India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MASTER BECKET | ASHWA MAITHLI | MISS COLOMBIANA | MISS DUNCAN | FOREVER YOURS | RANNVIJAY | PONTY ROSSA | SURAAGNA | TERRIFIC | GOLDEN MAGIC | PUNJAB MAIL | |
27-03-2023 (DEL) 1000M Winner: PROFESSOR Won By: 3.5 Time: 0:58.04 |
Place-6 Varun 54.5(4)
|
Place-8 N S Rathore 58.5(1)
|
|||||||||
06-12-2022 (DEL) 1100M Winner: AIRMAX Won By: 2 Time: 1:05.52 |
Place-3 Ranjeet Singh 57.5(12)
|
Place-5 Deepak Kumar 60(2)
|
|||||||||
20-10-2022 (DEL) 1000M Winner: NICHE CURRENCY Won By: Shd Time: 1;01.04 |
Place-6 Riazuddin 52(3)
|
Place-9 G S Shekhawat 60.5(2)
|
|||||||||
16-04-2022 (DEL) 1000M Winner: KAYA Won By: 0.5 Time: 0:59.76 |
Place-6 Riazuddin 57(4)
|
Place-5 Vivek G 56(2)
|
|||||||||
24-03-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA CHINTZ Won By: 1.75 Time: 0:59.29 |
Place-7 N S Rathore 58(4)
|
Place-5 Md Asif Khan 60(6)
|
|||||||||
21-03-2022 (DEL) 1100M Winner: ASHWA KAHIRA Won By: 6.5 Time: 1:06.02 |
Place-7 Riazuddin 51(3)
|
Place-8 K Sunny Kumar 55(6)
|
|||||||||
14-12-2021 (DEL) 1100M Winner: MASTER CAUSEWAY Won By: 6.75 Time: 1:05.41 |
Place-5 Khet Singh 52.5(5)
|
Place-4 Abdul Fazal 51(2)
|
|||||||||
29-11-2021 (DEL) 1000M Winner: MISS MARMALADE Won By: 0.5 Time: 0:59.08 |
Place-8 G S Shekhawat 55.5(1)
|
Place-3 Md Habeeb 52(5)
|
|||||||||
23-11-2021 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 0.5 Time: 1:12.10 |
Place-7 C S Jodha 58.5(2)
|
Place-5 Muzammil Hashmi 55(8)
|
|||||||||
02-11-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 0.5 Time: 1:07.16 |
Place-7 Riazuddin 53.5(7)
|
Place-1 Sameer Khan 58(14)
|
|||||||||
28-09-2021 (DEL) 1000M Winner: ASHWA MAHIKA Won By: 1 Time: 0:59.70 |
Place-7 Riazuddin 53(1)
|
Place-6 Angad 57(6)
|
|||||||||
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SAMIRA Won By: 3 Time: 1:11.60 |
Place-7 S G Prasad 54.5(1)
|
Place-11 Khet Singh 53(7)
|
|||||||||
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: Shd Time: 1:12.49 |
Place-7 G S Shekhawat 58.5(6)
|
Place-12 Angad 40(11)
|
|||||||||
06-04-2021 (DEL) 1000M Winner: RAINFOREST Won By: Shd Time: 1:00.21 |
Place-6 R Rupesh 57.5(4)
|
Place-5 Muzammil Hashmi 56(7)
|
|||||||||
23-02-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS MARMALADE Won By: Head Time: 1:06.65 |
Place-3 S G Prasad 55.5(3)
|
Place-8 Sameer Khan 60.5(9)
|
|||||||||
16-02-2021 (DEL) 1200M Winner: MASTER CAUSEWAY Won By: 3.5 Time: 1:13.46 |
Place-3 Riazuddin 54(2)
|
Place-5 Shafeeq Ahmed 59(5)
|
|||||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: THE CHEETAH Won By: 11 Time: 1:05.07 |
Place-6 Abdul Fazal 50(9)
|
Place-11 Akash Rajput 52(3)
