India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MASTER VANPERISE | CAPTAIN COOL | ASHWA VIJETA | PRINCESS BEAUTY | GOLDEN TICKET | RACE KA BADSHAH | BLAVATSKY | ARSALAAN | DELHI QUEEN | SACHARINES | MAN MALHARI | EXCELLENT GIRL | SUPER MAN | |
15-04-2021 (DEL) 1100M Winner: PRINCESS ELENA Won By: 1 Time: 1:07.19 |
Place-6 Akash Rajput 60.5(9)
|
Place-4 Aman 59(5)
|
|||||||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: ASHWA HAITHER Won By: 8 Time: 1:06.31 |
Place-4 D S Deora 57.5(3)
|
Place-6 Rajinder Saini 53.5(10)
|
|||||||||||
03-03-2020 (DEL) 1100M Winner: ACKER BILK Won By: Neck Time: 1:07.94 |
Place-6 Aman 58(4)
|
Place-5 Md Habeeb 57(5)
|
|||||||||||
03-03-2020 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 0.5 Time: 1:39.97 |
Place-7 Riazuddin 50.5(12)
|
Place-12 J Chinoy 54(2)
|
Place-9 Khet Singh 58(5)
|
||||||||||
25-02-2020 (DEL) 1200M Winner: SPARTAN X Won By: 0.5 Time: 1:14.47 |
Place-8 Jai Parkash 58.5(5)
|
Place-7 H S Pawar 57.5(10)
|
|||||||||||
25-02-2020 (DEL) 1100M Winner: NICHE CURRENCY Won By: 1.75 Time: 1:06.35 |
Place-11 Riazuddin 53.5(1)
|
Place-2 Akash Rajput 54(6)
|
|||||||||||
06-02-2020 (DEL) 1100M Winner: BLAVATSKY Won By: 5.25 Time: 1:07.33 |
Place-1 S G Prasad 59.5(9)
|
Place-4 T S Jodha 58.5(5)
|
|||||||||||
24-01-2020 (DEL) 1200M Winner: SOLARIUM Won By: 0.5 Time: 1:15.18 |
Place-5 Ishwar Singh 60.5(9)
|
Place-10 Muzammil Hashmi 59.5(10)
|
Place-3 Akash Rajput 58(8)
|
||||||||||
24-01-2020 (DEL) 1100M Winner: FLY AWAY Won By: 1 Time: 1:06.85 |
Place-5 Abdul Fazal 54(7)
|
Place-12 K Narender Kumar 53.5(4)
|
Place-8 Riazuddin 52.5(14)
|
||||||||||
14-01-2020 (DEL) 1400M Winner: PROMISE OF LOVE Won By: Head Time: 1:25.82 |
Place-10 K Narender Kumar 54(7)
|
Place-5 S G Prasad 54(10)
|
|||||||||||
07-01-2020 (DEL) 1000M Winner: KAFTAN Won By: 2.75 Time: 1:00.10 |
Place-2 S Amjad Khan 61.5(3)
|
Place-9 H S Pawar 59(13)
|
|||||||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: KIRPAN Won By: 1.75 Time: 1:12.86 |
Place-9 Riazuddin 55(2)
|
Place-6 T S Jodha 53(6)
|
Place-10 K Narender Kumar 54.5(5)
|
Place-3 S G Prasad 53.5(11)
|
Place-5 Angad 50(7)
|
||||||||
30-12-2019 (DEL) 1000M Winner: AMAZING JET Won By: 1.25 Time: 1:00.37 |
Place-8 Arman Jafri 52(9)
|
Place-10 Aqeed Waheed 53.5(8)
|
Place-13 D Kumar 53.5(7)
|
||||||||||
30-12-2019 (DEL) 1000M Winner: NAUGHTY Won By: 3.5 Time: 0:59.37 |
Place-8 Abdul Fazal 55.5(11)
|
Place-9 Rajinder Saini 52(8)
|
Place-11 Sameer Khan 59(9)
|
||||||||||
