India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHOSEN ONE | TAARRADHIN | MIAMI | POPCORN | NAMAK HALAAL | LEOPARD CREEK | BACAARDI | COCOANUT | TOMORROW FOREVER | OPTIMUM | CHRISTIANA | BEAT THE BANK | |
05-01-2021 (KOL) 1200M Winner: MYSTIC WONDER Won By: 2.75 Time: 1:13.79 |
Place-2 P Tejeshwar 60(5)
|
Place-7 Vinay Jaiswal 55.5(6)
|
||||||||||
14-03-2020 (KOL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Afzal Khan 59(6)
|
Place- Aditya Kr Jaiswal 50(11)
|
Place- R S Bhati 54.5(5)
|
|||||||||
04-03-2020 (KOL) 1100M Winner: RUSH FOR GOLD Won By: 1.25 Time: 1:07.59 |
Place-10 A Sandesh 57(5)
|
Place-6 C S Jodha 50(1)
|
||||||||||
02-03-2020 (KOL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- A Sandesh 57(5)
|
Place- C S Jodha 50(1)
|
||||||||||
22-02-2020 (KOL) 1100M Winner: SOLO MARCH Won By: 1.5 Time: 1:07.00 |
Place-9 Md Imran 60(5)
|
Place-2 P Tejeshwar 58.5(3)
|
||||||||||
15-02-2020 (KOL) 1200M Winner: ADVAIT Won By: 2.5 Time: 1:13.57 |
Place-10 Md Islam 54(1)
|
Place-5 P Vikram 59(7)
|
Place-6 Sujit Kr Paswan 54.5(5)
|
|||||||||
15-02-2020 (KOL) 1200M Winner: CHRISTIANA Won By: 0.75 Time: 1:14.71 |
Place-4 C S Jodha 58(8)
|
Place-1 R S Bhati 57.5(9)
|
||||||||||
28-01-2020 (KOL) 1100M Winner: SHARAVATI Won By: 1.25 Time: 1:06.24 |
Place-5 Md Islam 52.5(1)
|
Place-7 Asghar 52.5(3)
|
||||||||||
23-01-2020 (KOL) 1200M Winner: AGGRESSION Won By: 1:15.11 Time: 1:13.34 |
Place-7 Hasib Alam 54.5(7)
|
Place-5 R S Bhati 59(9)
|
||||||||||
23-01-2020 (KOL) 1400M Winner: EXCELSIOR Won By: 2.75 Time: 1:26.20 |
Place-4 B L Paswan 57.5(8)
|
Place-3 Anil Bandal 55.5(5)
|
||||||||||
12-01-2020 (KOL) 1400M Winner: COCOANUT Won By: 1 Time: 1:27.37 |
Place-1 Akshay Kumar 56(3)
|
Place-4 Mohit Singh 54.5(10)
|
||||||||||
11-01-2020 (KOL) 1100M Winner: YUTAKA Won By: Nose Time: 1:07.59 |
Place-3 C S Jodha 58(14)
|
Place-7 P S Chouhan 55(13)
|
Place-12 Sujit Kr Paswan 52.5(9)
|
|||||||||
01-01-2020 (KOL) 1200M Winner: NAMAK HALAAL Won By: 4.5 Time: 1:13.14 |
Place-9 Mohit Singh 56.5(4)
|
Place-4 R S Bhati 56(2)
|
Place-1 P S Chouhan 57(9)
|
Place-3 Dashrath Singh 58(1)
|
||||||||
01-01-2020 (KOL) 1200M Winner: SHIVAYY Won By: 1.5 Time: 1:13.89 |
Place-9 R S Bhati 59(3)
|
Place-3 Imran Chisty 55.5(5)
|
Place-10 Asghar 52.5(10)
|
|||||||||
01-01-2020 (KOL) 1400M Winner: SIMPLY SOARING Won By: 0.5 Time: 1:26.67 |
Place-10 Sujit Kr Paswan 55(4)
|
Place-4 Shariq Mohd 50(1)
|
||||||||||
21-12-2019 (KOL) 1600M Winner: NANDISH Won By: 9.25 Time: 1:38.63 |
Place-6 Afzal Khan 56(12)
|
Place-10 P Tejeshwar 51(8)
|
||||||||||
23-11-2019 (KOL) 1200M Winner: SHIVAYY Won By: 1.5 Time: 1:14.85 |
Place-5 Md Imran 59(1)
|
Place-3 P Tejeshwar 56.5(3)
|
||||||||||
14-11-2019 (KOL) 1100M Winner: HUKUMAT Won By: 1 Time: 1:07.84 |
Place-4 Sujit Kr Paswan 56(7)
|
Place-7 Md Shabbani 56(6)
|
Place-6 P S Chouhan 55(2)
|
Place-5 P Tejeshwar 53.5(8)
|
||||||||
02-11-2019 (KOL) 1400M Winner: ALPHERATZ Won By: Head Time: 1:29.27 |
Place-5 D S Deora 57.5(1?)
