India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLACK BOXER | DELUXE | MISS BULLET | BUSTLE | MISS CINDRELLA | ASHWA SABIRA | SHES STRIKING | MASTER BADAL | FLY AWAY | CUNCHO | ASHWA ROZARA | GLENEAGLES | RAXION | SUPERSTAR SUPREME | |
07-03-2023 (DEL) 1100M Winner: CUNCHO Won By: 5 Time: 1:05.00 |
Place-10 Ranjeet Singh 59.5(3)
|
Place-1 Sandeep Rajput 60(2)
|
||||||||||||
10-01-2023 (DEL) 1200M Winner: PLAYER Won By: Shd Time: 1:13.72 |
Place-2 Ranjeet Singh 55.5(10)
|
Place-6 Ankit Pal 56.5(3)
|
||||||||||||
04-10-2022 (DEL) 1100M Winner: SHE'S A BEAUTY Won By: 0.5 Time: 1:05.90 |
Place-6 G S Shekhawat 56(3)
|
Place-5 Aman 62(2)
|
||||||||||||
12-05-2022 (DEL) 1000M Winner: JEWELLER Won By: 0.75 Time: 0:58.06 |
Place-2 Angad 53.5(8)
|
Place-7 Ankit Pal 49(11)
|
||||||||||||
09-05-2022 (DEL) 1100M Winner: DELUXE Won By: 1.5 Time: 1:04.96 |
Place-1 Angad 57(3)
|
Place-2 T S Jodha 54.5(2)
|
||||||||||||
15-03-2022 (DEL) 1000M Winner: PROFESSOR Won By: 1.75 Time: 0:59.84 |
Place-10 Riazuddin 54.5(10)
|
Place-7 Khet Singh 52(4)
|
||||||||||||
15-02-2022 (DEL) 1200M Winner: SHIVALIK QUEEN Won By: 1.75 Time: 1:13.09 |
Place-10 K Narender Kumar 57(8)
|
Place-8 S G Prasad 59(7)
|
||||||||||||
07-12-2021 (DEL) 1000M Winner: SKY MINE Won By: 1 Time: 1:00.50 |
Place-8 G S Shekhawat 59(1)
|
Place-7 Kundan Paswan 56(10)
|
||||||||||||
16-11-2021 (DEL) 1400M Winner: BUMBLEBEE Won By: 2.5 Time: 1:24.70 |
Place-10 M B Qureshi 58(7)
|
Place-3 N Tauseef Ahmed 59.5(2)
|
||||||||||||
09-11-2021 (DEL) 1000M Winner: ORGANIC MONK Won By: 1 Time: 1:00.33 |
Place-6 Kundan Paswan 60(3)
|
Place-9 Gurpreet Singh 56.5(6)
|
||||||||||||
02-11-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 0.5 Time: 1:07.16 |
Place-W Withdrawn 60(9)
|
Place-W Withdrawn 56.5(5)
|
||||||||||||
11-10-2021 (DEL) 1000M Winner: NICHE CURRENCY Won By: 2.25 Time: 0:59.62 |
Place-7 Kundan Paswan 57(7)
|
Place-9 G S Shekhawat 59(6)
|
Place-10 Gurpreet Singh 55.5(9)
|
|||||||||||
28-09-2021 (DEL) 1000M Winner: ZELBET Won By: 4.75 Time: 1:00.27 |
Place-9 G S Shekhawat 59(9)
|
Place-4 S G Prasad 57(5)
|
Place-8 Gurpreet Singh 55.5(3)
|
|||||||||||
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: Shd Time: 1:12.49 |
Place-9 Kundan Paswan 53(10)
|
Place-5 Ankit Pal 55(9)
|
||||||||||||
06-04-2021 (DEL) 1100M Winner: LODGE KEEPER Won By: 1.5 Time: 1:05.65 |
Place-8 R K Patel 54(6)
|
Place-9 Kundan Paswan 54.5(4)
|
||||||||||||
30-03-2021 (DEL) 1200M Winner: JET RAFLE Won By: Shd Time: 1:13.04 |
Place-14 Riazuddin 55.5(14)
