India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MISTER SHAO | TALENTED | MISS GLORIOUS | PEARL | ASHWA CHICAGO | GLOBAL MOON | MEHENDI | VEDAGARBHA | HANCOCK | PROVEN RIGHT | BRIGHT WATERS | CHECKPOINT CHARLIE | AMAZING MOONLIGHT | DIVINE PRINCE | |
25-03-2023 (DEL) 1100M Winner: ASHWA BHOPAL Won By: 2.25 Time: 1:07.91 |
Place-14 Varun 50(14)
|
Place-2 D S Deora 58(5)
|
||||||||||||
15-11-2022 (DEL) 1600M Winner: SUN LIGHT Won By: 1 Time: 1:41.31 |
Place-8 Angad 51.5(4)
|
Place-6 G S Shekhawat 56.5(8)
|
||||||||||||
22-02-2022 (DEL) 1000M Winner: BAGI Won By: 1.25 Time: 1:00.02 |
Place-11 K Narender Kumar 59(10)
|
Place-8 Gurpreet Singh 56.5(9)
|
||||||||||||
23-11-2021 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 0.5 Time: 1:12.10 |
Place-9 Akash Rajput 54.5(9)
|
Place-4 Angad 54(5)
|
||||||||||||
16-11-2021 (DEL) 1600M Winner: SUN LIGHT Won By: Neck Time: 1:40.68 |
Place-7 Ankit Pal 49(1)
|
Place-5 S G Prasad 49(2)
|
||||||||||||
18-03-2021 (DEL) 1000M Winner: FARGO Won By: Neck Time: 1:00.42 |
Place-4 Ankit Pal 61(2)
|
Place-8 Akash Rajput 54(9)
|
||||||||||||
23-02-2021 (DEL) 1100M Winner: VEDAGARBHA Won By: 4.5 Time: 1:07.70 |
Place-1 Ishwar Singh 59.5(4)
|
Place-2 S G Prasad 52.5(6)
|
||||||||||||
09-02-2021 (DEL) 1400M Winner: PEARL Won By: 4 Time: 1:28.68 |
Place-1 Ankit Pal 58.5(1)
|
Place-3 Akash Rajput 55.5(7)
|
||||||||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: SPARKLING THEA Won By: Shd Time: 1:07.61 |
Place-6 Ishwar Singh 60.5(5)
|
Place-3 Angad 49(4)
|
Place-2 S G Prasad 49.5(1)
|
|||||||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: ASHWA HAITHER Won By: 8 Time: 1:06.31 |
Place-2 S G Prasad 59.5(9)
|
Place-7 Gurpreet Singh 61(4)
|
||||||||||||
25-02-2020 (DEL) 1200M Winner: SPARTAN X Won By: 0.5 Time: 1:14.47 |
Place-13 Akash Rajput 58.5(14)
|
Place-W Withdrawn 57(8)
|
Place-10 Gurpreet Singh 54(2)
|
|||||||||||
11-02-2020 (DEL) 1000M Winner: RED APPLE Won By: 2.25 Time: 1:01.16 |
Place-13 N S Rathore 58.5(8)
|
Place-6 G S Shekhawat 57(10)
|
Place-12 M B Qureshi 55.5(7)
|
Place-11 Shariq Mohd 49(14)
|
||||||||||
06-02-2020 (DEL) 1100M Winner: VEDAGARBHA Won By: 2.75 Time: 1:07.03 |
Place-5 Kundan Paswan 58.5(11)
|
Place-1 D S Deora 59(12)
|
||||||||||||
31-01-2020 (DEL) 1400M Winner: TALENTED Won By: 4.75 Time: 1:28.31 |
Place-1 D S Deora 57.5(7)
|
Place-W Withdrawn 58.5(11)
|
Place-5 M B Qureshi 55.5(5)
|
|||||||||||
07-01-2020 (DEL) 1000M Winner: MASTER BOOST Won By: 2.5 Time: 0:59.71 |
Place-7 Ishwar Singh 59(13)
|
Place-12 K Narender Kumar 56(8)
|
||||||||||||
07-01-2020 (DEL) 1000M Winner: KAFTAN Won By: 2.75 Time: 1:00.10 |
Place-6 Ishwar Singh 55.5(1)
|
Place-11 R Rakesh 56(10)
|
||||||||||||
30-12-2019 (DEL) 1000M Winner: NAUGHTY Won By: 3.5 Time: 0:59.37 |
Place-2 S G Prasad 52.5(7)
|
Place-4 Ankit Pal 51(4)
|
Place-5 Praveen Saini 50.5(6)
|
|||||||||||
30-12-2019 (DEL) 1600M Winner: RAPID DECISION Won By: 0.75 Time: 1:38.96 |
Place-2 T S Jodha 58.5(3)
|
Place-8 Danish Ali Khan 57.5(6)
|
Place-5 M B Qureshi 56.5(1)
|
|||||||||||
17-12-2019 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC GREY Won By: 2.25 Time: 1:26.11 |
Place-7 Aman 58(4)
|
Place-9 D S Deora 60(5)
|
Place-13 R Rakesh 57(13)
|
|||||||||||
03-12-2019 (DEL) 1000M Winner: Won By: Time: |
Place- R Yousaf 52(10)
|
Place- S G Prasad 50.5(5)
|
||||||||||||
03-12-2019 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- M Shahid 60(7)
|
