03-2021 (DEL) 1400M Winner: HARE KA SAHARA Won By: Shd Time: 1:24.71 |
Place-2 Akash Rajput 57(2)
|
Place-3 T S Jodha 54.5(1)
|
||||||
05-02-2021 (DEL) 1400M Winner: MASTER STOUTE Won By: Shd Time: 1:25.94 |
Place-2 Akash Rajput 56(4)
|
Place-4 Gurpreet Singh 58.5(1)
|
||||||
18-02-2020 (DEL) 1400M Winner: SEAHORSE Won By: 1.25 Time: 1 26.11 |
Place-6 H S Pawar 54(6)
|
Place-4 M B Qureshi 60.5(13)
|
||||||
06-02-2020 (DEL) 1000M Winner: MIZILLA GOLD Won By: 2 Time: 1:00.50 |
Place-5 J Chinoy 52.5(13)
|
Place-9 Aman 52(3)
|
||||||
24-01-2020 (DEL) 1100M Winner: FLY AWAY Won By: 1 Time: 1:06.85 |
Place-6 H S Pawar 57(6)
|
Place-2 Sandeep Rajput 61(13)
|
||||||
14-01-2020 (DEL) 1400M Winner: PROMISE OF LOVE Won By: Head Time: 1:25.82 |
Place-10 K Narender Kumar 54(7)
|
Place-3 Praveen Saini 58(8)
|
||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: KIRPAN Won By: 1.75 Time: 1:12.86 |
Place-10 K Narender Kumar 54.5(5)
|
Place-6 T S Jodha 53(6)
|
Place-1 Praveen Saini 51(4)
|
|||||
24-12-2019 (DEL) 1600M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:39.11 |
Place-10 Kundan Paswan 52(5)
|
Place-2 M B Qureshi 56.5(2)
|
||||||
17-12-2019 (DEL) 1100M Winner: SUPER MAN Won By: 0.5 Time: 1:08.76 |
Place-5 J Chinoy 58(12)
|
Place-6 Kundan Paswan 58(13)
|
||||||
10-12-2019 (DEL) 1200M Winner: LOVELY GIRL Won By: 2.25 Time: 1:12.20 |
Place-2 D S Deora 57.5(8)
|
Place-4 Praveen Saini 52.5(4)
|
||||||
03-12-2019 (DEL) 1000M Winner: Won By: Time: |
Place- Kundan Paswan 56(7)
|
Place- Riazuddin 52.5(11)
|
||||||
19-11-2019 (DEL) 1200M Winner: MASTER BECKET Won By: 4.75 Time: 1:12:46 |
Place-2 Akash Rajput 58.5(2)
|
Place-5 R Parvesh 56(7)
|
||||||
14-11-2019 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2 Time: 1:38.87 |
Place-6 Sandeep Rajput 58(10)
|
Place-12 Naresh Kumar 56.5(5)
|
||||||
08-11-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA ROZARA Won By: 2 Time: 1:12:36 |
Place-6 Sameer Qureshi 59(3)
|
Place-W Akash Rajput 52.5(1)
|
Place-4 S G Prasad 55.5(9)
|
Place-W R Parvesh 51.5(6)
|
||||
07-11-2019 (DEL) 1000M Winner: PLAYER Won By: 1 Time: 0:59:27 |
Place-7 T S Jodha 57(8)
|
Place-3 M B Qureshi 55.5(2)
|
||||||
18-10-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SIKKANDER Won By: 0.5 Time: 1:05:54 |
Place-10 Naresh Kumar 58.5(8)
|
Place-5 Muzammil Hashmi 53.5(5)
|
||||||
03-09-2019 (DEL) 1200M Winner: DELUXE Won By: 3.25 Time: 1:12.93 |
Place-7 Bhanu P Singh 60.5(2)
|
Place-5 H S Pawar 59.5(5)
|
||||||
30-04-2019 (DEL) 1200M Winner: THE CHEETAH Won By: 4 Time: 1:11.13 |
Place-5 T S Jodha 55(13)
|
Place-2 Ranjeet Singh 57(10)
|
||||||
27-04-2019 (DEL) 1400M Winner: RESPONSIBLEFORLOVE Won By: 1 Time: 1:26.02 |
Place-4 R Rakesh 56(3)
|
Place-10 S G Prasad 55(2)
|
Place-5 Ramandeep Singh Bal 57(1)
|
|||||
08-04-2019 (DEL) 1200M Winner: GLENEAGLES Won By: 1.25 Time: 1:13.08 |
Place-5 Ranjeet Singh 56.5(7)
|
Place-7 R Parvesh 59(6)
|
||||||
28-03-2019 (DEL) 1200M Winner: PRINCESS BEAUTY Won By: 2.25 Time: 1:12.59 |
Place-1 M B Qureshi 56.5(2)
|
Place-6 R Parvesh 59(3)
|
||||||
26-02-2019 (DEL) 1400M Winner: MASTER PHOENIX Won By: 1.25 Time: 1:26.17 |
Place-3 Rajinder Saini 53(6)
|
Place-4 Muzammil Hashmi 54.5(2)
|
||||||
18-02-2019 (DEL) 1000M Winner: ARTAXIAS Won By: Neck Time: 1:01.29 |
Place-5 R Yousaf 52(7)
|
Place-3 Shrikant Kamble 54.5(1)
|
||||||
21-01-2019 (DEL) 1400M Winner: KING AND COUNTRY Won By: Head Time: 1:27.80 |
Place-3 Md Habeeb 53.5(9)
|
Place-11 K Narender Kumar 55.5(11)
|
||||||
20-11-2018 (DEL) 1200M Winner: TALLY HO Won By: 4 Time: 1:12.36 |
Place-2 T S Jodha 59.5(3)
|
Place-10 Akash Rajput 54.5(6)
|
||||||
20-09-2018 (DEL) 1100M Winner: CAPTAIN COOL Won By: Shd Time: 1:06.44 |
Place-8 Rajinder Saini 58(5)
|
Place-12 Jai Parkash 55.5(6)
|
||||||
06-05-2018 (DEL) 1100M Winner: SKY DANCER Won By: 2.25 Time: 1:06.29 |
Place-2 Sameer Khan 53.5(12)
|
Place-11 Vinay Jaiswal 53.5(10)
|
||||||
09-01-2018 (DEL) 1100M Winner: ORGANIC Won By: Neck Time: 1:06:14 |
Place-4 Akash Rajput 54.0(4)
|
Place-W Sameer Khan 52.5(7)
|
||||||
29-12-2017 (DEL) 1000M Winner: ARTAXIAS Won By: 3.75 Time: 1:01.93 |
Place-5 K Narender Kumar 61.5(1)
|
Place-8 R Parvesh 58.5(10)
|
||||||
19-12-2017 (DEL) 1200M Winner: LOVEABLE Won By: 0.75 Time: 1:13.85 |
Place-5 K Narender Kumar 55.0(6)
|
Place-3 S A Shah 58.5(2)
|
||||||
05-12-2017 (DEL) 1100M Winner: MISS ZACHARY Won By: Neck Time: 1:07.43 |
Place-11 K Narender Kumar 55.0(11)
|
Place-5 S A Shah 58.5(4)
|
||||||
09-09-2016 (DEL) 1000M Winner: GLORY AWAITS Won By: 0.5 Time: 1:00.17 |
Place-10 M Shahid 62.0(11)
|
Place-3 Arman Jafri 56.5(8)
|