|
|||||||||
03-03-2020 (DEL) 1000M Winner: MR SINGH Won By: 3.25 Time: 0:59.55 |
Place-8 S G Prasad 53.5(8)
|
Place-3 J Chinoy 57(10)
|
Place-5 Akash Rajput 59(2)
|
||||||||
25-02-2020 (DEL) 1100M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 2.75 Time: 1:06.94 |
Place-11 Gurpreet Singh 59.5(14)
|
Place-6 Shrikant Kamble 53(2)
|
|||||||||
18-02-2020 (DEL) 1600M Winner: HELLO HELLO Won By: 1.25 Time: 1:38.25 |
Place-8 T S Jodha 56(12)
|
Place-12 Rajinder Saini 49.5(13)
|
|||||||||
18-02-2020 (DEL) 1200M Winner: KAFTAN Won By: 4.5 Time: 1:12.53 |
Place-7 Md Asif Khan 56(12)
|
Place-W Withdrawn 58.5(4)
|
|||||||||
11-02-2020 (DEL) 1200M Winner: OSCULATE Won By: Head Time: 1:14.12 |
Place-2 Angad 56(1)
|
Place-7 Ankit Pal 55.5(8)
|
|||||||||
11-02-2020 (DEL) 1100M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Shd Time: 1:07.84 |
Place-3 S G Prasad 54.5(1)
|
Place-1 Rajinder Saini 53.5(4)
|
|||||||||
06-02-2020 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 4 Time: 1:00.66 |
Place-1 J Chinoy 57.5(12)
|
Place-8 Abdul Fazal 56(2)
|
|||||||||
06-02-2020 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: 0.75 Time: 1:25.15 |
Place-8 S G Prasad 54.5(5)
|
Place-5 Rajinder Saini 54.5(6)
|
|||||||||
31-01-2020 (DEL) 1600M Winner: HANCOCK Won By: Neck Time: 1:42.15 |
Place-7 Ankit Pal 56(3)
|
Place-6 Khet Singh 55.5(11)
|
|||||||||
24-01-2020 (DEL) 1100M Winner: NAUGHTY Won By: 0.5 Time: 1:06.92 |
Place-6 S Sunil 59.5(2)
|
Place-11 Md Habeeb 59(11)
|
Place-8 Sandeep Rajput 61.5(7)
|
||||||||
14-01-2020 (DEL) 1600M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 2.75 Time: 1:39.39 |
Place-1 Ishwar Singh 58(11)
|
Place-3 Rajinder Saini 53.5(13)
|
|||||||||
14-01-2020 (DEL) 1400M Winner: SPECIAL FIGHTER Won By: 1.5 Time: 1:25.25 |
Place-3 Abdul Fazal 59(1)
|
Place-8 K Narender Kumar 59(5)
|
Place-5 Khet Singh 57.5(11)
|
||||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: TREASURE Won By: 2.75 Time: 1:12.81 |
Place-2 S G Prasad 57.5(5)
|
Place-12 K Narender Kumar 60.5(10)
|
Place-9 Sandeep Rajput 61.5(11)
|
Place-4 Shrikant Kamble 57.5(7)
|
|||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: KIRPAN Won By: 1.75 Time: 1:12.86 |
Place-12 G S Shekhawat 58(12)
|
Place-8 Shaliyar Khan 55(3)
|
|||||||||
30-12-2019 (DEL) 1000M Winner: AMAZING JET Won By: 1.25 Time: 1:00.37 |
Place-6 S G Prasad 59(6)
|
Place-12 N S Rathore 60.5(4)
|
Place-5 M B Qureshi 59.5(10)
|
Place-7 Ankit Pal 59(5)
|
Place-11 Shaliyar Khan 56.5(1)
|
||||||
30-12-2019 (DEL) 1400M Winner: IMBALI Won By: 0.5 Time: 1:24.90 |
Place-2 T S Jodha 56.5(5)
|
Place-5 Rajinder Saini 53.5(3)
|
|||||||||