|
Place-8 Kundan Paswan 56(6)
|
Place-12 R Parvesh 50.5(2)
|
Place-10 Angad 50.5(3)
|
||||||||||
30-03-2021 (DEL) 1200M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 7.5 Time: 1:13.35 |
Place-5 Gurpreet Singh 61(4)
|
Place-W Withdrawn 58.5(5)
|
||||||||||||
30-03-2021 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 2.75 Time: 1:40.71 |
Place-4 Abdul Fazal 59.5(2)
|
Place-1 S G Prasad 58.5(5)
|
Place-7 Naresh Kumar 57(1)
|
|||||||||||
23-03-2021 (DEL) 1100M Winner: TOO GOOD Won By: 0.5 Time: 1:05.62 |
Place-12 Shafeeq Ahmed 62(5)
|
Place-6 R Rupesh 59.5(2)
|
||||||||||||
18-03-2021 (DEL) 1400M Winner: THE CHEETAH Won By: 1.5 Time: 1:23.12 |
Place-7 M B Qureshi 55.5(8)
|
Place-8 Gurpreet Singh 55.5(7)
|
||||||||||||
18-03-2021 (DEL) 1100M Winner: JEWELLER Won By: 4.5 Time: 1:04.42 |
Place-6 Angad 52(1)
|
Place-5 Ankit Pal 51(8)
|
||||||||||||
23-02-2021 (DEL) 1600M Winner: LODGE KEEPER Won By: 3.25 Time: 1:39.53 |
Place-7 Riazuddin 59(4)
|
Place-3 S G Prasad 60(7)
|
Place-W Withdrawn 59.5(2)
|
|||||||||||
16-02-2021 (DEL) 1000M Winner: JET RAFLE Won By: 4 Time: 1:00.59 |
Place-2 Riazuddin 55.5(12)
|
Place-10 S G Prasad 60.5(5)
|
||||||||||||
09-02-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS ARTS Won By: 5 Time: 1:06.17 |
Place-10 Riazuddin 57.5(2)
|
Place-6 Akash Rajput 56(11)
|
Place-9 Shrikant Kamble 60.5(9)
|
|||||||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: THE CHEETAH Won By: 11 Time: 1:05.07 |
Place-10 S G Prasad 52.5(2)
|
Place-12 Riazuddin 52(10)
|
||||||||||||
03-02-2021 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAHIKA Won By: 3.5 Time: 1:11.26 |
Place-7 G S Shekhawat 60(1)
|
Place-6 Ankit Pal 60(3)
|
||||||||||||
19-01-2021 (DEL) 1000M Winner: BIG HIT Won By: 1.75 Time: 0:59.98 |
Place-2 S G Prasad 50(3)
|
Place-6 Riazuddin 53(7)
|
||||||||||||
03-03-2020 (DEL) 1000M Winner: MR SINGH Won By: 3.25 Time: 0:59.55 |
Place-6 R Parvesh 56(4)
|
Place-11 Kundan Paswan 55(11)
|
Place-10 Gurpreet Singh 53(3)
|
Place-9 Abdul Fazal 50.5(5)
|
||||||||||
25-02-2020 (DEL) 1100M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: 2.75 Time: 1:06.94 |
Place-8 Ankit Pal 62(13)
|
Place-14 Irfan Khan 59.5(10)
|
||||||||||||
11-02-2020 (DEL) 1100M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Shd Time: 1:07.84 |
Place-9 Gurpreet Singh 54.5(5)
|
Place-4 Kundan Paswan 53(9)
|
Place-8 Shariq Mohd 51.5(11)
|
|||||||||||
11-02-2020 (DEL) 1100M Winner: BUSTLE Won By: 5 Time: 1:06.70 |
Place-8 S Sunil 60.5(12)
|
Place-12 M B Qureshi 58.5(2)
|