Place- Irfan Khan 58.5(9)
|
Place- Gurpreet Singh 57(8)
|
Place- R Parvesh 54.5(1)
|
||||||||||
21-11-2019 (DEL) 1600M Winner: TERRIFIC Won By: 4.5 Time: 1:39:52 |
Place-2 Kundan Paswan 58.5(1)
|
Place-7 D S Deora 59(2)
|
||||||||||||
31-10-2019 (DEL) 1100M Winner: RACE KA RAJA Won By: 1.5 Time: 1:05:89 |
Place-4 S G Prasad 49(2)
|
Place-6 R Rakesh 53.5(6)
|
||||||||||||
29-10-2019 (DEL) 1100M Winner: ORGANIC MONK Won By: 1.5 Time: 1:06.25 |
Place-4 M B Qureshi 54.5(6)
|
Place-11 Kundan Paswan 54.5(4)
|
Place-9 K Narender Kumar 56(9)
|
|||||||||||
29-10-2019 (DEL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- S G Prasad 49(8)
|
Place- R Rakesh 53.5(4)
|
||||||||||||
17-10-2019 (DEL) 1100M Winner: TREASURE Won By: 2.25 Time: 1:06:76 |
Place-3 S G Prasad 59(8)
|
Place-9 R Parvesh 58(9)
|
||||||||||||
25-09-2019 (DEL) 1400M Winner: MIDLEXESS Won By: 6.5 Time: 1:23:68 |
Place-W Withdrawn 52(1)
|
Place-7 D S Deora 51.5(10)
|
||||||||||||
17-09-2019 (DEL) 1100M Winner: TAPI Won By: 2 Time: 1:06:06 |
Place-3 Ranjeet Singh 54.5(1)
|
Place-4 Danish Ali Khan 54.5(6)
|
||||||||||||
13-09-2019 (DEL) 1000M Winner: DARJEELING Won By: 1.75 Time: 0:59:90 |
Place-2 D S Deora 57.5(4)
|
Place-3 B Nikhil 57(1)
|
||||||||||||
03-09-2019 (DEL) 1200M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 0.5 Time: 1:12.82 |
Place-6 R Yousaf 54(4)
|
Place-5 Kundan Paswan 53.5(2)
|
||||||||||||
30-04-2019 (DEL) 1200M Winner: THE CHEETAH Won By: 4 Time: 1:11.13 |
Place-3 Sandeep Rajput 59.5(11)
|
Place-W Withdrawn 58(9)
|
||||||||||||
27-04-2019 (DEL) 1000M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 1 Time: 1:00.66 |
Place-3 Praveen Saini 53.5(2)
|
Place-6 Akash Rajput 55(5)
|
||||||||||||
20-04-2019 (DEL) 1200M Winner: LEAVES Won By: 0.5 Time: 1:12.59 |
Place-4 Akash Rajput 57.5(12)
|
Place-W S A Shah 58(6)
|
||||||||||||
12-04-2019 (DEL) 1100M Winner: BIG APPLE Won By: 1.5 Time: 1:06:12 |
Place-4 S Amjad Khan 59.5(2)
|
Place-3 D S Deora 57.5(1)
|
||||||||||||
28-03-2019 (DEL) 1000M Winner: ACKER BILK Won By: 5.75 Time: 1:00.16 |
Place-2 A Ashhad Asbar 49(4)
|
Place-5 Narain Singh 56(2)
|
Place-4 V S Gautam 57(5)
|
|||||||||||
12-02-2019 (DEL) 1200M Winner: PERSONAL LEGEND Won By: 1 Time: 1:14:58 |
Place-4 D S Deora 57(7)
|
Place-12 Syed Asgar 52.5(5)
|
||||||||||||
21-01-2019 (DEL) 1100M Winner: MISTER SHAO Won By: 1.25 Time: 1:07.94 |
Place-1 C S Jodha 55(6)
|
Place-9 R Parvesh 55(7)
|
||||||||||||
08-01-2019 (DEL) 1000M Winner: THINK ABOUT ME Won By: 2.5 Time: 1:01:91 |
Place-6 S Mosin 52(7)
|
Place-3 J Chinoy 50(8)
|
||||||||||||
18-12-2018 (DEL) 1000M Winner: FAR AWAY Won By: 1.25 Time: 1:00.47 |
Place-5 Arman Jafri 53.5(12)
|
Place-7 R Parvesh 52(6)
|
||||||||||||
11-12-2018 (DEL) 1000M Winner: BEE PRINCESS Won By: Neck Time: 0:59.67 |
Place-7 S Mosin 52.5(12)
|
Place-4 Arman Jafri 50.5(5)
|
||||||||||||
01-11-2018 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: Neck Time: 0:59.06 |
Place-3 D S Deora 56.5(3)
|
Place-8 R Parvesh 54.5(7)
|
||||||||||||
08-10-2018 (DEL) 1000M Winner: BRIGHT WATERS Won By: Neck Time: 1:00:42 |
Place-7 R Parvesh 54.5(11)
|
Place-1 Gurpreet Singh 54.5(4)
|
||||||||||||
03-11-2017 (DEL) 1200M Winner: TOP BRASS Won By: 5 Time: 1:12:85 |
Place-9 M Shahid 54.5(10)
|
Place-6 Sameer Khan 54.5(4)
|
||||||||||||
03-10-2017 (DEL) 1100M Winner: MASTER JEFFERSON Won By: 1.5 Time: 1:07:30 |
Place-13 V S Gautam 54.5(8)
|
Place-W Ranjeet Singh 54.5(11)
|