India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TYRONE BLACK | OUTLANDER | FINCH | KINGS BEST | LORD FENICIA | JACK BAUER | ASHWA SIROHI | MAJORELLA BLUE | MIDSUMMER STAR | UNTITLED | JUBILANT JOURNEY | SWEET EMOTION | KIMIKO | HAGIBIS | |
24-03-2024 (MUM) 1200M Winner: GALLOPING AHEAD Won By: Nose Time: 1:11.52 |
Place-9 T S Jodha 59(6)
|
Place-11 A S Peter 56(5)
|
Place-5 S A Amit 56.5(10)
|
|||||||||||
21-01-2024 (MUM) 1200M Winner: LIAM Won By: 3.5 Time: 1:10.55 |
Place-8 K Nazil 54.5(5)
|
Place-6 N Bhosale 50.5(4)
|
||||||||||||
11-01-2024 (MUM) 1000M Winner: ZUKOR Won By: 1 Time: 0:58:63 |
Place-7 R Shelar 52.5(6)
|
Place-8 N Bhosale 49.5(11)
|
||||||||||||
31-12-2023 (MUM) 1200M Winner: OUTLANDER Won By: Nose Time: 1:10.97 |
Place-1 R Ajinkya 53(10)
|
Place-8 T S Jodha 52.5(9)
|
||||||||||||
14-10-2023 (PUN) 1600M Winner: SCARAMANGA Won By: 2.5 Time: 1:37.43 |
Place-8 Mustakim Alam 55(7)
|
Place-4 C S Jodha 54.5(3)
|
Place-9 A S Peter 53(9)
|
|||||||||||
08-10-2023 (PUN) 1400M Winner: SILVER SPRING Won By: Lnk Time: 1:26:15 |
Place-2 Y S Srinath 59(5)
|
Place-6 T S Jodha 52.5(3)
|
||||||||||||
24-09-2023 (PUN) 1400M Winner: SCARAMANGA Won By: 2 Time: 1:27.02 |
Place-9 Mustakim Alam 54.5(12)
|
Place-3 Y S Srinath 55(11)
|
||||||||||||
26-08-2023 (PUN) 1400M Winner: WHATSINANAME Won By: 2 Time: 1:27:82 |
Place-3 J Chinoy 55(7)
|
Place-5 Yash Narredu 57(2)
|
Place-6 R Shelar 55(6)
|
|||||||||||
14-08-2023 (PUN) 1400M Winner: JUSTINO Won By: Neck Time: 1:27:02 |
Place-4 J Chinoy 55.5(2)
|
Place-6 Antony Raj S 58(7)
|
||||||||||||
13-08-2023 (PUN) 1000M Winner: IRISH GOLD Won By: Lnk Time: 0:57.59 |
Place-3 Haridas Gore 53.5(8)
|
Place-5 R S Bhati 55(7)
|
||||||||||||
30-07-2023 (PUN) 1800M Winner: SEA THE SUN Won By: 4 Time: 1:54.47 |
Place-4 C S Jodha 55.5(12)
|
Place-12 A S Peter 57.5(9)
|
||||||||||||
21-07-2023 (PUN) 1200M Winner: TIME AND TIDE Won By: 1.25 Time: 1:10:13 |
Place-6 Haridas Gore 54.5(11)
|
Place-8 T S Jodha 54(10)
|
||||||||||||
01-04-2023 (MUM) 1400M Winner: ATAASH Won By: 1.25 Time: 1:24:09 |
Place-14 J Chinoy 57.5(7)
|
Place-5 Haridas Gore 58.5(8)
|
||||||||||||
26-03-2023 (MUM) 1200M Winner: MIDSUMMER STAR Won By: 4.75 Time: 1:10.46 |
Place-8 A K Aniket 57.5(13)
|
Place-1 A Sandesh 57.5(7)
|
||||||||||||
12-03-2023 (MUM) 1200M Winner: MAJORELLA BLUE Won By: 1.25 Time: 1:11.45 |
Place-3 Mustakim Alam 57(1)
|
Place-W Withdrawn 54(7)
|
Place-1 T S Jodha 59(2)
|
|||||||||||
25-02-2023 (MUM) 1400M Winner: SINGER SARGENT Won By: 0.75 Time: 1:23.69 |
Place-7 Mustakim Alam 57(2)
|
Place-8 Vishal N Bunde 52.5(8)
|
Place-9 P S Chouhan 54.5(10)
|
Place-2 S P Ranjane 54(13)
|
||||||||||
12-02-2023 (MUM) 1200M Winner: SWIFT Won By: 2.25 Time: 1:11.30 |
Place-14 N S Parmar 52(6)
|
Place-11 P Vinod 56.5(11)
|
||||||||||||
05-02-2023 (MUM) 1400M Winner: SAN SALVATORE Won By: 4.25 Time: 1:22.68 |
Place-9 Mustakim Alam 59(6)
|
Place-6 Bhawani Singh 59.5(11)
|
Place-3 Akshay Kumar 57(4)
|
Place-14 S P Ranjane 55(2)
|
Place-10 S Zervan 54(14)
|
|||||||||
15-01-2023 (MUM) 1200M Winner: SNOWFALL Won By: 2 Time: 1:11.75 |
Place-8 S P Ranjane 56.5(7)
|
Place-7 R Shelar 57(5)
|
||||||||||||
18-12-2022 (MUM) 1600M Winner: KINGS BEST Won By: 7 Time: 1:37.62 |
Place-1 A Sandesh 58.5(6)
|
Place-9 S P Ranjane 57(3)
|
Place-4 R Ajinkya 55.5(16)
|
|||||||||||
22-10-2022 (PUN) 1400M Winner: FINCH Won By: 2 Time: 1:25:27 |
Place-1 A Sandesh 55(9)
|
Place-3 P Trevor 58.5(3)
|
Place-2 Neeraj Rawal 57.5(7)
|
|||||||||||
09-10-2022 (PUN) 1200M Winner: LIAM Won By: 1.5 Time: 1:10.77 |
Place-2 Mustakim Alam 59.5(2)
|
Place-4 R Ajinkya 60(6)
|
||||||||||||
11-09-2022 (PUN) 1200M Winner: SIM SIM Won By: 0.5 Time: 1:09.28 |
Place-10 A S Peter 59(9)
|
Place-13 D R Shubham 57(13)
|
||||||||||||
27-08-2022 (PUN) 1400M Winner: MYSTICAL ROSE Won By: 0.75 Time: 1:26.53 |
Place-3 P Trevor 58.5(12)
|
Place-10 D R Shubham 51.5(14)
|
||||||||||||
03-04-2022 (MUM) 1000M Winner: MOJITO Won By: 4 Time: 0:58.53 |
Place-2 C S Jodha 56(2)
|
Place-4 S A Amit 56(6)
|
||||||||||||
21-03-2021 (MUM) 1200M Winner: THEODORA Won By: 5.25 Time: 1:11.49 |
Place-7 Santosh G 54.5(4)
|
Place-5 D R Shubham 58.5(9)
|