Place-11 S G Prasad 58(7)
|
Place-1 Ishwar Singh 58.5(3)
|
Place-7 R Parvesh 57(4)
|
Place-6 G S Shekhawat 56(5)
|
Place-10 Rajinder Saini 55.5(11)
|
|||||||
06-02-2020 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 4 Time: 1:00.66 |
Place-12 Ankit Pal 60.5(9)
|
Place-11 S G Prasad 60(11)
|
||||||||||||
24-01-2020 (DEL) 1200M Winner: MIGHTY Won By: DHT Time: 1:13.59 |
Place-14 Gurpreet Singh 59.5(2)
|
Place-5 R Parvesh 58.5(5)
|
Place-13 G S Shekhawat 58(1)
|
Place-7 R Yousaf 57(6)
|
Place-12 Abdul Fazal 56(8)
|
Place-9 Kundan Paswan 53.5(14)
|
Place-8 Shrikant Kamble 53.5(10)
|
|||||||
14-01-2020 (DEL) 1600M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 2.75 Time: 1:39.39 |
Place-13 Muzammil Hashmi 60.5(5)
|
Place-7 R Parvesh 58.5(8)
|
Place-11 Abdul Fazal 57.5(7)
|
Place-10 S G Prasad 53.5(3)
|
||||||||||
07-01-2020 (DEL) 1100M Winner: DELUXE Won By: 0.5 Time: 1:06.23 |
Place-2 S G Prasad 58(14)
|
Place-1 D S Deora 53(10)
|
Place-3 S Sunil 60(7)
|
Place-12 R Parvesh 58.5(6)
|
Place-W Withdrawn 57.5(12)
|
Place-W Withdrawn 53(3)
|
Place-8 Kundan Paswan 54.5(13)
|
|||||||
30-12-2019 (DEL) 1400M Winner: IMBALI Won By: 0.5 Time: 1:24.90 |
Place-W Withdrawn 57(8)
|
Place-11 S G Prasad 55(13)
|
||||||||||||
30-12-2019 (DEL) 1000M Winner: AMAZING JET Won By: 1.25 Time: 1:00.37 |
Place-4 Rajinder Saini 57(12)
|
Place-2 Angad 62(3)
|
||||||||||||
24-12-2019 (DEL) 1000M Winner: MISS ZACHARY Won By: 0.5 Time: 0:59.45 |
Place-2 S G Prasad 57.5(7)
|
Place-7 G S Shekhawat 59(5)
|
Place-4 Khet Singh 54.5(8)
|
|||||||||||
17-12-2019 (DEL) 1200M Winner: IMBALI Won By: 1 Time: 1:12.77 |
Place-7 Vinay Jaiswal 60(12)
|
Place-8 S G Prasad 55.5(4)
|
||||||||||||
10-12-2019 (DEL) 1100M Winner: AZOTH Won By: 0.75 Time: 1:05.56 |
Place-11 Aqeed Waheed 54.5(10)
|
Place-6 Khet Singh 55.5(6)
|
||||||||||||
10-12-2019 (DEL) 1100M Winner: DANGAL Won By: 3.5 Time: 1:05.32 |
Place-2 T S Jodha 57(10)
|
Place-8 Khet Singh 60(9)
|
Place-10 G S Shekhawat 57.5(2)
|
Place-W S G Prasad 58(11)
|
Place-7 R Yousaf 53(5)
|
|||||||||
03-12-2019 (DEL) 1600M Winner: Won By: Time: |
Place- Abdul Fazal 56.5(7)
|
Place- Muzammil Hashmi 60(10)
|
Place- Riazuddin 57.5(3)
|
Place- Aqeed Waheed 54(8)
|
Place- S G Prasad 55(9)
|
|||||||||
26-11-2019 (DEL) 1000M Winner: TRULY MAJESTIC Won By: 1.75 Time: 0:59.16 |
Place-2 T S Jodha 56.5(8)
|
Place-4 Shaliyar Khan 54(2)
|
||||||||||||
26-11-2019 (DEL) 1000M Winner: DANCE OF FIRE Won By: 5.25 Time: 0:58.62 |
Place-5 S G Prasad 57(5)
|
Place-7 Muzammil Hashmi 59(4)
|