|
Place-9 Vinay Jaiswal 55.5(2?)
|
||||||||||
15-10-2019 (KOL) 1400M Winner: MONTECASINO Won By: 1.5 Time: 1:28.93 |
Place-10 Md Islam 57.5(12)
|
Place-9 Rajendra Singh 56(4)
|
Place-5 P Tejeshwar 56(3)
|
|||||||||
09-10-2019 (KOL) 1200M Winner: GLORIOUS LEAPS Won By: 1.25 Time: 1:15.53 |
Place-2 Suraj Narredu 56.5(10)
|
Place-5 R S Bhati 58(1)
|
Place-10 Satish Nayak 58(6)
|
|||||||||
01-10-2019 (KOL) 1100M Winner: STELVIO PASS Won By: 3 Time: 1:07.63 |
Place-4 Md Islam 57(9)
|
Place-6 Rajendra Singh 56.5(8)
|
||||||||||
24-09-2019 (KOL) 1200M Winner: DANGAL Won By: 1 Time: 1:14.57 |
Place-5 Sujit Kr Paswan 56.5(2)
|
Place-8 Rajendra Singh 57(9)
|
||||||||||
18-09-2019 (KOL) 1200M Winner: POPCORN Won By: 2.75 Time: 1:14.02 |
Place-2 Nikhil Naidu 54.5(6)
|
Place-1 D S Deora 52.5(2)
|
||||||||||
06-09-2019 (KOL) 1200M Winner: THE LAST JUDGMENT Won By: 0.5 Time: 1:14.64 |
Place-4 R S Bhati 56.5(12)
|
Place-8 Rajendra Singh 58.5(10)
|
Place-6 Afzal Khan 56.5(4)
|
|||||||||
04-09-2019 (KOL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- R S Bhati 56.5(12)
|
Place- Rajendra Singh 58.5(10)
|
Place- Afzal Khan 56.5(4)
|
|||||||||
20-08-2019 (KOL) 1600M Winner: JOSS Won By: 1.75 Time: 1:42.97 |
Place-3 Sujit Kr Paswan 58(2)
|
Place-5 R S Bhati 57.5(3)
|
||||||||||
13-08-2019 (KOL) 1200M Winner: DANCING PRINCE Won By: 1 Time: 1:14.22 |
Place-5 Neeraj Rawal 59(12)
|
Place-9 Shezad Khan 58(4)
|
||||||||||
30-07-2019 (KOL) 1200M Winner: DIAMOND HARBOUR Won By: Shd Time: 1:15.61 |
Place-5 Shezad Khan 59(2)
|
Place-7 Md Shabbani 60(10)
|
||||||||||
23-07-2019 (KOL) 1400M Winner: ADHIRA Won By: 3.25 Time: 1:28.30 |
Place-7 D S Deora 52(6)
|
Place-4 P Trevor 52(4)
|
||||||||||
23-07-2019 (KOL) 1400M Winner: EASTSIDE Won By: 5 Time: 1:29.73 |
Place-3 Sujit Kr Paswan 60(8)
|
Place-2 R S Bhati 58(5)
|
||||||||||
09-07-2019 (KOL) 1200M Winner: MILLENIUM GLORY Won By: Shd Time: 1:15.46 |
Place-3 Sk Israil 58.5(3)
|
Place-7 Satish Nayak 60(5)
|
||||||||||
09-07-2019 (KOL) 1200M Winner: INCENDIO Won By: Lnk Time: 1:16.22 |
Place-2 Hindu Singh 53.5(5)
|
Place-8 D S Deora 55(2)
|
||||||||||
