India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLAVATSKY | KING AND COUNTRY | MR CHAIRMAN | ORGANIC SWORD | BHITSKI | PEARL | FLAMING PASSION | TALENTED | CASH IN HAND | BRIGHT WATERS | HOT BLOOD | ASHWA JAWALA | |
23-03-2021 (DEL) 1400M Winner: ASHWA KAHIRA Won By: Shd Time: 1:26.21 |
Place-10 Ishwar Singh 59(10)
|
Place-11 Gurpreet Singh 49(12)
|
||||||||||
09-02-2021 (DEL) 1400M Winner: PEARL Won By: 4 Time: 1:28.68 |
Place-4 S Amjad Khan 59(6)
|
Place-1 Ankit Pal 58.5(1)
|
||||||||||
05-02-2021 (DEL) 1000M Winner: MISS BLUE FAIRY Won By: 0.5 Time: 1:01.19 |
Place-2 R Rakesh 53.5(3)
|
Place-8 Ishwar Singh 49(4)
|
||||||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: SPARKLING THEA Won By: Shd Time: 1:07.61 |
Place-11 Ankit Pal 50(7)
|
Place-6 Ishwar Singh 60.5(5)
|
Place-5 Jai Parkash 51.5(2)
|
|||||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: ASHWA HAITHER Won By: 8 Time: 1:06.31 |
Place-5 Angad 54.5(5)
|
Place-12 Ankit Pal 53.5(2)
|
||||||||||
03-03-2020 (DEL) 1100M Winner: ACKER BILK Won By: Neck Time: 1:07.94 |
Place-2 Abdul Fazal 60(3)
|
Place-3 Jai Parkash 56(2)
|
||||||||||
03-03-2020 (DEL) 1600M Winner: RAXION Won By: 0.5 Time: 1:39.97 |
Place-9 Khet Singh 58(5)
|
Place-8 D S Deora 56.5(1)
|
||||||||||
25-02-2020 (DEL) 1200M Winner: SPARTAN X Won By: 0.5 Time: 1:14.47 |
Place-3 Ankit Pal 58.5(1)
|
Place-W Withdrawn 57(8)
|
Place-10 Gurpreet Singh 54(2)
|
|||||||||
11-02-2020 (DEL) 1000M Winner: RED APPLE Won By: 2.25 Time: 1:01.16 |
Place-2 Naresh Kumar 57(9)
|
Place-13 N S Rathore 58.5(8)
|
Place-3 Jai Parkash 57(5)
|
Place-12 M B Qureshi 55.5(7)
|
||||||||
06-02-2020 (DEL) 1100M Winner: VEDAGARBHA Won By: 2.75 Time: 1:07.03 |
Place-4 Aqeed Waheed 59.5(10)
|
Place-9 M Shahid 56(1)
|
Place-7 R Rakesh 51(8)
|
|||||||||
24-01-2020 (DEL) 1200M Winner: SOLARIUM Won By: 0.5 Time: 1:15.18 |
Place-2 Angad 58(7)
|
Place-4 R Rakesh 52.5(5)
|
||||||||||
14-01-2020 (DEL) 1400M Winner: PROMISE OF LOVE Won By: Head Time: 1:25.82 |
Place-5 S G Prasad 54(10)
|
Place-6 R Rakesh 50.5(2)
|
Place-8 Arman Jafri 49.5(9)
|
|||||||||
30-12-2019 (DEL) 1600M Winner: RAPID DECISION Won By: 0.75 Time: 1:38.96 |
Place-5 M B Qureshi 56.5(1)
|
Place-6 Akash Rajput 54.5(9)
|
||||||||||
30-12-2019 (DEL) 1000M Winner: NAUGHTY Won By: 3.5 Time: 0:59.37 |
Place-7 Angad 53.5(1)
|
Place-4 Ankit Pal 51(4)
|
Place-10 Arman Jafri 51.5(10)
|
|||||||||
17-12-2019 (DEL) 1400M Winner: NICHE ORGANIC Won By: 3.75 Time: 1:26.43 |
Place-9 M B Qureshi 59(10)
|
Place-4 Ranjeet Singh 54.5(4)
|
||||||||||
10-12-2019 (DEL) 1000M Winner: HANCOCK Won By: 5 Time: 0:58.35 |
Place-W M Shahid 60(9)
|
Place-5 Ishwar Singh 60.5(1)