24-12-2019 (DEL) 1600M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:39.11 |
Place-6 Abdul Fazal 58(4)
|
Place-12 G S Shekhawat 56.5(8)
|
Place-4 Khet Singh 56.5(10)
|
Place-1 Rajinder Saini 55.5(3)
|
|||||||
17-12-2019 (DEL) 1100M Winner: MIGHTY Won By: 2.75 Time: 1:06.99 |
Place-6 Abdul Fazal 60.5(9)
|
Place-2 J Chinoy 58(8)
|
Place-9 G S Shekhawat 59(3)
|
Place-11 Shaliyar Khan 57(13)
|
|||||||
03-12-2019 (DEL) 1000M Winner: Won By: Time: |
Place- N S Rathore 60(4)
|
Place- Sandeep Rajput 59(11)
|
Place- D S Deora 59(8)
|
Place- Khet Singh 58(10)
|
|||||||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: Shd Time: 1:24.40 |
Place-2 Ishwar Singh 59(4)
|
Place-6 Sandeep Rajput 62(5)
|
Place-3 Khet Singh 58(1)
|
Place-4 Rajinder Saini 58(3)
|
|||||||
14-11-2019 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2 Time: 1:38.87 |
Place-4 Abdul Fazal 53.5(12)
|
Place-2 T S Jodha 57.5(1)
|
|||||||||
14-11-2019 (DEL) 1200M Winner: PONTY ROSSA Won By: 2.5 Time: 1:12.59 |
Place-1 Sandeep Rajput 61.5(2)
|
Place-4 Ranjeet Singh 58.5(5)
|
|||||||||
08-11-2019 (DEL) 1100M Winner: DARJEELING Won By: 1.75 Time: 1:05:82 |
Place-4 Pradeep Kumar 54.5(5)
|
Place-W Withdrawn 52.5(3)
|
|||||||||
08-11-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA ROZARA Won By: 2 Time: 1:12:36 |
Place-5 Abdul Fazal 55(7)
|
Place-2 C Umesh 58.5(4)
|
|||||||||
08-11-2019 (DEL) 1100M Winner: RIOS PRINCESS Won By: Neck Time: 1:05:47 |
Place-4 Sameer Qureshi 62(6)
|
Place-5 N S Rathore 61.5(4)
|
|||||||||
07-11-2019 (DEL) 1100M Winner: SURAAGNA Won By: 7 Time: 1:06:51 |
Place-8 Sandeep Rajput 61.5(10)
|
Place-1 Gurpreet Singh 60(4)
|
Place-2 Ranjeet Singh 60(8)
|
||||||||
31-10-2019 (DEL) 1000M Winner: TRULY MAJESTIC Won By: 1 Time: 1:00:76 |
Place-7 S G Prasad 54.5(3)
|
Place-8 Pawan Sharma 56(4)
|
|||||||||
29-10-2019 (DEL) 1200M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:13.57 |
Place-2 Ranjeet Singh 55.5(3)
|
Place-1 G S Shekhawat 53(2)
|
|||||||||
24-10-2019 (DEL) 1200M Winner: MIGHTY Won By: 0.75 Time: 1:12.04 |
Place-2 Ishwar Singh 56.5(4)
|
Place-4 Pradeep Kumar 53(7)
|
Place-8 Muzammil Hashmi 54(1)
|
||||||||
18-10-2019 (DEL) 1000M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 3.5 Time: 0:59:33 |
Place-3 P Mani 54.5(3)
|
Place-1 Md Asif Khan 59.5(2)
|
|||||||||
07-10-2019 (DEL) 1100M Winner: MISTER STUNNER Won By: 7.25 Time: 1:05.15 |
Place-7 K Narender Kumar 53(2)
|
Place-3 Md Asif Khan 52.5(6)
|
|||||||||
01-10-2019 (DEL) 1100M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 2.5 Time: 1:06.47 |
Place-3 Rajinder Saini 52.5(8)
|
Place-1 Md Asif Khan 51(10)
|
|||||||||
