India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WAVE RIDER | SNIPER | FANTASIA | GOLD BOND | OAK BROOK | EXCEPTION | VICE ADMIRAL | DANCING LORD | VALERIA | |
08-09-2021 (KOL) 1200M Winner: GALEN Won By: 1.75 Time: 1:14.13 |
Place-5 Shailesh Shinde 50(5)
|
Place-8 Md Islam 59.5(3)
|
|||||||
09-04-2021 (KOL) 1200M Winner: ESTRELLA STAR Won By: 3.25 Time: 1:12.67 |
Place-8 Asghar 53(10)
|
Place-7 Md Islam 52(3)
|
|||||||
31-03-2021 (KOL) 1400M Winner: SHEER FORCE Won By: 1.75 Time: 1:26.50 |
Place-6 Vinay Jaiswal 56(8)
|
Place-9 Shezad Khan 55.5(4)
|
Place-2 Sujit Kr Paswan 61.5(3)
|
||||||
30-01-2021 (KOL) 1400M Winner: BIG STAR Won By: 4 Time: 1:24.58 |
Place-8 P Vikram 55.5(2)
|
Place-3 Hasib Alam 60(8)
|
|||||||
05-01-2021 (KOL) 1600M Winner: ABHYA GAMA Won By: 1.75 Time: 1:39.19 |
Place-5 Sujit Kr Paswan 54(6)
|
Place-2 B Mahesh 60(4)
|
Place-6 Nikhil Naidu 55(2)
|
||||||
18-12-2020 (KOL) 1400M Winner: BIG STAR Won By: 3 Time: 1:25.40 |
Place-8 Vinay Jaiswal 59(12)
|
Place-6 Shezad Khan 61.5(7)
|
|||||||
12-12-2020 (KOL) 1600M Winner: ARJUNA Won By: Shd Time: 1:39.92 |
Place-4 Nikhil Naidu 57(1)
|
Place-3 Sujit Kr Paswan 57(3)
|
|||||||
01-12-2020 (KOL) 1400M Winner: JAIVANT Won By: 1.25 Time: 1:25.95 |
Place-7 P Vikram 52.5(4)
|
Place-2 Nikhil Naidu 57.5(7)
|
|||||||
14-03-2020 (KOL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Suraj Narredu 55(3)
|
Place- R S Bhati 54.5(1)
|
|||||||
04-03-2020 (KOL) 1600M Winner: VALERIA Won By: Neck Time: 1:40.50 |
Place-3 P S Chouhan 54(8)
|
Place-2 R S Bhati 52.5(4)
|
Place-1 Suraj Narredu 55(6)
|
||||||
02-03-2020 (KOL) 1600M Winner: Won By: Time: |
Place- P S Chouhan 54(8)
|
Place- R S Bhati 52.5(4)
|
Place- Suraj Narredu 55(6)
|
||||||
19-02-2020 (KOL) 1600M Winner: VALERIA Won By: 1.5 Time: 1:38.38 |
Place-5 P S Chouhan 53(5)
|
Place-7 Hindu Singh 54(3)
|
Place-8 P Vikram 59.5(9)
|
Place-6 Imran Chisty 53.5(1)
|
Place-1 C S Jodha 50(10)
|
||||
26-12-2019 (KOL) 2400M Winner: CAIDEN Won By: Lnk Time: 2:35.25 |
Place-3 Vinay Jaiswal 57.5(1)
|
Place-5 C Alford 58(8)
|
|||||||
21-12-2019 (KOL) 1400M Winner: VICE ADMIRAL Won By: Neck Time: 1:25.13 |
Place-9 S John 59.5(4)
|
Place-1 P Tejeshwar 50(1)
|
|||||||
07-12-2019 (KOL) 2000M Winner: ARROWFIELD Won By: 4 Time: 2:06.87 |
Place-2 Vinay Jaiswal 57.5(1)
|
Place-5 Nikhil Naidu 59(6)
|
|||||||
16-11-2019 (KOL) 1600M Winner: GOLD BOND Won By: 0.5 Time: 1:40.12 |
Place-3 Vinay Jaiswal 53(2)
|
Place-1 Hindu Singh 53(4)
|
|||||||
02-11-2019 (KOL) 1400M Winner: VALERIA Won By: 1.75 Time: 1:26.59 |
Place-7 Rupal Singh 60.5(4?)
|
Place-1 Hindu Singh 53(7?)
|
|||||||
02-11-2019 (KOL) 1400M Winner: JACOBIN Won By: 1.75 Time: 1:26.90 |
Place-3 Vinay Jaiswal 52.5(2?)