Place-6 D Kumar 58.5(8)
|
Place-4 Khet Singh 56.5(6)
|
||||||||||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: JUNGLE WAVE Won By: Head Time: 1:23.25 |
Place-12 M B Qureshi 57(8)
|
Place-7 T S Jodha 57(5)
|
Place-13 Akshay 57(6)
|
|||||||||||
19-11-2019 (DEL) 1100M Winner: RACE KA RAJA Won By: Shd Time: 1:06:30 |
Place-7 Abdul Fazal 59.5(13)
|
Place-6 M B Qureshi 56.5(1)
|
Place-9 Shaliyar Khan 54(14)
|
Place-11 Irfan Khan 55.5(5)
|
Place-W Withdrawn 55(12)
|
|||||||||
14-11-2019 (DEL) 1400M Winner: ASHWA SABIRA Won By: Neck Time: 1:25.70 |
Place-5 Abdul Fazal 59.5(3)
|
Place-6 D Kumar 59.5(1)
|
Place-1 T S Jodha 50.5(4)
|
Place-2 S G Prasad 53(2)
|
||||||||||
07-11-2019 (DEL) 1000M Winner: BIG APPLE Won By: 3.5 Time: 0:58:88 |
Place-4 G S Shekhawat 57.5(1)
|
Place-6 Irfan Khan 59(4)
|
Place-5 M Shahid 58.5(6)
|
|||||||||||
31-10-2019 (DEL) 1000M Winner: TAPI Won By: Head Time: 0:59:24 |
Place-7 Gurpreet Singh 53.5(5)
|
Place-3 S G Prasad 53.5(1)
|
Place-8 D Kumar 53.5(2)
|
|||||||||||
29-10-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SIKKANDER Won By: 5 Time: 1:05.07 |
Place-2 D S Deora 54.5(1)
|
Place-3 M B Qureshi 58(8)
|
Place-8 Pradeep Kumar 56(6)
|
Place-6 P Mani 58.5(2)
|
||||||||||
29-10-2019 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Ankit Pal 58.5(8)
|
Place- D S Deora 58(10)
|
Place- Abdul Fazal 58.5(9)
|
|||||||||||
24-10-2019 (DEL) 1200M Winner: MIGHTY Won By: 0.75 Time: 1:12.04 |
Place-3 Akash Rajput 58.5(3)
|
Place-7 S G Prasad 59(5)
|
||||||||||||
18-10-2019 (DEL) 1000M Winner: TAPI Won By: 3.25 Time: 0:59:11 |
Place-10 Pradeep Kumar 56(2)
|
Place-9 Irfan Khan 57.5(9)
|
||||||||||||
17-10-2019 (DEL) 1400M Winner: MISTER STUNNER Won By: 4.25 Time: 1:24:00 |
Place-12 Sameer Qureshi 54(7)
|
Place-10 Pawan Sharma 54.5(2)
|
||||||||||||
25-09-2019 (DEL) 1200M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 1 Time: 1:12:31 |
Place-3 Khet Singh 54.5(4)
|
Place-5 Pawan Sharma 58(7)
|
||||||||||||
25-09-2019 (DEL) 1100M Winner: MISTER STUNNER Won By: 8.75 Time: 1:04:44 |
Place-4 Abdul Fazal 59(1)
|
Place-3 Rajinder Saini 57.5(2)
|
||||||||||||
25-09-2019 (DEL) 1000M Winner: DHATOORA Won By: 2.5 Time: 0:59:56 |
Place-8 Gurpreet Singh 56.5(9)
|
Place-2 Sameer Khan 54.5(8)
|
Place-4 P Mani 58(4)
|
|||||||||||
17-09-2019 (DEL) 1100M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 2.25 Time: 1:05.96 |
Place-3 Abdul Fazal 59(4)
|
Place-6 Sameer Khan 54.5(2)
|
Place-2 P Mani 55(6)
|
|||||||||||
03-09-2019 (DEL) 1000M Winner: ZELBET Won By: 2.5 Time: 0:59.36 |