21-04-2019 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MOONLIGHT Won By: 0.5 Time: 1:07.01 |
Place-6 Akash Rajput 59.5(6)
|
Place-9 S Amjad Khan 57.5(3)
|
Place-4 Shaliyar Khan 56(4)
|
||||||||
28-03-2019 (DEL) 1200M Winner: PRINCESS BEAUTY Won By: 2.25 Time: 1:12.59 |
Place-2 A Ashhad Asbar 53(1)
|
Place-3 Akash Rajput 57.5(4)
|
|||||||||
07-03-2019 (DEL) 1200M Winner: RANNVIJAY Won By: 2.25 Time: 1:14:22 |
Place-1 Sandeep Rajput 61.5(11)
|
Place-8 Praveen Saini 52(10)
|
|||||||||
12-02-2019 (DEL) 1200M Winner: HURACAN Won By: 5 Time: 1:13:57 |
Place-7 K Narender Kumar 53.5(12)
|
Place-12 Rajinder Saini 53.5(3)
|
|||||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 6 Time: 1:07.52 |
Place-4 S Mosin 56.5(10)
|
Place-7 Sameer Khan 57.5(12)
|
|||||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: PONTY ROSSA Won By: Shd Time: 1:08.54 |
Place-W K Narender Kumar 54(14)
|
Place-1 Akash Rajput 56.5(10)
|
|||||||||
21-01-2019 (DEL) 1000M Winner: MISTER STUNNER Won By: 4.5 Time: 1:00.28 |
Place-5 Amandeep Singh 58(6)
|
Place-3 Muzammil Hashmi 56(5)
|
|||||||||
08-01-2019 (DEL) 1100M Winner: FAR AWAY Won By: Shd Time: 1:07:28 |
Place-6 Mohan Lal 60(2)
|
Place-11 Naresh Kumar 57.5(9)
|
Place-7 Rajinder Saini 56(11)
|
||||||||
31-12-2018 (DEL) 1200M Winner: AL SAHAIL Won By: 1.75 Time: 1:12.29 |
Place-3 S Mosin 60.5(5)
|
Place-7 Naresh Kumar 59(9)
|
|||||||||
27-12-2018 (DEL) 1100M Winner: BIG APPLE Won By: 1.5 Time: 1:07.31 |
Place-2 Sandeep Rajput 59.5(3)
|
Place-8 Shaliyar Khan 58.5(1)
|
|||||||||
27-12-2018 (DEL) 1600M Winner: ROSY PICTURE Won By: 2.5 Time: 1:38.93 |
Place-2 S Mosin 58(7)
|
Place-3 Rajinder Saini 55.5(1)
|
|||||||||
18-12-2018 (DEL) 1200M Winner: KING AND COUNTRY Won By: Neck Time: 1:13.41 |
Place-6 Sandeep Rajput 61(8)
|
Place-8 Md Habeeb 54(5)
|
|||||||||
18-12-2018 (DEL) 1000M Winner: SWEET STAR Won By: 1 Time: 1:00.08 |
Place-4 S Mosin 58(6)
|
Place-10 Naresh Kumar 58(13)
|
|||||||||
11-12-2018 (DEL) 1400M Winner: LOVELY BOY Won By: 1.75 Time: 1:26.64 |
Place-3 S Mosin 55.5(5)
|
Place-2 Rajinder Saini 52(4)
|
|||||||||
04-12-2018 (DEL) 1200M Winner: LOVELY BOY Won By: Head Time: 1:12:35 |
Place-3 S Mosin 57(5)
|
Place-12 Naresh Kumar 59(7)
|
|||||||||
04-12-2018 (DEL) 1200M Winner: PERSONAL LEGEND Won By: 1 Time: 1:13:05 |
Place-6 Shaliyar Khan 52.5(2)
|
Place-11 Jai Parkash 54.5(12)
|
|||||||||
27-11-2018 (DEL) 1000M Winner: BEAUTIFUL SOUL Won By: 1.25 Time: 0:59.93 |
Place-13 Narain Singh 55.5(2)
|
Place-12 S Lalit 59(10)
|
|||||||||
15-11-2018 (DEL) 1000M Winner: LADY Won By: 1.75 Time: 1:00:17 |
Place-4 Md Asif Khan 52(8)
|
Place-7 Naresh Kumar 60.5(2)
|
|||||||||
15-11-2018 (DEL) 1200M Winner: GLENEAGLES Won By: Shd Time: 1:13:69 |