|
Place-4 C Alford 53.5(9?)
|
|||||||
15-10-2019 (KOL) 1400M Winner: THE KISS Won By: 2 Time: 1:26.74 |
Place-4 Akash Rajput 53.5(3)
|
Place-5 Suraj Narredu 55.5(10)
|
Place-11 Md Islam 57(1)
|
||||||
09-10-2019 (KOL) 1400M Winner: BIG STAR Won By: 4 Time: 1:28.62 |
Place-2 Vinay Jaiswal 60.5(4)
|
Place-3 Rupal Singh 61(3)
|
|||||||
18-09-2019 (KOL) 1400M Winner: FANTASIA Won By: Neck Time: 1:26.83 |
Place-1 D S Deora 56.5(4)
|
Place-2 Rupal Singh 58(7)
|
|||||||
10-09-2019 (KOL) 1400M Winner: AFTER SHOCK Won By: 1.5 Time: 1:27.09 |
Place-2 Rupal Singh 58.5(2)
|
Place-4 C S Jodha 58.5(4)
|
|||||||
10-09-2019 (KOL) 1400M Winner: AASHNA Won By: 2 Time: 1:27.52 |
Place-2 Shezad Khan 56.5(7)
|
Place-7 Sujit Kr Paswan 60(3)
|
|||||||
28-08-2019 (KOL) 1400M Winner: JAIVANT Won By: 3.25 Time: 1:26.94 |
Place-8 Vinay Jaiswal 55(7)
|
Place-10 Satish Nayak 57.5(3)
|
|||||||
20-08-2019 (KOL) 1600M Winner: FIORELLE Won By: 1.75 Time: 1:41.25 |
Place-3 Suraj Narredu 59.5(5)
|
Place-4 C S Jodha 56(1)
|
|||||||
13-08-2019 (KOL) 1600M Winner: ARJUNA Won By: 1.25 Time: 1:41.68 |
Place-5 D S Deora 54.5(3)
|
Place-8 Neeraj Rawal 58.5(6)
|
|||||||
23-07-2019 (KOL) 1600M Winner: SNIPER Won By: Lnk Time: 1:42.77 |
Place-1 Suraj Narredu 58(8)
|
Place-7 Akash Rajput 58(3)
|
|||||||
27-03-2019 (KOL) 1600M Winner: POTHUS Won By: 0.75 Time: 1:38.29 |
Place-10 Ajeet Kumar 52(2)
|
Place-2 C Alford 54.5(6)
|
Place-5 I Khan 53(8)
|
||||||
23-03-2019 (KOL) 1400M Winner: OAK BROOK Won By: 1 Time: 1:26.92 |
Place-8 Ajeet Kumar 51.5(7)
|
Place-1 Dashrath Singh 54.5(4)
|
|||||||
23-02-2019 (KOL) 1600M Winner: SHIVESH Won By: 1.25 Time: 1:36.51 |
Place-5 Hindu Singh 53.5(2)
|
Place-2 Sujit Kr Paswan 53.5(6)
|
|||||||
22-12-2018 (KOL) 1400M Winner: SPLASH PROOF Won By: 5 Time: 1:25.42 |
Place-4 C S Jodha 55.5(12)
|
Place-3 Hindu Singh 53.5(13)
|
|||||||
30-09-2018 (KOL) 2000M Winner: SHIVANSH Won By: 0.5 Time: 2:08.27 |
Place-5 P S Chouhan 56(6)
|
Place-3 Hindu Singh 54.5(1)
|
|||||||
14-08-2018 (KOL) 1400M Winner: VENEZIA Won By: 3.25 Time: 1:26.93 |
Place-4 Dashrath Singh 53.50(10)
|
Place-2 C S Jodha 54.50(8)
|
|||||||
24-07-2018 (KOL) 1200M Winner: SIMRAN'S CHOICE Won By: Shd Time: 1:14.87 |
Place-W Neeraj Rawal 52.50(7)
|
Place-3 I Khan 52.00(8)
|
|||||||
07-01-2018 (KOL) 1400M Winner: EASTERN STAR Won By: 3 Time: 1:25.65 |
Place-3 P Trevor 55.00(7)
|
Place-5 David Allan 53.50(2)
|
|||||||
08-04-2017 (MUM) 1600M Winner: SUSSEX PRIDE Won By: 1 Time: 1:37.98 |
Place-6 A Sandesh 59(9)
|
Place-8 J Chinoy 56(7)
|