Place-2 Khet Singh 60.5(9)
|
Place-7 Rajinder Saini 50.5(2)
|
Place-3 Sameer Khan 57(4)
|
|||||||||||
27-08-2019 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SABIRA Won By: 3.75 Time: 1:05.14 |
Place-1 D S Deora 55(8)
|
Place-4 S G Prasad 59(6)
|
||||||||||||
27-08-2019 (DEL) 1200M Winner: BLUE TIGER Won By: 9.75 Time: 1:12.12 |
Place-2 Muzammil Hashmi 56.5(6)
|
Place-4 D Kumar 55.5(1)
|
||||||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 0.75 Time: 0:58.89 |
Place-9 Ranjeet Singh 56(10)
|
Place-1 Muzammil Hashmi 57(9)
|
||||||||||||
30-04-2019 (DEL) 1200M Winner: THE CHEETAH Won By: 4 Time: 1:11.13 |
Place-7 G S Shekhawat 60(6)
|
Place-W Withdrawn 60()
|
||||||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 2 Time: 0:58.51 |
Place-8 T S Jodha 56.5(13)
|
Place-4 G S Shekhawat 60.5(3)
|
||||||||||||
28-04-2019 (DEL) 1600M Winner: VEERABHADRA Won By: 2.25 Time: 1:39.81 |
Place-6 T S Jodha 55.5(8)
|
Place-8 K Nazil 55.5(3)
|
||||||||||||
28-04-2019 (DEL) 1100M Winner: JUNGLE WAVE Won By: 5.75 Time: 1:05.47 |
Place-5 R Parvesh 55(4)
|
Place-3 R Rakesh 53.5(8)
|
Place-2 Praveen Saini 59(6)
|
|||||||||||
27-04-2019 (DEL) 1100M Winner: SKY DANCER Won By: 1.75 Time: 1:05.14 |
Place-3 S G Prasad 51.5(8)
|
Place-7 Kundan Paswan 52(7)
|
Place-W Withdrawn 51(-)
|
|||||||||||
21-04-2019 (DEL) 1100M Winner: MASTER MADRID Won By: 1.25 Time: 1:05.86 |
Place-10 S Mosin 56(2)
|
Place-5 Praveen Saini 58.5(12)
|
||||||||||||
21-04-2019 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 4.25 Time: 0:59.89 |
Place-1 Akash Rajput 58.5(6)
|
Place-6 G S Shekhawat 57(2)
|
||||||||||||
20-04-2019 (DEL) 1000M Winner: BLACK BOXER Won By: 0.75 Time: 0:58.64 |
Place-1 D S Deora 51(3)
|
Place-2 S G Prasad 50(1)
|
Place-4 M B Qureshi 52.5(4)
|
Place-6 Kundan Paswan 52.5(2)
|
||||||||||
16-04-2019 (DEL) 1000M Winner: GLENEAGLES Won By: 1.5 Time: 1:00.39 |
Place-3 S Mosin 57.5(6)
|
Place-1 G S Shekhawat 53(8)
|
||||||||||||
08-04-2019 (DEL) 1200M Winner: MASTER CRISTIANO Won By: Neck Time: 1:12.54 |
Place-7 R Yousaf 54.5(7)
|
Place-5 Akash Rajput 53.5(10)
|
||||||||||||
05-04-2019 (DEL) 1100M Winner: MISTER BEST Won By: 0.75 Time: 1:06.23 |
Place-2 Muzammil Hashmi 60(1)
|
Place-3 S Mosin 57(3)
|
||||||||||||
26-03-2019 (DEL) 1100M Winner: NICHE POM Won By: 2.25 Time: 1:05.33 |
Place-9 Khet Singh 61(9)
|
Place-3 D S Deora 53.5(6)
|
||||||||||||
26-03-2019 (DEL) 1200M Winner: MISTER BEST Won By: 0.5 Time: 1:12.70 |
Place-2 D S Deora 61(11)
|
Place-8 Amandeep Singh 58.5(1)
|