Place-4 S Mosin 57.5(7)
|
Place-2 Rajinder Saini 54(3)
|
|||||||||
30-10-2018 (DEL) 1400M Winner: CAPTAIN ROY Won By: 4.5 Time: 1:25.94 |
Place-3 Irfan Khan 53(5)
|
Place-8 Rajinder Saini 56(6)
|
|||||||||
18-10-2018 (DEL) 1400M Winner: HEART OF OCEAN Won By: 6.25 Time: 1:26.29 |
Place-2 Sandeep Rajput 60(7)
|
Place-7 Sameer Qureshi 58(9)
|
|||||||||
16-10-2018 (DEL) 1200M Winner: MASTER NOVAK Won By: 1.75 Time: 1:13.19 |
Place-3 Sandeep Rajput 60(12)
|
Place-9 J Chinoy 58(7)
|
|||||||||
08-10-2018 (DEL) 1100M Winner: CONQUERING BID Won By: 7.75 Time: 1:06:89 |
Place-5 Sandeep Rajput 61.5(13)
|
Place-9 M Chettri 60(1)
|
|||||||||
01-10-2018 (DEL) 1200M Winner: EXTREME DESIRE Won By: 3.5 Time: 1:13:25 |
Place-3 D Kumar 59(4)
|
Place-4 Muzammil Hashmi 60.5(14)
|
|||||||||
01-10-2018 (DEL) 1100M Winner: BELLA MIA Won By: Neck Time: 1:06:70 |
Place-2 Akash Rajput 56.5(4)
|
Place-4 Rajinder Saini 59(10)
|
|||||||||
20-09-2018 (DEL) 1000M Winner: MY ABLAZE Won By: 1.75 Time: 1:00.25 |
Place-W Gurpreet Singh 59(4)
|
Place-11 M Chettri 54(9)
|
|||||||||
20-09-2018 (DEL) 1000M Winner: RED APPLE Won By: 2.25 Time: 0:59.30 |
Place-11 K Narender Kumar 58(10)
|
Place-5 Kundan Paswan 53.5(7)
|
|||||||||
31-05-2018 (DEL) 1200M Winner: SPECIAL FIGHTER Won By: Neck Time: 1:12.63 |
Place-5 Jai Parkash 55.5(10)
|
Place-8 Nazim 57.5(6)
|
|||||||||
31-05-2018 (DEL) 1100M Winner: MASTER JEFFERSON Won By: 1.5 Time: 1:05.79 |
Place-4 Md Asif Khan 57.5(5)
|
Place-12 Nazim 55.5(14)
|
Place-8 G S Shekhawat 53.5(2)
|
||||||||
29-05-2018 (DEL) 1200M Winner: OSCULATE Won By: 5 Time: 1:12.46 |
Place-10 S G Prasad 56.5(10)
|
Place-5 Akash Rajput 59.0(6)
|
|||||||||
28-05-2018 (DEL) 1000M Winner: ASHWA ABHIRAJ Won By: 2 Time: 0:59.51 |
Place-5 Irfan Khan 60.0(9)
|
Place-4 Arman Jafri 57.5(3)
|
|||||||||
24-05-2018 (DEL) 1200M Winner: SHANE PUNJAB Won By: Shd Time: 1:12:85 |
Place-4 S G Prasad 55.0(2)
|
Place-7 R Parvesh 54.0(8)
|
|||||||||
22-05-2018 (DEL) 1000M Winner: MISS DUNCAN Won By: NICK Time: 0:59:46 |
Place-9 Ramandeep Singh Bal 57.5(1)
|
Place-1 Md Asif Khan 61.5(4)
|
|||||||||
18-05-2018 (DEL) 1000M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 0.5 Time: 1:00.37 |
Place-2 S Lalit 59.0(9)
|
Place-1 Praveen Saini 55.5(5)
|
|||||||||
17-05-2018 (DEL) 1100M Winner: SMILE OF LOVE Won By: 2.25 Time: 1:06.70 |
Place-7 Ramandeep Singh Bal 59.0(3)
|
Place-6 V R Jagadeesh 57.0(1)
|
|||||||||
12-05-2018 (DEL) 1000M Winner: MR CHAIRMAN Won By: 1 Time: 1:00.38 |
Place-4 Ramandeep Singh Bal 59.0(1)
|
Place-11 Nazim 52.5(3)
|
|||||||||
11-05-2018 (DEL) 1400M Winner: SEAHORSE Won By: 1 Time: 1:26.42 |
Place-6 G S Shekhawat 56.5(8)