24-12-2019 (DEL) 1600M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:39.11 |
Place-11 Riazuddin 53.5(6)
|
Place-10 Kundan Paswan 52(5)
|
Place-8 Shaliyar Khan 52(7)
|
||||||||||
10-12-2019 (DEL) 1200M Winner: LOVELY GIRL Won By: 2.25 Time: 1:12.20 |
Place-10 S G Prasad 58.5(7)
|
Place-8 Muzammil Hashmi 55(9)
|
Place-6 Shaliyar Khan 53(6)
|
Place-11 Rajinder Saini 53(5)
|
|||||||||
03-12-2019 (DEL) 1000M Winner: Won By: Time: |
Place- Angad 56.5(1)
|
Place- Kundan Paswan 56(7)
|
Place- Rajinder Saini 53(2)
|
||||||||||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: BIG DADDY Won By: 1.25 Time: 1:24.66 |
Place-4 T S Jodha 56(2)
|
Place-6 G S Shekhawat 57.5(5)
|
|||||||||||
17-10-2019 (DEL) 1000M Winner: BIG APPLE Won By: 4.5 Time: 0:59:94 |
Place-4 G S Shekhawat 59(1)
|
Place-5 S G Prasad 53(8)
|
|||||||||||
25-09-2019 (DEL) 1000M Winner: DELHI QUEEN Won By: 1.25 Time: 1:0024 |
Place-13 Md Asif Khan 57.5(5)
|
Place-1 Ankit Pal 49.5(3)
|
|||||||||||
28-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ACKER BILK Won By: 3.5 Time: 1:00.05 |
Place-3 R Parvesh 59(12)
|
Place-4 Ramandeep Singh Bal 58.5(9)
|
|||||||||||
27-04-2019 (DEL) 1000M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 1 Time: 1:00.66 |
Place-8 S G Prasad 5(4)
|
Place-5 Vinay Jaiswal 53.5(9)
|
|||||||||||
20-04-2019 (DEL) 1000M Winner: SACHARINES Won By: 0.5 Time: 1:00.43 |
Place-10 Praveen Saini 53(5)
|
Place-1 Akash Rajput 60(2)
|
|||||||||||
19-03-2019 (DEL) 1100M Winner: SKY MINE Won By: 0.75 Time: 1:06.33 |
Place-8 R Rakesh 52.5(5)
|
Place-11 Shafeeq Ahmed 59(8)
|
|||||||||||
28-02-2019 (DEL) 1000M Winner: RISING CONCERT Won By: 1.25 Time: 1:00:18 |
Place-13 S G Prasad 55.5(13)
|
Place-4 T S Jodha 52(4)
|
|||||||||||
18-12-2018 (DEL) 1000M Winner: FAR AWAY Won By: 1.25 Time: 1:00.47 |
Place-3 Akash Rajput 55(14)
|
Place-9 Rajinder Saini 55.5(4)
|
|||||||||||
13-11-2018 (DEL) 1000M Winner: SACHARINES Won By: 2.75 Time: 1:01.69 |
Place-W Withdrawn 51()
|
Place-1 Sameer Qureshi 56.5(8)
|
|||||||||||
06-11-2018 (DEL) 1000M Winner: BEAUTIFUL SOUL Won By: 3.75 Time: 0:59.97 |
Place-4 R Parvesh 50.5(4)
|
Place-2 Md Asif Khan 59(3)
|
|||||||||||
30-10-2018 (DEL) 1200M Winner: MASTER BECKET Won By: 6.25 Time: 1:12.20 |
Place-8 Narain Singh 57(1)
|
Place-3 T S Jodha 58.5(6)
|
|||||||||||
05-12-2017 (DEL) 1100M Winner: MISS ZACHARY Won By: Neck Time: 1:07.43 |
Place-4 M Shahid 59.0(8)
|
Place-9 Irfan Khan 58.5(5)
|
|||||||||||
10-10-2017 (DEL) 1100M Winner: BRAMHAPUTRI Won By: 4 Time: 1:04.60 |
Place-2 S Mosin 54.5(2)
|
Place-5 V S Gautam 52.0(4)
|