Place-12 R Yousaf 52.5(4)
|
|||||||||||
18-03-2019 (DEL) 1000M Winner: BLUE TIGER Won By: Head Time: 0:59.69 |
Place-7 Rajinder Saini 56(3)
|
Place-11 Akash Rajput 52.5(14)
|
||||||||||||
18-03-2019 (DEL) 1400M Winner: VEERABHADRA Won By: Head Time: 1:26.71 |
Place-2 S G Prasad 55(2)
|
Place-3 R Rakesh 55(4)
|
||||||||||||
07-03-2019 (DEL) 1100M Winner: SUMMER PALACE Won By: 1.75 Time: 1:06:53 |
Place-4 Rajinder Saini 56(3)
|
Place-2 Sameer Khan 56.5(4)
|
||||||||||||
05-03-2019 (DEL) 1000M Winner: CUNCHO Won By: 3.5 Time: 1:01.25 |
Place-2 A Ashhad Asbar 53(5)
|
Place-1 Akash Rajput 54.5(3)
|
||||||||||||
28-02-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA YASHOBALI Won By: 2.75 Time: 1:12:35 |
Place-5 S G Prasad 50.5(5)
|
Place-13 Sameer Qureshi 50.5(11)
|
||||||||||||
28-02-2019 (DEL) 1000M Winner: RISING CONCERT Won By: 1.25 Time: 1:00:18 |
Place-8 S Mosin 54(12)
|
Place-9 Naresh Kumar 56(7)
|
||||||||||||
18-02-2019 (DEL) 1000M Winner: DANCE OF FIRE Won By: 3.25 Time: 0:59.95 |
Place-7 S Mosin 55.5(13)
|
Place-11 Arun Kumar 57.5(5)
|
||||||||||||
12-02-2019 (DEL) 1200M Winner: HURACAN Won By: 5 Time: 1:13:57 |
Place-2 S Mosin 53(10)
|
Place-13 Arun Kumar 58(8)
|
||||||||||||
29-01-2019 (DEL) 1600M Winner: VAZRA Won By: Neck Time: 1:39:97 |
Place-7 Md Habeeb 56(7)
|
Place-W G S Shekhawat 56.5(9)
|
||||||||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: MISS CINDRELLA Won By: Head Time: 1:07:71 |
Place-10 M B Qureshi 53(1)
|
Place-1 Md Habeeb 57(4)
|
Place-3 Arman Jafri 55.5(10)
|
|||||||||||
14-01-2019 (DEL) 1000M Winner: FLY AWAY Won By: Neck Time: 1:00.54 |
Place-4 G S Shekhawat 61.5(1)
|
Place-1 S Lalit 58.5(8)
|
||||||||||||
27-12-2018 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 6.5 Time: 1:12.18 |
Place-6 G S Shekhawat 53.5(5)
|
Place-5 V S Gautam 61.5(4)
|
||||||||||||
18-12-2018 (DEL) 1000M Winner: SWEET STAR Won By: 1 Time: 1:00.08 |
Place-6 Rajinder Saini 59(2)
|
Place-W Arun Kumar 58(3)
|
||||||||||||
11-12-2018 (DEL) 1600M Winner: SHENGLI Won By: 0.75 Time: 1:38:68 |
Place-12 D S Deora 51.5(2)
|
Place-7 G S Shekhawat 54(3)
|
||||||||||||
04-12-2018 (DEL) 1000M Winner: TOP BRACKET Won By: 1.75 Time: 1:00:38 |
Place-W Md Habeeb 62(8)
|
Place-2 S Mosin 57(1)
|
Place-7 G S Shekhawat 57(9)
|
|||||||||||
04-12-2018 (DEL) 1200M Winner: LOVELY BOY Won By: Head Time: 1:12:35 |
Place-4 S Lalit 59(4)
|
Place-9 Arun Kumar 60(12)
|
||||||||||||
20-11-2018 (DEL) 1100M Winner: POWERHAUS Won By: 3.75 Time: 1:05.88 |
Place-7 Gurpreet Singh 55.5(7)
|