|
Place-3 Rajinder Saini 56.0(7)
|
|||||||||
06-05-2018 (DEL) 1400M Winner: MY ABLAZE Won By: Shd Time: 1:27.43 |
Place-7 Sandeep Rajput 61.5(10)
|
Place-2 Rajinder Saini 61.5(1)
|
|||||||||
05-05-2018 (DEL) 1000M Winner: GOOD DIAMOND Won By: 2.5 Time: 0:59.41 |
Place-7 Irfan Khan 55.5(1)
|
Place-10 K Narender Kumar 59(5)
|
|||||||||
05-05-2018 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MOONLIGHT Won By: 2.25 Time: 1:07.15 |
Place-2 Ramandeep Singh Bal 57.5(3)
|
Place-7 Shaliyar Khan 57.5(4)
|
|||||||||
01-05-2018 (DEL) 1200M Winner: WHAT A NICE MAN Won By: 0.75 Time: 1:13.57 |
Place-3 Md Habeeb 58.5(11)
|
Place-5 H A Khan 58.5(5)
|
|||||||||
30-04-2018 (DEL) 1100M Winner: SIMBA Won By: 9.25 Time: 1:05.37 |
Place-2 Ramandeep Singh Bal 55.0(5)
|
Place-5 K Narender Kumar 61.0(1)
|
|||||||||
30-01-2018 (DEL) 1200M Winner: ENCHANTING LADY Won By: Neck Time: 1:12:46 |
Place-10 Narain Singh 56.5(9)
|
Place-8 D S Deora 49.0(2)
|
|||||||||
15-01-2018 (DEL) 1200M Winner: ENCHANTING LADY Won By: 1.25 Time: 1:12.93 |
Place-3 Irfan Khan 53.5(1)
|
Place-2 M B Qureshi 57.5(8)
|
|||||||||
09-01-2018 (DEL) 1100M Winner: GOLDEN COAST Won By: 0.5 Time: 1:07:46 |
Place-W Withdrawn 53.5(0)
|
Place-4 Arun Kumar 61.5(3)
|
Place-3 Mohd Asif 57.0(5)
|
||||||||
09-01-2018 (DEL) 1200M Winner: SHENGLI Won By: 0.75 Time: 1:12:68 |
Place-11 K Narender Kumar 58.0(10)
|
Place-12 Mohan Lal 59.5(13)
|
|||||||||
02-01-2018 (DEL) 1400M Winner: TOP BRASS Won By: 2.5 Time: 1:26.90 |
Place-11 M I Qureshi 59.0(4)
|
Place-6 Rajinder Saini 52.5(7)
|
|||||||||
02-01-2018 (DEL) 1200M Winner: MISS FERRARI Won By: Head Time: 1:14.43 |
Place-2 S Mosin 57.5(1)
|
Place-6 Mohan Lal 60.0(3)
|
|||||||||
29-12-2017 (DEL) 1100M Winner: TERMSANDCONDITIONS Won By: 7 Time: 1:06.82 |
Place-6 M I Qureshi 60.5(5)
|
Place-4 Kundan Paswan 59.5(9)
|
|||||||||
21-12-2017 (DEL) 1200M Winner: FLEMENCO Won By: 6 1 /2 Time: 1:13.21 |
Place-6 K Narender Kumar 58.5(5)
|
Place-3 Kundan Paswan 57.0(4)
|
|||||||||
19-12-2017 (DEL) 1200M Winner: SHES STRIKING Won By: 2.25 Time: 1:12.11 |
Place-7 Irfan Khan 54.5(3)
|
Place-10 Shaliyar Khan 59.0(4)
|
|||||||||
19-12-2017 (DEL) 1000M Winner: STARDOM CALLING Won By: 4.75 Time: 0:59.40 |
Place-12 Mohan Lal 59.0(9)
|
Place-11 Rajinder Saini 53.5(13)
|
|||||||||
12-12-2017 (DEL) 1200M Winner: AZOTH Won By: 2.25 Time: 1:14.18 |
Place-9 M I Qureshi 62.0(5)
|
Place-12 Rajinder Saini 55.0(4)
|
|||||||||
28-11-2017 (DEL) 1000M Winner: MISS CINDRELLA Won By: 1.25 Time: 0:59.16 |
Place-4 J Chinoy 62.0(2)
|
Place-7 M B Qureshi 49.0(1)
|
Place-9 Rajinder Saini 56.0(5)
|
||||||||
16-11-2017 (DEL) 1000M Winner: AL SAHAIL Won By: 4 1 /2 Time: 1:01.43 |