30-03-2019 (KOL) 1100M Winner: KEFIRA Won By: 1.25 Time: 1:06.14 |
Place-10 Shezad Khan 55.5(2)
|
Place-8 P S Chouhan 51(13)
|
||||||||||
16-03-2019 (KOL) 1400M Winner: ALYSSA Won By: Neck Time: 1:26.61 |
Place-5 Afzal Khan 56(4)
|
Place-7 I Khan 55(1)
|
||||||||||
23-02-2019 (KOL) 1200M Winner: ENCHANTED Won By: Lnk Time: 1:11.79 |
Place-13 R S Bhati 56(5)
|
Place-5 A Sandesh 55(10)
|
||||||||||
07-02-2019 (KOL) 1200M Winner: BANG BANG Won By: 1.25 Time: 1:13.28 |
Place-2 Shezad Khan 57.5(11)
|
Place-12 Vinay Jaiswal 52.5(3)
|
||||||||||
23-01-2019 (KOL) 1200M Winner: MIDNIGHT MAGIC Won By: 0.5 Time: 1:13.43 |
Place-2 Shezad Khan 56(2)
|
Place-5 P S Chouhan 52.5(5)
|
||||||||||
01-01-2019 (KOL) 1200M Winner: JEZZABELLE Won By: Nose Time: 1:14.21 |
Place-8 Sandeep Rajput 60(14)
|
Place-9 Anil Bandal 51.5(9)
|
||||||||||
08-12-2018 (KOL) 1200M Winner: TOMORROW FOREVER Won By: Lnk Time: 1:13.97 |
Place-1 A Sandesh 59(13)
|
Place-5 P S Chouhan 54(2)
|
||||||||||
04-11-2018 (KOL) 1200M Winner: TOMORROW FOREVER Won By: 0.75 Time: 1:14.16 |
Place-8 Dashrath Singh 60(8)
|
Place-1 A Sandesh 53(2)
|
||||||||||
03-07-2018 (KOL) 1100M Winner: ASCENSION Won By: 3.5 Time: 1:07.77 |
Place-3 Sujit Kr Paswan 53.50(6)
|
Place-7 Ranidan Singh 50.50(1)
|
||||||||||
25-11-2017 (KOL) 1200M Winner: SHIVALIK STORY Won By: 2 Time: 1:13.47 |
Place-3 Dashrath Singh 55.00(2)
|
Place-2 Rupal Singh 53.00(6)
|
||||||||||
04-11-2017 (KOL) 1100M Winner: FORTUNE EXPRESS Won By: 3 Time: 1:06.72 |
Place-6 Md Islam 55.50(8)
|
Place-5 Ranidan Singh 53.50(10)
|
||||||||||
23-08-2017 (KOL) 1200M Winner: MIDNIGHT STAR Won By: 6 Time: 1:13.94 |
Place-5 Md Islam 59.50(9)
|
Place-4 R S Bhati 59.50(4)
|
||||||||||
26-07-2017 (KOL) 1200M Winner: TWEEDLE DEE Won By: 3.25 Time: 1:13.99 |
Place-6 Md Islam 56.00(7)
|
Place-7 Afzal Khan 58.00(10)
|
||||||||||
26-03-2016 (KOL) 1200M Winner: COCOANUT Won By: 0.75 Time: 1:14.00 |
Place-8 Shailesh Shinde 58.00(9)
|
Place-1 Afzal Khan 60.00(4)
|
||||||||||
18-02-2016 (KOL) 1400M Winner: ASCEND Won By: 6 Time: 1:26.34 |
Place-10 Md Islam 57.00(9)
|
Place-2 Sameer Khan 53.00(7)
|