Place-3 Sameer Qureshi 61.5(2)
|
||||||||||||
20-11-2018 (DEL) 1100M Winner: BUSTLE Won By: 2.5 Time: 1:04.72 |
Place-1 D S Deora 54(3)
|
Place-6 S Mosin 56(6)
|
Place-5 G S Shekhawat 58.5(1)
|
|||||||||||
15-11-2018 (DEL) 1200M Winner: GLENEAGLES Won By: Shd Time: 1:13:69 |
Place-3 Akash Rajput 59(6)
|
Place-1 Praveen Saini 54(5)
|
||||||||||||
01-11-2018 (DEL) 1000M Winner: BUSTLE Won By: 4.25 Time: 0:59.28 |
Place-1 D S Deora 57(2)
|
Place-7 Kundan Paswan 55(6)
|
||||||||||||
30-10-2018 (DEL) 1100M Winner: AUTUMN GOLD Won By: 1.5 Time: 1:05.96 |
Place-W Md Habeeb 60(1)
|
Place-7 G S Shekhawat 60(3)
|
||||||||||||
23-10-2018 (DEL) 1100M Winner: UNDISPUTED Won By: 3.25 Time: 1:04:06 |
Place-12 Md Habeeb 52(10)
|
Place-13 R Yousaf 52.5(5)
|
||||||||||||
18-10-2018 (DEL) 1200M Winner: BEAUTIFUL EVENING Won By: 2.5 Time: 1:12.57 |
Place-3 Md Habeeb 58(4)
|
Place-4 Gurpreet Singh 57(9)
|
||||||||||||
01-10-2018 (DEL) 1200M Winner: MISTER INDIA Won By: 1 Time: 1:11.98 |
Place-5 Gurpreet Singh 59.5(4)
|
Place-12 R Yousaf 54(13)
|
||||||||||||
28-05-2018 (DEL) 1200M Winner: BLACK BOXER Won By: Neck Time: 1:11.53 |
Place-1 M B Qureshi 56.5(5)
|
Place-12 Sameer Qureshi 56.5(7)
|
||||||||||||
28-05-2018 (DEL) 1100M Winner: SHES STRIKING Won By: 3.5 Time: 1:04.80 |
Place-3 R Parvesh 56.5(2)
|
Place-1 D S Deora 56.0(7)
|
Place-12 Jai Parkash 58.5(13)
|
|||||||||||
24-05-2018 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 0.75 Time: 1:39:38 |
Place-5 Gurpreet Singh 59.0(5)
|
Place-1 D S Deora 51.5(4)
|
||||||||||||
22-05-2018 (DEL) 1200M Winner: SUPERSTAR SUPREME Won By: Shd Time: 1:11:59 |
Place-10 R Parvesh 55.5(6)
|
Place-1 D S Deora 50.0(7)
|
||||||||||||
01-02-2018 (DEL) 1200M Winner: FLY AWAY Won By: 2.25 Time: 1:13:07 |
Place-1 Praveen Saini 61.5(5)
|
Place-8 Mohan Lal 61.5(8)
|
||||||||||||
15-01-2018 (DEL) 1100M Winner: BLACK BOXER Won By: Head Time: 1:07:61 |
Place-1 M B Qureshi 52.5(11)
|
Place-7 Sameer Khan 56.5(2)
|
||||||||||||
24-11-2017 (DEL) 1400M Winner: TAKE A RISK Won By: 1.25 Time: 1:26.18 |
Place-2 Dashrath Singh 57.0(2)
|
Place-7 Sandeep Rajput 57.0(3)
|
||||||||||||
29-09-2017 (DEL) 1100M Winner: SHAUGHNESSY Won By: Neck Time: 1:06.64 |
Place-12 Shafeeq Ahmed 59.5(10)
|
Place-8 Sameer Khan 57.5(13)
|
||||||||||||
13-04-2017 (DEL) 1200M Winner: SURAAGNA Won By: 4.5 Time: 1:12.76 |
Place-6 Khet Singh 52.5(1)
|
Place-3 Sameer Khan 52.5(7)
|
||||||||||||
31-03-2017 (DEL) 1200M Winner: TROTH Won By: 5.25 Time: 1:12.42 |
Place-10 S Lalit 56.0(8)
|
Place-6 G S Shekhawat 52.5(13)
|