|
Place-4 M B Qureshi 57(11)
|
|||||||||
03-12-2019 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- M Shahid 60(7)
|
Place- Gurpreet Singh 57(8)
|
||||||||||
21-11-2019 (DEL) 1600M Winner: TERRIFIC Won By: 4.5 Time: 1:39:52 |
Place-7 D S Deora 59(2)
|
Place-3 Akash Rajput 51.5(6)
|
Place-10 Gurpreet Singh 53(9)
|
|||||||||
14-11-2019 (DEL) 1200M Winner: PONTY ROSSA Won By: 2.5 Time: 1:12.59 |
Place-8 S Mosin 58(3)
|
Place-3 Ishwar Singh 57.5(8)
|
Place-2 Ankit Pal 60.5(1)
|
|||||||||
29-10-2019 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Angad 56(1)
|
Place- M B Qureshi 50(2)
|
||||||||||
29-10-2019 (DEL) 1200M Winner: GOLDEN MAGIC Won By: Neck Time: 1:13.57 |
Place-W Withdrawn 60.5()
|
Place-5 R Rakesh 49(8)
|
||||||||||
18-10-2019 (DEL) 1000M Winner: WALK ON BRAVE Won By: 0.75 Time: 0:59:87 |
Place-W Withdrawn 54.5()
|
Place-3 D S Deora 54.5(4)
|
||||||||||
17-10-2019 (DEL) 1000M Winner: BIG APPLE Won By: 4.5 Time: 0:59:94 |
Place-5 S G Prasad 53(8)
|
Place-7 Pradeep Kumar 55(5)
|
||||||||||
01-10-2019 (DEL) 1600M Winner: VICTORIOUS KING Won By: 2 Time: 1:39.24 |
Place-9 P Mani 60(1)
|
Place-5 R Rakesh 49(6)
|
Place-2 D S Deora 52(7)
|
|||||||||
25-09-2019 (DEL) 1400M Winner: EXCELLENT GIRL Won By: Neck Time: 1:26:09 |
Place-6 Khet Singh 61.5(3)
|
Place-2 D S Deora 49.5(1)
|
||||||||||
25-09-2019 (DEL) 1400M Winner: MIDLEXESS Won By: 6.5 Time: 1:23:68 |
Place-3 Angad 57(6)
|
Place-7 D S Deora 51.5(10)
|
||||||||||
03-09-2019 (DEL) 1200M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 0.5 Time: 1:12.82 |
Place-7 R Ajinkya 54(8)
|
Place-5 Kundan Paswan 53.5(2)
|
||||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: JACK HOBBS Won By: 8.75 Time: 0:58.75 |
Place-3 Muzammil Hashmi 64(4)
|
Place-6 Vinay Jaiswal 54(6)
|
||||||||||
28-04-2019 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 7.25 Time: 0:59.77 |
Place-11 Khet Singh 56(8)
|
Place-4 D S Deora 55.5(12)
|
||||||||||
28-04-2019 (DEL) 1100M Winner: BLAVATSKY Won By: 2.5 Time: 1:07.67 |
Place-1 Akash Rajput 59(3)
|
Place-9 H S Pawar 52.5(4)
|
||||||||||
27-04-2019 (DEL) 1200M Winner: NICHE STATE Won By: Head Time: 1:12.09 |
Place-7 S G Prasad 58(12)
|
Place-6 K Nazil 54(10)
|
||||||||||
21-04-2019 (DEL) 1100M Winner: BLAVATSKY Won By: 7.5 Time: 1:06.92 |
Place-1 Riazuddin 51(8)
|
Place-4 Vinay Jaiswal 56(1)
|
Place-2 Akash Rajput 51.5(7)
|
|||||||||
21-04-2019 (DEL) 1000M Winner: SWEET STAR Won By: 1.5 Time: 0:59.57 |
Place-9 Amandeep Singh 60(1)
|
Place-8 K Narender Kumar 59(9)
|
||||||||||
20-04-2019 (DEL) 1200M Winner: LEAVES Won By: 0.5 Time: 1:12.59 |
Place-W S A Shah 58(6)
|
Place-10 Shaliyar Khan 51.5(3)
|
||||||||||