Place-2 Akash Rajput 54.0(8)
|
Place-3 Ranjeet Singh 58.5(11)
|
|||||||||
14-11-2017 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 1.25 Time: 1:00.63 |
Place-4 Mohd Asif 60.0(10)
|
Place-10 M Mani 56.5(8)
|
Place-5 R Parmod 62.0(9)
|
||||||||
26-10-2017 (DEL) 1400M Winner: PROFITABLE Won By: Neck Time: 1:24:40 |
Place-5 Md Asif Khan 58.5(1)
|
Place-6 Rajinder Saini 57.5(7)
|
|||||||||
10-10-2017 (DEL) 1100M Winner: COMPREHENSIVE Won By: 1.25 Time: 1:07.27 |
Place-2 S Mosin 54.5(12)
|
Place-8 Akash Rajput 52.5(7)
|
|||||||||
29-09-2017 (DEL) 1200M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 2 Time: 1:12.58 |
Place-13 Narain Singh 55.0(12)
|
Place-1 Shaliyar Khan 55.0(9)
|
|||||||||
12-09-2017 (DEL) 1200M Winner: BRAMHAPUTRI Won By: 0.5 Time: 1:11.99 |
Place-5 Riazuddin 52.5(2)
|
Place-W D S Deora 49.0(7)
|
|||||||||
28-04-2017 (DEL) 1100M Winner: BRAMHAPUTRI Won By: 5.5 Time: 1:06.26 |
Place-11 S Lalit 58.0(11)
|
Place-4 K Mukesh Kumar 55.5(13)
|
Place-9 Rajinder Saini 56.5(8)
|
||||||||
28-04-2017 (DEL) 1200M Winner: SHENGLI Won By: 2.25 Time: 1:13.70 |
Place-7 Sandeep Rajput 61.5(6)
|
Place-3 R Rakesh 55.0(4)
|
|||||||||
27-04-2017 (DEL) 1000M Winner: GOLDEN COAST Won By: Neck Time: 0:59.88 |
Place-2 Ranjeet Singh 55.5(2)
|
Place-4 Arman Jafri 59.0(3)
|
|||||||||
27-04-2017 (DEL) 1100M Winner: NICHE DIAMOND Won By: 9.25 Time: 1:06.47 |
Place-3 Ranjeet Singh 58.0(9)
|
Place-2 Akash Rajput 57.5(7)
|
|||||||||
22-04-2017 (DEL) 1000M Winner: TOP KING Won By: 3.25 Time: 0:59.05 |
Place-3 K Mukesh Kumar 55.5(6)
|
Place-4 G S Shekhawat 54.0(8)
|
|||||||||
03-04-2017 (DEL) 1100M Winner: YALAMLAM Won By: 4.75 Time: 1:05.24 |
Place-12 Muzammil Hashmi 52.0(9)
|
Place-5 G S Shekhawat 54.0(14)
|
|||||||||
27-03-2017 (DEL) 1000M Winner: GOLDEN INDIAN Won By: 0.75 Time: 1:00.76 |
Place-5 D Kumar 51.5(1)
|
Place-7 Nazim 59.5(9)
|
|||||||||
16-03-2017 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 3.25 Time: 1:00:96 |
Place-1 Ramandeep Singh Bal 53.5(1)
|
Place-6 Gurpreet Singh 55.0(3)
|
|||||||||
14-03-2017 (DEL) 1000M Winner: GOOD DIAMOND Won By: 4.75 Time: 0:59:12 |
Place-13 Muzammil Hashmi 52.5(4)
|
Place-12 Shaliyar Khan 51.5(6)
|
|||||||||
10-03-2017 (DEL) 1100M Winner: BHITSKI Won By: 1.5 Time: 1:06.54 |
Place-8 Sameer Khan 53.5(11)
|
Place-11 Nazim 53.0(6)
|
|||||||||
28-02-2017 (DEL) 1100M Winner: ASHWA ABHIRAJ Won By: 5.75 Time: 1:05.42 |
Place-12 Muzammil Hashmi 55.5(5)
|
Place-7 Rajinder Saini 58.5(3)
|
Place-10 Shaliyar Khan 55.5(13)
|
||||||||
31-01-2017 (DEL) 1000M Winner: ASHWA SAANGA Won By: 3.25 Time: 1:00:37 |
Place-5 Muzammil Hashmi 57.5(2)
|