16-04-2019 (DEL) 1100M Winner: TERRIFIC Won By: Head Time: 1:08.20 |
Place-5 S Mosin 52(3)
|
Place-4 Akash Rajput 52.5(2)
|
||||||||||
12-04-2019 (DEL) 1400M Winner: LEAVES Won By: 2.5 Time: 1:25:54 |
Place-7 M B Qureshi 51(4)
|
Place-3 S G Prasad 53.5(3)
|
||||||||||
08-04-2019 (DEL) 1100M Winner: VICTORIOUS KING Won By: Head Time: 1:07.81 |
Place-6 S G Prasad 50.5(1)
|
Place-7 Vinay Jaiswal 54(9)
|
||||||||||
08-04-2019 (DEL) 1200M Winner: MASTER NOVAK Won By: 2.5 Time: 1:12.78 |
Place-8 Khet Singh 59(3)
|
Place-3 Arman Jafri 55(1)
|
||||||||||
01-04-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC SWORD Won By: 2.75 Time: 1:13.01 |
Place-6 A Ashhad Asbar 52(3)
|
Place-1 C Umesh 59.5(2)
|
Place-2 S G Prasad 52(1)
|
|||||||||
25-03-2019 (DEL) 1200M Winner: GREY TIGER Won By: 1 Time: 1:13.79 |
Place-2 A Ashhad Asbar 49.5(2)
|
Place-3 S G Prasad 51.5(3)
|
||||||||||
12-03-2019 (DEL) 1200M Winner: SUN LIGHT Won By: 2 Time: 1:13.59 |
Place-4 C Umesh 58(4)
|
Place-3 M I Qureshi 59.5(5)
|
||||||||||
07-03-2019 (DEL) 1200M Winner: RANNVIJAY Won By: 2.25 Time: 1:14:22 |
Place-7 A Ashhad Asbar 49.5(7)
|
Place-2 K Narender Kumar 58(8)
|
||||||||||
05-03-2019 (DEL) 1600M Winner: MASTER FRANKEL Won By: 2.5 Time: 1:45:42 |
Place-5 R Rakesh 51(2)
|
Place-6 S G Prasad 50.5(6)
|
||||||||||
26-02-2019 (DEL) 1400M Winner: MASTER PHOENIX Won By: 1.25 Time: 1:26.17 |
Place-2 Y S Srinath 59(7)
|
Place-7 Indrajeet Singh 53.5(9)
|
||||||||||
14-01-2019 (DEL) 1200M Winner: PEARL Won By: 2.25 Time: 1:14.07 |
Place-6 K Narender Kumar 59.5(9)
|
Place-1 C S Jodha 60.5(6)
|
Place-5 H S Pawar 55(4)
|
Place-9 Shrikant Kamble 52.5(10)
|
||||||||
08-01-2019 (DEL) 1400M Winner: GLOBAL TARGET Won By: 5.75 Time: 1:27:78 |
Place-10 K Narender Kumar 61(7)
|
Place-5 Akash Rajput 56.5(12)
|
||||||||||
08-01-2019 (DEL) 1100M Winner: MR CHAIRMAN Won By: 1 Time: 1:06:80 |
Place-1 Md Habeeb 55.5(4)
|
Place-W Arman Jafri 51.5(3)
|
||||||||||
03-01-2019 (DEL) 1200M Winner: LOVEABLE Won By: 7 Time: 1:14.29 |
Place-W S Mosin 52(4)
|
Place-2 Akash Rajput 56.5(8)
|
||||||||||
18-12-2018 (DEL) 1000M Winner: FAR AWAY Won By: 1.25 Time: 1:00.47 |
Place-2 Md Habeeb 54.5(13)
|
Place-5 Arman Jafri 53.5(12)
|
Place-6 S Amjad Khan 56(9)
|
|||||||||
04-12-2018 (DEL) 1400M Winner: AL SAHAIL Won By: 1 Time: 1:27.45 |
Place-5 Sandeep Rajput 61(1)
|
Place-7 Akash Rajput 56(5)
|
||||||||||
15-11-2018 (DEL) 1200M Winner: NICHE ORGANIC Won By: 2.25 Time: 1:14:01 |
Place-2 Arman Jafri 54.5(2)
|
Place-7 Dilip Singh 56(4)
|
||||||||||
01-11-2018 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: Neck Time: 0:59.06 |
Place-4 Ramandeep Singh Bal 55(6)
|
Place-3 D S Deora 56.5(3)
|
||||||||||
01-11-2018 (DEL) 1400M Winner: MISS UNIVERSE Won By: 0.75 Time: 1:26.82 |
Place-3 Irfan Khan 60.5(3)
|
Place-W Withdrawn 55(5)
|
||||||||||
30-10-2018 (DEL) 1100M Winner: PERSONAL LEGEND Won By: 5.75 Time: 1:05.88 |
Place-5 Md Habeeb 50(5)
|
Place-8 Sandeep Rajput 59(8)
|
||||||||||
18-10-2018 (DEL) 1000M Winner: ALL IS WELL Won By: 1.75 Time: 1:00.05 |
Place-6 D Kumar 54.5(3)
|
Place-5 K Narender Kumar 55(7)
|
||||||||||
01-10-2018 (DEL) 1200M Winner: AMAZING MOMENT Won By: 1.25 Time: 1:14.09 |
Place-8 Withdrawn 57()
|
Place-12 Irfan Khan 57(5)
|
||||||||||
20-09-2018 (DEL) 1200M Winner: EXTREME DESIRE Won By: 0.75 Time: 1:12.17 |
Place-2 Irfan Khan 54(10)
|
Place-3 Naresh Kumar 58.5(3)
|
||||||||||
29-05-2018 (DEL) 1200M Winner: KEEP COMING ON Won By: 1 Time: 1:13.80 |
Place-6 Ramandeep Singh Bal 57.0(7)
|
Place-2 S Amjad Khan 57.5(8)
|
Place-4 Akash Rajput 57.5(9)
|
|||||||||
05-05-2018 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SONIKA Won By: 1.75 Time: 1:05.75 |
Place-3 R Parvesh 59(2)
|
Place-2 D S Deora 53.5(9)
|
||||||||||
05-05-2018 (DEL) 1000M Winner: MAGIC QUEEN Won By: 2.5 Time: 1:00.51 |
Place-11 Ramandeep Singh Bal 58.5(6)
|
Place-12 S Lalit 56.5(1)
|
||||||||||
16-04-2018 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 3.25 Time: 1:13.40 |
Place-4 Praveen Saini 57.0(11)
|
Place-3 Sandeep Rajput 58.5(4)
|
||||||||||
06-02-2018 (DEL) 1000M Winner: SURAAGNA Won By: Shd Time: 1:00:58 |
Place-8 D Kumar 52.0(6)
|
Place-13 S Amjad Khan 59.0(1)
|
||||||||||
01-02-2018 (DEL) 1100M Winner: AMAZING MIRACLE Won By: 2.5 Time: 1:08:50 |
Place-7 Arun Kumar 60.0(1)
|
Place-5 H S Pawar 59.5(9)
|
||||||||||
25-01-2018 (DEL) 1600M Winner: OSCULATE Won By: 1.5 Time: 1:42.91 |
Place-4 Arman Jafri 55.0(6)
|
Place-6 Sandeep Rajput 58.5(1)
|
||||||||||
09-01-2018 (DEL) 1400M Winner: ASHWA JAGIRA Won By: 1.25 Time: 1:27:77 |
Place-2 Arman Jafri 55.5(7)
|
Place-12 Arun Kumar 61.5(4)
|
||||||||||
02-01-2018 (DEL) 1000M Winner: DARING CAT Won By: 2.25 Time: 1:01.40 |
Place-9 Muzammil Hashmi 53.5(5)
|
Place-5 H S Pawar 53.0(8)
|
||||||||||
29-12-2017 (DEL) 1000M Winner: AMAZING JET Won By: 3.5 Time: 1:07.62 |
Place-14 Pawan Sharma 55.0(1)
|
Place-11 H S Pawar 55.5(4)
|
||||||||||
24-11-2017 (DEL) 1100M Winner: SHANE PUNJAB Won By: Shd Time: 1:06.05 |
Place-7 Nazim 57.0(1)
|
Place-6 Gurpreet Singh 58.5(2)
|
||||||||||
28-04-2014 (DEL) 1100M Winner: BHITSKI Won By: 1.25 Time: 1:06.81 |
Place-1 Shafeeq Ahmed 53.5(6)
|
Place-8 Jai Parkash 55.0(9)
|
||||||||||
10-03-2014 (DEL) 1000M Winner: HARMONIC Won By: 2.75 Time: 1:03.03 |
Place-6 Shafeeq Ahmed 53.5(8)
|
Place-7 Gurpreet Singh 55.0(5)
|