Place-12 Nazim 55.5(10)
|
|||||||||
24-01-2017 (DEL) 1100M Winner: MOUNTAIN GUNNER Won By: 7.25 Time: 1:05:25 |
Place-7 Gurpreet Singh 57.0(6)
|
Place-13 Nazim 55.5(12)
|
|||||||||
20-01-2017 (DEL) 1200M Winner: TOP BRACKET Won By: Neck Time: 1:12:58 |
Place-10 Gurpreet Singh 59.5(5)
|
Place-W Nazim 57.0(1)
|
|||||||||
15-01-2017 (DEL) 1000M Winner: MARCUS AURELIUS Won By: Neck Time: 0:59:32 |
Place-8 Gurpreet Singh 61.0(13)
|
Place-11 Mohd Asif 58.5(10)
|
|||||||||
10-01-2017 (DEL) 1600M Winner: BOLD OPINION Won By: Neck Time: 1:40.98 |
Place-9 Gurpreet Singh 62.0(8)
|
Place-10 Rajinder Saini 57.5(1)
|
|||||||||
03-01-2017 (DEL) 1100M Winner: TOT O WHISKEY Won By: nk Time: 1:06:38 |
Place-8 Sameer Khan 62.0(11)
|
Place-6 Bhiv Singh 57.5(5)
|
|||||||||
08-11-2016 (DEL) 1000M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 2.75 Time: 0:59.51 |
Place-6 Rajinder Saini 55.0(3)
|
Place-1 Arman Jafri 60.5(11)
|
|||||||||
15-04-2016 (DEL) 1400M Winner: PROMISE ME Won By: 4.5 Time: 1:25.82 |
Place-W Shezad Khan 55.0(6)
|
Place-3 Sameer Khan 59.0(1)
|
|||||||||
04-04-2016 (DEL) 1600M Winner: ASHWA MANJRI Won By: 1.25 Time: 1:39.38 |
Place-4 Ramandeep Singh Bal 57.0(4)
|
Place-2 Sandeep Rajput 61.5(5)
|
|||||||||
04-04-2016 (DEL) 1200M Winner: ATTITUDE Won By: 1.5 Time: 1:12.68 |
Place-3 Sameer Khan 59.0(5)
|
Place-8 Nazim 53.0(7)
|
|||||||||
15-03-2016 (DEL) 1400M Winner: RANNVIJAY Won By: 2.5 Time: 1:26.47 |
Place-3 Ramandeep Singh Bal 55.0(5)
|
Place-1 Sandeep Rajput 55.0(3)
|
|||||||||
23-02-2016 (DEL) 1200M Winner: TERMSANDCONDITIONS Won By: 2.75 Time: 1:12.10 |
Place-9 Akash Agarwal 52.0(14)
|
Place-2 Sameer Khan 55.0(9)
|
|||||||||
12-01-2016 (DEL) 1100M Winner: PUNJAB MAIL Won By: Shd Time: 1:05;98 |
Place-7 G S Shekhawat 55.0(1)
|
Place-1 Pawan Sharma 54.5(14)
|
|||||||||
24-11-2015 (DEL) 1600M Winner: AD ASTRA Won By: 1.5 Time: 1:38:67 |
Place-8 P S Chouhan 54.5(1)
|
Place-3 Md Sameer 60.5(2)
|
|||||||||
24-02-2015 (DEL) 1600M Winner: RUBY ROYAL Won By: 2 Time: 1:38.46 |
Place-5 Sameer Khan 53.5(3)
|
Place-3 D S Deora 55.0(8)
|
|||||||||
12-01-2015 (DEL) 1600M Winner: RIVIERA Won By: 3.5 Time: 1:38:25 |
Place-W Sameer Khan 53.5(2)
|
Place-4 Ranjeet Singh 56.0(10)
|
|||||||||
18-04-2014 (DEL) 1400M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: 1.25 Time: 1:26.15 |
Place-5 N S Parmar 50.5(3)
|
Place-1 Pawan Sharma 53.5(9)
|
|||||||||
25-03-2014 (DEL) 1200M Winner: RIVIERA Won By: Head Time: 1:11.89 |
Place-4 Pawan Sharma 53.5(3)
|
Place-6 R Vaibhav 53.5(8)
|
|||||||||
30-01-2014 (DEL) 1200M Winner: SHES THE BEST Won By: Neck Time: 1:13.19 |
Place-10 Shadab Khan 52.5(10)
|
Place-13 J Chinoy 55.5(14)
|